Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ezt a Volte dolgot hogy kell alkalmazni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#902) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Alapjaban veve nagy kulonbseg van a a pro es a sima kamera minoseg kozott? Vagy elhanyagolhato?Valoszinu, februar kornyeken erre esik a valasztasom, szoval lesznek meg kerdeseim :D

[ Szerkesztve ]

(#903) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Amúgy röviden és tömören a hezitálásomról. Baromira tetszik a telefon, a kinézete, a kamera elrendezés, az akksi, stb. Nekem mindig samsungom volt, ezért is félek a nagy váltástól, viszont a samsungban az akksi miatt mindig csalódott voltam, ennek ellenére nálam nem bírta rosszul, de pl a huaweihez hasonlítva alul marad. Szóval. Én részletre vennék telót, nem az vagyok, aki kiperkál ennyi pénzt, viszont a samu drága lenne kb 15 havonta, ami most család mellett, jön a gyerek, stb lehet, elvetendő. Nekem most ez a teló havi 9 ezerért baromi jó választás lenne. Eszméletlenül tetszik, és nagyon bízom abban, hogy a kamerában nem fogok csalódni. Elnézve a teszteket a mate 20 pro-tól nem sokban különbözik,remélem, ti is így látjátok. Egyelőre félek a váltástól, de valahol úgy érzem, ez egy nagyon jó választás lenne. A pro egyébként annyira nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#904) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#903) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem fogsz csalódni szerintem semmilyen téren.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#905) H2o-pok válasza Jack Oneill (#903) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Akksiban verhetetlen az biztos. Kamerában sem fogsz csalódni az is tuti, hacsak nem vagy egy világhirű elismert profi fotós. 😋
A többiről meg ne is beszéljünk, szerintem most a piacon ez a legszebb telefon.

(#906) Carline válasza Jack Oneill (#903) üzenetére


Carline
őstag

Ha már váltasz akkor nézd még meg a Xiaomi Mi8-at. Árban még olcsóbb is mint ez. Snapdragon 845 van benne 4/64 vagy 6/128-as kiszerelés. Igaz nincs ilyen széles, normál, tele kamerája mint ennek, de a fotós topikban nagyon dícsérik a kameráját.
Persze a notch nagyobb, kijelző kisebb de az is olyan technológiájú mint a Samsungé, Amoled.
Akkuban is kisebb, de a Soc takarékos fajta és elég jól bírja üzemidővel.
Az a teló volt nálam versenyben a Mate20-al. Ami miatt a Mate lett, az a nagyobb kijelző, minőségibb kivitel (mégis csak ezt látom naponta több órát) csepp noccs és az elérhető üzemidő.

Szerk: Frissítések terén mondjuk a Xiaomi mindig is jobb volt, mert ott akár hetente teheted fel a gyári romot, vagy (mivel könnyen nyitható a bootloader) custom romok garmadája is rendelkezésre áll a kisérletező kedvűeknek.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#907) ruarua válasza Carline (#906) üzenetére


ruarua
tag

Xiaomi nem kapható szolgáltatónál. És szerintem neki az játszik csak.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#908) Carline válasza ruarua (#907) üzenetére


Carline
őstag

Azt írta részletre. Részletre kb. bármit megvehet.
Szolgáltatónál meg a Telenornál kapható, legalább is decemberben mikor nézegettem akkor volt.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#909) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Koszi mindenkinek :)
Xiaomi nalam nem jatszik, nem tetszenek. De a huawei fejlodese, kinezete vitathatlan. Eloszor samu felhasznalo leven az S10-ben remenykedtem, de eloszor biztos magas lesz a reszlete, 1 evet meg nem varnek mar. Akkor ott az S9. Akksiban gyenge, szeretnek valami formabontot, vagyis 4000 miliampert. Most nekem a piacon a Mate 20 tetszik a leginkabb. A kijelzoje is nagyon szep es legalabb majdnem szinhu, nem ugy, mint az amoled. Illetve gondolom a beegesre is kevesbe hajlamosabb.
Egyebkent most egy S7 edge van, ami egy baromi jo telo szinten.

[ Szerkesztve ]

(#910) a.sebi válasza Jack Oneill (#909) üzenetére


a.sebi
őstag

Ha ez segít , én note 9 ről váltottam !
Próbálok egy kis összehasonlítást írni neked ::
Kijelző note 9 nél hihetetlen szép , de nem érzem m20 nál a nagy visszalépést , de kétségkívül az amoled , az amoled.
Akku : ezzel a telefonnal note 9 hez képest , hihetetlenül jó üzemidők kijönnek . Hatalmas az előre lépés .
Kamera : Én gyorsan , jó képeket akarok csinálni , ebben jobb ez a telefon , több lehetőséget kínál ez a 3 kamera , esti mód nagyon jó , nekem egyértelműen jobban tetszik , nem feltétlenül a minőség , hanem a felhasználás , az érzés , hogy mennyi mindet tudok csinálni. Esti kép kárpótol a nappali note 9 kép fölény miatt.
Videó : nincs kérdés , note 9 jobb.
Összeségében a designe szubjektív dolog , de kicsi noccs , és a szinte keret nélküli kijelző hatalmas előny számomra a mate 20 nál .
További észrevétel : A gyorstöltést semmilyen formában nem cserélném le a vezetéknélküli töltésre , samsung itt nagyon le van maradva .
Arcfelismerés , nekem nagyon tetszik , hihetetlen pontos . Sokan vernyognak emiatt , h nem biztonságos : én nem tartok pedofil dolgokat a telefonon , a NASA dokumentumokat sem , sőt az asszonyt sem csalom. Leszarom , ha valaki feloldja egy fotóval , ha annyira akarja nézegesse. Lényeg , nem használom az ujlenyomat olvasót , mert ez gyors hibátlan működést , egy gyártónál sem tapasztaltam . (3d arcfelismerőssel még nem volt dolgom.)
Imádom hogy 300 ftos üvegfóliám rajta marad az eszközön , samsungnál igazán jó megoldást a kijelző védelemre nem találtam , csak az xprotector uv fóliát .
Ami nem tetszik : jack jati miért a tetjén van ? Mindegy legalább van .

[ Szerkesztve ]

(#911) Jack Oneill válasza a.sebi (#910) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Huuhh. Ez igen. Ez egy jo korrekt jellemzes volt, koszonom a faradozast :) Szerintem meg lettem gyozve.
Nem tudom, de nekem sokkal inkabb bejon a sima Mate 20, mint a Pro.

[ Szerkesztve ]

(#912) Jack Oneill válasza a.sebi (#910) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egyebkent ha jol tudom, az amoledre jellemzo inkabb a beeges ugye?

(#913) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#912) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ahogy mondod.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#914) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na ujabb kerdes :D
A telefonkonyvben ugyanugy meg tudom jeleniteni a google fiokban tarolt nevjegyeimet? Csak regi emlekeim vannak ismeros telojaval, ami bajlodott ezzel. Azota valtozott a vilag gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#915) kali válasza Jack Oneill (#914) üzenetére


kali
legenda

Igen.
Google fiók a telefonon beállít, Névjegyzék leszinkronizál, megjelenítésre beállít és kész.
Nem igazán volt ezzel gond régebben sem, ha megfelelők voltak a beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#916) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom új telefon vásárlásán, és ez a telefon is izgatja a fantáziámat. Ha megengedtek pár kérdést:
-Nektek előző telefonotok után nem volt túlságosan nagy? Lehet vele boldogulni a mindennapokban? Egykezes használat gondolom kilőve. Én Honor 8-ról fogok váltani, ehhez képest az egy kompaktnak mondható telefon.
-Rezgőmotorja milyen? Elég erős? Sajnos a Honor 8-ban nagyon gyenge, sosem veszem észre, ha a zsebemben van és kapok egy értesítést.
-Kamerában szerintetek milyen szinten van a Honoromhoz képest?
-Van aki Honor 8-ról váltott?

Köszönöm! :R

S9+

(#917) ruarua válasza Yasuo (#916) üzenetére


ruarua
tag

Rezgőmotor szerintem gyenge. Soha nem érzem ha hívnak.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#918) ztoldy válasza Yasuo (#916) üzenetére


ztoldy
senior tag

Manapság már nem a képernyő méretet kell nézni, hanem a fizikai méretet, mert kisebb kávák vannak vagy nincs is káva a kijelző körül, így egy nagyobb átmérőjű kijelző kisebb házban elfér.

Én SwiftKey billentyűzetet használok, azon lehet állítani, hogy a kijelző melyik felén jelenjen meg, így ha te nem éred át, akkor így könnyebb gépelni. De a szoftverben is szokott lenni olyan opció, hogy egykezes használat. De a gesztusvezérlés is segít, hogy könnyebb legyen a nagyobb kijelző használata.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#919) a.sebi válasza Jack Oneill (#911) üzenetére


a.sebi
őstag

Nincs mit ! Nagyon sok egyéni preferencia van ami miatt az ember egy készüléket választ ! De tényleg annyi extra van a huaweiben , aminek köszönhetően minden nap beugrik , hogy jéé ezt is tudja , egy picit jobban .
Én nagy iphoneos voltam a 6 os szériáig , ott éreztem ezt telefonnál utoljára. Azt hiszem létezik egy kínai majdnem Steve Jobs akinek jobb természete van mint az igazinak ,lehet hogy sárga , lehet hogy sose fogjuk tudni a nevét , de próbálkozik , és jól csinálja .
Beégéstől manapság nem kell félnin! Két év gari van a 23 . Hóban lekell cseréltetni a kijelzőt (direkt beégetni , és 2 évig megint nincs baj . Normál fényerőn ugyan annyi esélyed van az ips besárgulására , mint az amoled beégésére . Ugyhogy ez ne tántorítson elnaz amoledtől . Ez a telefon fasza . Még jobb lenne 6 gb rammal , és amoleddel , de akkor nem sok pro fogyna.

(#920) thompherkins válasza Yasuo (#916) üzenetére


thompherkins
tag

Nekem sokadik telefonom ahol nem éreztem a zsebemben hogy hívnak. Rezgőmotorra megoldás egy miband2 7ezer ft vagy kínából még olcsóbb. Óra is fitness karperec, de a legfontosabb, hogy rezeg a csuklón ha hívnak ha bármilyen értesítést kapsz. Nekem évek óta néma a telefon. Ébreszteni is a karperec ébreszt. Elég kicsi hogy észre se lehessen venni, hogy a csuklón van.

(#921) MikeWazowski válasza thompherkins (#920) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem nincs gondom a rezgés erősséggel. Érzem a zsebben, bár nem erős az biztos.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#922) kiskuplung válasza Yasuo (#916) üzenetére


kiskuplung
őstag

Szia!

Kicsit több, mint 1 hónapja használom és eddig kb a hívásaim 90%-át szalasztottam el, mert a rezgőmotor olyan, mintha nem is lenne benne.

Ahogy írták fentebb is, egy okoskarkötő a megoldás. Én amúgy mindig ódzkodtam az ilyen cuccoktól, de vettem egy Huawei Honor Band 4-et, és azóta nekem is teljesen néma a telefon, a csuklós rezgésen át érzem, ha hívnak.
Nagyon kényelmes, gyorsan meg lehet szokni. Ja, és 2 kilót fogytam karácsony óta, mert a karkötő csesztet, hogy álljak fel mozogni, méri és számontartja az edzéseket, jobban figyelek arra, hogy eleget aludjak, stb :D

(#923) Carline válasza kiskuplung (#922) üzenetére


Carline
őstag

Hát érdekes, mert nekem a rezgés mindig is ki volt kapcsolva a telefonjaimon de a hívások mindig utolértek.
Így nincs is viszonyítási alapom a rezgés erősségével kapcsolatban.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#924) Jack Oneill válasza Carline (#923) üzenetére


Jack Oneill
veterán

S7 edge rezgese is alig erzekelheto. Szoval ez a resze engem nem erdekel, ha valtok.

(#925) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Na, vajon mi mikor kapjuk meg?

https://www.huaweicentral.com/huawei-mate-20-also-getting-a-new-software-update-with-super-macro-mode/

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#926) Jack Oneill válasza MikeWazowski (#925) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A simara ennyire nehezen jonnek a frissitesek amugy?

[ Szerkesztve ]

(#927) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#926) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Rohadt nehezen... Elvileg van 153as verzió is de azt se kaptuk még meg...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#928) Jack Oneill válasza MikeWazowski (#927) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez pronál is így van? Vagy huawei sajátosság? Gondolom a havi biztonsági javítások azért jönnek.

(#929) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#928) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem a Prohoz jobban jönnek a frissítések. Szerintem előrébb is állnak... :(

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#930) a.sebi válasza MikeWazowski (#929) üzenetére


a.sebi
őstag

Teljesen mindegy , ez a telefon így is tökéletes. A biztonsági frissítések utân nekem mindíg valami mâs lett, romlott. Âllítom hogy a jó megoldás minden frissítés utân FR , ha rajtam múlna , nem élnék ezekkel a szaros frissítésekkel . Nyilván az új funkcíok , lehetőségek érdekelnek , de ezek a semmit nem hozó frissítések engem inkâbb zavarnak !

(#931) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na holnap megyek elvileg megnyomkodni az Alzaban valalmi nagy bemutato teremben. Ha bejon, este mar rendelem is.
Amugy itt nem lehet egybe rakni a topikot a proval? Mint az S9 es S9 plusz topikja. Ugyanaz a ket telo szinte.

[ Szerkesztve ]

(#932) ruarua válasza Jack Oneill (#931) üzenetére


ruarua
tag

Szerintem meg teljesen más.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#933) thompherkins válasza Jack Oneill (#931) üzenetére


thompherkins
tag

Más a kijelző, más a kamera, más az ujjlenyomat olvasó, más az arcfelismerés, más a memória méret. Csak egy pár dolog. A Samsung tényleg csak egy nagyobb telefont készített, de itt nagyok az eltérések.

(#934) miquci


miquci
tag

Üdv Mindenkinek!Azt vettem észre ha össze van hangolva a telefon a watch gt órával megszűnik a biztonság.Be van állítva az ujjlenyomat az arcfelismerő ennek ellenére normál módon nyitható a készülék.Ha kikapcsolom a bluetooth-t akkor viszont működik mindkettő.Valakinek van tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#935) Jack Oneill válasza thompherkins (#933) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem epp ugyanaz. S9 plusz dual kameras. Mate 20 pro meg a 40 megapixeles kepeit automataban 10 megapixelre tomoriti.

(#936) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#935) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ja es meg a memoria sem egyezik a ket S9 modellben.

[ Szerkesztve ]

(#937) juarez21 válasza H2o-pok (#869) üzenetére


juarez21
csendes tag

Na megjött a tok is meg a fólia is. Nekem mindegyik tökéletes, tok az tényleg nagyon jó, üvegfólia is tökéletesen passzol. Neked mi volt a gond a fóliával?

(#938) csubííí válasza miquci (#934) üzenetére


csubííí
senior tag

Valószínű, hogy bevan kapcsolva az intelligens feloldás, (persze ha ez a neve). Aki jobban ismeri ezt a készüléket, az biztos segíteni tud. Mondjuk lehet Te is megtalálod. :) Az én készülékemen Smart Lock, ahol állítani/ kapcsolni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#939) H2o-pok válasza juarez21 (#937) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Na. Milyen a tok? Jó nem?
A fólia? Kb. 2mm el mind 2 oldalon kisebb. A kijelző látható méretétől kisebb. A hossza ok.
És sajna mind a 3 ilyen, amit mind mástól vettem.

(#940) juarez21 válasza H2o-pok (#939) üzenetére


juarez21
csendes tag

Tok igen megérte az árát,ez a gumis anyag tökéletesen passzol meg jó a fogása is. Egyedül annyi, hogy a gyárihoz képest a felső hangszórót takarja egy kicsit, amin keresztül telefonálsz.
A fólia nekem tökéletesen passzol.

(#941) miquci válasza csubííí (#938) üzenetére


miquci
tag

Köszönöm hogy próbáltál segíteni, de sajnos egyenlőre nem boldogulok.

(#942) csubííí válasza miquci (#941) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit, szívesen!
Én készülékemen itt van: beállítások/ zárolt képernyő és védelem/ biztonságos zárolás beállításai/ smart lock

[ Szerkesztve ]

(#943) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ez nem igaz...Alzaban nincsen, most irany a Media Markt, meg akarom nyomkodni :D

(#944) H2o-pok válasza juarez21 (#940) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Pedig ugyan attól vettük. Meg tudnád nekem mérni az üveg szélességét? Rohadt kiváncsi vagyok.

(#945) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Akkor Uraim szerintem csatlakozom a taborhoz. Sikerult megnyomkodni, fotozni, hasonlitgatni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#946) juarez21 válasza H2o-pok (#944) üzenetére


juarez21
csendes tag

71,5 mm

(#947) Nikaré válasza a.sebi (#930) üzenetére


Nikaré
őstag

Ha már FR akkor, milyen, melyik módon szoktátok végrehajtani?

(#948) thompherkins válasza Nikaré (#947) üzenetére


thompherkins
tag

Szerintem mindenki máshogy.
Én mentem a fotóimat és ennyi minden mást a nulláról telepítek újra.
Valaki backupot használ

(#949) Techergo87 válasza Jack Oneill (#945) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Jó döntés. Bár nehéz szülés volt😁

(#950) miquci válasza csubííí (#942) üzenetére


miquci
tag

Köszönöm, de sajnos nekem a beállításoknál nincs ilyen lehetőség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.