Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#952) soundman1 válasza SzabóTamàs90 (#951) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi szépen.
Amúgy a wifi működik, a mobilnet hozzáférés talán a 7-es droid óta nincs. Xiaomi nem vette el a bluetooth-ot, csak úgy látszik a Huawei. Csak nem tudtam róla, utána olvasok, hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#953) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A frissítés óta ha sötétben feloldom a telefont akkor túl alacsony marad a fényerő, qrva idegesítő...

The Truth is out there...

(#954) Timeola válasza Lackooo84 (#953) üzenetére


Timeola
aktív tag

Egyre trébbek ezek a frissítések, én a hívásrögzítő aut. kinyírása óta utálom őket. Nekem azóta sem az igazi sajna, akárhogy állítgatom.

(#955) bepken válasza Lackooo84 (#953) üzenetére


bepken
veterán

állíts manuálisan a fényerőn ilyenkor és legközelebb ahhoz viszonyítva állítja be.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#956) Lackooo84 válasza Timeola (#954) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja igen, másik nagy probléma... a gmail befejezte az automatikus frissítést, emailek live lekérését, csak akkor kapom meg az emaileket, ha megnyitom az appot, akkor kezdenek bezúdúlni az értesítések.. hát ez elég gáz. Ez nem telóspecifikus, a Honor 8 telómon is ugyanaz... vicc.

The Truth is out there...

(#957) Lackooo84 válasza Timeola (#954) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nekem az legalább működik.... egyelőre...

The Truth is out there...

(#958) bepken válasza Lackooo84 (#956) üzenetére


bepken
veterán

ilyet nem tapasztaltam ezidáig, nekem folyamatosan jönnek a gmail értesítések.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#959) FattyDove válasza Timeola (#954) üzenetére


FattyDove
őstag

A hivasrogzites mondjuk pont egy GDPR miatti dolog, ami teljesen jogos.

(#960) Lackooo84 válasza bepken (#958) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig a gmail appnál a vélemények szerint nem én vagyok az egyetlen...

The Truth is out there...

(#961) blakey válasza Lackooo84 (#960) üzenetére


blakey
titán

A Gmail app már lassan 2 éve sz@rakszik és szinte minden telefonon/márkán. Nálam egyiken sem jön meg azonnal pedig naponta 20-30 levelet is kapok. Tulajdonképpen nem érdekel, ha érdekel, hogy jött-e valami akkor nyomok egy frissítést, egyébként meg lesz@rom, ha valaki sürgősen szeretne valamit az úgyis felhív.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#962) Lackooo84 válasza blakey (#961) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Eddig semmi baja nem volt nálam, most az uccsó frissítés óta szar. :D

The Truth is out there...

(#963) FattyDove válasza Lackooo84 (#960) üzenetére


FattyDove
őstag

A gmail app kb 1 eve hulladek minden mobilon. Ezert kell Outlook-ot hasznalni

(#964) soundman1 válasza FattyDove (#963) üzenetére


soundman1
senior tag

Mi a gond a gmail-el? Megjönnek a mailek folyamatosan, csak van hogy 5-10 perc után. Vagy másról van szó?
Felraktam az Outlook-ot, induláskor a gmail fiókhoz a hozzáférést megadtam. Megnyitón az Outlook-ot és a mailek kivételével mindent látok. Mi lehet a gond? Fiók POP3-as, IMAP kell, vagy más miatt nem látok egy mailt sem?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#965) soundman1 válasza soundman1 (#964) üzenetére


soundman1
senior tag

Közben megtaláltam a megoldást, gmailos beállítás kellett.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#966) bsh


bsh
őstag

üdv,
naptárba felvettem egy eseményt, de nem szinkronizálja a google naptárral. most látom, hogy nem is lehet? wtf? illetve azt is most láttam, hogy esemény létrehozásánál ki lehet választani, hogy a telefonba vagy a google naptárba kerüljön. de utólag már nem lehet módosítani sem az esemény helyét? (mármint hogy telefon vagy google?) :F
illetve google naptárból töröltem az eseményt, de a telefon szerint még mindig ott van, pedig szinkronizált is. :F vagy itt is csak egy irányú a szinkronizálás?

(#967) bepken válasza Lackooo84 (#962) üzenetére


bepken
veterán

töröltem én is azt a frissítést (store adatlapon kell törlést nyomni >> visszaáll a korábbi hagyományos piros Gmail ikon) es nálam azóta jól működik :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#968) Lackooo84 válasza bepken (#967) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jött már egy új verzió amivel újra jó, a 10.18-ai volt a hibás verzió.

The Truth is out there...

(#969) mézi


mézi
csendes újonc

Itt a következő frissítés

[ Szerkesztve ]

(#970) Lackooo84 válasza mézi (#969) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nesze semmi fogd meg jól... :) Ez a hüvej már nem nagyon fejleszt semmit ahogy látom. Valamelyik telójuk már a 2 főverzió frissítést sem kapja meg. Új funkciók meg.... ah álmodik a nyomor. Ez a rész valahogy jobban megy a samunál.

The Truth is out there...

(#971) bepken válasza Lackooo84 (#970) üzenetére


bepken
veterán

ez egy mezei, havi biztosítási frissítés. milyen korszakalkotó dolgot vársz tőle? :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#972) Lackooo84 válasza bepken (#971) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De hát pont erről beszélek, hogy csak ezek jönnek más nem. Lassan már ez sem. :U

The Truth is out there...

(#973) bepken válasza Lackooo84 (#972) üzenetére


bepken
veterán

fuh pedig nagyon sok telefon van szerintem, ami nem kapja meg ezeket havi rendszerességgel. a rendszer pedig hibátlanul működik nálam, én nem tudnék olyan pontot említeni, amin javítani kellene

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#974) rob2174 válasza bepken (#973) üzenetére


rob2174
tag

Android 11 is jön még idén,nem?

(#975) Lackooo84 válasza rob2174 (#974) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem. EMUI 11 jön (elvileg) de marad Android 10-en. (na ez is mekkora bs).

The Truth is out there...

(#976) rob2174 válasza Lackooo84 (#975) üzenetére


rob2174
tag

Az emui 11 android 11re épül, skkor csak kell hogy legyen android 11is :((

(#977) bepken válasza Lackooo84 (#975) üzenetére


bepken
veterán

ezt honnan veszed?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#978) Lackooo84 válasza rob2174 (#976) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy épül android 11-re semmi köze hozzá. Amúgy többet között innen, de sok angol oldalon is olvastam róla pl. itt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#979) rob2174 válasza Lackooo84 (#978) üzenetére


rob2174
tag

EMUI 11 will launch at Huawei Developer Conference (HDC) 2020 on September 10, it’ll be based on Android 11 and come with lots of new features and system improvement
[link]

[ Szerkesztve ]

(#980) Lackooo84 válasza rob2174 (#979) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen az új telókra majd talán lesz, a miénkre nem hiszem mivel ez még GMS-es teló. De nekem amúgy sem kellene egy open source android.

The Truth is out there...

(#981) bepken


bepken
veterán

akkor csak én tojom le magasról a verziószámokat ezek szerint :D nekem amíg egy telefon működik rendesen, addig felőlem kezdődhet bármilyen számmal a valahol a menük mélyén található verziószám.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#982) cskamacska válasza Lackooo84 (#975) üzenetére


cskamacska
addikt

"na ez is mekkora bs"

Kendék amúgy kő alatt laknak? :) :P

Ha az EMUI11 marad GMS+HMS duál vonalon csak HMS helyett, de visszaportolnak Droid 11-es funkciókat, és továbbra is kapja a 10-es biztonsági frissítéseit még minimum egy évig, az messzemenőkig a best case forgatőkönyv jelen Trumpista helyzetben. :K

A "rendes" Honor 20 esetleg jobb helyzetben van, most hogy már jogilag nem lesz a csúnyagonosz Hüvely része, az _talán_ már kaphat GMS-es droid 11-et hivatalosan is. Csak itt már ketyeg a support bomba, meddig foglalkoznak még vele(pl View 20 kínai változata épp a napokban lesz 2 éves), és lesz-e tényleges Huawei palettától való szétvétele a Kirin 980 majd 990-es generációnak frissítések terén, ami nyilván plusz költséget jelent.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#983) Lackooo84 válasza cskamacska (#982) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Most leírtad mégegyszer, amiket belinkeltem? Grat. Hidd el tisztában vagyok vele mi lesz. Nekem házi tákolt fostalicska OSOS nem kell, nekem jó ez a 10.1 ez marad végleg aztán kész.

The Truth is out there...

(#984) zmtTom


zmtTom
tag

A kijelzője a telefonnak mennyire elfogadható mind a színek mind pedig a fényerő tekintetében? Huawei P20 Pro-t cserélném erre.... ??

(#985) Lackooo84 válasza zmtTom (#984) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szuper.

The Truth is out there...

(#986) cskamacska válasza zmtTom (#984) üzenetére


cskamacska
addikt

OLED után szvsz csalódás lesz. Nem rossz, színek elmennek, de max fényerő lehetne sokkal jobb, nyáron bezony volt hogy árnyékba kellett vonulni az olvashatóság miatt. :U

P20 Pro-t amúgy miért cserélnéd erre? SoC erőben, talán akksi miatt* megérhetné, de kamerában biztos visszalépés lesz. 48MP + AI szép képeket csinál 3 mozdulatlan másodperc alatt, de az alap 12MP csattogtató elég gyengus, pláne 2018 legjobb mobil kamerájához képest. :)

*5T akkumulátorával amúgy nem vagyok kibékülve, Droid 9-en maradt View 20 sokkal jobban viseli magát. 5T szemptemberi kiránduláson 2 óra GPS + fényképezés + bekapcsolt mobiladat + csak 1 SIM mellett teljesen kimúlt kb 7 óra után, konkrétan kikapcsolt a telefon, hazafelé már nem volt se GPS, se semmi. :o SOT nem lett számolva de kb 3-4 óra lehetett. GPS-t nem szeretem bekapcsolni, mert merül vele mint a tengeri akna, ezért ki is kapcsolom ha nem kell éppen, de lehetett beakadt alkalmazás, vagy Droid 10 hülyeség is.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#987) blakey válasza zmtTom (#984) üzenetére


blakey
titán

Szerintem nagyon jó a kijelzője IPS ellenére. HDR is jó rajta.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#988) zmtTom


zmtTom
tag

Csere mert össze törött és nem igazán találok dual sim-es telefont amire azt mondanám hogy megéri a 100e feletti árat akkor ha a kamera nem annyira lét kérdés. De ha van valami javaslat, szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#989) bedibazsa válasza zmtTom (#984) üzenetére


bedibazsa
senior tag

A fényerő nyáron nagyon karcsú volt, magával a színekkel szerintem nincs baj. A P20pro kijelzője sokkal jobb.

(#990) Lackooo84 válasza cskamacska (#986) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nagyon karcsu az akkuja, csak 4 nap üzemidőm van 5 óra kijelzőidővel, 2 sim, wifi, BT, NFC.... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#991) cskamacska válasza Lackooo84 (#990) üzenetére


cskamacska
addikt

Örülök, akkor cserélhetünk. :P Egyik Droid 10 frissítés óta stabilan rosszabbul teljesít mint régebben, View 20 mellett elég látványos. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#993) bepken


bepken
veterán

nálam se rossz az akkuidő szerintem, továbbra is így gondolom :)
napi szinten 6-7 órát telefonálok home office-ban róla, mellette nyomkodom is. nap végére olyan 40% körül szokott lenni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#994) blakey válasza bepken (#993) üzenetére


blakey
titán

Szerintem kifejezetten jó, sőt. Mindenkinél mások a szokások, másképp használjuk, más app-okkal. Mindenki csak saját szokásaihoz tudja hasonlítani, nálam qrva jó az akkuidő, de én nem használok FB-t, Messengert és egyéb akkuzabáló app-okat, GPS, Wifi, BT, telefonhívás, Csevegő, Meet amiket használok és kiválóan teljesít, akkuval nincs semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#995) Lackooo84 válasza SzabóTamàs90 (#992) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja hát én csak olyan helyen telózok (szosölmédia, csevegések stb), ahol nincs laptop nálam. Ezt a telefonon kisképernyőn b*ziskodást nem nekem találták ki... :DDD De amúgy sok akkuzabáló app van telepítve, viber, messenger, gmail stb.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#996) Bibby válasza cskamacska (#991) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem vizsgálj meg néhány appot, mert ott valami nem jó.
Alapvetően rendben van az akkuidő a telefonon.

Ελευθερια η θανατος

(#997) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Van olyan aki már feldobta a 286-ot és van hangrögzítője? ;]

The Truth is out there...

(#998) bsh válasza Lackooo84 (#997) üzenetére


bsh
őstag

vanni van, hogy működik-e azt nem tudom.

(#999) Timeola válasza Lackooo84 (#997) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nekem az van, de u.úgy fostalicska sajna. :( Az ACR viszont egész jó most rajta.

(#1000) Lackooo84 válasza Timeola (#999) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Megy az ACR? :F

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.