Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) jeni


jeni
félisten

Aki szeretne egy 1 napra kibontott 2év garis Nova 5T telót venni 75e.Ft áron az aprón megtalálja. A hirdetés nem az enyém,csak egy lehetőség.

(#152) Timeola válasza bedibazsa (#141) üzenetére


Timeola
aktív tag

Hát most újra frissített és nincs ilyen opció.. bármelyiket is választom egyiknél sincs alk. ikon. :U

(#153) Bibby válasza Timeola (#152) üzenetére


Bibby
addikt

Ikon nem lesz, de a felső esetén minden program az "asztalon" lesz, a második esetben felfelé húzással előjön a "főmenü". Az a kör alakú ikon már elég régóta nincs az android főverziojában.

Ελευθερια η θανατος

(#154) Timeola válasza Bibby (#153) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ezt csak azért nem értem, mert tegnap még mielőtt felfrissített volna Android 10-re még volt, pont úgy ahogy Bedibazsa 141

[ Szerkesztve ]

(#155) Timeola válasza Timeola (#154) üzenetére


Timeola
aktív tag

szóval Bedibazsa #141 hsz-ben leírta. Bocs, nem tudom h kell hsz-t kiemelni :F.

(#156) Bibby


Bibby
addikt

Valaki lenne olyan jó és megnézné hogy működik e a Google fotók automatikus mentése? Nekem szombat óta nem megy, hiába telepítem újra, vagy bármit teszek.

Ελευθερια η θανατος

(#157) sch_a válasza Bibby (#156) üzenetére


sch_a
addikt

Nálam működik, csak engedélyezni kellett.

(#158) hangyász2 válasza jeni (#151) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Miért támogatsz neppert? Ha nem kell neki, álljon el. Vagy adja árában. 68900 volt a legdrágább konstrukció.

[ Szerkesztve ]

(#159) jeni válasza hangyász2 (#158) üzenetére


jeni
félisten

+6000Ft nem a világ vége. és ez nem olyan összeg amiért a fejét le kéne harapni.
direkt nem a 90000Ft-t telóra hívtam fel a figyelmet meg,mert van ,nem is 1 hirdetés abból.
győzőm sincs ki az illető. :))
én is tovább adnám ha feljebb tudnék lépni vele.
sokan ezt csinálják.
azt meg nem ildomos elvárni,hogy annyiért adja el amennyiért beszerezte ill. vállalt rá 2 év hűséget.

[ Szerkesztve ]

(#160) hangyász2 válasza jeni (#159) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hát az a legdrágább, és ugye a net így is nála marad. Nyugodtan lehet számolni 39000-50000-rel, és akkor már majdnem a duplája, de minimum 50 %.

Az megítélés kérdése, baj-e, hogy ezt csinálja. Viszont neked tök felesleges reklámozni.

10 hónapot vállalt rá, ezt is jól tudod,hiába nem érted meg, de a 69000-ből azt is kicsengetheti előre, és a net is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#161) jeni válasza hangyász2 (#160) üzenetére


jeni
félisten

nem neveztem meg az illetőt.természetesen nem akarom őt védeni.
persze abban én se vagyok benne biztos,hogy 10 hónap után fel lehet mondani a szerződést,alapból a szerződésben 24 hónap van megadva, erről az idő előtti felmondás és ezzel eredő kötbér be nem fizetéséről-eltekintése , irományt nem találtam, még akkor is ha korábban írta itt valaki,hogy ezt a Telekomosok nem tudták hivatalosan betenni a szerződésbe,biztos oka van.
kapaszkodj meg ,volt korábban egy olyan tag akinek a beosztása nem hétköznapi a prohardver családban és rajtam akart az adott cuccal neperkedni. természetesen jeleztem neki annyiért nekem nem éri meg. ebben is maradtunk, akinek annyiért is megéri akkor meg is veszi.
helyette lehet a honor 20-t venni 88000Ft körüli áron ugyan abban a csomagban.
esetleg Huawei P Smart Z mobilt olcsóbban, sajnos én is voltam olyan helyzetben,hogy jó árasított dolgokról lecsúsztam. a srác időben lépett,gyorsabb volt. ezzel nem tudunk mit kezdeni,de elhiheted nem érdekem,hogy tőle megvegye csak segíteni akartam annak aki esetleg lemaradt volna erről az 50000Ft lehetőségről.
pedig volt hír erről korábban,van akinek sikerült élni a lehetőséggel.
én biztonsági okokból nem adom át a kártyát,nem is a 3GB net miatt,hanem mert nem szeretném ha olyan összeggel terhelné meg amit nekem kellene állnom,hiszen ez a SÍM kártya nem ruházható át a 3. félnek.

boccsi a hosszú levélért. :R

(#162) Bibby válasza jeni (#159) üzenetére


Bibby
addikt

Bírom mikor az ilyeneket mentegetik (nem rólad van szó, általánosságban). Itt a prohardveren is teljesen elfogadott ez a dolog, amit rohadtul nem értek meg. Nézd meg mi megy egy egy black friday alkalmával...
És pont az ilyen patkány emberek árulják éppen a kezfertotlenitot meg a szajmaszkot magasabb áron.
Attól hogy ez "csak" egy telefon, attól még a mentalitás ugyanaz. Hányingerem van tőle.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#163) Bibby válasza sch_a (#157) üzenetére


Bibby
addikt

Köszi. Csak az segített rajta hogy letiltottam, aztán engedélyeztem.

Ελευθερια η θανατος

(#164) bepken válasza jeni (#161) üzenetére


bepken
veterán

köszi a Honor 20 tippet :)

elég nehéz megemésztenem azóta is, hogy ilyen ajánlatról lecsúsztam :DDD de sajnos ez a 88ezer nem 88ezer valójában, hanem 140ezer.... tekintettel arra, hogy 2 évig fizetned kell a netet. így nem is olyan jó ajánlat.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#165) jeni válasza bepken (#164) üzenetére


jeni
félisten

havi 1890Ft és kapsz mellé 3Gb netet,persze ha más forgalmat nem generálsz rajta mert percenként 35 Ft.
a 88000 az 88000 Ft
140000Ft az ,hogy jött ki? ha az a havidíj még melléje amit hozzá adtál, akkor ezt ne tedd hozzá, ez természetes ha ennyi a teljes összeg 24 hónapra,hogy mellé adódik, mert nincs ingyen a telefonszám és a havi 3Gb internet,cserébe olcsóbban meg van a honor 20.

[ Szerkesztve ]

(#166) Timeola válasza bepken (#164) üzenetére


Timeola
aktív tag

Amit Jeni linkelt fentebb az 75... tudom nepper, de még mindig olcsóbb, mint a 88 :P.

(#167) bepken válasza jeni (#165) üzenetére


bepken
veterán

bocsi, részletre néztem és nem figyeltem, hogy 22 havi részlet. (5.890,- Ft)

tehát akkor kicsivel kevesebb >>> 22*5890 + 2*1890 = 133.360,- Ft

szerk.: nálam nem játszik, mivel flottás korlátlan vagyok. másnak persze még lehet jó ajánlat, ezért is köszöntem meg az említését :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#168) JoinR válasza bepken (#164) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem csúsztál le, ma is lehet még venni :) Úgy látom estére elfogy, de naponta kiraknak új darabokat, tudtam egyet rendelni pluszba a családba is.

(#169) bepken válasza JoinR (#168) üzenetére


bepken
veterán

na ne szivass....Nova 5T-ről beszélsz? csak mert konkrétan chaten kérdeztem meg, hogy várható e készlet...és 3x is visszakérdeztem hogy "de biztos?"....ha ezek után te tudtál rendelni, akkor picit mérges leszek rájuk.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#170) hangyász2 válasza bepken (#169) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez a kettő nem zárja ki egymást.
Ilyenkor még mindig feltűnik egy-egy át nem vett vagy elállásból visszaküldött darab.

(#171) bepken válasza hangyász2 (#170) üzenetére


bepken
veterán

erre én is gondoltam, viszont sajnos erről sehogy sem fogok tudni értesítést kapni. gondolom, hogy tőlük is hiába kérnék.

de ha valakinek van valami ötlete esetleg... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#172) hangyász2 válasza bepken (#171) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Böngészőben kell csekkolgatni az oldal forrásában a készletet. Rákeresel a warehouse-ra, és ha épp nem nulla, lecsapsz. Elvileg scriptet is lehet rá írni, de én nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#173) AnonymusX válasza hangyász2 (#172) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Tegnap is került fel 5 db napközben.

(#174) Timeola válasza hangyász2 (#172) üzenetére


Timeola
aktív tag

Phu, ezt magyarra v. hétköznapi halandó azaz női nyelvre le tudnád fordítani? 😂 Jó lenne nekem is még egy belőle :K.

(#175) RicsiSuly válasza Timeola (#174) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Ma vettem énis. Kicsit félek tőle, de felhivtam öket azt mondták le lehet mondtani 10 hónap után remélem... egyet még be kellene rendelnem. anyámnak is :D

Üdv SRicsi

(#176) hangyász2 válasza Timeola (#174) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Mivel már kosár gomb sincs, értelme csak a scriptnek volna. Anélkül nézegetheted az oldalt is, mikor van gomb.
Egyébként meg jobb klikk az oldalon, oldal forrása, majd rákeresel a warehouse-ra, és ott látszok a készlet. Érre lehet írni egy "programot", ha változik, szóljon.

(#177) Timeola válasza hangyász2 (#176) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ennek kellene nem nullának lenni ugye? ha van belőle...

"numberOfStoresForSku":"0","stockInCentralWarehouse":"0"

(#178) hangyász2 válasza Timeola (#177) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Aha, annyi van belőle készleten, amennyi a szám.

[ Szerkesztve ]

(#179) Timeola válasza hangyász2 (#178) üzenetére


Timeola
aktív tag

És ha nem nulla akkor már elvileg megjelenik a kosár is magyarán?

(#180) jeni válasza Timeola (#179) üzenetére


jeni
félisten

próbáld ki,csak győzd kivárni mikor lesz 0-ból 1!

(#181) Timeola válasza jeni (#180) üzenetére


Timeola
aktív tag

Tudom hogy esélytelen, de a remény hal meg utoljára :DDD.

(#182) hangyász2 válasza Timeola (#181) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Egyáltalán nem esélytelen. De én a gombot nézném, és ha az van, gyorsan megnézném a készletet is. És ha van, akkor megrendelném.

(#183) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Szerintetek lassan 5 hónapos biztonsági frissítés után jönni fog áprilisi secu patch? :D

(#184) Timeola válasza hangyász2 (#182) üzenetére


Timeola
aktív tag

Na most mi van, milyen gombot 😅?

(#185) Bibby válasza bedibazsa (#183) üzenetére


Bibby
addikt

Inkább 4 az az 5 nem?
De biztosan fog jönni újabb.

Ελευθερια η θανατος

(#186) Carline


Carline
őstag

Sziasztok!
Lányomnak vettem Telekom akcióban ezt a telefont. Le is frissítette 10-esre. Eddig nagyon tetszik neki. Honor 9-ről váltott.
A készülékház viszont nagyon csúszós, tok nélkül elég merész használni. Tudtok rá valami fain átlásztó tokot megbízható helyről?
Alza esetleg vagy arumania webshop esetleg más jó forrás?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#187) hangyász2 válasza Carline (#186) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nillkin Nature a Speedshopból.

(#188) cskamacska válasza Timeola (#181) üzenetére


cskamacska
addikt

Nokia 7.1 épp van készleten 50000-es Dominós árral. :D Olyan gyorsan viszik hogy még mindig stockInCentralWarehouse :1 reggel óta. :))
Persze ebben az a poén, hogy a 7.1 kb november eleje óta nem rendelhető(pedig november közepén-végén voltak kint a boltokban teszt készülékek), de az áruházi oldalát azóta sem vették le. Huawei P20 pedig a tavaly július-augusztusi tényleges 70000 körüli leárazása óta Utolsó Darabokat számol 90k kártyáért, most már csak 87 darabbal.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#189) Carline válasza hangyász2 (#187) üzenetére


Carline
őstag

Hát ott épp nincs készleten semmi átlátszó tok a telóhoz.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#190) hangyász2 válasza Carline (#189) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Honor 20-at keressél, ugyanaz a két teló.

Én a héten vettem átlátszót tőlük, mert a szürkére várni kellett (az is átlátszó, sőt szerintem szebb is, lassabban is sárgul), pedig eredetileg azt akartam..
[link]

Az átlátszó épp nincs, de fel kell őket hívni.
[link]

Edigiben vannak olcsók, de a Nillkin szerintem messze a legjobb.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#191) jeni válasza cskamacska (#188) üzenetére


jeni
félisten

Nokia 7.1 szerintem siralmas 40000ért
inkább P20 80000Ft kár,hogy nem 128Gb verziós.
Carline
Alzában még ha nem, átlátszó
Egyéb tokok [link]
üvegfólia

(#192) Timeola válasza cskamacska (#188) üzenetére


Timeola
aktív tag

Ezekkel "csak" annyi a baj, hogy egyik se 10 hós akció. :F Nekem ez a megoldás volt a legjobb, de a többi ilyen készülék elég hagyjuk.. :U

(#193) Bibby válasza Carline (#189) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem is nillkin nature van, alzábol. Elég jó, ajánlom.
Másik telefonomon nillkin frosted volt, azt is nagyon szerettem, lehet erre is kerül majd. Azzal még vékonyabb, és mivel sima fekete a telefon, úgysem baj ha takarja.

Egyébként első két napban nem volt még tokom, és lett egy hajszálkarc a hátlapon... Pedig "csak" szimplán zsebben volt.

Ελευθερια η θανατος

(#194) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Sziasztok!

látom itt a tok linkeket. Nekem valami vastagabb tok kelllene esetleg ráhajlik a kijelzőre. Traktorozom azért kapja az ívet kell védenie :D

másik üvegfólia meg vastag tok kompatibilis? pl huawei p9 lite telefonra nemtaláltam olyan üveget ami felment volna vastagbtokkal :(

Üdv SRicsi

(#195) jeni válasza RicsiSuly (#194) üzenetére


jeni
félisten

(#196) hangyász2 válasza Bibby (#193) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nekem egy napot késett a tokom, csak a dobozában és a kezemben volt, épp csak belaktam, és megsérült a hátlap. Nem is karc, hanem mintha lepattant volna belőle egy darab, ahol a műanyaggal találkozik. Nem nagy, karcolásvastagságú, de mondanom sem kell, hogy nem örültem. Fogalmam sincs, hogy lett rajta, nem is vettem észre. Arra tudok gondolni, hogy mikor a tokot tettem rá. De azért ez meg elég durva volna.

Egyébként teljesen elégedett vagyok a Novával, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#197) jeni válasza hangyász2 (#196) üzenetére


jeni
félisten

A Nova és a honor telóknak a gyenge pontjaik a burkolat. inkább ezekre a díszes kifejezés illik.

(#198) Timeola


Timeola
aktív tag

Ezek a sérülések nálatok úgy keletkeztek, hogy a gyári lehelet fólia rajta volt? Nekem aznap lecsúszott/leesett a teló kb. 30 cm távolságból a földre, én hülye azzal világítottam este, de én nem láttam rajta semmit, még egy karcot sem.. tok csak másnap került rá, de én addig rajta hagytam azt a kis vékony sz.rságot, az védett volna rajta akkor ezek szerint? :U

(#199) cskamacska válasza jeni (#191) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem ajánlás volt, arcocska és offba tétel úgy néz ki nem elég. :P

3/32-es 7.1 természetesen nem éri meg, nem is tudom valamikor megérte-e, mert kb mielőtt leszedték, pont akkor indították a novemberi akciót amiben 4/64 Mate 20 lite 50k-ért volt kártyásan, és 26k-ért legkisebb előfizetéssel. Most 4/64 Huawei P Smart Z van 70/30k-ért ami szintén mindenben megveri a Nokiát. Ami megint elfogyott, de továbbra sem szedik le az oldalát. :)

4/64 - 4/128 P20 szintén tavaly nyáron a P20 Pro-val párban volt ténylegesen akciós(63-67 és 88 ezres minimum előfizetéses árak), azóta csak kallódik az is, most épp a jobb Honor 20 főlé került árban, nyilván nem viszi senki.

Nekem is kellene egy jó "defender" tok ajánlás. A lényeg hogy egy kb 1-1,5 méteres betonra/csempére esést túléljen.
Lumia 640 ezt gyárilag tok nélkül tudta, de az még biliműanyag korszakból van, a mai felvilágosult vásárlók már elvárják, hogy egy 50 centis szőnyegre eséstől pókhálósodjon a csillogó csúszós csupa üveg készülékük. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#200) hangyász2 válasza Timeola (#198) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Rajta volt, ott idegesített az a füle, de direkt nem szedtem le. Viszont a sérülés a hátlap szélén lett, oda nem ért ki a fólia. És én nem is csináltam vele semmit. Nem ütöttem neki semminek stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.