Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Tokko válasza spartan44 (#3048) üzenetére


Tokko
csendes tag

Azt hol tudom mégnézni hogy milyen a panel? Huawei József körút rá vitte vissza itt már csak kapok egy bőr sat...

[ Szerkesztve ]

(#3052) kali válasza Tokko (#3051) üzenetére


kali
legenda

A Device Info HW alkalmazással.

(#3053) Tokko válasza Aryon87 (#3042) üzenetére


Tokko
csendes tag

Enyémet se vettemaddig észre ameddig el én olvastam mit kell nézni.. Csak avalmi furcsa volt.... Aztán egyre zöldebb lett.. Melegedett is szépen és szerintem attól is zöldebb lett
.

(#3054) spartan44 válasza Tokko (#3051) üzenetére


spartan44
tag

A Play Áruházból le kell szedni ezt a programot és a táblázat "touchscreen" szakaszánál látod, hogy LG-s vagy BOE-s kijelzős telefonod van-e.

(#3055) djbelo válasza NY_A (#3046) üzenetére


djbelo
senior tag

Jól emlékszem, hogy te is Telekom előrendeléssel vetted ugye? Teljesen ki hagytad a Telekomot és közvetlen a szervizbe vitted? Szerintem a Telekom még cserekészüléket sem adna. Holnap felhívom őket (Huawei Szervíz) megkérdezem ez a háztól-házig dologgal mi van.

(#3056) vasi89 válasza NY_A (#3046) üzenetére


vasi89
addikt

Ez melyik szervíz? oda viszem majd Én is ahol adnak cserekészüléket :DDD

amúgy az LG nagyon elrontott megint valamit.. Tavaly a pixel kijelzői most ez. Nálunk az összes TV és monitor LG amikkel soha nem volt semmi gond. Telefon kijelzőt ilyen nehéz gyártani? :F

[ Szerkesztve ]

(#3057) xedamen válasza spartan44 (#3048) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is holnap megyek a kis jegyzőkönyvemmel a Telekomhoz vissza, vártam egy hetet, remélem lesz készleten és BOE lesz... Nekem is ez a terv, addig cserélem, míg LG panel van benne! Mindig is szerettem a zsákbamacskát 😂 Na meg ahogy már említettem, imádom átvágni a fóliát és érezni az új telefon szagot 😂

(#3058) Krinyo


Krinyo
senior tag

Egyes készülékek már 9.0.0.146-nál járnak, elég gyorsan jönnek az update-ek...

(#3059) xedamen válasza Krinyo (#3058) üzenetére


xedamen
senior tag

Nekem meg még a Face unlock improvement update sem jött meg 😂

(#3060) NY_A válasza djbelo (#3055) üzenetére


NY_A
őstag

Igen Telekomos vagyok, és egyből a szervizbe vittem. Jobbnak láttam egyből oda vinni, hisz a Telekomtól is ott kötött volna ki.

vasi89

József krt. 17. Ide vittem be.

(#3061) vasi89 válasza NY_A (#3060) üzenetére


vasi89
addikt

na az jó, én is pesten vagyok de szerintem már csak ünnepek után. Habár kíváncsi vagyok neked mennyi idő alatt oldják meg.

(#3062) NY_A válasza vasi89 (#3061) üzenetére


NY_A
őstag

Hát arra én is. A 4 napra csak mosolyogni tudtam, valahogy azt érzem ebből a jövőhét előtt nem lesz semmi. De ne legyen igazam. A csere készüléket kérnem sem kellett, azonnal az orrom elé tolták. Igaz úgy is vittem oda az enyémet, hogy azt még ott is használtam. Gondolták biztos nincs más.

(#3063) KaitouP válasza NY_A (#3060) üzenetére


KaitouP
veterán

Kérdezném akkor hogy vidékről hogyan érdemes intézni a szervízt, mert itt maximum a Vodafone -ba tudnám bevinni, de gondolom úgy a folyamat lassabb, mintha direktbe küldeném a szervízbe. Viszont nincs valami futár aki eljön a készülékért és elviszi a szervízbe, vagy saját zsebből fizetős, postázós történet lesz ez?

Esetleg várnom kéne a válaszüzenetre, amit az a jóravaló ügyfélszolgálatos Zoltán ígért be, hogy az illetékesek keresnek majd a hibás készülékkel kapcsolatban? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3064) Norbi14


Norbi14
senior tag

Aksi nektek, hogy bírja? Estère nekem már bőven sikerül lemeríteni.

(#3065) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!
Nekem is volt nagy öröm ma:

És ami a legjobb:

:C

(#3066) NY_A válasza KaitouP (#3063) üzenetére


NY_A
őstag

Vannak posta pontok ahol le lehet adni a készüléket. Ott kapsz hozzá csomagolást meg dokumentációt.
[link]
Itt add meg az irányítószámot és megmutatja hol van hozzád legközelebb.

Norbi14

Nálam kifejezetten jól bírja. Kb 40-50%-ot merül egy nap. Igaz nem is nyomom egyfolytában, de a Mate 9 nem bírta így, pedig ezt is ugyan úgy használom.

[ Szerkesztve ]

(#3067) KaitouP válasza NY_A (#3066) üzenetére


KaitouP
veterán

Áhá! Nem rossz. Viszont így hogy lesz cserekészülékem? :DDD
Na meg, írni kéne előtte újra az ügyfélszolgálatnak hogy szervizre küldenék készüléket, vagy ott helyben megy minden?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3068) xedamen válasza Emu (#3065) üzenetére


xedamen
senior tag

Gratu!! Hol sikerült BOE-t találni? 😁

(#3069) Eli577


Eli577
senior tag

Amúgy nem gondolom azt, hogy a panelek lennének rosszak azokban a készülékekben amik zöldülnek, valószínűbb az összeszerelési hiba. A panelek ugyanolyan technológiával készülnek, valószínűleg ugyanott és elég gáz lenne, ha ilyen hibarátával működne egy üzem.

(#3070) xedamen válasza Norbi14 (#3064) üzenetére


xedamen
senior tag

3h 37m SOT / 15h 47m standby / 1h 5m voice calls = 37%
Átlagban 5.5-6 óra SOT jön össze. Ebből a standby-ból ma 10h 4G, maradék 5/6 Wi-Fi. 9-10 órát még nem sikerült kipréselni, de nem is áll szándékomban 2% fényerőn a jegyzet appot futtatni letiltott GPS meg Adat mellett 2G-n 😂 Ez az 5.5-6 óra kijelző idő szerintem reális. OnePlus 6 körülbelül 4-4.5 órát hozott hasonló használat mellett, P20 Pro 5 körül, S8 3-3.5 óránál feladta 😂

Szerk.: Messenger, Viber egész nap, 2 Google fiók szinkronizál, fényerőt pedig szeretem olyan 40% körül tartani.

[ Szerkesztve ]

(#3071) kali válasza Eli577 (#3069) üzenetére


kali
legenda

Pedig nem egy, hanem két gyártónál készültek a kijelzők és nagyon úgy néz ki, hogy az LG által készítettek a problémásak, a BOE viszont rendben van.

(#3072) Emu válasza xedamen (#3068) üzenetére


Emu
őstag

Telenor :)

(#3073) NY_A válasza Eli577 (#3069) üzenetére


NY_A
őstag

Én tizenegy-két éve dolgoztam egy gyárban mint műszerész. Ott egy 8 órás műszakban simán legyártottál több ezer selejtes terméket úgy, hogy azt senki észre sem vette mert egy összetevőnek minőségi problémája volt. Simán átsiklott a minőség ellenőrzésen is mert addigra kifutott. Csak akkor derült ki, hogy szar amikor használni kezdték.

(#3074) xedamen válasza Emu (#3072) üzenetére


xedamen
senior tag

Remélem a Telekomban nekem is szerencsém lesz holnap 😁

(#3075) jani70 válasza xedamen (#3074) üzenetére


jani70
aktív tag

Szintén zenész!😀
Holnap délelőtt én is oda tartok!Remélem nekem is szerencsém lesz 🙄

(#3076) xedamen válasza jani70 (#3075) üzenetére


xedamen
senior tag

Te merre mész? Nehogy kifoszd itt az üzletem 😂

Szerk.: Merjünk együtt 😂

[ Szerkesztve ]

(#3077) jani70 válasza xedamen (#3076) üzenetére


jani70
aktív tag

😆👍 Komárom megye!Most ahogy nézem van készleten elég sok helyen,1-2 hete még szinte alig lehetett kapni

(#3078) Tokko válasza NY_A (#3060) üzenetére


Tokko
csendes tag

Ott kezdtem ma a napot.... Ez a 4 napos szöveg nekem is gyanús volt... 10 nap ra számítok....

(#3079) Eli577 válasza NY_A (#3073) üzenetére


Eli577
senior tag

Lehet, hogy így van, de azért ezek elég extrém esetek, bár láttunk már ilyet (Note 7.... :DDD ).

@Kali: nekem LG paneles van, de nem tapasztaltam olyan mértékű zöldülést, mint amiket itt képeken látni. Mondjuk a széleken, ahol hajlított a kijelző ott van egy kis színtorzulás, de az nem olyan zavaró. Ez gondolom a BOE paneleknél is van, meg amúgy S8, S9-nél ugyanúgy megvan, csak azok nincsenek annyira hajlítva és nehezebb észrevenni.

Valaki esetleg tud küldeni egy képet BOE kijelzős készülékről, amin fehér, vagy szürkés háttér van? Kíváncsi vagyok.

(#3080) kali válasza Eli577 (#3079) üzenetére


kali
legenda

Nem tudom, hogy mióta használod a készüléket és ne legyen úgy, de ha néhány nap használat után elkezd zöldülni valamelyik a kettő közül, akkor az az LG.

[ Szerkesztve ]

(#3081) mchawer válasza NY_A (#3040) üzenetére


mchawer
tag

LG

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#3082) Wucky válasza xedamen (#3070) üzenetére


Wucky
senior tag

Nekem ennyi jött össze ma.
Chrome, YouTube, fb. Messenger, viber folyamatos szinkron. 5 Gmail fiók.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#3083) ΞΔGLΞ válasza mchawer (#3081) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jobb, ha felkészülsz, hogy cserélned kell...

(#3084) xedamen válasza Wucky (#3082) üzenetére


xedamen
senior tag

Akkor még jó, hogy cserélik az enyémet, úgy látszik az aksi sem jó 😂

(#3085) norbert9212


norbert9212
csendes újonc

Nekem 1 hete van szervizben tegnap felhivtam őket az ügyintéző annyit mondott javítás alatt van de azt mondta küld egy e-mailt a szerviznek hátha mondanak valamit és majd visszahív. Később vissza is hívott azzal hogy a szerviz azt küldte nekik emailbe hogy bevizsgálás alatt. Úgyhogy aki szervizbe viszi az számoljon vele hogy kitolják 10 napig. Az ügyintéző azzal bíztatott hogy nem fogják javítani hanem egyből új telefont kapok amivel nincs is baj mert ha csere kódot kapok azzal hiába megyek a telenorhoz ahol még központi raktáron sincs ebből a telefonból... Abba reménykedek hátha az ünnepek előtt kapnék egyet. :(((

(#3086) Black_Raven válasza KaitouP (#3067) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a Vodának adod be, azok biztosan adnak készüléket a szerviz idejére. Max kérned kell.:)
Más. Szerintem is igazatok van, akinek nincs ilyen telefonja, az menjen az any, vagyis a saját topikjába fikázni.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3087) djbelo


djbelo
senior tag

Na felhívtam a Huawei ügyfélsz. Háztól házig garanciában elviszik a készüléket, majd hozzák is vissza,ha kész! Remélem jó lesz. :) Azt mondta a srác hogy max 10 munkanap alatt megfordul.

(#3088) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#3024) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Erre tényleg senki? :O

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3089) Tokko válasza djbelo (#3087) üzenetére


Tokko
csendes tag

Megjelenés utáni nagyobb hibákat tapasztalatom szerint cserélni szokták... De ha javítják akkor nagyobb az esélye hogy normális kijelzot kap.. Ezt mondta aki felvette szervizre a telefont

(#3090) kiskutya0 válasza MikeWazowski (#3088) üzenetére


kiskutya0
tag

Elsőre: Beállítások -> Akkumulátor ->Alkalmazás indítás
vagy
Beállítások -> Értesítések
De nem emiatt nem kapod meg. Huawei hülyeség szerintem. Agresszív a memória kezelése.

Második:
Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Zárképernyő jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#3091) MikeWazowski válasza kiskutya0 (#3090) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R
Köszönet!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3092) htc07 válasza Tokko (#3089) üzenetére


htc07
addikt

pár hét / hónap múlva elárasztják majd a piacot a refurbished telefonok :DDD

(#3093) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én úgy láttom hogy nem csak az LG kijelzős Mate-k zöldülnek itt, hanem az is aki telo nélkül észt oszt a topikban. :P :DDD :DD Pedig általában inkább sárgulni szoktak....

Javult-e a kamera az updatektől? Illetve az üzemidő változott-e?
Köszke

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3094) ZellR


ZellR
csendes tag

"People need to note the serial number to work out the production date.
The numbers after the screen number seem to represent driver versions and change with software versions.
Taken from XDA

For anyone else who's looking for information on serial number:

From the serial number (S/N) you will find:

Pos 6-7: Year

Pos 8: Month (Jan-Sept 1-9)(Oct=A, Nov=B, Dec=C)

Pos 9-10: Date

E.g. S/N is XXXXX18a26XXXXXX"

Lehet írogatni, hogy akiknek működik, illetve akik most szerezték be mikoriak.

(#3095) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Megvan az első Huawei telefonom és szerencsére BOE-02-18-00-53
Csak 30 perc volt a papírmunka mert vacakolt a rendszer de legalább jó telőt kaptam. Telekom

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3096) vasi89 válasza ZellR (#3094) üzenetére


vasi89
addikt

18A10

Október 10 ezek szerint. A zöldülés éjszaka minimum fényerőnél látni, 1,5 hét alatt nem lett rosszabb.

(#3097) Pongi1975 válasza ZellR (#3094) üzenetére


Pongi1975
tag

18A16

Semmi zöldülés.

(#3098) ΞΔGLΞ válasza Pongi1975 (#3097) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

LG, vagy BOE?

(#3099) djbelo válasza ZellR (#3094) üzenetére


djbelo
senior tag

18A10 (LG)

Zöldülés van!

(#3100) Wucky válasza xedamen (#3084) üzenetére


Wucky
senior tag


Ez lett a mai nap vége. Megy töltőre.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.