Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Zsolteeka


Zsolteeka
tag

Na ilyet rendeltem én is ebayről, de sajnos nem ez jött. Tényleg, kérdés:

https://www.ebay.com/itm/Christmas-Deer-Case-Silicone-TPU-Back-Cover-For-Huawei-Mate-20-Pro-20X-Mate20-X/264008831530?hash=item3d7827122a:m:mTHiTLbQR_nn0TN4M1XH0aQ:rk:6:pf:0

Van két ilyen tokom, egyik fekete, másik piros. Nekem nem kell, nem tetszik, sosem tenném fel. Ha valakinek esetleg bejön szívesen elpostázom valamelyiket, vagy akár mindkettőt úgy hogy csak a postát kell kifizetni, az eladótól már visszakértem a pénzem, de én ezeket nem fogom használni, gondoltam mielőtt kidobom megkérdezem itt.

(#4702) WOLF1stein


WOLF1stein
tag

Az euroshop-tól vennétek M20P-t? Vagy valaki vett már innen?

Jó az ár, de gyanús. Előre kell fizetni. Nem írja, hogy dual-e a készülék.

[link]

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#4703) Litván Zongora válasza WOLF1stein (#4702) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Hm... Én nem vásárolnék olyan helyen, ahol nincs utánvétes szolgáltatás, de lehet, hogy csak paranoid vagyok. :U És itt a garancia is kérdés, az ilyen árkedvezménnyel árult cuccoknál ez általában homályba vész.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4704) KaitouP


KaitouP
veterán

Jónak számít ez? Teljesítmény mód off, helymeghatározás, BT (az óra miatt) többnyire on.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4705) Krinyo válasza KaitouP (#4704) üzenetére


Krinyo
senior tag

Szerinted? :D

(#4706) KaitouP válasza Krinyo (#4705) üzenetére


KaitouP
veterán

Patent, csak kíváncsi voltam, hogy ti hogy látjátok. :D Volt most egy kis időm aztán visszapörgettem, láttam már volt más által is kép az akkuhasználatról. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4707) julius75 válasza WOLF1stein (#4702) üzenetére


julius75
aktív tag

Egy budapesti, 2. emeleti lakás a címük, angol székhellyel. Tipikusan áfa csalós recept, biztos hogy nullás áfatartalmú "számlát" kapnál. Ha kapnál egyáltalán valamit.....garancia persze nincs, csak ígéret. Felejtsd el az ilyet.

(#4708) WiZARD válasza julius75 (#4707) üzenetére


WiZARD
addikt

az nem csak egy sima lakás ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4709) WOLF1stein válasza WiZARD (#4708) üzenetére


WOLF1stein
tag

Köszi, srácok, tényleg felejtős.

[ Szerkesztve ]

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#4710) gergotakacs válasza T0rnad0 (#4699) üzenetére


gergotakacs
tag

nekem még semmi

(#4711) gergotakacs válasza Zsolteeka (#4701) üzenetére


gergotakacs
tag

kövezzetek meg de nekem tetszik. a feketére jelentkezem, ha másnak nem ígérted még oda.

(#4712) julius75 válasza WiZARD (#4708) üzenetére


julius75
aktív tag

Jogos....még az se...

(#4713) vasi89


vasi89
addikt

Használja valaki BT fülhallgatóval? Fülhallgatót sem támogatja a dolby atmos? Mert külső hangszórókhoz nem lehet EQ-t beállítani de az utólagos play áruházasokkal meg egyáltalán semmi jó tapasztalatom nincs. Csak vezetékes eszközhöz lehet beállítani a dolby atmost? Mert akkor inkább nem veszek BT fülhallgatót továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

(#4714) Sebibalu válasza WOLF1stein (#4702) üzenetére


Sebibalu
őstag

Messzire kerüld el öket :)

(#4715) Norbi14


Norbi14
senior tag

Na ez is elkezdett zöldülni.. 1hét utan, most mar kénytelen vagyok vissza kérni a pénzt. Huawei szervizbe kuldtem, nem küldtek ujat hanem az a valaszt kaptam, hogy a media marktban csereltessem. Ott Boe kijelzoset kertem, de azt mondtak, hogy naluk mind lg paneles... De szerintem csak mondta. Es most ez is zold lett... Imadom a telefont de igy hasznalhatatlan, foleg ugy h a huawei is szarik ra, meg a media markt is...

(#4716) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Több helyen olvastam és láttam is videóban, hogy a kijelző karcolódik rendesen.
Nekem egy sajnos elég rossz minőségű csak az oldalán ragadó üvegfólia fólia volt rajta (sajnos ezt kaptam, de a pénzt visszakaptam) és aláment pár porszem.
Ebből az egyik a fólia alatt egy kis helyen megkarcolta a kijelzőt. Látni nem annyira lehet, de körömmel érezni.
Hát ez elég szánalmas meg kell hagyni, nem tudom, hogy ez is függ-e a kijelző gyártójától, de ez még LG.
Fura, hogy eddig egyik telefonom sem lett karcos, főleg nem fólia alatt, még ha rossz is a fólia minősége.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4717) WOLF1stein válasza Sebibalu (#4714) üzenetére


WOLF1stein
tag

Megtettem ;)

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#4718) spartan44 válasza Norbi14 (#4715) üzenetére


spartan44
tag

Max. próbáld ki még azt, hogy cseréltetsz a Media Markt-nál (Btw, honnan tudják, hogy csak LG-s van náluk? Mert ha jól tudom, a Device Info alkalmazáson kívül nem lehet máshogy kideríteni.).
Ha pedig a cseretelefon is elkezd zöldülni, akkor pedig fuss egy kört a szervizzel megint, de most a háztól-házig garanciával!

Én is így voltam ezzel a cs.szett gluegate üggyel is, mint te, mondván, hogy ha a 4. készülék is hibás lesz, akkor elállok a vásárlástól, akármennyire is megszerettem ezt a telefont. De szerencsére nem így lett. Háztól házig garanciával kaptam egy, azóta is hibátlan BOE-s készüléket. :)
Szerintem próbáld meg! Itt a fórumon, aki háztól-háziggal szervizeltette, mind új, hibátlan készüléket kapott vissza!
Aztán ha így sem válik be, akkor azt mondom, hogy igen, inkább állj el a vételtől!

(#4719) Grafy12 válasza Norbi14 (#4715) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Megmondanád, hogy ez melyik LG? Mi a kijelző pontos típusa?

(#4720) etnies válasza KoNZoLik@ (#4688) üzenetére


etnies
senior tag

Én csináltam egy kísérletet, 24 óráig volt a telefonom az asztalon, wifi, mobiladat és hely on, 9%-ot merült.
Whats up van fent, nincs viber meg messenger. Utóbbi kettő eszi az aksit.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4721) p2pp válasza etnies (#4720) üzenetére


p2pp
őstag

Viber nálam 24 óra alatt csak 1%-ot eszik.
Használom is rendesen egész nap.
A Messenger sokszor ennyit eszik a Facebook és
Google Chrome-al együtt.
Ha az összes ismerős feljönne a Viberre, törölném is kapásból a
Messengert, mert zabál.
Éjjel Wifi és adat kilőve. Mi a francnak menjenek?
Tudom sokan úgy hagyják, hagy menjenek.
Éjjel aludni vagy vmi tartalmasat kell csinálni. :)
Kivéve, ha nem éjszakás vki.
Simán lenémítom csak este és
optimalizálok csak a Telefonkezelőben.
Semmi ördöngösség.
Reggelre rendszerint ahogy este letettem, úgy is veszem fel a kezembe.
Nem szokott semmi rendellenes zabálás lenni.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#4722) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok! Két hónapja használom én is ezt a telefont kijelző védő nélkül,és tele van karcolásokkal,a kijelző,pedig nagyon vigyázok rá.Nem szeretem a kijelző védőt.Azért ez gáz,hogy nem tudnak ennyi pénzért egy normális kijelzőt tenni bele.Ja és még zöldül is!Úgyhogy csere után kénytelen leszek tenni rá valamit. :((

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4723) vasi89 válasza kcs73 (#4722) üzenetére


vasi89
addikt

na én ugyan ezt írtam pár hete csak akkor be lettem állítva hazugnak.. :DDD pedig semelyik gyártó nem tud olyan kijelzőt csinálni ami nem karcolódik...

(#4724) Zsolteeka válasza gergotakacs (#4711) üzenetére


Zsolteeka
tag

Előtted egy kolléga jelezte priviben hogy érdekelné, ha esetleg ő nem viszi el a tiéd lehet. A piros viszont még szabad préda ( mert szarvasos AAHAHHAHAHAHHAHAH :DDD ). :)

(#4725) kcs73 válasza Zsolteeka (#4724) üzenetére


kcs73
aktív tag

Szia. Nekem jöhet a piros.

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#4726) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Sziasztok!
Egy nagy segítéség kellene, mert a teló jobban karcolódik a semmitől mint gondoltam.
Nem rég, kb egy hete van meg a teló, és kb 2x volt a zsebembe, és azt úgy hogy egymagában.. én már látok az elején meg a hátulján is olyan karcokat ami még épp nem szúr szemet nagyon, de azért észreveszem ha letakarítom. Mindig vigyázok a cuccaimra, de hát ez kb vitrinbe való telefon..

- Nos tehát, valami jóféle üvegfólia jó lenne rá, elől, hátul. Tudtok esetleg valamit ajánlani?

Köszönöm!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4727) Kavinton75 válasza SSJmeszes (#4726) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Egy pötty már nekem is van rajta.
Szerintem nagyon szar a kijelzője, az LG tuti.
Egy ilyen UV-s fólia fog rá kerülni, de több fajtát rendelek majd.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4728) spartan44 válasza SSJmeszes (#4726) üzenetére


spartan44
tag

Helló!
Páran írták már a Media Markt-ban felhelyezhető ClearPlex fóliát.
Hamarosan én is fel fogom rakatni.

(#4729) Kavinton75 válasza spartan44 (#4728) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nem rossz, de a leejtéstől szerintem nem véd.
Van esélye, hogy betörik a kijelző, mert csak egy fólia.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4730) NY_A válasza Kavinton75 (#4727) üzenetére


NY_A
őstag

Ezen én is gondolkodtam de a tok miatt nem hiszem, hogy tökéletes választás. Egyszer felraktam egy csak körben ragasztott gagyi üveget de nyomta a gyári szilikon tok. Te milyen tokot használsz? Kíváncsi leszek a tapasztalatokra.
Én most hydro fóliát használok. Jobb mint gondoltam. De ha lesz egy használható üveg akkor biztosan kipróbálom azt is.

(#4731) spartan44 válasza Kavinton75 (#4729) üzenetére


spartan44
tag

Pedig ahogy nézem YouTube videók alapján, azért elég jól véd a leejtés során is.
https://m.youtube.com/watch?v=4WYwTYCbq-4

https://m.youtube.com/watch?v=wq8ulsHS5-A

(Jó, utóbbinál mondjuk kicsit gyanús, hogy a csávó a teszt után nem kapcsolta be a telefont. :D )

[ Szerkesztve ]

(#4732) NY_A válasza spartan44 (#4731) üzenetére


NY_A
őstag

Ennek a Clearplexnak rettentő ronda narancsos felülete van. Én ezért biztosan nem adnék ki több ezer forintot. Aki ilyet használ, mik vele a tapasztalatok hosszú távon? Egyelőre még mindig a hydrogel tűnik a leg használhatóbbnak. Ez a folyékony cuccos üveg is jó lehet, de szerintem csak tok nélkül.
A fólia esetében biztosra veszem, hogy nem az miatt nem törik be a kijelző. Üvegfólia törik, mert ez a rendeltetése. De a fólia hogy lenne képes elnyelni az ütéseket? Ott szerintem maga a telefon kijelző bírja jól. Mint már sokszor kiderült, az ilyen jellegű ütéseket jól bírják.

[ Szerkesztve ]

(#4733) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Már ketten kipróbáltuk ezt a folyékony nano-akármilyen kijelzővédelmet, és eddig jól működik. Akinek komoly fólia-dilemmája van, szerintem adhat neki egy esélyt, mert semmilyen látható nyoma nincs a kijelzőn, és karcok sincsenek. :K

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4734) lucky07 válasza Litván Zongora (#4733) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia
Milyen cuccot teszteltek (nano)?
Kaphatok linket?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#4735) WOLF1stein


WOLF1stein
tag

Azt mondja a Telenor, hogy visszahívták a készletet kijelzőhiba miatt :D. Majd lesz egyszercsak új szállítmány. Kérdem én, ki hívta vissza? A Huawei, aki azóta is kussol?

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#4736) kali válasza WOLF1stein (#4735) üzenetére


kali
legenda

A Telenor(os ügyintéző - több is), már a Mate 10 Pro kapcsán is kamuzott ilyet anno, amikor csak náluk volt adott készülékkel gond 4G hálózaton, más szolgáltatóknál nem (teljesen azonos feltételek mellett sem).
Amikor sorra kapták a panaszokat és a visszavitt készülékeket, valamint a szervizek is kimondták, hogy nem a készülékkel van gond, hanem asott szolgáltatóval, akkor is csak nagyon lassan és nehezen változott meg néhány Telenoros ügyintéző hozzáállása... (Általánosítani nem illik persze, meg az ok sem ismert, hogy saját kútfőből mondták, vagy sem.)

[ Szerkesztve ]

(#4737) zsamiatt


zsamiatt
őstag

az enyém vodkafonos. Másfél hét alatt nem láttam még zöldülést. Nálatok ez, hogy jelent meg? Ami viszont elöjöt szerintem az a videokártya driverének problémája. Jöttünk haza a tátrából és 3 óra navi után a sygic elkezdett szétesni. Először eltűntek színek a futó programból, aztán befagyott az egész progi és hogy nem válaszol.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#4738) KoNZoLik@ válasza kcs73 (#4722) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom, hogy használod a telefonodat és nem bántásból írom, de én sem kímélem az enyémet és egy mikrokarc sincs rajta!
Én mondjuk tetettem rá ezt a folyékony kijelző védelmet, itt mindenki leoltott, hogy az csak placebo és semmit sem ér, akkor lehet, hogy még is ér valamit? :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4739) Norbi14 válasza spartan44 (#4718) üzenetére


Norbi14
senior tag

Az a baj, hogy nerszagban elek. A legutobb is haza postaztam, onnan huawei szerviz. A szervizben 2hetet ultek rajta, aztan elkuldtek media marktba, hogy adnak masikat, es akkor posta vissza nemetbe. Ez kb +20ezer forint kiadas volt. Még egyszer nem akarom eljatszani ezt, azt kene megtudjam h nemetbe lehet-e érvényesiteni a magyar garanciat.

(#4740) gergotakacs


gergotakacs
tag

Ez azért nem olyan combos... :-(
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=539Screenshot_20181229_11.jpg

SOT: 3:30 perc , jelenleg 33%-on az akksi

(#4741) p2pp válasza NY_A (#4732) üzenetére


p2pp
őstag

Durván 3 hete használom a Clearplexet.
Ez idő alatt kifogástalan volt.
Nem bántam meg. Nem karcos, pedig zsebteló.
Kijelzőt bámulva nekem nem tűnik narancsosnak.
Csak nagyon oldalt nézve, ami életszerűtlen.
Szemből nézem mindig. Nekem tökéletes.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#4742) Litván Zongora válasza lucky07 (#4734) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Konkrét linkem nincs sajnos, mert nem a neten jutottam hozzá, hanem plázában volt termékteszt és bemutató. A neve Le Woop, próbálj rákeresni.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4743) kakuk.tamas válasza gergotakacs (#4740) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Valami program biztos zabál a háttérben. A 6-8 órát simán összelehet hozni. Nekem átlag 6 szokott lenni úgy, hogy közepes fényerőn van a kijelző, és 20-80%ig töltöm csak.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4744) Norbi14 válasza Grafy12 (#4719) üzenetére


Norbi14
senior tag

Laya171020 lg 01 18 10 53

(#4745) WiZARD


WiZARD
addikt

Zsebben hordom, tok nélkül (hátlapon van csak), 2 hónapja. karcmentes.
Teljesen mázli kérdés, hogy mikor és mennyire karcolódik meg. S8+ másfél év alatt kapott pár karcot az első hónapban, aztán több nem nagyon lett rajta.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4746) KoNZoLik@ válasza gergotakacs (#4740) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nálad valami nagyon nem kóser, 7-8 SOT simán meg kell legyen!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4747) spartan44 válasza Norbi14 (#4739) üzenetére


spartan44
tag

Ja, értem.
Hát tényleg akkor még max. annyit tudsz tenni, hogy a német Media Markt-nál érdeklődsz. Remélhetőleg nemzetközi garancia jár a készülék mellé! Vagy a német Huawe-jel veszed fel a kapcsolatot!

(#4748) Black_Raven válasza Norbi14 (#4739) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én úgy tudom, az MM garancia simán jó minden üzletben egész Európában, tehát valószinű fölöslegesen postázgatod.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4749) djbelo


djbelo
senior tag

Látom megy a fólia kérdés.....Na...nekem is a MM tették fel a fóliát. Teljesen hibátlan, lassan 1 hónapja fent van. Tényleg azt kell,hogy mondjam eddig a legjobb fólia amivel találkoztam. Nincs egy szem karc sem rajta pedig én is zsebben hordom. Igaz nem olcsó, de rendeltem előtte alliról,ebayről, mind mind kukában végezte. Egyáltalán nem bántam meg ezt a fóliát, S már másik telóra is ezt raktuk.

(#4750) SSJmeszes válasza djbelo (#4749) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Köszönöm srácok!
A hátlapra is ennyibe kerül az MM ben? Bár én továbbra is sokallom kicsit, de valamit kénytelen leszek én is használni. Bár a hátlapnál attól félek csúnyább ez a fóliázás, mint a képernyőn.

+ mire ideér egy egy teszt kinából, addigra megnézhetem a telót..:D

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.