Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Litván Zongora válasza KoNZoLik@ (#3888) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ééééééés..... BOE! :C

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3902) NY_A válasza vasi89 (#3900) üzenetére


NY_A
őstag

3 nap tutira él. Én mikor átvettem mondta a faszi, hogy innentől 2 év, de ha valami gríz van 3 napig kicserélik.

(#3903) vasi89 válasza NY_A (#3902) üzenetére


vasi89
addikt

hát akkor holnapra valahogy beszúrom a látogatást :(((

(#3904) djbelo válasza xedamen (#3895) üzenetére


djbelo
senior tag

Megkérdeztem a MM, elvileg az első 20percben tapad, utána nem! Nemtom én sem, de délután bemegyek megnézem ha okés, akkor felrakatom.

(#3905) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Én ma vettem át de. az új telefont, csak készüléket kaptam, látszik rajta hogy kipróbálták, de a hátoldalán még ott van a gyári védőfólia. Szerencsére BOE paneles, teljesen hibátlannak látszik, se zöldülés, se rózsaszín folt.

(#3906) xedamen válasza djbelo (#3904) üzenetére


xedamen
senior tag

Írd majd meg kérlek, engem is érdekel :)

(#3907) Wucky


Wucky
senior tag

Ma megjött a 146-os frissítés.
BOE, telenoros, független.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#3908) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Állítólag van valahol sötét téma beállítás, tudja valaki, hogyan csalható elő?

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3909) babosmiki válasza Litván Zongora (#3908) üzenetére


babosmiki
addikt

Akkumlátor-Kezelőfelület színek sötétítése

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3910) KoNZoLik@ válasza Litván Zongora (#3901) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na zsír, használd megelégedéssel👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#3911) Litván Zongora válasza babosmiki (#3909) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Köszönöm!

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3912) Litván Zongora válasza KoNZoLik@ (#3910) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Eddig nagyon tetszik, persze még be kell lakni, fájlokat másolni, stb.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3913) babosmiki válasza Litván Zongora (#3911) üzenetére


babosmiki
addikt

:)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3914) xedamen válasza Wucky (#3907) üzenetére


xedamen
senior tag

Telekom, független még mindig 122-t írja a legfrissebbnek... Gondolom napok kérdése. P20 Pro-nál is gyorsan jött

(#3915) Pityu99 válasza bencze (#3896) üzenetére


Pityu99
tag

De lehet. Beállítások - Főképernyő és háttér - Főképernyő beállítások és itt rögtön az első pont Főképernyő elrendezése.

(#3916) smidipeti1 válasza szlaci888 (#3905) üzenetére


smidipeti1
tag

Ugyanígy kaptam vissza én is 3 nap után. BOE

(#3917) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Most rakattam fel a MM-ba az új fóliát a telefonra. Újjlenyomat tökéletes működik. A fólia jelenleg gusztustalanul néz ki mert a kijelző és a fólia között még ott van az a zselés cucc amit ráfújnak. Elvileg 10-12 óra amíg elpárolog, utána már szép lesz. A fólia tapintásra is kicsit olyan mintha zselés lenne, majd megkeményedik. Leér a hajlításra (lehet úgy is kérni, hogy ne érjen le) egész korrektül rátapadt.
Kíváncsi leszek pár nap után milyen lesz.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3918) tabletta válasza djbelo (#3904) üzenetére


tabletta
tag

Mivel jobbat nem tudtam, ma felrakattam, hogy legyen rajta valami. 45 perc a művelet, utána pár óráig nem ajánlatos piszkálni, nehogy elcsússzon, amig nedves. A két szélén nem ér le teljesen, így a tok nem tudja felnyomni. Nem olyan csúszós, mint az üveg, de nem is tapad. Az újlenyomat olvasó működik.

(#3919) Norbi14 válasza djbelo (#3899) üzenetére


Norbi14
senior tag

Anyam adta fel postan, ott azt se tudták mi az a Huawei...fonokot kellett oda hivni, de ő sem volt kèpben nagyon..anyum szerint nem lett ra irva...

(#3920) djbelo


djbelo
senior tag

Az előttem lévőkhöz csatlakoznék! Feltettem én is. De olyat kértem ami nem teljesen megy le a széléig a tok miatt. De alig észrevető.Így semmilyen tok nem tudja felnyomni a szélét később se.Kíváncsian várom pár nap elteltével hogy válik be.Egyenlőre szárad kb 24óra nekem azt mondták addig lehetőleg ne törölgessem mert elmozdulhat a fólia. Eddig sokkal jobban tetszik mind az üvegfólia. Meglátjuk......

(#3919) Norbi14!

Ezt így nem teljesen értem , semmi infót nem kértek a készülékről? IMEI számot mindenképp kérni kellett volna! Anyukád szerintem akkor a postán érdeklődjön, egyáltalán megkapta e a szerviz?

[ Szerkesztve ]

(#3921) NY_A


NY_A
őstag

Mennyire tiszta ez a fólia amit felrakattatok? Nem narancsos a felülete? Volt nekem egyszer egy ilyen nagyon brutál erős, a fóliák Chuck Norrisa. Gusztustalanul nézett ki, azonnal leszedtem.

(#3922) Tokko válasza Krinyo (#3799) üzenetére


Tokko
csendes tag

Igen most ezt írják már az üzletek is a web shop ban..nem
üvegfólia... De ha szét
törik akkor szét hullik
az edzett kijelzővédő üveg? Nem mert
fólia van az üvegen
ami amúgy nem is edzett.. 😂😂meg kB a 50%nem is üveg.. 😜Ezet hívják üvegfóliának...

Valaki tud ajánlani jól bevált Üvegfoliát?
Mert amit Ali rol küldtek az....... Selejt minőségű..

[ Szerkesztve ]

(#3923) Krinyo válasza Tokko (#3922) üzenetére


Krinyo
senior tag

Persze... vagy mégsem? Ilyet egy normális bolt sem ír le.

"Speciálisan edzett, valódi üveg réteget befoglaló kompozit struktúra (vagy ahogy helytelenül hívják: üvegfólia), kerekített szélekkel, 9H keménységgel, melyet még hegyes tárgyakkal, nagy erővel is nehéz megkarcolni."

(#3924) Emu válasza djbelo (#3920) üzenetére


Emu
őstag

Ha ez tényleg így van, akkor rakatok fel én is. Még megvárom vele az első 1-2 nap tapasztalatát :R

(#3925) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Időnként kérdezni fogok valami triviális baromságot, úgy tűnik... :DDD De így a telefonváltással előjön pár homályos dolog. Most pl.a Letöltések-be akadtam bele.
Letöltöttem pár fotót a Drive-ról, amik annak rendje és módja szerint landoltak is a letöltések között. Innen tovább akartam helyezni őket, de ez nem sikerült. Az Áthelyezés menüpont alatt csak azt találtam, hogy "Áthelyezés ide...", és az egész cuccot odamásolta a letöltésekbe még egyszer. :W Mit csinálok rosszul? Nem kéne előjönnie egy fájlkezelőnek vagy valaminek, hogy hová kérem a fájlok mentését? :U

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3926) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok!
Nemrég vettem meg a telót... Az utolsó darabot sikerült megcsípnem az Árkád Telenorban..
P9 plus-ról jöttem.. előtte Honor 6-om volt..
Mind a kettő dual active volt, de sajnos valamiért a Huawei is úgy gondolta, hogy ezt a vonalat elengedi... :W
Úgy hogy én is elengedtem...
Egyelőre nagyon jó a teló... bár az első pofont megkaptam, hogy a Next launcher még nem kompatibilis az Android 9-el... így az nem tudom használni... Ez a zöldülés még nem tapasztalható... Remélem nem is lesz!
Frissítés jött rá!
Szóval ájemhepi!

(#3927) bencze válasza Pityu99 (#3915) üzenetére


bencze
senior tag

Sajnos ez csak 3 fix beállítást ismer és nagyon pazarol a hellyel. Nem gondoltam volna, hogy a 10 éves nova launcherem még mindig többet tud. Azért kösz. :(

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#3928) Krinyo


Krinyo
senior tag

Valaki, akinek már frissült 146-ra megnézné ezzel a GPSTest appal (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.gpstest), hogy használja-e már a telefon az L5 frekvenciákat? A CF oszlopot kell nézni, és egy-egy holdat két külön sorban ír ki, ha igen. Jelenleg ugyanis ezt a reklámozott feature-t még nem tudja a telefon szoftvere...

[ Szerkesztve ]

(#3929) NY_A válasza Krinyo (#3928) üzenetére


NY_A
őstag

A CF oszlop üres.

Litván Zongora

Jobb felül a három pöttyöt megnyomod ott van, hogy belső tathely. Ezután már kijelölés után látni fogod a belső tarhelyet is, és át tudod máshova is rakni.

[ Szerkesztve ]

(#3930) Pityu99 válasza bencze (#3927) üzenetére


Pityu99
tag

Hát ha 5x6 app nem elég a kezdőképernyőre, akkor használj más launchert :) nekem még sok is, nem használok rendszeresen 30 appot, hogy mind a kezdőképernyőn legyen.
16 van kint most is, plusz az alsó sorban a szokásos böngésző, üzenet, kamera és híváslista.

(#3931) Krinyo


Krinyo
senior tag

Az baj. Köszi.

(#3932) Litván Zongora válasza NY_A (#3929) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Hi,

Ez így nem megy.
Ha rábökök a három pontra, majd a belső tárhelyre, elsősorban is nem történik semmi. Ha ezután kijelölöm a képet, szintén nem történik semmi, csak a három pontra tudok ismét rábökni, de hiába, mert nem jelenik meg semmilyen belső tárhely. Ugyanazok a menüpontok jelennek meg, hogy áthelyezés, stb, és ha pl. ezt választom, megint intelligensen bemásolja a képet ugyanide, és tesz a neve mögé egy egyest... :F

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3933) Litván Zongora válasza Litván Zongora (#3932) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

De hopp, bocsánat, rájöttem, nem a három pontra kell bökni, hanem a másik menüre a bal oldalon. Így már megvan, köszönöm. :R

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3934) etnies válasza Wucky (#3907) üzenetére


etnies
senior tag

Nekem is ma jött. Lg, 51-es

"önmagam hite vagyok magamban"

(#3935) DrJaka válasza kiezTe90 (#3917) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Gyári szilikon tok nem nyomná fel szerinted a szélét?
Milyen áron volt?

Huawei Mate 20 prO

(#3936) Zsolteeka


Zsolteeka
tag

Magyarósi Csaba is tesztelte :)

https://youtu.be/e215dnrupwc?t=187

(#3937) Parallaxis


Parallaxis
addikt

A veszprémi Telekomban lestem meg a készüléket, de itt szerintem nem akarnak ilyet eladni, mert egy olyan szinten beégett kijelzőjű modell volt kiállítva, amin konkrétan a normál tartalom alig volt olvasható a beégettől.
Fél perc után leraktam, hogy ez így még megnézésre sem alkalmas. (Én még ennyire bégett kijelzőjű készülékkel még nem találkoztam.)

(#3938) Krinyo


Krinyo
senior tag

PC-s HiSuite-on keresztül megjött a .146 a Telekomos készülékemre is...

(#3939) p2pp


p2pp
őstag

Ma voltam a Médiába, okos pultnál.
A reklámozott fólia leér a képernyő széléig, úgy h
simán elfér a szilikon tok mellett.
Nem ér hozzá. Nem fogja felgyűrni.
Nagyon szépen rajta van, szinte láthatatlan. :)
Hogy mennyire lesz jó, később derül ki úgyis.
Most szépen tapad mindenhol.
1 órát vártam, amíg eléggé megszáradt.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#3940) vasi89 válasza p2pp (#3939) üzenetére


vasi89
addikt

milyen fólia? már engem is érdekekne, illetve az ára is :))

@Parallaxis: pedig csak elég bemenni egy mediamarktba itt pesten. kb az összes amoledes telefon be van égve.

[ Szerkesztve ]

(#3941) WiZARD válasza Krinyo (#3938) üzenetére


WiZARD
addikt

nekem is lett ma 146, független (telekom simmel), OTA-n.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3942) Krinyo válasza WiZARD (#3941) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nekem OTA nem ajánlotta fel, azért próbáltam rá PC-n.

(#3943) sayCet válasza vasi89 (#3940) üzenetére


sayCet
aktív tag

A clearplexre gondolt.
Huaweiblogon van róla teszt, MM-ben csinálják, cirka 6 ezer forintért. Tényleg jó!

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#3944) Emu válasza vasi89 (#3940) üzenetére


Emu
őstag

De miért égnek be ilyen gyorsan?
Nálam is előfordulahat, van valami amit lehet ellene tenni?

Fóliához: tegnap mondta valaki, hogy MM-ben lehet 6k Ft-ért rakatni méretre vágott fóliát a telefonra. Valami zselés módszerrel ragasztják fel, és a széleken is jól tart. Ezen felül mikrokarcok esetén képes az öngyógyításra, és a tapintása is jobb (üveghez képest).
Tapintásról várok még egy visszaigazolást, hogy pár nap használat után nem vettek észre semm hátulütőt, mert akkor én is rakatok fel.

(#3945) szlaci888 válasza Emu (#3944) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Engem is nagyon érdekelnének a pár napos használat tapasztalatai!

(#3946) xedamen válasza Krinyo (#3942) üzenetére


xedamen
senior tag

Köszi a tippet! Nekem is most mászik fel. Se HiSuite app sem Beállítások nem látta a 146-os verziót, de PC egyből írta! Érdemes csekkolni, akinek még nem jött meg.

(#3947) WiZARD válasza Emu (#3944) üzenetére


WiZARD
addikt

Üvegnél jobb tapintású semmi se lesz.

Clearplex véleményekre kíváncsi vagyok. Gumi szerű, narancsbőrös/körömmel nyomot lehet rajta hagyni, nem 100% tisztaságú fóliát nem akarok. (és eddig az összes általam látott/próbált nedvesen felrakós, öngyógyulós mindentkibíró űrtechnikás csodafólia ilyen volt sajnos - invisibleshield/zagg, mobile outfitters, invisible shield, stb )

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3948) Eli577


Eli577
senior tag

Van egy dolog, amit nem tudok megszokni, az, hogy a hangerőgombok pont a bekapcsológomb felett vannak. Ez Huawei szokás? Mert ilyen előnytelen elrendezéssel még nem volt dolgom, állandóan tapicskolom a hangerőgombokat.

(#3949) vasi89 válasza Emu (#3944) üzenetére


vasi89
addikt

nálad nem megy 24 órában max fényerőn. Beégett iphone-t sem láttam még magánembernél csak mediaban. De a samsung ugyan ez.

(#3950) NY_A válasza Emu (#3944) üzenetére


NY_A
őstag

Normál használat mellett nem fog az beégni. Ezek a kiállított darabok mind max fényerő mellett mutatja ugyan azokat a tartalmakat hosszú órákon keresztül hetekig. Ezt a szélsőséget az oled nem tolerálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.