Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) KKrisz751 válasza Litván Zongora (#4591) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ilyet kerestél?

https://www.ebay.com/itm/10PCS-USB-C-Type-C-To-Micro-USB-Data-Charging-Adapter-For-Huawei-P9-G9-For-LG-G5/263547189190?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562584064334&_trksid=p2057872.m2749.l2649

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4602) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Téma szerkesztéssel foglalkozott valaki.?

Mert a letölthetők közt van pár aminek jó a felülete de ocsmány az ikon.
Van saját még P7esről maradt témám, de ugye azok nem olvashatók be, se az ikonok amik jók lennének.

A régi átszerkesztéses módszerrel összeraktam egyet, de felmásolva a telefonra nem látja. pedig útvonal, file kiterjesztés jó. (Leszedett új emui témában cseréltem ki az ikonokat, így még az se lehet gond, hogy régebbi verzió)

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4603) SonyNex7 válasza Litván Zongora (#4591) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Sima mezei microusb kábel kell hozzá, amit adnak is hozzá. Miért nem jó megoldás neked?Az egyik fele bemegy a tartóba a másik meg a szivargyújtóban lévő adapterbe.

[ Szerkesztve ]

(#4604) Litván Zongora válasza SonyNex7 (#4603) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Azért, mert van egy igen jó Blitzwolf szivaros töltőm, amiből fixen kilóg egy C-s kábel. :D

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4605) Litván Zongora válasza KKrisz751 (#4601) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Köszi! A kép alapján vagy ezt kerestem, vagy a fordítottját... :))

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4606) Musaka válasza Litván Zongora (#4605) üzenetére


Musaka
senior tag

(#4607) SonyNex7 válasza Litván Zongora (#4604) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ha annyira nem ragaszkodsz hozzá akkor rendelj még egy ilyet.
[link]
vagy egy ilyet [link]
Nekem az első van. Hibátlan.
Ha extra mini kell akkor ilyet [link]

[ Szerkesztve ]

(#4608) Krinyo válasza Tamás34 (#4600) üzenetére


Krinyo
senior tag

Én egyébként a WiFi Prioritizer alkalmazással erősítettem rá, hogy mindig az 5 GHz-es hálózatom legyen az elsődleges...

(#4609) gergotakacs válasza xedamen (#4582) üzenetére


gergotakacs
tag

megpróbálom, köszi

(#4610) Tamás34 válasza Krinyo (#4608) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi, kipróbálom

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#4611) gergotakacs válasza xedamen (#4582) üzenetére


gergotakacs
tag

de jó!!
megoldódott egy nagy problémám! már kezdtem kiábrándulni a 3 napos telefonomból...

(#4612) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Azt esetleg tudja valaki hogy minden Lg panelos bezöldül vagy csak az első szériások?

BlackBerry Passport

(#4613) kakuk.tamas válasza dodicsaba (#4612) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem mind.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4614) gergotakacs


gergotakacs
tag

mennyire normális hogy melegszik töltés közben?
nekem jobban melegszik mint eddig bármelyik telefonom.

(#4615) voncci


voncci
aktív tag

Meg lehet azt oldani, ha lehuzod az ujjam a kijelzőn, akkor ne a keresés jöjjön le, hanem az értesítési panel??? A Nova folyamatosan leáll sajnos nem tudom használni 😔

(#4616) kakuk.tamas válasza gergotakacs (#4614) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mivel 4.1V-al tölti, ezért normális, hogy melegszik.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4617) kakuk.tamas válasza voncci (#4615) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Play áruházban lévő Nova áll le mindig? Nekem tökéletesen működik...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4618) gergotakacs válasza voncci (#4615) üzenetére


gergotakacs
tag

xedamen #4582 hsz-ben ajánlott egy appot. aztvtedd fel a nova mellé. (novából a google play-est használd, amiben nincs engedélyezve a gesztus)

(#4619) voncci válasza kakuk.tamas (#4617) üzenetére


voncci
aktív tag

Igen! Úgy, hogy valami recovery-t ir ami le is törli a novat a telefonról. Te használod azt a gesture progit is hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#4620) kakuk.tamas válasza voncci (#4619) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Érdekes...
Esetleg egy képernyővideót tudnál csinálni a hibáról?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4621) Krinyo válasza gergotakacs (#4614) üzenetére


Krinyo
senior tag

A töltés sebességéhez képest ez a melegedés semmi. Normális.

(#4622) Parallaxis válasza Krinyo (#4621) üzenetére


Parallaxis
addikt

Minél jobban melegszik, annál jobban amortizálódik az aksi.

Szóval, ha nem gond, hogy évente cserélteted majd az aksidat, akkor valóban normális, hogy töltéskor nagyon melegszik a készülék. Egyéb esetben nem igazán.

(#4623) kakuk.tamas válasza Parallaxis (#4622) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mate 20 Pro-d van netán?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4624) voncci


voncci
aktív tag

Esetleg tud valaki működő hivasrögzítőt ajánlani?

(#4625) KoNZoLik@ válasza Parallaxis (#4622) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönjük Emese :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4626) kemdom válasza kakuk.tamas (#4623) üzenetére


kemdom
tag

Már évek óta van neki Mate 20 Proja, azért tudja, hogy évente kell cserélni. :DD Komolyra fordítva a szót, nézz át az előző Matek fórumaiba, Parallaxis, és kérdezd meg őket, hányadik aksit eszik, milyen üzemidővel.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#4627) NY_A


NY_A
őstag

Én ezt egyáltalán nem tartom komoly melegedésnek. A töltőfejnek van hője, de maga a telefon nem dráma. Többi telefonom jobban melegedett töltés közben, kivéve talán a Mate 9-et. Az sem volt vészes.

(#4628) KKrisz751 válasza Parallaxis (#4622) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ez igaz. De a melegedés hőfokban mérjük.
Ami neked meleg, lehet nekem langyos.

Meg kellene mérni a telefon hőmérsékletét. Szerintem egy 30 fokos aksi nem a halál, miután nyáron anélkül ilyen a hőmérséklete, hogy tölteném.

Ha pedig 60-80 fokos azt meg se fogod, azt tűzforrónak mondanánk sokan. Na az már lehet, hogy káros.

Mérni kellene egyet.
nekem töltéskor a töltő ugyan rendesen meleg, de a teló csak normál meleg / langyos

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4629) spartan44


spartan44
tag

Hellósztok!
Hol is lehet pontosan megnézni azt, hogy a töltés óta hány órája is megy a telefon? (Kijelzőidő vagy valami ilyesmi.)

Most, hogy így szóba került ez a töltés téma: én naponta egyszer töltöm, mert 85 %-ról (én csak addig viszem fel) mindig lemegy a nap végére 20 %-ra és érdekelne, hogy ezalatt pontosan mennyi használati idő is ment el.

Előre is köszönöm!

(#4630) kakuk.tamas válasza spartan44 (#4629) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Beállítások-Akkumulátor-Akkumulátorhasználat részletek.
És az akkumulátor használat-Hardver rész alatt van a kijelző idő.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4631) voncci válasza spartan44 (#4629) üzenetére


voncci
aktív tag

Beállítások, akumulátor, akumulátor használat,hardver, képernyő. Itt tudod megnézni mennyit ment a kijelzőidő az utolsó feltöltést óta, de ha nem töltöd teljesen 100%-ra akkor talán nem fogja mutatni a reális kijelzőidőt, ha jól tudom 🤔

[ Szerkesztve ]

(#4632) spartan44


spartan44
tag

Köszönöm!

Most vettem le a töltőről és így ír 24 órát. Ez reális lehet, mert tegnap is kb. ilyentájt töltöttem fel.

Egyébként most itt a töltéssel kapcsolatban ki mit csinál? Nekem azt javasolták, hogy olyan 20 és 90 % között tartsam az akku szintet, ne nagyon menjek se alá, se fölé.
Ez nekem pont kapóra jön, mert 20 %-nál már jelez a telefon, hogy alacsony a töltöttségi szint és fél óra alatt szépen el is éri a 85 %-ot.
Nagyon király dolog ez a gyorstöltés, de mindig ott van azért a fejemben az a gondolat, mikor így ráteszem a telefont, hogy ezzel hosszútávon nem fogom károsítani-e jelentősen az akkut? (A már sokszor előkerült gyorstöltés = kinyírod az akksit sztori.)
Mert igaz, nem annyira jelentősen, de azért jól érezhetően melegszik is ilyenkor rendesen a készülék hátulja.

[ Szerkesztve ]

(#4633) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Akit érdekel rájöttem,hogy mi merítette az aksimat éjszaka!
Ez volt a ludas mivel folyamatosan használatban volt a háttérben a mobiladat forgalom!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4634) Luser2000 válasza KoNZoLik@ (#4633) üzenetére


Luser2000
addikt

Erre azért nem vennék mérget.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#4635) kali válasza KoNZoLik@ (#4633) üzenetére


kali
legenda

Amiatt nem igazán merülhet jobban, mivel az elkülönül a mobilinternettől, akkor is működik a VoLTE/4G hanghívás, ha az adatkapcsolatot kikapcsolod.

(#4636) Sziric válasza voncci (#4624) üzenetére


Sziric
csendes tag

Andoid 9-től nem lehet hívást rögzíteni:

link

(#4637) Parallaxis válasza kakuk.tamas (#4623) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mate 20 Pro-d van netán?

Miért, Mate 20 Pro-hoz külön fejlesztettek speciális aksit, amire nem vonatkoznak a fizika törvényei? :D

(#4638) KoNZoLik@ válasza kali (#4635) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát akkor már nem tudom, mert mindent kikapcsoltam ennek a kivételével de éjszaka még mindig 8-10%-ot merül a nagy semmire :F

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4639) voncci válasza Sziric (#4636) üzenetére


voncci
aktív tag

Hát ez nem valami jó hír 😔

(#4640) gergotakacs válasza voncci (#4624) üzenetére


gergotakacs
tag

acr

(#4641) gergotakacs válasza KKrisz751 (#4628) üzenetére


gergotakacs
tag

nekem a töltő és a telefon is kb ugyanolyan meleg, kb 40-42°C

(#4642) HUTCHDB válasza gergotakacs (#4640) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Azzal sem! :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4643) kakuk.tamas válasza gergotakacs (#4640) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem működik.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4644) Krinyo válasza KoNZoLik@ (#4638) üzenetére


Krinyo
senior tag

Valószínűleg valami app a ludas...

(#4645) KoNZoLik@ válasza Krinyo (#4644) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Próbáltam már mindent de csak ha repülő üzembe teszem akkor nem merül...
Amúgy minden úgy el van dugva ebben a telóban,hogy ember legyen a talpán aki mindent megtalál 😀
Ki tudja miket futtat még a háttérben éjszaka :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4646) Pityu99


Pityu99
tag

Ha valaki kíváncsi hogyan fest belül a teló.
Valóban nincs a főkamerában optikai stabilizátor. Rohadjon is meg a Huawei, hogy ezen spórol. Bezzeg a szélesvásznúba került.

Youtube videó katt ide

(#4647) kakuk.tamas válasza Pityu99 (#4646) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sírok a röhögéstől, annyira jó ahogy kezdi a videót. 😂😂😂

Amúgy ebbe a telefonba a kijelző csere mennyi lehet? 120-140k?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4648) KKrisz751 válasza KoNZoLik@ (#4633) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Ez nem ettől van.

Nézted az akku idős posztomat?
https://mobilarena.hu/tema/re_huawei_mate_20_pro_a_mindenit/hsz_4471-4471.html

Nekem be van kapcsolva:
Vagyis wifi, mobil adat, gps. Emellett a VoLTE is be van kapcsolgva. Minden szinkronizáláson, vagyis fullon megy a telefon.

Este feltöltöttem reggelre ennyi történt 97% Lásd hsz.-ben a képek.
(És lényegébe azért 97%, mert bekapcsolt a kijelző, és el kezdtem nyomkodni a telót, de kézbe vétélkor még 100%on állt. )

Egy dolog van amit használok és mások nem nagyon, az éjszakai mód.

Ez nem engedi ébresztgetni a telót. Be lehet azt is állítani mire ébredjen fel.
Nekem White lista van, vagyis a család összes telefonszáma. Akár SMS-t vagy hívást kapok hangosan csörög.

Ha ezen kívül hívna más kicsöng de nem hallom, nem rezeg stb..
nem repülő mód hanem éjszakai mód.

Ráadásul időzíthető vagyis magától bekapcsol 22 kor és reggel 6kor kikapcsolja a módot.
Ha addig jön üzenet vagy bármi, akkor megszólal a teló és jönnek a jelzések is.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#4649) Pityu99 válasza kakuk.tamas (#4647) üzenetére


Pityu99
tag

Bejött neki nagyon ez a hátlap. Már a tesztelős, tönkretevős videóban is tetszett neki, szórakozott vele. :D :D

(#4650) KoNZoLik@ válasza KKrisz751 (#4648) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm akkor bekapcsolom azt és meglátom,hogy megoldódik-e a merülés.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.