Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Sgr_A válasza MikeWazowski (#700) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én is

Kb 20 mp volt :D

[ Szerkesztve ]

(#702) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#700) üzenetére


rolandrepasi
tag

Remélem javítja mert éjszaka mindig rezgőn van és mostanság minden éjjel felkölt... Egyébként angol mate20 pro fórumon már jelezték ezt 7 napja.

(#703) vwpolopg válasza rolandrepasi (#697) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem az eredeti gyári fw óta csinálja, tokmindegy, hogy az fw vagy a messenger frissül-e, folyamat jönnek a fantomertesitesek...

(#704) MikeWazowski válasza rolandrepasi (#702) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Adsz linket ahhoz a fórumhoz?

Egyébként senki nem tudja, hol lehet a fenti csíkon megjelenő ikonokat beállítani?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#705) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#704) üzenetére


rolandrepasi
tag

https://uk.community.huawei.com/mate-20-series-20/mate-20-pro-notifications-issue-664

Alulról a 2. Hozzászólás. Bár azt írja h p20 pron is volt ilyen...

(#706) rolandrepasi válasza vwpolopg (#703) üzenetére


rolandrepasi
tag

Akkor nagyobb a baj.... Többszöri frissítésen keresztül megvan a hiba..

(#707) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#704) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ha arra gondolsz amikor értesítés jön és azt jelezze ott, akkor azt az értesítéseknél minden egyes app-nál külön külön be lehet állitani.

(#708) MikeWazowski válasza rolandrepasi (#705) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R az értesítést is.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#709) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#708) üzenetére


rolandrepasi
tag

Igazán nincs mit!😉

(#710) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Valakinek megjött az új frissítés?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#711) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#710) üzenetére


rolandrepasi
tag

:(

(#712) csapoze válasza MikeWazowski (#710) üzenetére


csapoze
csendes tag

Amíg Carline-nak nem jön meg addig senkinek :)

(#713) Carline válasza csapoze (#712) üzenetére


Carline
őstag

Nana mi ez?
De valóban nem jött még frissítés nekem sem.. :D

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#714) csapoze válasza Carline (#713) üzenetére


csapoze
csendes tag

mindig te vagy az első, én onnan számolom még a 2-3 hetet :D

(#715) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki stylust a telefonhoz?

(#716) titetoyz


titetoyz
tag

Sziasztok!

Mate20-amon folyamatosan kilövöm az automatikus fényerő beállítást, de mindig "visszakapcsolja" magát. Erre van valami gyógymód? Elég idegesítő tud lenni mikor kedvére sötétül el a kijelző, vagy világosodik..

Köszi!

(#717) Nikaré válasza titetoyz (#716) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!

Szerintem ez egy bug, talán javítják.
Nálam az átállítás után megmarad, de amint újra indítom a telefont ismét automatán van.

(#715) pit450
Nem próbáltam még. Eddig, de most, hogy szóba hoztad kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#718) pit450 válasza Nikaré (#717) üzenetére


pit450
aktív tag

Milyen stylusod van? Aminek ilyen nagy bumszli van a végén?

(#719) Nikaré válasza pit450 (#718) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, de elég jól tudom használni.

(#720) Techergo87 válasza titetoyz (#716) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Fejlesztői beállítások és azon belül "olvashatóság növelése napfényben".

(#721) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Használ valaki smart tokot? Rendeltem egyet kíváncsiságból, viszont a telefon nem érzékeli annak ellenére sem, hogy be van kapcsolva a smart cover.

[ Szerkesztve ]

(#722) zenwalk válasza zenwalk (#721) üzenetére


zenwalk
senior tag

Rossz helyen van a mágnes

(#723) Carline válasza zenwalk (#722) üzenetére


Carline
őstag

Arról igazán nem a telefon tehet, ha a gyártó rosszul csinálta meg a tokot.
Hátha valakinek van gyári smart tok. Gondolom azzal működne.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#724) MikeWazowski válasza Carline (#723) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Semmi frissítés? Gépen se jelzi?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#725) zenwalk válasza Carline (#723) üzenetére


zenwalk
senior tag

Igen, pár száz forintos kinabol

(#726) Carline válasza MikeWazowski (#724) üzenetére


Carline
őstag

Tegnap néztem Hisuite-tal sincs új.
Decemberi security dec.18-án jött ki, gondolom a januárival sem kapkodnak. :)
Nem lenne rossz egy nagyobb javítócsomag, amiben esetleg a kamerára is ránéznek.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#727) Luser2000 válasza Carline (#726) üzenetére


Luser2000
addikt

A Funky már 18x-es verziókat is listáz. (Talán lehet, hogy azok csak teszt romok).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#728) Carline válasza Luser2000 (#727) üzenetére


Carline
őstag

Ami nekem van az C432-es régiós ami meg pl. a MM-ben volt kiállítva C636 ázsiai régiós.
Arra xda-n is jelezték a .171-es kamera javításos patch-et. De az nem az én telefonomra fog jönni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#729) kiskuplung válasza zenwalk (#721) üzenetére


kiskuplung
őstag

Szia!

Nekem ilyen van, ez tuti jó: [link]

Maga tök nagyon jó minőségű, jó érzést kelt az emberben.

Nekem azzal van bajom, hogy becsukott állapotban a pontos időn, időjáráson és az SMS-ek darabszámán kívül semmit se hajlandó kiírni.
Se Messenger üzenetek, se következő ébresztés. Nekem a Sony Z3 smart cover után ez elég fájdalmas.
Azzal még fényképezni is lehetett csukott állapotban, most meg nyitogatni kell.

(#730) Bossp válasza zenwalk (#725) üzenetére


Bossp
addikt

Nálam találsz egyet ha érdekel :D nekem már nem kell :D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#731) vectras


vectras
tag

Sziasztok most készülök venni egy ilyen telót összességében nagyon tetszik de kicsit félek a kamera részétől nem olvastam sok jót. Ti mennyire vagytok elégedettek vele?

(#732) Bossp válasza vectras (#731) üzenetére


Bossp
addikt

Mintha Xperia minivel fényképeznél... xD Én nem tudom mit vártok egy telótol szeritnem fenomenális :D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#733) H2o-pok válasza vectras (#731) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Amugy mindenki csak a lehúzós, negativ teszteket, kritikákat olvassa? Mert az istenitett P20 pro vagy S9+ ról is tudnék negativat linkelni.
Ne várjon már senki egy milliós, studiós fotó képességet, elvégre ez csak 1 telefon. Viszont telefonhoz képest kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#734) vectras


vectras
tag

Bocsánat hogy kérdeztem. Csak jobban szeretem a felhasználók véleményét mint a teszteket. Nem várok csodákat tudom hogy ez csak egy telefon.

(#735) H2o-pok válasza vectras (#734) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Semmi probléma, csak én pl. nem egyszer tettem ide saját fotókról linket, ahol mindenki meg tudja nézni, és eldönteni, akar e ilyen telefont. Meg mindenkinek ez az első kérdése, hogy milyen fotókat csinál.

[ Szerkesztve ]

(#736) 4580693 válasza H2o-pok (#735) üzenetére


4580693
senior tag

Nem is értem, mi ez a nagy fotómánia a telefonoknál. Ha valaki komolyan fotózni akar, az vesz magának a dslr/milc párosból valamit. Mert ugyan, mit lehet elvárni egy akkora optikától, ami akkora, mint a bolha töke? A fotós képessége szvsz huszadrangú kérdés egy telefonnál.

(#737) ruarua


ruarua
tag

A héten beszállok én is egy sima mate 20-al. Picit már hányok az oled kijelzőktől. Ezért választottam inkább ezt és nem egy pro-t vagy samsungot. Médiában szegény pro-ba olyan szépen beégett a huawei logó :(

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#738) Charx válasza ruarua (#737) üzenetére


Charx
senior tag

Na jó, de azért az egy kiállított darab, nekem a mate9-be égett bele a waze, ez inkább felhasználás függő.

[ Szerkesztve ]

(#739) MikeWazowski válasza vectras (#731) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hol olvastál nem jót a kameráról? Mert én akárhány tesztet olvasok, mindenhol agyon dicsérik a kamerát...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#740) kali válasza 4580693 (#736) üzenetére


kali
legenda

Egy ideje nem teljesen így van már, elérték azt a szintet a csúcstelefonok, hogy viszonylag jó fényképeket lehet azokkal készíteni, így fontos szempont lett a fotós képesség is.
Sokan úgy vannak ezzel, hogy ha már tud egy bizonyos szintet, akkor nem akarnak állandóan külön fényképezőgépet és tartozékokat hurcolászni magukkal, az okostelefon meg mindig kéznél van.
Van persze az a kör továbbra is, akik céleszközt használnak fotózásra, ők nem akarják és nem is tudják teljesen kiváltani azt, de ez egy viszonylag szűk kör, ezen kívül viszont sokan beérik már csúcstelefonnal erre a célra is.
Több éve feleslegesen, vagy nem is visszük már például nyaralásra, hosszú hétvégés kiruccanásokra...stb. a digitális fényképezőgépet, mert az ilyen jellegű fényképezéshez bőven jók már számunkra az általunk használt csúcstelefonok.

[ Szerkesztve ]

(#741) vectras válasza MikeWazowski (#739) üzenetére


vectras
tag

Pár hozzászólással ezelőtt pl. Itt a fórumon hogy régi telók (g4,mate 9 stb) sokkal jobb

(#742) Techergo87 válasza vectras (#731) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Szia. Nyugodtan vegyél mate 20-at. Teljesen rendben van a kamerája, ha sima mezei átlag felhasználó vagy, akkor mindenre elég. Ha az elkészült képeket folyton nagyítod, akkor azok zajosak lesznek, a vonal élesség nem lesz az igazi. Vannak jobb kamerás készülékek ez vitathatatlan, de azokkal minden másban felveszi a versenyt. Én elégedett vagyok a kamerával. Írták hogy a mate 9 jobb képeket készít. Én arról váltottam és a mai napig a családban van. Pár napja rá szántam egy jó pár órát és különböző körülmények között összevetve 10-ből 9-szer a mate 20 nyert.

(#743) vectras válasza Techergo87 (#742) üzenetére


vectras
tag

Köszönöm kimerítő válaszod. Végre valaki aki tud normálisan reagállni egy kérdésre 😀

(#744) schumi válasza Techergo87 (#742) üzenetére


schumi
aktív tag

+1
~ bár én is bírálom picit a kamerát de mindig hozzátettem hogy grafikus vagyok, így jobban figyelem az apróságokat, és bár g4nek jobb kamerája van point and shootra szerintem, egyáltalán nem bántam meg a cserét (de nem offolom le újra, ha esetleg érdekel keress rá a nevemre itt) (amúgy vásárlás előtt néztem több csúcskészüléket kameraügyileg -ha van ilyen szó-,és ennél nem volt a többi sem jobb, inkább kevesebb, nem véletlen vettem végül ezt - software frissítés után rengeteget javult a kamera...(+g4 nagyon el volt találva anno magasra tette a lécet)

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#745) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudnátok abban segíteni, hogy a
MESSAGES alkalmazásban egy adott üzenetfolyamban (tehát ugyan azin feladótól érkező üzenetek esetén) hogyan lehet csak bizonyos kiválasztott üzeneteket törölni?
Csak a teljes folyamot (adott feladótól érkező összes üzenetet) tudom törölni, mást opciót nem fedeztem fel.
Köszönöm, üdv.: Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#746) Carline válasza Luser2000 (#745) üzenetére


Carline
őstag

Belelépsz a beszélgetés szálba, majd a törlendő üzeneten rajta tartod az ujjad (rezzen egyet) majd a felső sorban a kuka ikont megnyomod.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#747) Luser2000 válasza Carline (#746) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Talán nem írtam elég egyértelműen, de én ARRA keresek megoldást, hogy egyszerre TÖBB üzenetet hogyan lehetne kijelölni és törölni (ugyan abban a folyamban).
Az általad írt módszert ismerem, egyesével tüdök közülük törölni, de többet nem enged egy mozdulattal.

Arra van megoldásod?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#748) zenwalk válasza Luser2000 (#747) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nézegettem régebben, a gyári üzenetek alkalmazás ezt sajnos nem tudta.

(#749) mjani1172 válasza schumi (#744) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem szeretnék vitát nyitni de a kamera nem hozza azt szintet, ahová pozícionálja a Huawei.
A berakott fotók is erről tanúskodnak sajnos.Lehet hogy javul(bár én személy szerint ezt nem gondolom), de most a képminőség max középkategória.

Ez a Mate 9:

https://fototrend.hu/dl/mf/2018-07/381986_img_20180716_105250.jpg
https://fototrend.hu/dl/mf/2018-10/381986_img_20181022_121221.jpg
https://fototrend.hu/dl/mf/2018-07/381986_img_20180716_120549.jpg

És ez sem volt csúcs, viszont már két év eltelt.

A linkelésért elnézést, nem tudom máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#750) ruarua válasza mjani1172 (#749) üzenetére


ruarua
tag

Mate 20 fényképezőgépe az nem felső közép? Nincs optikai képstabilizátor, így azért nehéz lenne kifogástalan képeket lőni.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.