Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) mjani1172


mjani1172
addikt

Valaki keresett ebből a telefonból 6 gb-os változatot. Sikerült találni? Én nem láttam sehol, pedig érdekelne.

(#1502) rolandrepasi válasza mjani1172 (#1501) üzenetére


rolandrepasi
tag

Szia!
Magyarországon én sem láttam forgalmazót. Talán amazonon találsz. A garancia ebben az esetben nem tudom hogy alakulna...Az a +2gb ram nem tudom hogy megérné-e..

(#1503) mjani1172 válasza rolandrepasi (#1502) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen én is ezen agyalok. Jelen pillanatban Mate 9 et használok, kb 2.5 éve. A mai napig jó, és sajnos nehéz számomra jobbat találni. A Samsungok nemcsak nagyon drágák hanem az üzemidő is gyenge, a xiaomi olcsó de bütykölni kell, szinte a legtöbb készülék valamiben visszalépés lenne. (infra, akku, sd, gcam, ois, ips) stb.
Ha erre váltanék akkor még ram_ban sem lépnék előre, a 4gb már inkább az alsó kategória, pedig ez lenne a legjobb számomra.
Lehet one+7 lesz, azt megvárom.

(#1504) persil válasza mjani1172 (#1503) üzenetére


persil
nagyúr

"a 4gb már inkább az alsó kategória"

Csak lol, semmi tobb.
Ilyen elven varhatsz az idok vegezeteig, majd jonnek szep sorban a hasznalhatatlan szar kinai vackok csillio rammal, ami persze abszolute nem jo semmi, ha minden masban szar.
Ha most tetszik, akkor vedd meg, ha varni akarsz, akkpr meg ugyanigy fogsz a kerdes elott allni, csak mas keszulekkel.
En is mate 9-rol jottem(volt koztuk egy galaxy s8 is mondjuk), a kulonbseg pedog konkretan eg es fold.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1505) Jack Oneill válasza persil (#1504) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mintha csak en irtam volna... +1

[ Szerkesztve ]

(#1506) mjani1172 válasza persil (#1504) üzenetére


mjani1172
addikt

Mint írtam ha még ramban sem több, szvsz nem jelent a Mate9 hez komoly előrelépést. Ez a hozzászólásom lényege.

[ Szerkesztve ]

(#1507) persil válasza mjani1172 (#1506) üzenetére


persil
nagyúr

Ok.

Mindenben iszonyat komoly elorelepes meg "ramban" is, hala a normalisabb menedzsmentnek, hiaba ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1508) Energie X válasza rolandrepasi (#1495) üzenetére


Energie X
őstag

Azért ezek rlég kicsi szemzorok egy csúcstelefonnak nem? :F

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1509) rolandrepasi válasza Energie X (#1508) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ahogy nézegetem a többi csúcstelefon szenzorméretét, azok sem rendelkeznek sokkal nagyobbal.. Mate 20 pro és p20 pro főkamerája 1/1.7". Samu s10+ 1/2.55" de itt változtatható a rekeszértéke. A mate 20 pedig 1/2.3". A különbség kb. 40%. Ez mondjuk jelentős, de a mate 20pro a csúcs... a sima mate 20 csak kistesó..

(#1510) GepardG


GepardG
csendes tag

Sziasztok!

A szolgáltatótól ( Telenor , Telekom , Vodafone ) származó készülékek szoftvere eltér a normáltól?
Értem itt azt hogy mindegyik szolgáltató telerakja a saját szemetével,
mindenféle számomra szükségtelen appokkal, amiket nem lehet eltávolítani.
Vagy teljesen egyforma a nem szolgáltatótól származóval?
Engem a Vodafone-os érdekelne, pár héten belül lejár a hűségidő és beújítanék
egy ilyet.

(#1511) Carline válasza GepardG (#1510) üzenetére


Carline
őstag

A Telekomnak is szokása volt a saját firmware-t erőltetni a telefonokra, de itt szerencsére nincs így.
Remélem egy Vodafone-os is megerősíti ezt.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1512) muszasi111


muszasi111
csendes tag

1/2.3 szenzor méret egy átlagos kompakt fényképezőgép szenzormérete. Szerintem ez mobilban oké

(#1513) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Kipróbáltam a mesterséges intelligenciát fotózásnál, hát.... Budai várból fotóztam a Tabán felé, és azt írta ki hogy növényzet... Jó sok házat nem vett észre.., szóval egyenlőre ez felejtős

(#1514) Carline válasza muszasi111 (#1513) üzenetére


Carline
őstag

Nálam tetőjavítás fényképezése közben műemlék épületet írt ki... :D

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1515) Jack Oneill válasza muszasi111 (#1513) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azert felejtos, mert egy peldat felhozva nem jol azonositott? Erdekes... Makd ha nem jol azonosit szinte mindent, akkor felejtos. De nekem speciel nagyon bejon az MI.

rolandrepasi
Korabban beszeltunk a hatzerben futo appok korlatozasarol. Szerinted nem fogy tobb energia azzal, ha egy app nem futhat a hatterben, de en megnyitom eleg surun? Tehat az allando elinditas nem tobb energia?

[ Szerkesztve ]

(#1516) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1515) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nem gondolom hogy több árammal jár az elindítás mint ha háttérben fut és frissítgeti magát. Az insta és a face állandóan futna, frissítene a háttérben szerintem az sokkal többet használna az akksiból. Az instagramot kb. félóránként nézem, frissítem,képet töltök fel stb. de nem mondanám hogy ilyenkor észrevehetően gyorsabban merülne a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1517) rolandrepasi válasza muszasi111 (#1513) üzenetére


rolandrepasi
tag

Előfordul az ilyen. Egyenlőre inkább marketing fogás a MI.. Jó az irány csak még csiszolni kell. Én amikor megvettem úgy teszteltem hogy állványból ugyan azt fényképeztem le egymás után 10x. 6x írta ugyanazt. 4x mást. Ekkor úgy döntöttem, hogy hanyagolom. Majd olvastam hogy minél többször használjuk annál többet tanul. Valami lehet benne mert ugyanúgy állványról alig alig hibázik a képeknél.. Kézből többet hibázik. Olyankor szerintem a kézremegés,kézmozgás is bizonytalanná teszi/teheti.

[ Szerkesztve ]

(#1518) rolandrepasi válasza rolandrepasi (#1516) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nézd csak a bekarikázott részt. Hányszor próbálkozott indulni.. Nyílván ebben az is benne van hogy le van tiltva és próbálkozik na de akkor is rengeteg...

[ Szerkesztve ]

(#1519) muszasi111 válasza Jack Oneill (#1515) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Nem egy példa miatt felejtős, csak gondoltam nem írok le 71 példát.... Természetesen nagyon jó mobilnak tartom, de ezt fontosnak tartottam megegyezni. Jó neked hogy a tié tiéd nem hibázik annyit, az enyémbe biztos migráncs bújt 😁

(#1520) GepardG válasza Carline (#1511) üzenetére


GepardG
csendes tag

Hát ez jó hír! :)
Remélem igazad lesz, és a vodás is mentes a hülyeségektől.

(#1521) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1518) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az szep :D Most mar ezeket en is figyelem.
Mas:
Itt a jo ido es csinaltam par kepet, hat ez fantasztikus, nagyon jo a kamera.
Itt van par kep
[link]

Muszasi 111
Neha nalam is hibazik ilyenkor a kis x-re nyomok es ujra azonosit.

[ Szerkesztve ]

(#1522) muszasi111 válasza Jack Oneill (#1521) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Köszi a tippet, kipróbálom. Szép képeket csináltál, kerestem mate 20 képeket, de csak prót találtam a Flickr oldalon

[ Szerkesztve ]

(#1523) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#1521) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az állatos képek brutál jók lettek. Full automata?
Meg a panoráma kép is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1524) Jack Oneill válasza MikeWazowski (#1523) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi 🙂 Teljesen automata, MI bekapcsolva. A fekete feher meg ugye egy effekt.

[ Szerkesztve ]

(#1525) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1521) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nagyon jó képeket csináltál!

(#1526) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1525) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi 🙂 Jo ido volt, szep napsutes, ilyenkor fotozni kell. Tetszik a sok lehetoseg a kameraban.

(#1527) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1518) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Eddig igazad volt. Nem semmi, hanyszor akar nehany app elindulni. Eddig megerte ezeket korlatozni.

(#1528) Nikaré válasza Jack Oneill (#1527) üzenetére


Nikaré
őstag

Hogyan korlátozod?

(#1529) Jack Oneill válasza Nikaré (#1528) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Beallitasok, akkumulator, alkalmazasinditas. Itt megadhatod, hogy automatan, vagy manualisan szabalyozod a hatterben futast, az indulast, illetve az adott alkalmazas mas alkalmazas altal valo inditast.

[ Szerkesztve ]

(#1530) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Sziasztok tudja valaki hol lehet olcsón HDMI kábelt kapni átalakítóval? Voltam a Media Markt ban és mondták hogy ha lenne is kb olyan 15000 Ft körül lenne minimum

[ Szerkesztve ]

(#1531) H2o-pok válasza muszasi111 (#1530) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Pl. itt. Kemény 1000ft.
[link]

(#1532) muszasi111 válasza H2o-pok (#1531) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Köszi, esetleg Budapesten?

(#1533) persil válasza muszasi111 (#1532) üzenetére


persil
nagyúr

De milyen atalakitot szeretnel?

Amugy azt mar megtanultam az evek alatt, hogy muszaki aruhazban, ha muszaki cikket keresel, akkor kerdezni nem szabad. Ugyanis haromfele alkalmazott letezik ezeken a helyeken. Az elso teljesen kreten es fogalma nincs rola, hogy mit csinal, meg szarik is ra. A masodiknak dolga, hogy radtukmalja a legdragabbat, vagy ami epp keszleten van beragadva hozzaertestol fuggetlenul. A harmadik halal jofej es segitokesz, de elenyeszo aranyban van jelen.

A mediamarktos "ha letezne, akkor is 15 ezer" meg netto hazugsag, allitom setalgattal volna meg par percet, akkor talalsz 10 masikat fele annyiert.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1534) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#1527) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Viszont arra meg keresem a valaszt, hogy ha nem engedek egy appot a hatterben futni, pl a facebookot, akkor miert kapok jelzest, amikor valaki hozzaszol egy megosztasomhoz. Ez ritka, de elofordul es elotte nem inditottam el az appot.

[ Szerkesztve ]

(#1535) Zsocy155 válasza GepardG (#1520) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Nekem ma jött meg a Vodától a Mate 20. Független FW-vel, csak akkor telepíti a vodás cuccokat amikor beleteszed a sim-et, de simán lehet törölni őket.

(#1536) Jack Oneill válasza Zsocy155 (#1535) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Udv a taborban 🙂

(#1537) Zsocy155 válasza Jack Oneill (#1536) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi. Fél szemmel már követtem a topicot, az asszonynak pár hónapja már van Mate 20. Én azon gondolkodtam, hogy megvárom a P30-at, de egyszer kezembe került a Mate 20 és nem vártam tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#1538) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1534) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ki van kapcsolva az alkalmazás értesítése?

(#1539) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Hú srácok! Most szedjétek össze magatokat, és segitsetek!!!!!! Nagyon fontos. Otg n pendrive ot akartam formázni, erre benéztem és a belső tárhelyem legyalultam. (persze a mentéses külső hdd meghalt mult héten, igy...... na) Kb.20giga családifotó, gyerkőcfotók, video, zene, doksik odalalett. Tudtok valami pc s programot amivel legalább, ha nem is mindent, de pár cuccot vissza lehetne állitani? Ahogy néztem az androidos appok szinte mind hulladék, pc s ben meg csak fizetőset találtam. Haa lenne valakinek, privátba, hálás lennék. Ha addig az asszony ki nem nyir.
(vagy van itt olyan topic, ahol ez a téma?)
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1540) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1538) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Alapbol nincsen. De nem tartom logikusnak, hogy egy hatterben nem futo app jelzest kuldjon. De mondom, kb 2x fordult elo.
Szerintem rajottem. Tudod, mi az erdekes? Ha egyszer elinditom az appot, fut tovabb, hiaba lepek ki es ezt irja is az akksi statnal. De ha alkalmazasvaltoval bezarom, mar azt irja, hogy megallitva. Erdekes. Par hetig tesztelem, de eddig fogyasztas teren rendben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#1541) rolandrepasi válasza H2o-pok (#1539) üzenetére


rolandrepasi
tag

https://airmore.com/hu/torolt-kepek-visszaallitasa-android.html

Hirtelen ezt találtam. Egy próbát megérhet. Pc-s alkalmazás. Régebben olvastam erről.

(#1542) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1540) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nekem ha az értesítések is ki vannak kapcsolva csak abban az esetben nem jönnek meg az értesítések. Na ez nem tudom mennyire érthető. A másik.. A futó appok közül nem azonnal lövi ki a rendszer az alkalmazásokat. El kell telnie egy kis időnek hogy futó állapotból leállított legyen. Abban pedig igazad van hogy ha a háttérben nem fut,akkor nem kellene értesítést kapni. De azt vettem észre hogy helytelenül, de az értesítés felülírja a leállítást.

(#1543) MikeWazowski válasza H2o-pok (#1539) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jövőben legyen google fotók app és akkor nincs ilyen gond.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1544) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Meg jött a karbon hátlapi fólia
Ha valakit érdekel egy-két darabot átadok

(#1545) GepardG válasza Zsocy155 (#1535) üzenetére


GepardG
csendes tag

Szia!
Há ez remek, ennek igazán örülök! :C
Köszönöm a segítséget mindenkinek :DD

(#1546) H2o-pok válasza Sgr_A (#1544) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Na milyen? Felraktad már?

(#1547) Sgr_A válasza H2o-pok (#1546) üzenetére


Sgr_A
addikt

Fel így már egész jó nem az a csillogós fekete, ha a voda is árulna kéket arra biztos nem tennék
Egész gyorsan megjött március 4.-én rendeltem

[ Szerkesztve ]

(#1548) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Szeretnek kepernyokepet kesziteni, amit meg gorditeni kell lefele, mert hosszu szoveg. De sehogy nem megy. Valami kor mozdulat kell a koppintas utan, de sehogy nem megy. Valami konnyebb modszer van erre?

[ Szerkesztve ]

(#1549) ducsidu válasza Jack Oneill (#1548) üzenetére


ducsidu
senior tag

Miután készítettél egy screenshotot nyomj rá és ott lesz erre egy opció.[kép]

(#1550) Jack Oneill válasza ducsidu (#1549) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Huu de kiraly, koszonom 🙂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.