Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Pár napja megszállta szegény telefont az ördög. :D 7 óra készenléti idő alatt merült 17%-ot 2 kártyával. Ez eddig 5-6% volt. Nem tudom, mi lelte, cella készenlét a legnagyobb fogyasztó 30%-kal.

(#352) Timeola válasza Predator2 (#350) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nekem az előzőnél nem ismerte fel (9-es), a 10-essel simán megy. :U

(#353) Predator2 válasza Timeola (#352) üzenetére


Predator2
addikt

Biztonsági mentést szeretnék csinálni, de így nem tudok. Nekem is 9 van. :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#354) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Megkezdődött az EMUI 10.1 bétatesztje Nova 5 szériára.

[link]

Az 5T-t nem írják, de gondolom, arra is jön, ha Honor 20-ra igen.

[ Szerkesztve ]

(#355) jeni válasza hangyász2 (#354) üzenetére


jeni
félisten

már oda is írtak az 5T-vel kapcsolatban

(#356) Timeola válasza Predator2 (#353) üzenetére


Timeola
aktív tag

Honor 20 fórumban próbálj esetleg érdeklődni. Nekem is ott segítettek. :)

(#357) donpedrog


donpedrog
csendes tag

Sziasztok!

Néha olyat csinál a telefon, legtöbbször videóhívásnál (messenger és viber is) de néha normál hívásnál is, hogy a kijelző teljesen elsötétül, és semmire nem reagál. A másik fél lát és hall engem, de csak a hívás befejezése után "éled" fel a telefon. Valaki találkozott már ezzel a problémával? Ha igen mi lehet a megoldás? A közelségérzékelőre gondolnék, de a hiba random jelentkezik, nem minden hívásnál mindkét alkalmazást újra telepítettem, a helyzet változatlan. :W
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#358) bedibazsa válasza donpedrog (#357) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Passz, én több órát videótelefonáltam mindkettővel és hibátlan. Egyedi dolog lehet, szoftveres, szóval egy FR lehet segítene.

(#359) Bibby


Bibby
addikt

Ezt hoztam ma össze a makró kamerával. Szerintem elég jól használható néha. Teljes méretben nem érdemes nézni, de kisebbre összehúzva elég jó.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#360) Feco74


Feco74
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap óta én is tulaj vagyok, egyelőre csak belakom és próbálgatom a készüléket, bízom benne hogy hosszú távon is beválik. :)
Viszont belefutottam egy problémába, hátha valaki már találkozott vele: minden applikációt tudtam frissíteni, kivéve a Chrome böngészőt... :( letölti de csak folyamatosan "telepít"...
Töröltem már többször az alkalmazást, készülék is újraindítva, de semmi.
Elvagyok a frissítés nélkül, csak furcsa...
Szoft verzió: 10.0.0.197 (C431E3R1P2)

Köszönöm

(#361) AnonymusX válasza Feco74 (#360) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nálam Samsungon szokott beakadni, néha a webview frissítése is. Ilyenkor kilövöm az összes alkalmazást és csak a playstore-t megnyitva újból próbálom frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#362) tusik


tusik
tag

Sziasztok. Ez a frissítés mit tartalmaz?

(#363) bedibazsa válasza tusik (#362) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Valami telekomos, szolgáltatói frissítés. Szerintem lehet nélküle élni. Az enyémen fent van, semmi különbség.

(#364) tusik válasza bedibazsa (#363) üzenetére


tusik
tag

Köszönöm. Arra gondoltam hogy volte vowifi beállitásai esetleg.

(#365) hangyász2 válasza tusik (#364) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Pl. RCS nem megy nélküle.

Én se akartam feltenni, de kell hozzá. És még ki tudja, mihez.

[ Szerkesztve ]

(#366) tusik válasza hangyász2 (#365) üzenetére


tusik
tag

Mi is az RCS? :)) Telenor, Telekom kártya van benne, bekavarhat esetleg valamit?

(#367) AnonymusX válasza tusik (#366) üzenetére


AnonymusX
senior tag

(#368) lacib válasza tusik (#362) üzenetére


lacib
tag

Szia!
A Telekomos (általam nem használt ) vackokat rakja fel. Egy rakás magenta app. De legalább állandóan fel szeretné rakni.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#369) cskamacska


cskamacska
addikt

Újra van két telefon a Telekom honlapján, azonos 50000-es előfizetői kezdő árral.
Komolyan nem tudom honnan szedik ezeket, már hetek óta kifutott náluk a Nova 5T.
Persze amikor több tucat 2 éves 3/32GB Sony Xperia XA2-t is kerítettek március végére 50/40k áron, vagy 3 éves (!!) 4/64 Honor 9 most is elérhető szintén azóta 80 ezer kártyás 70 ezer előfizetői áron, akkor bármi megtörténhet. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#370) tusik válasza AnonymusX (#367) üzenetére


tusik
tag

Köszi igaz a link nem működik. De gondolhattam volna hogy a google a a barátom. :W

(#371) 96024 válasza lacib (#368) üzenetére


96024
lelkes újonc

Nekem nem rakott fel alkalmazást.

(#372) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nekem is felpakolta a telekomos appokat, de azzal a lendülettel le is szedtem, ami nem kellett. RCS nélkül lehet élni, de ki tudja, milyen hálózati beállítások vannak még benne. Szóval nem árt feltenni annak szerintem, aki telekomos.

(#373) Feco74 válasza AnonymusX (#361) üzenetére


Feco74
csendes tag

Megpróbáltam de akkor sem jó... :(
Mindegy, azért fogok tudni aludni :)
Köszönöm a tippet.

(#374) Bibby válasza Feco74 (#373) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem a google fotók volt rossz.
Próbáld ki, hogy alkalmazásokon belül töröld az összes frissítését, aztán telefon újraindít, és közvetlen utána frissíteni.

Ελευθερια η θανατος

(#375) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

9 óra SoT 2 kártyával, 7 órás alvással (ezalatt a készenléti időben a wifi be volt kapcsolva). Elég fasza az üzemideje ennek a telefonnak.

(#376) bepken válasza bedibazsa (#375) üzenetére


bepken
veterán

SoT részét még nem igazán teszteltem, de én gyakorlatilag a telefonról nyomom a homeoffice-t, ami egész napos telefonálást jelent. 2 napont kibír így is, és olyan 11 és fél órás beszélgetési idő van benne, amikor töltőre rakom :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#377) Azie


Azie
őstag

sziasztok, érdemes a novánál google cammal mókolni (és van-e rá stabil verzió), vagy jobb a native camera app?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#378) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Akciós a Nillkin Nature Alin. Én 3,89 $-ért rendeltem füstöset, ez jónak számít mostanában. Mivel most még nem sürgős, megelőztem, hogy itthonról kelljen "aranyáron".

(#379) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Honor 20-ra már megjött a 198-as build áprilisi biztonsági szinttel, itt kapott már valaki Novára?

(#380) AnonymusX válasza hangyász2 (#379) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A Nova 5t-re csak negyedévente jönnek: [link]

(#381) hangyász2 válasza AnonymusX (#380) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Papíron arra is. Huaweinél ezt soha nem lehet tudni.

Egyébként a miénk is aprroved már FF-ben.

[ Szerkesztve ]

(#382) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Pl. Mate 20 Lite is kiadták az áprilisit, olvastam németeknél. Az is három hónapos frissítésű. Szóval szerintem lehet benne valami fontos is, mert elég nagy a méret is. Több mint 500 MB.

(#383) #49155328


#49155328
törölt tag

Ez a 128GB NM Huawei Nano Memory Card jó lehet a telefonba?

[ Szerkesztve ]

(#384) tama2000 válasza #49155328 (#383) üzenetére


tama2000
tag

Tudtommal a Nova 5T memóriája nem bővíthető.

(#385) Predator2 válasza hangyász2 (#378) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Egy linket tudnál adni, hogy honnan rendelted?

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#386) jeni válasza #49155328 (#383) üzenetére


jeni
félisten

Kizárólag nano SIM kártyák helyezhetőek el benne. Semmilyen memória bővítés nem lehetséges. Ami van az a FIX 128GB

[ Szerkesztve ]

(#387) hangyász2 válasza Predator2 (#385) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én tőle, elég hamar fel is adta. Viszont a képet felcserélte, ezért beleírtam megjegyzésbe is, hogy a füstöset kérem. Biztos, ami tuti. 5 centtel drágábban van másik boltban is.
[link]
[link]

(#388) bepken válasza hangyász2 (#382) üzenetére


bepken
veterán

most nem tudom telepíteni, de kaptam ma reggel egy ilyet

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#389) hangyász2 válasza bepken (#388) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Remek, erről volt szó.

(#390) tusik válasza JoinR (#202) üzenetére


tusik
tag

A füles fólia alatt ezek szerint van még kijelző védő üveg is? Eddig nem mertem leszedni a fóliácskát. Akárhogy nézem, még nagyitóval is sehogy nem tűnik fel hogy lenne a kijelző és a fóliácska közt még valami.

(#391) Timeola válasza tusik (#390) üzenetére


Timeola
aktív tag

Valami tuti van rajta, mert nekem a telefonboltos srácok nem szedték le amikor rátetettem az edzett üveget, azt mondták megszokták rajta hagyni olyan esetben ha zsírúj a készülék.

(#392) bepken válasza tusik (#390) üzenetére


bepken
veterán

szerintem nyugodtan leszedheted azt a füles fóliát, én is leszedtem kapásból. ahogy olvastam, minden Huawei készüléken gyárilag van egy rendes védőfólia.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#393) hangyász2 válasza tusik (#390) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem sem tűnt fel, én se mertem lehúzni. Aztán elhittem, és tényleg ott van alatta egy másik fólia. Azért húztam le, mert sokkal rosszabb volt a minősége, mint a másik Huaweien, amin csak egy volt. És ez lett gyanús.

(#394) bepken válasza hangyász2 (#393) üzenetére


bepken
veterán

közben felment a frissítés. van esetleg valami konkrét dolog, amire kíváncsi vagy?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#395) hangyász2 válasza bepken (#394) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Konkrét nincs, köszi, mert semmi nincs a changelogban. Tehát ha bármit látsz, érdekes. A mérete elég nagy, szóval valami biztos van benne, ha más nem, akkor a gyári appokat frissítették. Mondjuk azokat én szoktam apk-ból előre, ha látom apkmirroron.

(#396) Bibby válasza hangyász2 (#393) üzenetére


Bibby
addikt

De durva. :DD
Én meg a szar fóliával használtam, csak a kis fület szedtem le az aljáról.
My life has changed!!! :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#397) hangyász2 válasza Bibby (#396) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem égés, tényleg láthatatlan.

(#398) bepken válasza Bibby (#396) üzenetére


bepken
veterán

volt egy Motorola Defy+ készülékem, annak a gyári fóliáján mindenféle instrukciók voltak, tehát alkohollal levakartam a festéket és az volt rajta hónapokig :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#399) tusik


tusik
tag

(#400) tigipuf válasza Bibby (#396) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ne aggódjál én is így jártam :U ,annyi eszük lehetett volna,hogy valami feliratot raktak volna a védőfóliavédő (de szép szó :D ) fóliára.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.