Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Timeola válasza sch_a (#600) üzenetére


Timeola
aktív tag

Igazad van! Kevertem a Samu telókkal. Előtte nekem csak azok voltak ill. jelenleg is azok vannak a családban. :B

(#602) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Valaki tudja hanyas UE category-t tud ez a teló? Sehol nem találok róla infot... Annyit találtam, hogy a kirin 980 cat21-et tud...

The Truth is out there...

(#603) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Tudom, hogy semmit nem jelent, de frissítések után kíváncsiságból meg szoktam mérni antutut, és most 403000 lett az enyém. Emlékeim szerint mikor megvettem, épp 400 alatt volt, utoljára pont 400 felett, eddig ez a legjobb. :D Nagyon mindegy, lehet akár "hibahatáron" belül is, de érdekesség.

(#604) Årpi válasza hangyász2 (#603) üzenetére


Årpi
őstag

Nekem 401k volt amikor megvettem (2 hete?). Most ennyi lett nekem is:

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#605) bepken válasza Årpi (#604) üzenetére


bepken
veterán

nekem az antutu pontszám onnantól nem jelent semmit, hogy kb minden verziójában új pontozást alkalmaz, szerintem követhetetlen.... képtelenség bármilyen releváns információt leszűrni, ha csak nem ugyanazzal a verzióval végzed az összes mérést

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#606) hangyász2 válasza bepken (#605) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nyilván, de ez mind ugyanazzal volt.
Egyébként tényleg röhejes.

(#607) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sziasztok!

A Nova 5t kamera alkamzasaban van monochrome mód?

(#608) Lackooo84 válasza Pinyo16689 (#607) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Filter van.

The Truth is out there...

(#609) Pinyo16689 válasza Lackooo84 (#608) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Monochrome vagy az ND és a Kemény?

(#610) Lackooo84 válasza Pinyo16689 (#609) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, az ND nekem eléggé monokrómnak tűnik... :DDD

The Truth is out there...

(#611) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

75 ropit megért a teló? nem túl nagy a jószág?

(#612) Lackooo84 válasza g@bo (#611) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Meg hát, bár nekem ingyen volt. :D Szerintem egyáltalán nem nagy.

The Truth is out there...

(#613) bepken válasza g@bo (#611) üzenetére


bepken
veterán

amikor pár hónapja nézelődtem, 80-100k környékétől indulva találtam csak értelmes telefont, így szerintem simán megérte. (bár én is olcsóbban jutottam hozzá)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#614) Lackooo84 válasza bepken (#613) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:DDD

The Truth is out there...

(#615) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Firmware Finderben látszik, szépen pofozgatják a 10.1-et. Van approved is még májusi. Remélhetőleg akkor hónap közepén meg is jön.

(#616) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

LOL

Teljesítmény mód nélkül amúgy 100k-val kevesebb volt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#617) glacious válasza Lackooo84 (#616) üzenetére


glacious
addikt

Miért LOL? Ugyanaz a SoC van benne, mint a P30 proban. És alap módban se érezni lassabbnak.

Nagyon pörgős cucc, de én nagyon hiányolom belőle azt a pár funkciót, amit MIUI és OneUI alatt megszoktam.

(#618) hangyász2 válasza glacious (#617) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Például?

(#619) glacious válasza hangyász2 (#618) üzenetére


glacious
addikt

Redőny gyors lehúzás, wifi szelektív csatlakozás, wifi továbbosztás, dual bt hang, sd foglalat és biztos találnék még mást is. Viszont egyes kameramódokat meg azokból hiányolom. Annyira várom, hogy végre legyen egy számomra tökéletes szoftver.

(#620) hangyász2 válasza glacious (#619) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Wifi hotspot és wifi híd van. Az SD nem EMUI. A redőny lehúzása simán megoldható, ha fontos (régen szerettem hátlapi ujjlenyomat-olvasóval). Nekem speciel van egy gesztusvezérlős appom, abba beletettem ezt is. A dual BT-t meg szerintem csak Nova 5T nem tudja, nem az EMUI. Wifi szelektív csatlakozást meg hirtelen nem tudom, mi.

(#621) glacious válasza hangyász2 (#620) üzenetére


glacious
addikt

Én nova launchert használok huawei/honor és stock droid telókon pont emiatt.

A bridge módot megnézem, ha visszakapatam, mert eddig nem ilyen néven kerestem 😃

Ha be van kapcsolva a wifi, automatikusan felmászik a mentett hálózatokra. Ennek a választását nem találtam még meg, hogy ne tegye.

[ Szerkesztve ]

(#622) hangyász2 válasza glacious (#621) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én is, de gesztus app azért jobb, mert bárhol használható,nem csak kezdőképernyőn.

(#623) Lackooo84 válasza glacious (#619) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Wifi szelektív csatlakozás, az mi a tosz? Wifi továbbosztás van benne. Dual BT hang is minek? Tök értelmetlen, ha belegondolsz. Vagy te aktívan használtad is?

The Truth is out there...

(#624) bepken válasza glacious (#619) üzenetére


bepken
veterán

nekem az ujjlenyomat olvasóval való értesítő sáv lehúzás hiányzik nagyon, ami szerintem az oldalán lévő olvasóval is legalább annyira kényelmes lenne, mint a Mi A1 hátulján lévővel :)

valamint néha a dupplakoppos ébresztés is hasznos volna

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#625) hangyász2 válasza bepken (#624) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Aha, mindkettő jó. Nem értem, a dupla kopp miért nem alap. P30-ban, asszem, benne is van. Bár az arcfelismerés szinte előbb felold, nincs mit olvasnom. :D
Az olvasót meg írtam is.

(#626) glacious válasza Lackooo84 (#623) üzenetére


glacious
addikt

Hogy bekapcsolt wifi mellett nem lép fel automatikusan a mentett hálózatokra, hanem mindegyiknél külön lehessen állítani.

Ha több hangszóróval szeretnél hangosítani egy termet ad-hoc módon, arra jó. Vagy egy gagyi tws füles, ahol két külön eszközként működnek az oldalak.

[ Szerkesztve ]

(#627) Lackooo84 válasza glacious (#626) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az elsőnek nem látom hasznát/értelmét, a másodikra meg vegyél egy jó fülest. :)

The Truth is out there...

(#628) glacious válasza Lackooo84 (#627) üzenetére


glacious
addikt

A wifis dolog fontos, mert intézményben össze-vissza váltogatja az AP-ket és azt nem szeretem.

Amúgy buds+-om van, azzal nincs probléma, de már volt akinek segítenem kellett beállítani egy selecline tws-t és sehogy se működött sztereóban, csak az említett készüléken.

Havernak tegnap kölcsönadtam a novát, amíg a telója szervízben van, és már ma megkérdezte mennyiért adnám el neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#629) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ezt az ajánlások fost nem lehet valahogy kikapcsolni? Mert most már kezd idegesíteni ezen a szar 10-en, hogy mindig az jön be, amikor a gyorsgombokat akarom lehúzni...

The Truth is out there...

(#630) Timeola válasza Lackooo84 (#629) üzenetére


Timeola
aktív tag

Na ez engem is érdekelne, rohadt idegesítő..

(#631) bedibazsa válasza Lackooo84 (#629) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nálam ilyen nincs vagy rossz helyen keresem. Melyik gyorsgombokra gondolsz?

(#632) glacious válasza Lackooo84 (#629) üzenetére


glacious
addikt

Intelligens asszisztens vagy mi, ott nincs?

(#633) Lackooo84 válasza glacious (#632) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs.

The Truth is out there...

(#634) hangyász2 válasza Timeola (#630) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez az appajanló, vagy mi?
Le kell tiltani.
Nekem nincs ilyen.
Vagy mert Novát használok, és/vagy mert ADB-vel leszedtem.

(#635) bedibazsa válasza hangyász2 (#634) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem a gyári UI-val sincs ilyen, valószínűleg az elején offoltam és nem emlékszem rá.

(#636) Lackooo84 válasza bedibazsa (#635) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kell, hogy legyen.

The Truth is out there...

(#637) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ok megvan.

Adb shell

pm uninstall -k --user 0 com.huawei.search

Vagy multitoollal is le lehet gyalulni.

Ez a HiSearch fos volt.

The Truth is out there...

(#638) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mégvalami. Erre a telóra ugye 22.5W gyorstöltést írnak a supercharge-al. Na én megmértem, de 17W-nál többel soha nem tölt a telefon. Hiába 5A-s a töltő, soha nem megy a közelébe sem, csak 3.6A a max, így lesz 17W. Nem értem miért csak ennyi.... Aki esetleg még meg tudja mérni megmérhetné.

The Truth is out there...

(#639) JoinR válasza Lackooo84 (#638) üzenetére


JoinR
senior tag

Valszeg a 22.5W a névleges teljesítmény, a különbséget elfűti a töltő.

(#640) Timeola válasza Lackooo84 (#637) üzenetére


Timeola
aktív tag

.. és ezt lány szinten is el tudnád magyarázni? :DDD Fogalmam sincs hogy tudnám eltüntetni. :(

(#641) FattyDove válasza Timeola (#640) üzenetére


FattyDove
őstag

Ez mekkora önoltás volt

(#642) hangyász2


hangyász2
aktív tag

10.1-ben ez lesz a Petal Search elvileg.

Hát igen, elég szexistára sikeredet. :DD

[ Szerkesztve ]

(#643) Timeola


Timeola
aktív tag

Örülök, hogy tetszett! ;]

Amúgy erről beszélek és tényleg fogalmam sincs h lehetne eltüntetni. :F

(#644) bedibazsa válasza Timeola (#643) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ja, hogy erre gondol mindenki. :D Ez nekem is ott van, de fel sem tűnt, annyira nem érdekel. Nem is szoktam használni ezt a keresőt. Jobb lenne helyette egy gesztus, ami lehozza az állapotsávot, de erre a Microsoft launcher tökéletes.

Ps.: Nem zavar, hogy mutatja a szolgáltató nevét? Én kikapcsoltam és sokkal szellősebb a fenti rész.

[ Szerkesztve ]

(#645) Timeola válasza bedibazsa (#644) üzenetére


Timeola
aktív tag

Tényleg jobb így, viszont ez a sz. r még mindig ott van 😭.

(#646) Lackooo84 válasza Timeola (#645) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hmm pedig megírtam priviben hogy töröld le.... :U

Nekem már nincs ott, hogy ez nem jutott eszembe előbb, sok idegeskedéstől megkíméltem volna magamat... Akárhányszor lehúztam fentről, mondjuk zseblámpát akartam gyorsgombbal kapcsolni, mindig ez a szar jött be, már majdnem földhözb@sztam sokszor, de nem csak ezt, az előző Huawei-Honor telóim is...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#647) Timeola válasza Lackooo84 (#646) üzenetére


Timeola
aktív tag

Bocs, nem láttam h küldtél. Appból használom a pH-t, nem jelzi ha írnak, hiába van beállítva. Nálam ez is sz.r 😅. Köszi a segítséget! :R

(#648) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Van valakinek autós Huawei Super Charge töltője? Mert ha arra rádugom, akkor csak Fast Charging-ot ír ki a telefon, a 2 villám ikonnal, ami elvileg a lassabb töltés mint a Super Charge. Nem értem...

The Truth is out there...

(#649) bepken válasza Lackooo84 (#648) üzenetére


bepken
veterán

csak megfontolásképpen írom.

a múltkor hosszabb útra használtam navit. szélvédőre cuppantós telefontartóm van. a főúton haladva direktbe a telefont érte a nap. amikor úgy egy óra múlva megálltam és kezembe fogtam a telefont, szinte égetett, olyan forró volt. én spec bele se merek gondolni, mi kapna a telefon, ha még super chargerrel is küldenéd neki a tápot ilyenkor :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#650) Lackooo84 válasza bepken (#649) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ilyenkor nyáron nem a legjobb megoldás navinak telót használni az tuti.

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.