Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) barmar


barmar
aktív tag

Van olyan innen akinek BOE kijelzoje volt és bezoldult? Csak LG vel fordult elő itthon?

(#3352) xedamen


xedamen
senior tag

Szeged az én városom :DD Csak sikerült harmadjára...
2018.10.26-án gyártott BOE :C

(#3353) Aryon87 válasza kakuk100 (#3348) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobb igen. Szoftveresen modositottak benne itt ott. P20Pro esereben pl a 10mpx kepek a jok, ennel meg a 40mpx a jobb minoseg.
M10Pro-hoz kepest kevesbe agressziv a zajszures, valamint ugye ott a szeleslato kamera is.
Legalabbis en ezt szurtem le az MM-es nyomkodas alatt. Azota meg frissitest is kapott a telo, amiben kameras javitas is van ha jol tudom (nincs ilyen telom... Még)

Xedamen: ezt jo olvasni, hogy akkor az LG paneleknek annyi, es BOE-t kaptok

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3354) Ti^Em válasza Aryon87 (#3353) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Jó már a zajszűrés itt? nagyon begondolkodtam rajta meg a pixel 3 on. Összességében a m20p felé hajlik a dolog mert mindenben durva, de a fotós képességeket még nem igen látom rajta mennyire változtak a 10 hez képest. Látni kellene mennyire mossa el a zajt... ha látnék jó képeket valakitől én már hétfőn megvenném

(#3355) Mindreader


Mindreader
tag

Talált valaki gyári gyorstöltőre beszerzési forrást (HW-100400E00)? Kellene egy pluszba, de csak a kínai verziót találom.

(#3356) Tokko


Tokko
csendes tag


Nagyon kíváncsi leszek hogy milyen munkát végeztek... Es hogy úgy y kapom e vissza a készüléket hogy teljesen karcmentes maradt....... Láttam már egy két szervizelést előbe és csak negatív tapasztalatom volt.. Úgy látszik nem mindegyiket cserélik és a hab a tornán hogy új Imei számot látok a szerviz papíron... Ez nekem azért is kellemetlen mert oar hónapig fogom csak használni és igy eladni hogy mas imei lesz a dobozon garancoa papíron mint a készülékben. Majd magyarázkodni kell és mutogatni a szerviz papírt.... Amin gondolom szerepel majd az új j Imei.. Kijelző csere miatt változik az Imei... :W Botrány.... :C

[ Szerkesztve ]

(#3357) Mindreader válasza Tokko (#3356) üzenetére


Mindreader
tag

Nem hiszem hogy cserélhető lenne a kijelző. Szinte biztos hogy készülékcsere volt. Erre utal az új IMEI szám is. Egyébként stílusos ez a kép, a zöldes háttér miatt... :)

(#3358) Tokko válasza Mindreader (#3357) üzenetére


Tokko
csendes tag

Neked legyen igazad.. Mivel nemrég debütált igy, én is erre gondoltam. De ha ezen mulik hogy ne kelljen megint vissza vinni akkor legyen aminek lennie kell..... :DD

(#3359) kakuk100 válasza Aryon87 (#3353) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Köszi szépen! :R

(#3360) 7Heads Drago válasza Tokko (#3356) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Alul nézd amit írtak neked.
Alkatrész csere mellett: Komplett készülék van írva.
Nem cseréltek semmit se, ez zsír új lesz.

Amúgy nekem a honor 8-at csinálták és semmi hiba nem volt benne. Kijelzőt, akkut és hátlapot cseréltek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3361) Aryon87 válasza Ti^Em (#3354) üzenetére


Aryon87
félisten

MM-ben vetettem ossze az akkori M10Prom-al (most U11 van), es a ketto kozt boven volt kulonbseg. Mig a 10Pro kente a dolgokat, a 20Pro mar joval elesebben es tobb reszletet tartalmazott (sot, a 10Pro-t a Mi8, Mix2s es Poco is felpofozta egy korabbi osszehasonlitasban automatan)
Sajnos nem volt alkalmam normalis kinti tesztre, nem volt senkinek meg 20-ja, a 10-est meg ra nemsokra eladtam.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3362) Tokko válasza 7Heads Drago (#3360) üzenetére


Tokko
csendes tag

En is igy gondolom.. Kijelző hiba miatt az alaplapot miedt is cserélnék.... De sajnos a huawei ugyfelszolgalatosok nem igazán vannak képben.. 2x hívtam őket es azt mondták javítva lett.. Mondjuk azt is kérdeztem h ilyenkor mennyire marad "vízálló" es azt mondta ez egyik hogy ez nem is vízálló csak cseppálló. Ip68? Hmnem szándékozók búvárkodni vele de azért van különbség... Nem igazá voltak toppon azok akikkel beszéltem

(#3363) NY_A válasza Tokko (#3356) üzenetére


NY_A
őstag

Én is ugyan ilyen munkalapot kaptam. Mivel az alkatrésznek az van írva, hogy komplett készülék és új az IMEI szám is így biztosan új a készülék.
Szerintem hétfőn már biztosan mehetek érte, így akkor majd kiderül.

(#3364) Ti^Em válasza Aryon87 (#3361) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Már 1x volt u11 ed nem?
És nem tervezed m20p -re a váltást?
Összességében nagyon jónak tűnik

(#3365) T0rnad0 válasza kakuk100 (#3348) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pár képem a telefonnal.

Z Fold 4

(#3366) xedamen


xedamen
senior tag

Srácok!!!

Van egy app, amivel működik végre rendesen a Nova Launcher.
Le kell szedni a Fluid Navigation Gestures-t hozzá, s utána megy rendesen :DD

(#3367) Aryon87 válasza Ti^Em (#3364) üzenetére


Aryon87
félisten

Jol emlekszel, tavaly volt U11.
Mi8 lett volna eredetileg, nem jott ossze sajna, M10Pro- xarul arazta be a piac.
M20Pro tervben van, de jelenleg meg nem allok ugy, hogy megszerezzem.
Lehet csak a jovo evi ujabb Mate sikerul.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3368) smidipeti1 válasza xedamen (#3366) üzenetére


smidipeti1
tag

Én is novát használok évek óta (prime) de nekem külső app nélkül is jól fut. Neked mi nem ment alatta?

(#3369) zozzzzzzzzzz válasza Aryon87 (#3361) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

A Mate10pro képfeldolgozó szoftvere katasztrófa, iszonyatos tömörítéssel. Egyszerűen nem is értem, olyan mintha behúzott kézifékkel autóznál ...

(#3370) kakuk100 válasza T0rnad0 (#3365) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem nagyon tetszenek! Köszönöm szépen. :R

(#3371) xedamen válasza smidipeti1 (#3368) üzenetére


xedamen
senior tag

Gesztus vezérléssel nem ment rendesen... Össze-vissza ugrált néha alkalmazás váltáskor

(#3372) Aryon87 válasza zozzzzzzzzzz (#3369) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar jo ideje nem fotoztam automatan vele, csaknpro modban, es raw mentessel. 8 honap utan meguntam a kepkidolgozast, tobb oram ment el ra.
A kaput az tette be nalam, mikor a Mi8 pofanvagta automataban, majd a Poco es a Mix2s is (MiStoreba beneztem, es kiprobaltam oket).
Aztan MM es megneztem a M20Pro-t. Jo par dologban javult, erosodott. Ugye a kepalkotas szerintem jobb, akkor a sztereo hangzas valoban sztereo, a kijelzo is mas stb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3373) gereke


gereke
tag

Sziasztok,

MirrorLink-et használ valaki?

Próbálom csatlakoztatni a kocsihoz, felismeri az USB kapcsolatot, elkezdi használni, majd azt írja hogy a telefon nem támogatja.

Kocsi tudja a mirrorlinket, mert Samsunggal működik.

Kösz :R

LYA-L29

(#3374) xedamen


xedamen
senior tag

Ebben a Fluid Navigation Gestures-ben lehet állítani az erősségét a rezgésnek és azt vettem észre, hogy maxon nagyon erős. Sokkal erősebb, mint az értesítés visszajelzésekor generált. Remélem erre lesz valami modding, mert ez az egy dolog zavar, hogy nagyon gyenge a haptic feedback, észre sem veszem ha némában hívnak vagy üzenet jön...

(#3375) bigrock válasza xedamen (#3374) üzenetére


bigrock
addikt

Mivel tud többet ez a cucc, mint a gyári gesture? Nem eszi az akksit nagyon?

(#3376) xedamen válasza bigrock (#3375) üzenetére


xedamen
senior tag

Oldalról ahogy a gyári, itt is vissza lép, viszont, ha hosszabban húzod be s tartod (állítható az idő) akkor a 2 legutóbbi app között tudsz gyorsan váltani. Ha a szélén húzod fel, akkor lejön a notification center fentről... Nem fogyaszt semmit. Érdemes kipróbálni, max törlöd, ha nem tetszik, nekem bevállt :)

(#3377) xedamen válasza bigrock (#3375) üzenetére


xedamen
senior tag

Tessék, lőttem neked egy videót, hogy mennyire profin van megcsinálva :C Csak ajánlani tudom!

(#3378) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Sziasztok
Egy olyan anomáliával állok szemben hogy nem tűnik el a hangerő állító csík csak ha olyan alkalmazást nyitok meg ami támogatja az elforgatást. Kikapcsolt kijelzőnél ez nem fordul elő.
Mi lehet erre a megoldás?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3379) xedamen válasza Klaus Duran (#3378) üzenetére


xedamen
senior tag

Nekem a legelső Mate 20 Pro csinálta ezt. Újraindítás segített nekem.

(#3380) Klaus Duran válasza xedamen (#3379) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Köszönöm. Nem hittem hogy ilyen egyszerű a megoldás. :R

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3381) jani70


jani70
aktív tag

Gmail miért nem jelez ha jön email üzenet?
Mit kell beállítani,mert jó pár alkalmazásnál is hasonló a gond?!

(#3382) Pityu99


Pityu99
tag

Amúgy titeket nem zavar az, hogy a Chromenak a gombjai felül vannak és nem lehet elérni egy kézzel normálisan? Samsungról váltottam, ott a gyári böngészőnek alul vannak, tök kényelmes.

Szerencsére találtam rá megoldást, van egy rejtett funkció amit be kell kapcsolni, újraindítani és alulra kerülnek a gombok. chrome://flags/#enable-chrome-duet Itt érhető el a Chrome Duet funkció. Enabled-re kell állítani, ekkor megjelenik egy relaunch gomb, de nekem az nem volt elég, alkalmazás menüben ki kellett lőni a Chrome-ot majd következő indulásnál már alulra kerültek. Sokkal kényelmesebb így használni egy kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#3383) jani70 válasza Pityu99 (#3382) üzenetére


jani70
aktív tag

Működik, köszi a tippet!

(#3384) HUTCHDB válasza Pityu99 (#3382) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Miért nem használod a samsung böngészőt?
Play-ből letölthető.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3385) wood


wood
csendes tag

Sziasztok!. Ma mennék vásárolni valamelyik budapesti Telenorba. Vétel előtt megnézném a S/N számot.
Melyik gyártási dátum után jött a BOE? Ha lehet eleve azt venném hogy ne fussak felesleges garanciás köröket... Illetve ha valaki biztosan vett Telenorosbol BOE kijelzőset az melyik üzletben tette? Köszi :R :R

(#3386) vaguny válasza wood (#3385) üzenetére


vaguny
tag

Szia!
Az igazság az, hogy nem igazán köthető dátumhoz a BOE panel. Kezdetek óta előfordul ilyen is, olyan is. Novemberi gyártásnál talán nagyobb a BOE készülékek aránya, de ez sem készpénz sajnos.

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#3387) xedamen válasza wood (#3385) üzenetére


xedamen
senior tag

Én azt vettem észre, hogy az LG kijelzős készülékeimnek a dobozán egy sorral kevesebb volt. Most BOE van és ahol van az imei, sn, model number, ott van plusz egy sor "ITEM" néven. Nem tudom összefügg-e, de én ez alapján választottam dobozt és bejött :) egyébként nekem eddig A10 volt mindkét LG-s, havernak A10 és BOE... úgyhogy a dátum tényleg mindegy.

Szerk.: Esetleg megnézhetnétek, hogy nektek ott van-e az ITEM sor :)

[ Szerkesztve ]

(#3388) Pityu99 válasza HUTCHDB (#3384) üzenetére


Pityu99
tag

Igazából át akartam már Samun is térni Chromera, meg felváltva használtam őket. Most hogy ezen nincs, már nem is töltöm le, inkább váltottam. Úgyis ezen van minden könyvjelzőm, jelszavam az asztali gépről, szóval jó ez. Csak a hülye elrendezés nem jött be, de így már oké :)

(#3389) Krinyo válasza Pityu99 (#3382) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ez egy ultrajó tipp, köszi! :)

(#3390) xedamen válasza Krinyo (#3389) üzenetére


xedamen
senior tag

Számból vetted ki a szót!!
Köszönjük, sokkal kényelmesebb :)

(#3391) HUTCHDB válasza Pityu99 (#3388) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ebben teljesen igazad van, viszont a samu bongetoje fluid-abb, smoth-abb bongeszo, igy jobban szeretem hasznalni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3392) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Helyzetjelentés: 4 napos LG kijelzősön eddig nulla zöldülés.

(#3393) xedamen


xedamen
senior tag

Egy kis észrevétel/tanács/tipp:

Nem voltam 100%-ban elégedett az ujjlenyomat olvasóval. Ritkán használom az arc felismerő miatt, de ha kellett (teló kicsit messzebb pihen az asztalon és nem akarok hajolgatni), vagy alkalmazás kérte (bank), akkor volt, hogy nem sikerült elsőre.

Tehát: Töröltem a hozzáadott ujjamat és egy ujjat 3 külön scan-ben adtam hozzá újra. Egyben az ujjam jobb fele, másikban a bal, harmadikban csak a hegye meg a közepe. Néha kiírta, hogy már hozzá lett adva ez az új (ha olyan részt olvastam be, amit már a másikban is), ilyenkor előröl kezdi a lelkem az egészet, de a végeredmény érezhetően jobb. Sokkal pontosabb most és gyorsabb. Aki gondolja próbálja ki, kíváncsi vagyok másnak mi a vélemyénye.

(#3394) haVLix


haVLix
csendes tag

Sziasztok! Mate 20 Pro zöldkijelzős story:
November 8-án a Vodafone-nál (online) vásárolt Mate 20 Pro-m kijelzője egy hét után elkezdett bezöldülni. 3 napon túl azonnal nem cserélték ezért November 15-én szervizbe küldték, ma - november 26-án - jött meg, új készüléket kaptam. Az első LG kijelzős volt az új BOE. Az új készülék doboza bontott volt, lehet, hogy ellenőrizték a szervizben? Ha így történt örülök neki, ha nem akkor is :) (kieg.: nem csak bontott volt, a szokásos kezdeti beállításokat (pl. nyelválasztás, fiókok stb.) is elvégezte valaki. Itthon csináltam egy visszaállítást)
Az elmúlt két hétben 4 alkalommal összesen legalább 2 órát vártam a Vodafone székesfehérvári üzletében emiatt, ami rendkívül bosszantó. Annak viszont örülök, hogy az első készülék dobozát és tartozékait megtarthattam, így van egy plusz töltőm.
Még annyi érdekes lehet, ha éltem volna a 14 napos elállási joggal, akkor legközelebb 1 hónap múlva december 15-én vásárolhattam volna új készüléket az előfizetésemhez. Ezért választottam inkább a szervizt.
A szerviz idejére kaptam egy Mate 10 Pro-t a Vodafone-tól. Tetszett, kifejezetten jó készülék az is.

(#3395) kali válasza haVLix (#3394) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Vélhetően ellenőrizték a szervizben, találsz itt a topikban több szervizes munkalapot, amin írják is, hogy az új készüléket is tesztelték.

(#3396) haVLix válasza kali (#3395) üzenetére


haVLix
csendes tag

Örülök neki. Gondolom ők sem akarják ezt a készülékcserélgetést sokáig játszani. Minek adjon ki olyat ami vissza fog jönni :)

(#3397) Emu válasza xedamen (#3393) üzenetére


Emu
őstag

Én sem voltam megelégedve az első mintával, mert kb. csak 50%-ban tudtam feloldani vele a telefont, de nekem megoldotta az, hogy a kértnél sokkal jobban megdöntöttem az ujjamat a felvétel során, így 20/19 működik.

(#3399) djbelo válasza NY_A (#3363) üzenetére


djbelo
senior tag

Na? Megjött? Enyémet csütörtökön vitte el a futár, azóta még semmi info.

(#3400) kali válasza xedamen (#3398) üzenetére


kali
legenda

Mindenki szereti, jövőre az Apple is, ha minden igaz, csak tudjanak eleget gyártani és egyik gyártó se járjon úgy, mint most a Huawei, hogy a jó BOE mellé befigyel x darab problémás LG is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.