Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok. Vodánál vettem a telót. A leírással ellentétben nem kaptam hozzá USB->3.5jack átalakítót, csak egy USB-fülest. Más is így kapta? Lehet hozzá szerezni gyárit? Köszi.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#52) Cunaja válasza tatabike (#51) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Igen. nekem is így volt.
Lehet kapni hozzá átalakítót, de az eredeti drága.
Kínából rendeltem 700 forint volt.
Igaz, most a kínai piac akadozik.
Amúgy lehet venni C-s füleseket is már.
Van már EMUI 10-es a Vodánál?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#53) tatabike válasza Cunaja (#52) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi az infót. Igazából nem a füles miatt kell, hanem hogy rá tudjam kötni a partyboxomra. Vagy 10 éve csináltam, most előkerült a pincéből. Lehet csinálok rá egy Bluetooth-modult inkább.
9.1.0 az EMUI verzióm

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#54) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sziasztok!
Jött valaki P9-rol? Gondolkodom a váltson, és azt szeretném megkerdezni, a kamera mennyivel lett jobb?

(#55) Cunaja válasza Pinyo16689 (#54) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Ha rendszeresen olvasod a P9 fórumát, szerintem tudod is a választ. :K
Jobb a kamera, pláne az éjszakai fényképeknél, de azért ha még rá is állítasz, (pro mód), még jobb.
A Videó is jobb.
Persze ha tuningolt P9-ről jössz, (Cunaja V14) akkor nem sokkal jobb, csak kb. 20%.

Szerk:
Majd használd a szerkesztés gombot máskor, ha 5 percen belül írsz. :R
Amúgy a 9.1 alatt van még fekete-fehér, de a 10-es droid alatt csak akkor, ha az ND-szűrőt bekapcsolod. Persze ez nem tökéletesen olyan mint a sima mono.
Viszont alternatív alkalmazással tudsz készíteni.
A Honor 20 is ugyanolyan 90%-ban mint a Nova5T, már a különbségeket leírtam a Honor 20 és a P9-off topikjában, még1x nem fogom.
A lényeg, hogy ha most kellene választanom, akkor is a Nova5T-t vásárolnám meg, ha 10K-val drágább is.
Te döntésed, te pénztárcád.
Szerintem a Nova5T-ben amit esetleg találtak hibát a Honor 20-ban az csiszolva lett.
Ilyenkor köveznek meg engem a Honor 20 tulajok.. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#56) Pinyo16689 válasza Cunaja (#55) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi a gyors választ! :) Gyári romon vagyok. A Honor 20 kB ugyanez a telo, ha jól tudom. Csak mert olcsóbban hozzajutnek.

[ Szerkesztve ]

(#57) Pinyo16689 válasza Cunaja (#55) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Mondjuk a monochrome kamera hiányozna...

(#58) Pinyo16689 válasza Cunaja (#55) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszönöm! :) Megkeresem, amit írtál, és igyekszem használni a szerkesztés gombot!

(#59) Cunaja válasza Pinyo16689 (#58) üzenetére


Cunaja
addikt

Kérdezd meg Bubust [itt], mert neki mindkettő van kéznél és jobban tud neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#60) tatabike


tatabike
őstag

Tegnap este megjött az új, 10.0 EMUI a vodás telóra.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#61) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Kinek mi az utolsó biztonsági frissítése? Nekem EMUI 10, decemberi.

(#62) Hajós01


Hajós01
csendes tag

Tegnap megjött az emui frissítés a telómra,pár alkalmazás is utána
Viszont azt vettem észre hogy a Térképen azóta nem működik a ,,helyelőzmények" pedig minden engedélyezve van :F

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#63) Hajós01 válasza bedibazsa (#61) üzenetére


Hajós01
csendes tag

Emui 10.0.0
Android 10

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#64) Hajós01


Hajós01
csendes tag

Viszont utolsó biztonsági frissítésként dec.1.-ét ír

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#65) tatabike válasza Hajós01 (#64) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem is 2019 dec 1.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#66) Pinyo16689 válasza Cunaja (#59) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Szia!
Kicsit lemaradtam, de köszönöm! Megkerdeztem, és Honor lett a vége. A fotós képességgel tekintetében szerintem a P9 beltérben zajosabb, de kevésbé festmenyszeru képeket készített. Az ultra tiszta mód hozzá eddigi tapasztalataim szerint a legjobb eredményt. Sajnálom, hogy a kepfeldolgozo algoritmust a festmenyszeru képek felé vitték el, szerintem az a kamerarendszer ennél többet tud.

(#67) Cunaja válasza Pinyo16689 (#66) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Ebben nem tudok nyilatkozni, mert Nova 5T van. Annyit vettem észre, hogy az EMUI 10-en, egy kicsit a szín telítettség nagyobb.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#68) keroatis


keroatis
tag

Sziasztok.

Egy ilyen telefon vásárlásán gondolkodom, de van ami elgondokodtatott.
Akinek van nappali fényviszonyok közötti használatban tapasztalata " Napsütésben "kérem ossza meg, mert a tesztben nagyon alacsony a képernyő fehér fényereje 435nit.
Ezt a többi telefonéhoz képest kicsit alacsonynak vélem.

Köszönöm.

(#69) bedibazsa válasza keroatis (#68) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Hát, lehetne erősebb a fényerő napsütésben, de nem vészes. Szöveget tudok olvasni, de a képek nem mindig kivehetőek. Én ezt belekalkuláltam az árba, nem vészes, de ha ez zavar, karcsú lesz a fényerő.

(#70) keroatis válasza bedibazsa (#69) üzenetére


keroatis
tag

Köszönöm a kimeritő és gyors választ. :R

(#72) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!
Tervezek venni egy ilyen telefont, és most már elég sok tapasztalat van vele ennyi idő után tulajdonosok részéről, így kérdezném, hogy megbízható telefonnak minősül? Rendszerproblémák, fagyások, lassulás stb. Megnéztem pár videót és a hiányosságaival együtt tudok élni (ip védelem, jack , stb.) viszont, ami leginkább érdekelne hogy google play szolgáltatás elérhető vele? Tudok letölteni alkalmazásokat?

(#73) jeni válasza Mexbacsi (#72) üzenetére


jeni
félisten

hello!
ez még Gugglis cucc!
ami nem az a P40 szériától felfelé

(#74) Mexbacsi válasza jeni (#73) üzenetére


Mexbacsi
tag

Még egy kérdés, az a emui 10 kijött már rá?

(#75) bedibazsa válasza Mexbacsi (#74) üzenetére


bedibazsa
senior tag

2 hónapja legalább Android és EMUI 10 van rajta. Zseniális telefon, nálam S10-et váltott. Ami ahhoz képest kimagaslóan jó, az az üzemidő és a térerő, telefonálás közbeni hangminőség.

(#76) Cunaja válasza Mexbacsi (#72) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, szia!
[Megfelelő válasz. ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#77) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Köszönöm a segítséget nektek. Akkor 50-ért azt hiszem bestbuy. :C Szerintem érezte az S7, hogy ideje cserélni. Ma reggel nem kapcsolt be...

(#78) cskamacska válasza Mexbacsi (#77) üzenetére


cskamacska
addikt

51k az, de tényleg nagyon zakciós most Telekomnál előfizetéssel, csúcshoz közeli telefont közel sem kapni ennyiért. :K (mikor egy P30 lite továbbra is 71k :U a Honor 20 közben 89k, 20 Pro 127k , P30 141k, és szinte egy áron 188-191k a régi-új Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, 191k a Xiaomi Note 10) Legközelebbi még az újra előhúzott Galaxy S10e volt, de 110 ezerért azt is elkapkodták valamikor a napokban.

Másik mélyen leárazott készülék a P Smart Z ami meg 31 ezerért van legkisebb rablánccal, de mindkettő fura, mert 10 hónapos csak a törlesztő a szokásos 22 helyett, és külön ki is írják mindkettőnél, hogy 10 hónap után kötbér nélkül fel lehet mondani a szerződést. :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#79) hangyász2 válasza cskamacska (#78) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Sziasztok, beléptem a klubba.

Én 39000-ért vettem, mert Dominó előfizetésre váltására adnak még 11000 kedvezményt. A 10 havi 6 GB-os magentás adatcsomaggal kerül együtt összesen 52323 Ft-ba. :)

[ Szerkesztve ]

(#80) jeni


jeni
félisten

Hello!

Nagy valószínűséggel ,hogy én is belépek majd a clubba.
Persze akkor tuti ha kézbe is kapom majd.
Kérdésem az lenne,hogy az 50000Ft cucc esetén van aki kötött rá biztosítást?
Ugyanis havi biztosítás alapdíj az kb 1190Ft (több is van)

A lopás és a párásodás részét nem is kérném,vagy nem is lenne szükségem rá, de a belső meghibásodás részét -na ezt nem értem!
érthető igazán de.....
a sím kártyán kívül más miatt nem nagyon tudsz belenyúlni.
2évig garis- tehát bármi nemű meghibásodás esetén garanciális javítás lenne amúgy is.
Mi az ami belsőleg meghibásodna külső fizikai behatással?
USB csatlakozón keresztül?

Ha meg megkötöm , fizetem a biztosítási díjat folyamatosan és véletlenül leejtem a decemberi hónapban akkor plusz 13000Ft-t kell fizetnem vagyis ha lesz még ilyen a forgalomban esetleg SWAP-ként vagy alkatrész lesz-e még ehhez.
De ha nem lesz ilyen mert már most kifuttatják akkor mit is adnak 50000Ft-ért akkor majd cserébe? Az lenne,hogy vásárold le majd az árát?

Mivel ha a szerviz azt írja rá a munkalapra,hogy az újrapótlási díj 99990Ft akkor a biztosító nem fogja fizetni ezt mert a teló értéke vagyis a megvásárolt számlán szereplő összeg fele annyi és így nem érné meg neki ezt finanszíroznia gazdaságtalan javításra hivatkozva.

Értékéhez képest nem sok értelme lenne a biztosítási összeg kifizetésének.

Feltehetőleg a P40 Lite-t nem adják majd oda hasonló kategóriaként és kell e majd HMS teló?

Amúgy ennek a biztosítás megkötése mikortól lehet és meddig?

-míg kézbe nem kapom a mobilt? addig a napig tudok még ezen elgondolkodni?

[ Szerkesztve ]

(#81) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Speedshopos 1990 forintos Honor 20-as Nillkin Nature-nél van most jobb itthoni ajánlat?
A kínai 4,34 dollárost nem tudom kivárni...

Én nem biztos, hogy cserélném egy P40 Lite-ra. Guglival sem.

(#82) tomazin


tomazin
veterán

Erre talalt mar valaki valami ertelmes romot? Fel ora alatt nem talaltam:(

(#83) bohoc71 válasza tomazin (#82) üzenetére


bohoc71
aktív tag

A bl nyitás tudtommal nem megvalósítható. A huawei nem ad nyitókódot. Annélkül pedig nem igazán lehet romot cserélni.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#84) szelim74 válasza hangyász2 (#79) üzenetére


szelim74
csendes tag

Nekem is megjött a 39 ezres nova 5t, vicc ez az ár a készülék tudásához képest. :DD

(#85) szelim74 válasza cskamacska (#78) üzenetére


szelim74
csendes tag

Tekintettel a vészhelyzetre 10 hónap után felmondható következmények nélkül.

(#86) jeni válasza szelim74 (#85) üzenetére


jeni
félisten

nekem ezt nem mondták ,pedig rákérdeztem a boltban és 2év kötelező hűségre hivatkoznak.

azt viszont említette,hogy online esetén lehet kivétel,de aki megkapta annak van ilyen kitétel a szerződésében?

nyomdai hibákért vállalnak felelősséget?
gondolom az nem bizonyító erejű ha az adott weboldalon ki volt írva,hogy jogkövetkezmény nélkül vagyis kötbér megfizetése nélkül felmondható szerződés 10 hónap múlva.
u.i.:
azért kíváncsi lennék arra,ha valaki 10 hónap után jogszerűen, kötbér megfizetése nélkül felmondja utána miként tekintenek rá?
aranykártyás ügyfélként gondolom nem.

[ Szerkesztve ]

(#87) hangyász2 válasza jeni (#86) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Rossz boltba mentél. Ez meg nem nyomdai hiba, hanem egy külön akció a főoldalon. Igazán megtalálhattad volna....

[link]

(#88) jeni válasza hangyász2 (#87) üzenetére


jeni
félisten

Telekom Budaörs
az lehet,hogy a Magyar Telekom partnere,mert volt korábban egy csereutalványom melyet ő nem tudta jóvá írni, amit csak az elsődleges HIVATALOS nagy Telekomnál válthattam be,pl.:ALLE pláza

azóta az üzletet pár sorral arrébb tették.

(#89) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Na én is megrendeltem a telefont, igaz én 50-ért, mert új SIM kártyával sehogy nem akarta elfogadni a váltást előfizetésre. :(
Persze még ez is nagyon jó ár érte, kíváncsian várom! :)

(#90) szuszinho válasza hangyász2 (#79) üzenetére


szuszinho
őstag

Hogy kell bevinni Magenta-ba? Egyelőre 5790 a havi költsége rendelés előtt.

Köszi!

(#91) hangyász2 válasza szuszinho (#90) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Át kell adategyeztetni a Magenta előfizetőjének a nevére a Dominót. Hozzáadni Telekom-fiókhoz. Onnantól megy.

(#92) szuszinho válasza hangyász2 (#91) üzenetére


szuszinho
őstag

Minden a nevem van. Akkor ezt nem kell külön választani, hanem automatikusan működik?

(#93) hangyász2 válasza szuszinho (#92) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azt kell választani, hogy váltás előfizetésre. És ha a magentás fiókban vagy belépve, akkor vonnia kell a 30 %-ot. Ha nem megy, csináld telefonon.

(#94) #04441088


#04441088
törölt tag

Üdv.
Beleptem a klubba. Eddig tetszik, bár nem tudom miért nem volt szilikon tok a csomagban. :D

(#95) jeni


jeni
félisten

Elektronikusan megjöttek a papírok,a készülék még szállítás alatt,bár a 15 órai zárási időre kétlem,hogy az átviteli helyre elviszik még.
Amúgy nem találok benne olyan tételt,hogy a 10. hónap után felmondható a szerződés.
Fekete fehéren ez szerepel - kimásolva

d) Az Elõfizetõi Szerzõdés hatálybalépése, idõtartama, jelenlevõk között kötött határozott idejû elõfizetõi szerzõdés esetén a
határozott idõtartam lejáratának napja
Hatálybalépés dátuma : 2020.03.19
Határozott idejû szerzõdés idõtartama: 24 hónap
Határozott idejû szerzõdés lejáratának napja: 2022.03.19

(#96) Timeola válasza hangyász2 (#93) üzenetére


Timeola
aktív tag

Hogy lehet valaki magentás? Mik a feltételek?

(#97) Timeola válasza Timeola (#96) üzenetére


Timeola
aktív tag

Megtaláltam közben. Sajnos ez nem bejövős nálam. UPC tud csak ide kötni egyelőre, új lakópark, talán idővel...

(#98) hangyász2 válasza #04441088 (#94) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem holnap jön a teló, szégyenszemre 2900-ért vettem szállítással Nillkin Nature-t, ráadásul honorost, de ez van, ha hirtelen jön a teló, és nincs hozzá tok. Következő már Aliről feleennyiért.

A honlapon ki van írva világosan a 10 hónap, az kötelező érvényű ajánlat. Leírják, hogy technikai okokból nem tudják máshogy megoldani. Nem nagyon fogják a legjobb ügyfeleiket kötbérrel fenyegetni a saját akciójukkal egy világválság kellős közepén.

(#99) szelim74 válasza hangyász2 (#98) üzenetére


szelim74
csendes tag

Én bementem az euronics-ba és megvettem a Huawei eredeti pc tokját 3500-ért. Nem volt szállítási díj. :)

(#100) hangyász2 válasza szelim74 (#99) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Mindenre Nillkin Nature-t veszek, kb. 5-6 éve. Szerintem sokkal jobb, mint a gyári tokok. Néha filléres kiszórásnál bepróbálkoztam, de sosem váltak be véglegesre.

Amihez adtak, azt is cseréltem. Szebb is,. A csúszásgátlójának meg kifejezetten kellems a fogása. Emlékszem, régen még a jacknek és a töltőnek volt ajtaja is. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.