Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15355) tibtype


tibtype
csendes tag

:C

(#15356) Csabex


Csabex
őstag

Szevasztok!

Nekem ugyan P30 Pro-m van, de unokatesómnak van egy Mate20 Pro-ja és egyszerűen őrületbe kergeti az, hogy ha mobil neten van, akkor nem érkeznek az alkalmazások (viber, gmail, de Messenger nincs) értesítései, aztán ahogy WiFi közelbe kerül és csatlakozik, akkor szó szerint beömlenek az értesítések... Ha 64 db van, akkor 64x csilingel és jelez a telefon, de real time abszolút nem...
Téma összefoglaló elolvasva, értesítések kulcsszóra rákeresve a teljes fórumban és ezt az egy megoldást láttam, de nem egy hasonló konkrét esetre, tehát az lenne a kérdésem, hogy ez működhet? Ráadásul épp jókor dobom be a kérdésem, mert előttem egy hsz-el éppen a megoldás megalkotója válaszolt valakinek :)

Szerk: előttem nem egy, hanem most már 2 hsz-el :DDD

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15357) RR-13 válasza Csabex (#15356) üzenetére


RR-13
őstag

Szia. A korábbi hsz-emben írt "megoldást" Wifin csatlakozva teszteltem, és "arra" volt akkor megoldás.

A Ti esetetekben más lehet a gond a mobilnetes csatlakozás "alatt".
Úgy "viselkedik" a telefonja, mintha nem is lenne mobilnetje, és azért nem kapja meg az értesítéseket :U

(#15358) Csabex válasza RR-13 (#15357) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi a választ :) Igen, wifi-n nincs baj nála sem... Akkor mobilnet beállítások terén érdemes nézelődni ezek szerint, de hátha még ír valaki akinek volt hasonló gond és megoldódott, csak épp nem írta le.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15359) RR-13 válasza Csabex (#15358) üzenetére


RR-13
őstag

Igen a mobilnet beállítások terén nézelődnék, hogy mi lehet vele a gond.
És talán másnak is volt ilyen "gondja", tapasztalata, és most meg is osztja majd. :K

(#15360) kattamaki


kattamaki
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék power bankot venni a Mate 20 Pro-mhoz. Tudnátok valami bevált ~20000 mAh-sat ajánlani?

Előre is köszönöm.

(#15361) Krinyo válasza kattamaki (#15360) üzenetére


Krinyo
senior tag

Redmi 18W

[link]

(#15362) kattamaki válasza Krinyo (#15361) üzenetére


kattamaki
csendes tag

Köszönöm.

(#15363) etnies


etnies
senior tag

Sziasztok, szeretnék a telefonon akkumulátort, cseréltetni.
Hova vigyem? Ár nem számít, minőség és sebesség igen. Tudom, ragasztani kell, az belefér.
Úgy szeretném, hogy reggel viszem, este hozom.

Segítséget köszönöm.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#15364) RR-13 válasza etnies (#15363) üzenetére


RR-13
őstag

HUAWEI Szervizközpont - Pest (József körút 17.)
elvileg itt pár óra alatt megoldják, ha van akku náluk.

Vagy a Huawei Experience Store - Service Center - Budapest, Hillside Irodaház, C torony, Alkotás u. 55-61.
Itt érdemes telefonon megkérdezni mielőtt mennél.
Hozzájuk van közvetlen mobilszámom: 0620 435-5931

(#15365) etnies válasza RR-13 (#15364) üzenetére


etnies
senior tag

Köszi!

"önmagam hite vagyok magamban"

(#15366) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Hat nemtom, ez a rohadt 10.1 nekem 3 héttel később is merül mint fene...
Ez nem oké, ha nem csinálnak valamit, húzok a topicbol...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15367) fpatrik17 válasza bajnokpityu (#15366) üzenetére


fpatrik17
senior tag

engem a kihangosítva visszhangzás jobban őröl... Munkában nagyon sokszor csak kicsapom az asztalra a telót és kihangosítva beszélek (fülesektől meg kiborulok). 1 hete van meg a telefon, de ezzel nem tudok megbékélni egyelőre... :(

• Honor Magic5 Pro •

(#15368) dualcore


dualcore
őstag

Valaki tud e estleg kijelző-érintő cserére valami gazdaságos megoldást? A gyári 84000 ft az nem igazán gazdaságos. Sikerült megtörnöm.

(#15369) dutrás válasza dualcore (#15368) üzenetére


dutrás
őstag

Uhhh... Sajnálom
Hogy jött össze. Én csak szervizes forrást ismerek.

P50 pro/P40 Lite

(#15370) dualcore válasza dutrás (#15369) üzenetére


dualcore
őstag

Köszi.
Még használható, az ujjlenyomat szenzor alatt repedezett be.

Mamszi hűtője megállt, nekem volt egy kis méretű (1m) sima hűtő, gondoltam oda adom neki míg a másik hűtőgépe meg nem jön. A kis hűtőt vittem fel a lépcsőn, a teló a zsebben, egyik lépcsőfoknál kicsit mebillentem, és a hűtő sarka neki a kijelzőnek, elég volt.

(#15371) etnies válasza RR-13 (#15364) üzenetére


etnies
senior tag

Ez remek :)
Imádom Magyarországot.

Hívom az elsőt, ők nem cserélik gyorsan, csak a vízállóságnak mondhatok, búcsút.

Hívom a másodikat, ők éppen költöznek, nem vállalnak semmit.

Felhívom a hivatalos szervizt, persze megcsinálják, csak legyen nálam a számla a vásárlásról. Mondom neki, hogy nem garanciális szerviz, fizetnék.
De azt nem. Mondom londoni vagyok, a számla Londonban van, nem azzal járok nyaralni.
Akkor így jártam. Sírok.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#15372) bajtokarpi válasza etnies (#15371) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv. itthon :-). Hidd el nem csak mobil fronton katasztrofális a helyzet. Én még idén egyetlen egy rendelésemet sem kaptam meg makulátlanul. Vagy nincs, vagy kihagyták, vagy rosszat küldtek. Botrány.

battletag: bossi#2666

(#15373) RR-13 válasza etnies (#15371) üzenetére


RR-13
őstag

:( Sajnálom. A Teréz krt-on mennyi idő alatt cserélték volna?
Meg velük, hogyan beszéltél telefonon? Van közvetlen számuk?
Amúgy a vízállóság "mindenképp" ugrana sajnos ilyen cserénél. :U
Vagy a harmadik (ez melyik volt?) hivatalos szerviznél nem ugrik a vízállóság :F

[ Szerkesztve ]

(#15374) dutrás válasza RR-13 (#15373) üzenetére


dutrás
őstag

Gyáriban nem ugrik. Az eredeti állapotot kell visszaállítaniuk.

P50 pro/P40 Lite

(#15375) RR-13 válasza dutrás (#15374) üzenetére


RR-13
őstag

Milyen gyáriban :F

(#15376) Krinyo válasza RR-13 (#15375) üzenetére


Krinyo
senior tag

Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy a hivatalos szerviz visszautasít egy fizetős javítást a számla hiánya miatt. Ha a Támogatás appon keresztül próbálod az mit mond?

(#15377) RR-13 válasza Krinyo (#15376) üzenetére


RR-13
őstag

Nem jó helyre írtad ezt... :N
Nem engem érint.

(#15378) dutrás válasza RR-13 (#15375) üzenetére


dutrás
őstag

Rosszul fejeztem ki magam bocs
Hivatalos márkaszervizet akartam írni.

P50 pro/P40 Lite

(#15379) dualcore válasza dutrás (#15378) üzenetére


dualcore
őstag

Én ma hívtam a támogatás appon belüli infóvonalat, a kijelzo miatt. A válasz az volt hogy ők nem tudják mennyibe kerül a kijelző csere, és az appon belül nézzem meg az árakat. De mindenek előtt arra volt kíváncsi, hogy hol vettem a készüléket.

(#15380) RR-13 válasza dutrás (#15378) üzenetére


RR-13
őstag

Így már értem.
Viszont akkor fenn tartom, amit írtam, mert sajnos, elvileg tényleg nem tudják kijelző csere esetén gyári helyzetbe hozni a telefont, mert nincsenek gyári körülmények, hiszen nem egy gép végzi el az összeszerelést, hanem ember. :U

Erről már máskor is volt szó, hogy ilyen esetben ugrik a vízállóság. :U

(#15381) RR-13 válasza dualcore (#15379) üzenetére


RR-13
őstag

Ők sosem tudnak kb. "semmit" én már fel sem hívom őket, mert 8 hónapja én tartottam "továbbképzést" nekik, hogy éppen milyen szerviz akció van... :W

(#15382) pamesz válasza fpatrik17 (#15367) üzenetére


pamesz
tag

Ha leveszed a tokot, megszűnik a visszhang:) ez már velem is kibabrált. De nem 10.1-nél jött elő, már a kezdetek óta ilyen.

(#15383) etnies válasza Krinyo (#15376) üzenetére


etnies
senior tag

Pedig ez a helyzet, a 0680-as számon hívtam a Huawei Magyarországot.
Én sem hittem el, de tényleg nem nyúlnak hozzá számla nélkül.
Az appon meg nekem Uk jön fel..
Mindegy, majd odahaza...

Azért nektek köszi.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#15384) fpatrik17 válasza pamesz (#15382) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Naneee... Köszi a tippet, bár az meg nagyon gyász, nem merném a nélkül használni :D

• Honor Magic5 Pro •

(#15385) RR-13 válasza etnies (#15383) üzenetére


RR-13
őstag

Azt a számot felesleges volt hívni, mert ők nem tudják mennyi idő alatt csinálják meg a Teréz krt-on.

Érdemes lett volna bevinned és személyesen megbeszélni a technikussal, mert ha kéred kihívják ott, és megtudod vele beszélni a részleteket, akár a vízállóság elvesztéséről.
Ott elég jó fej technikus van, mert én is beszéltem vele személyesen. :K
Bár, ha az általam írt számon is azt mondták, hogy kell a számla, akkor felesleges bemenned valóban :(

[ Szerkesztve ]

(#15386) nebancsa


nebancsa
senior tag

Rászántam magam és vettem egy gyári vízálló tokot az amazonon. Egész jó, mondjuk le kellett vennem az üveg fóliát, mert eléggé feszült benne a készülék. Elég jók a fotók, homályosat egyáltalán nem tudtam fényképezni... Telefonálni mondjuk nem tudtam a tokba, nem értették mit mondok, lehet s kihangosítás segített volna. Fénykép és videó készítés egyszerű, csak a hangerő gombokat kell használni.

(#15387) fpatrik17 válasza nebancsa (#15386) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Tudnál dobni egy linket honann rendelted? :) Nagyon kafa!

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#15388) dualcore válasza nebancsa (#15386) üzenetére


dualcore
őstag

Ilyen tokot vettél?

Ne haragudj meg, nem akarlak megbántani, de a fotó minősége nem győzött meg engem. Vajon a tok okozta a fókusz hibát?

[ Szerkesztve ]

(#15389) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Szeretnék rendelni:
- hálózati wireless chargert
- autós tartót olyat ami tudja a vezetékmentes töltést ugyanígy. Főleg a szélvédőre cuppantós kivitel érdekel, ahhoz szoktam hozzá. Fűtés beömlőrácsra helyezett megoldás kilőve, olyan a rácskialakítás a beltérben, hogy oda aztán semmit nem lehet felfogatni. Egyáltalán van-e értelme ezeknek, sebességre a Qi tudja-e pl navigáció közben tölteni a telefont, vagy autóban még mindig használhatóbb a klasszikus plug-in megoldás?
- Szivargyújtó töltő csatlakozófej, akár több usb-s
- Pót minőségi Type C kábel
- Fusion X tok mellé, egyéb tokot mit érdemes rendelni? Kellene valami elegancos, bőr/fa kivitel, illetve teljesen átlátszó szilikon tok is.

Valaki segítene hol kezdjek neki? Szállítási idő nem számít... Minél "jobb" áron szeretném megoldani, lehetőleg minőségi termékekett (külföldi rendelésben gondolkodom főleg). Annyi típus van mindenből, hogy főleg ajánlások érdekelnének. Meg pl. ragaszkodni kell e bármiből a gyártó saját termékéhez "kompatibilitás" miatt, vagy simán vehető pl egy Xiaomi Qi charger a Huawei jóval drágábbja helyett.

Köszönöm előre is, ha segítetek! :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#15390) Szpisti válasza fpatrik17 (#15389) üzenetére


Szpisti
addikt

Csak halkan megjegyezném, hogy ez a teló vezeték nélkül 15wattos töltést tud, összehasonlításképpen pl a szifon X vezetéken tud ennyit. Szóval ha ilyen töltőbe rakod, nagy valószínűséggel bírja a navigációt, és még tölti is a telót. Bár tuti forró lesz, mert a navi és a vezeték nélküli töltés is felfűti a telót...

(#15391) Coempi válasza fpatrik17 (#15389) üzenetére


Coempi
tag

Szia!
Ha az idő nem számít, Aliról tudsz rendelni mindent (is). Gyári wireless charger van, autóba valót Baseus márkájút javaslok, töltőkábel van millió féle. Szivargyújtó töltőt én speciel a Lidl én vettem, Silvercrest márkájú, két aljazatos, teszi a dolgát. Én az ablakos flip tokot (gyári?) is Alitól rendeltem.
Linkeket hadd ne küldjek, már régen rendeltem, lehet nem élnek és amúgy is van millió mindenből.
Egy példa:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15392) etnies válasza RR-13 (#15385) üzenetére


etnies
senior tag

Beugrom ma holnap.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#15393) Krinyo


Krinyo
senior tag

Autóban a vezeték nélküli töltés + navigáció + nap tuti felmelegíti a telót, én mindenképpen vezetékre tenném. A legjobb egy Android Autós fejegység, ami tölti is, meg ki is vetíti, így máris lehet árnyékban, hűvösben a telefon...

(#15394) nebancsa válasza dualcore (#15388) üzenetére


nebancsa
senior tag

Igen ilyet és innen rendeltem. Nem vagyok egy fotós, ráadásul a vízalatti képek vakon készültek, nem láttam a kijelzőt, az alany is állandó mozgásban volt.
Amúgy vízalatt nem működik a kijelző, nem lehet semmit állítani. Még berakok pár képet.

(#15395) RR-13 válasza etnies (#15392) üzenetére


RR-13
őstag

Közben már bántam, hogy őket ajánlottam este, mert ma megtudtam valamit még a decemberi ügyemmel kapcsolatban, és így már "mégsem annyira jó fejek", legalábbis a decemberi bandára vonatkoztatva. :(((

Azért megér egy próbát, legalább okosabbak leszünk, ha személyesen megkérdezed. :K

(#15396) RR-13 válasza nebancsa (#15394) üzenetére


RR-13
őstag

Ezek a képek teljesen rendben vannak a "körülményekhez" képest is! :K

(#15397) Krinyo válasza nebancsa (#15394) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ezek bődületesen jó képek, kedvet kaptam egy ilyen tokhoz én is. :D

(#15398) lkristóf válasza Krinyo (#15397) üzenetére


lkristóf
senior tag

Tok nélkül is lehet a víz alatt fotózni, nem azért ip68? :F

(#15399) fahrii válasza Krinyo (#15397) üzenetére


fahrii
őstag

Az én mobilom vizen kívül is csapnivaló képeket készít, én nem értem hogy csináltok ezzel a mobillal ilyen képeket.

(#15400) dualcore válasza nebancsa (#15394) üzenetére


dualcore
őstag

Ezek már lényegesen jobb képek.
Miért nem működik a kijelző? Annak mennie kellene.
https://youtu.be/ReSyipTG1I0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.