Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#330) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Sziasztok!

2 nappal ezelőtt sikerült szerezni egy ilyen csodatelefont. Nagy dilemma volt meghozni a döntést de mégis maradtam a Huawei márkánál, pedig nagyon szemezgettem az iPhone 12 Proval. Mate 20 Pro-ról váltottam. Tegnap sikerült át költöztetni minden olyan alkalmazást, amiket eddig is használtam, csakhogy nem érhetőek el az AppGallery-ben . Ezeket Phone Clone segítségével telepítettem fel a Mate 40 Prora. Ezek a következök: Revolut, CIB Bank, Messenger, Facebook, Skype, Viber. Viszonylag kevés appot használok alapból. Szóval az alkalmazásokat tekintve nincs gond semmivel eddig szerencsére.

A készülék dizájnja Nekem tetszik de tok nélkül csúszós a készülékház és félő, hogy elejtem egyszer véletlen. 1 darab szilikon tokot találtam hozzá Magyarországon és hamarosan meg is érkezik. A kamerák hozni fogják az elvárt minőséget szerintem. Még nem próbáltam ki élesben, hogy mire képes. Telenoros vagyok és a lakóhelyemen semmilyen 5G hálózat nincs jelenleg de megelégszem a 4G hálózattal is, amivel eddig sem volt semmi probléma. Ja igen, a kijelző naggyon szépséges képet ad és végre értékelhető produktumot nyújt a sztereó hangszóró pár. Egyelőre ennyi tapasztalatom van a telefonnal kapcsolatban de úgy gondolom, hogy hosszú távon fogom használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.