Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Timeola válasza hangyász2 (#200) üzenetére


Timeola
aktív tag

Na mondjuk ez tényleg gáz így! A fül engem is idegesített, de megoldottam, hogy a kiálló részt levágtam ;].

(#202) JoinR


JoinR
senior tag

Most nem azért de a gyári (üveg?)fólia felett még van a piros füles fólia, azt nyugodtan le lehet venni :) az alatt nem a csupasz kijelzö van.

(#203) Timeola válasza JoinR (#202) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ezt én már csak akkor tudtam meg, amikor rátette a telóboltos srác az edzett üveget..

[ Szerkesztve ]

(#204) hangyász2 válasza JoinR (#202) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ha nekünk reagáltál, és nem csak úgy, akkor mi a hátlapról beszéltünk.

(#205) Timeola


Timeola
aktív tag

Ide is beteszem, BB-be már ment.

Amikor vettétek csináltatok akkor róla printscreent? Azóta lett egy "kis" kiegészítés ami szerintem az akció idején még nem volt fent. Tudom már nem kapható, de azért elég érdekes.. Többi készüléknél egyébként nem láttam ilyen megjegyzést /utolsó mondat/.
kép link

link

(#206) hangyász2 válasza Timeola (#205) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez nem volt ott.

Szerencsére nem úgy vettem. Egyébként úgy drágább is volt.

[ Szerkesztve ]

(#207) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Ez csak azoknak érdekes aki bevitte magenta csomagba ugye, jól értelmezem. Énis vettem sima 5000+1680ft csomagba akkor ez rám nemlesz hatással? Pénteken rendeltem még vissza tudom mondani :D

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#208) hangyász2 válasza RicsiSuly (#207) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem, azokra se. Csak azokra, akik nem mobilelőfizetésre, hanem otthonira vették.

(#209) Bibby válasza RicsiSuly (#207) üzenetére


Bibby
addikt

Nem értem, mi az a "Telekom készülék kedvezmény"?
Hiszen persze hogy kedvezményes volt a készülék, azért vettük meg. Ez így azért elég vicces. Azt írnak oda amit akarnak.
Nekem volt egy chat ügyfélszolgálattal, ahol egyértelműen leírta, 10 hónap után felmondható.
Utólag meg módosítgatnak, visszamenőleg?

Ελευθερια η θανατος

(#210) jeni válasza Timeola (#205) üzenetére


jeni
félisten

ez az alábbi mondat az ami rávilágít a Telekom cselszövésére!

Otthoni előfizetéssel történő vásárlás illetve Telekom készülékkedvezmény igénybevétele esetén a hűségidő változatlanul 2 év.

Bibby

Az előfizetői szerződésben ez a 10 hónap nem szerepel!
Korábban volt posztolva,kirakva,hogy formalitás a 2év vagyis technikailag nem tudták bele venni a szerződésbe a 10 hónapot!
Amúgy azt az oldalt ki is nyomtattam és le is fotóztam!
A mostani az teljesen más és egyértelműen leírták,hogy a kedvezménnyel vett készülékekre 2év hűség van!
Az enyém is kedvezményesen lett megvéve és teljes összeget fizettem érte,vagyis 50000Ft-ért vettem meg,nem hitelre,amellett plusz 10000Ft előleget kértek. Az utóbbi összeg nem egyértelműen szerepel a számlán. Valamelyiken fel sem tüntették a plusz 10000Ft-t.

[ Szerkesztve ]

(#211) RicsiSuly válasza Bibby (#209) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Pénteken ezmiatt felhívtam direkt, hogy le e mondhatom azt mondta igen. Holnap újra telefonálok :D

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#212) Bibby válasza jeni (#210) üzenetére


Bibby
addikt

De ennek semmi értelme, hiszen nem lehetett kedvezmény nélkül megvenni... automatikusan levonta. :U

Ελευθερια η θανατος

(#213) hangyász2 válasza jeni (#210) üzenetére


hangyász2
aktív tag

"A Telekom készülékkedvezményt akkor veheted igénybe, ha új vagy meglévő* Telekomos szolgáltatásaidra egy időben vállalsz két év hűséget, mellyel egy hűségcsoportot alkotsz, így a szolgáltatásonként járó kedvezmények és az esetleges extra készülékkedvezmény összeadódnak, és ezzel egy összevont készülékkedvezmény összeg kerül megállapításra. A kedvezményt egyidejűleg egy, de akár több készülék kedvezményes megvásárlására is fordíthatod."

Ez egy fogalom a Telekomnál. Nem a mobilelőfizus kedvezményről van szó.

RicsiSuly

Nem kell.

Egyébként annyi a történet, hogy gyorsan új bevételre volt szükségük a koronavírus miatt.
Ha otthonira veszel készüléket, és lemondod, akkor ügyfelet veszítenek.

[ Szerkesztve ]

(#214) jeni válasza Bibby (#212) üzenetére


jeni
félisten

azért megnézzem majd a elkövetkezendő 5 hónapot,hogy a 10000Ft-t miképp írják jóvá?

hangyász2

Érthető az előfizetés nem mondható fel, ahogy írtad,de akkor mi értelme a 10 hónapnak? Vissza adom a készüléket ha nem kell nekem, mert ügye az előfizetés egy új belépőnél az 2év hűséggel jár.

[ Szerkesztve ]

(#215) hangyász2 válasza jeni (#214) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Az a baj, hogy megint valamit nem értesz, és kombinálsz.

Te egyébként addig nem fogsz előfizetést fizetni, amíg tart a 10000 forint. Ennyi. A többieket meg ne riogasd. A Telekom rendszere mindig ilyen szar volt, és marad is. Pl. nekem egy hétig 945 forintot írtak a havidíjra 1390 helyett, aztán javították.

Az otthoni előfizetéses kedvezmény, és a telekomos kedvezmény is más. Az a szolgáltatásonként 10000 forint. Nem pedig az online kedvezmény mobilra, és nem a mobildíjcsomagra járó kedvezmény. Mi az utóbbi kettőt vettük igénybe.

Tőlem azt csinálsz, amit akarsz, de tényleg próbáld már meg felfogni, mit írok.

[ Szerkesztve ]

(#216) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

asszem visszamondom :D esetleg aki fotózott mindent felteszi ide?

Üdv SRicsi

(#217) hangyász2 válasza RicsiSuly (#216) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Butaság volna.

(#218) jeni válasza hangyász2 (#215) üzenetére


jeni
félisten

értem a dolgot és mások hozzák a felszínre nem én,csak reagáltam.
az más kérdés,hogy nem pontosak a tájékoztatások vagy csúsztatások vannak benne esetleg hiányosak a megfogalmazások.
én tutira vettem és ahhoz állok neki,hogy az adott 10000Ft összeg addig tart míg fel nem használom,vagyis el nem fogyasztom. onnantól majd az igénybe vett forgalom után KELL MAJD FIZETNEM.
a havi 1890Ft nem fog mellbe vágni.
a kártyát úgysem fogom használni,legfeljebb a 3Gb-t elhasználom.
számomra a készülék volt a lényeges.

úgy látom nekem estél a semmiért. befejezhetnéd a dolgot!

[ Szerkesztve ]

(#219) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Holnap telefonálok még1et az a baj telenoros vagyok, ha az előfizetés mégiscsak fizetni kell miz. csinálok vele xD. (én új belépővel csináltam)

Üdv SRicsi

(#220) Bibby válasza jeni (#218) üzenetére


Bibby
addikt

A havidíjba beszámít a 10000 ft előleg, csak ha részletre vetted volna a telefont, abba nem.

Hangyász2 köszi az infót. Kíváncsi lennék, aki dominót vitt be havidíjba, gondolom arra vonatkozik a két év ugye? A bestbuyban páran így csinálták.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#221) hangyász2 válasza jeni (#218) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem neked estem, csak megint elkezdtél kavarni.

A te előleged tök egyértelmű. 5 hónapig nem fogsz havidíjat fizetni, a maradék 550-et levonják a 6.-ból, ha nem lesz más forgalom. De ennek semmi köze a témához, pont arra volt jó, hogy belekavarodjál.

RicsiSuly

Ma is telefonálhatsz, ha attól nyugodtabb leszel.

Bibby

Nem, azokra sem. Azokra vonatkozik, aki a saját mobilos kedvezmény mellett az összes magentás előfizetést meghosszabbították, hogy még olcsóbb legyen. Ezt hívják Telekom-kedvezménynek. 10000 forint előfizetésenként.

[ Szerkesztve ]

(#222) Timeola


Timeola
aktív tag

Akkor lehet én is félreértem, de mi pl. úgy vettük, hogy egy dominó számot belevittünk. Igaz erre messengeren azt írta az egyik ügyintéző, hogy erre is érvényes a 10 hós akció. Nekünk így 50 helyett 39 lett maga a készülék (3900/hó), erre jön rá a havi díj ami 1890. Elég sok előleget kértek, 29 500-öt. A szerződést megnézve, ez pl. kedvezményes készülék vásárlásnak minősül. Úgyhogy azért érdekes ez a kis kiegészítésük...

[ Szerkesztve ]

(#223) hangyász2 válasza Timeola (#222) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én is így vettem, és még magentásan is, de most felhívom őket, sokkal egyszerűbb.

(#224) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Megkérdeztem telefonon, mert az a legegyszerűbb.
Tehát otthonira 2 év, illetve ha valaki mondjuk magentás, és egyszerre hosszabbít több mindenre a nagyobb kedvezményért, arra is 2 év. Mobilra 10 hónap.
Én elsőre is így gondoltam.

De ez ettől még előre kellett volna egyébként jelezni, de szerintem senki nem vett így, mert drágább volt.

[ Szerkesztve ]

(#225) Timeola válasza hangyász2 (#224) üzenetére


Timeola
aktív tag

Magyarán ha akarok még így venni egy másikat legyen mondjuk p smart z, egy másik dominós szám bevitelével, akkor arra is ugyanúgy érvényes a 10 hó, ahogy eddig is?

(#226) hangyász2 válasza Timeola (#225) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Igen.

(#227) Timeola válasza hangyász2 (#226) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ok, köszi! ;)

(#228) Carline válasza hangyász2 (#226) üzenetére


Carline
őstag

Köszi itt is, de azért írtam a T topikba, mert szerintem nem csak én vagyok az egyetlen akinek ez nem volt egyértelmű. Az meg a szaktopik, többen látják.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#229) hangyász2 válasza Carline (#228) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ja, hát nem az volt teljesen egyértelmű, hogy mire vonatkozik, hanem hogy ha valaki otthonit vagy egész Magentát hosszabbít, az biztosan két év.

De azért sejtettem, mert különben nem volna értelme, illetve félretájékoztattak volna mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#230) Timeola válasza hangyász2 (#229) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nekem az otthoni még mindig nem teljesen világos.. Arra érti/érted hogy ha mellé otthoni netet v. tévé szolgáltatást veszek pl.?

(#231) hangyász2 válasza Timeola (#230) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Otthoni előfizetésre (tévé, net,telefon) vállalsz hűséget, és ahhoz veszel telefont.

(#232) Timeola


Timeola
aktív tag

Aki akar rendelni Novát még, van fent most:DDD!

(#233) hangyász2 válasza Timeola (#232) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem volt meg sokáig. Behúztad?

(#234) bepken válasza hangyász2 (#233) üzenetére


bepken
veterán

hihetetlen, de benn van a kosárban és engedte hogy más elvigye az orrom elöl....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#235) hangyász2 válasza bepken (#234) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ebben nem sok meglepő van. Kevés webshop kosara foglal. A Telekomé sem.

(#236) Timeola válasza hangyász2 (#233) üzenetére


Timeola
aktív tag

Én már azelőtt behúztam, mielőtt itt megosztottam, úgyhogy arra más csapott le.

(#237) hangyász2 válasza Timeola (#236) üzenetére


hangyász2
aktív tag

De a lényeg, hogy sikerült. Hány volt?

(#238) Timeola válasza hangyász2 (#237) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nem tudom, nem néztem a készletet.

(#239) bepken


bepken
veterán

én pont még meló közepén voltam, szóval félszemmel töltöttem a megrendeléshez szükséges adatokat és valamit elírtam először, mert nem akart tovább engedni. elölről kezdtem, néhány perc volt mire újból mindent beírtam, addigra meg már elfogyott...

nem sok esélyt látok most már tényleg, de még figyelni fogom, hátha :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#240) bepken


bepken
veterán

hát nem volt egyszerű, de ma nekem is sikerült (második próbálkozásra) leadni egy megrendelést. bár még "jóváhagyás alatt" státuszban van, tehát nem kiabálom el.

szerk: köszönöm szépen a "bíztatást" :D és az ötlet, hogy scriptet használjak, zseniális volt!

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#241) hangyász2 válasza bepken (#240) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szívesen, örülök.

(#242) Timeola


Timeola
aktív tag

Tőletek amúgy mennyi előleget kért?

(#243) hangyász2 válasza Timeola (#242) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Tőlem semmit, de mi a világ pénzét is nekik fizetjük bő családilag.

(#244) Bibby válasza Timeola (#242) üzenetére


Bibby
addikt

Mindenkitől ugyanannyit, részletre 30at, egyben fizetve 10et. Legalábbis ezt a két számot láttam.

Ελευθερια η θανατος

(#245) RicsiSuly válasza Bibby (#244) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

tölem se kért. új számot kértem 5000+1680 10 hóig és előleget nem kért

Üdv SRicsi

(#246) jeni válasza Bibby (#244) üzenetére


jeni
félisten

+1

(#247) Timeola


Timeola
aktív tag

Hm, ez érdekes! Én is meg a férjem is céges előfizusok vagyunk ill. van 2 dominó szám, ami úgymond a férjem nevén fut.. ebből az egyiket bevittük az egyikhez, a másikhoz új előfizut kértünk új számmal. Mindkét esetben 29500 - 29500 előleget kért. Elsőnél
3900+1890 a havidíj, másodiknál 5000+1607. Ebből fogja levonni a már befizetett előleget, ami az elsőnél úgy néz ki, hogy "csak " a készülék havi díját kérik, az előfizut nem, azaz 3900/hó. A másodiknál még nem tudom, elvileg csütörtökön lehet majd átvenni a telót utána fogják küldeni, hogy mennyi lesz.

(#248) jeni válasza Timeola (#247) üzenetére


jeni
félisten

lehet,hogy jobb lett volna az egyiket megvenni kp összegért?
mert akkor kisebb az előleg is. emellett lehet, kevésbé terhelődik a pénztárcátok havonta.

[ Szerkesztve ]

(#249) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

kékből van 40db csak a készülékeknél keressétek.

85x megkérdeztem megnyugtattak 10 hónap múlva biztos, hogy le lehet mondani.

vettem 3dbot egynél se kért előleget.

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#250) Timeola válasza jeni (#248) üzenetére


Timeola
aktív tag

Kp. összegért nekem ennyiért hozza/hozta (listaár v
dominó):U..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.