Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Jack Oneill válasza Technoman (#649) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Orlodesed ugyanaz, mint nekem :D
S9+ valoban jobb kameraban tobb tesztben is, de ejszakai kepekben mar a mate20 ver ra koroket, illetve akksiban is. En sem tudok donteni. Kamera alapjan S9+ lenne befuto, de akksi alapjan mate 20.

(#652) Technoman


Technoman
őstag

Mivel nem rendelkezem egyik készülékkel sem, csak az itteni kolléga tapasztalatára hagyatkoztam.
Sajna a DxOMark oldalán nincsenek fent a Mate 20-asok, így nincs érdemi összehasonlítási alapom. (úgy tudom, hogy az említett oldalt, a szakma, eléggé referenciának tartja)
Ha tudsz olyan oldalt ajánlani, ahol vannak összehasonlítások, azt köszönettel veszem.

Jack Oneill
Nekem annyira most nem égető lépnem (LG G4), mivel csak túrázás/kirándulás során használom a fotóképességét, így kivárom a tavaszi bejelentéseket és a modelleket is (S10 /P30-as családot)

[ Szerkesztve ]

(#653) Techergo87 válasza Jack Oneill (#651) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Ne gondolkozzatok simán a mate 20-at válasszátok. Nincs olyan nagy különbség a két telefon kamerája között, ellenben az üzemidő az lényegesen jobb a mate 20-nál. Talán a videós képesség jobb az S9+ esetében.Én note 9, mate 20 pro, és mate 20 között vacilláltam. A mate 20 mindenben felveszi a versenyt a másik kettővel szemben sima hétköznapi használat mellett.A kamera bitang jó, az üzemidő egy álom, a kijelző mérete és minsősége pazar. Nekem ami nem tetszett az a hangszórók teljesítménye, de ezzel megbarátkoztam./Nem rossz csak a mate 9 után kicsit laposabban szól./ A 4 gb ram is zavart a konkurensek 6 gb ram-jával szemben, de gyakorlatban nem kevés a 4 gb, mindenre elég.

[ Szerkesztve ]

(#654) H2o-pok válasza Techergo87 (#653) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Csatlakozom. Samsung a portára sem kellene. Rohadtul nem jön be az egész, ugy ahogy van. 2napig volt ilyenem.
Oled? Le... om. 6gb ram? Le... om.
Mate 20? Zsir! 6.5" kijelző, és hogy nem oled, király! Akksi? No komment, zsir! Kamera?
Semmi kedvem most ide feltenni mate 9, s9+ és mate 20 fotókat!! Ugy sem tudja megmondani seniki hogy mekyik fitó, melyik teloval készült. Otthoni felhasználókénk, mind jó vagy mind szar. Olvasgathat itt mindenki külföldi teszteket meg nézhet youtubos videókat, ugy is az ilyen fórumok a lényegesek, és a korrekt infók tárháza. Akik ez akapján is mást választanak, azok "megérdemlik". Vagyunk itt már jó páran mate 20 asok,....... Akkor mi mind buta tudatlanok vagyunk, mert nem s9 et vagy LG, vagy sony t vettünk.????? Nem! Nem vagyunk buták, csak tudjuk, és most már használva is, tapasztalatból mondhatjuk, hogy egy ki..... ott jó telefont vettünk. Ha valaki nem igy gondolja, fikázzon le!

(#655) rolandrepasi válasza H2o-pok (#654) üzenetére


rolandrepasi
tag

+1
Ezt én is írhattam volna.😀

(#656) H2o-pok válasza rolandrepasi (#655) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen, viszont ezt egy s9 es tulaj is irhatta volna. Szóval jobban belegondolva, egy olyan ember aki nem tud dönteni a mate 20 és pl. 1 S9 közt, főleg ha mind 2 csoportban ugyan ezt olvassa, akkor bajban van. Akkor jön az hogy ide is oda is ir, hogy kinek mi a véleménye. Egy ördögi kör.
Az van csak előnyben, aki egy konkrét márkát akar, vagy márkán belül akar váltani. Mint én. Mate9 ről erre. Családban csak huawei van már csak. Ha jobban belegondolunk, gyakorlatilag már nem is annyira a hardware számit (szinte ebben az árkategóriában, mind ugyan az) "hanem hogy hogy néz ki, design, méret. Stb. Egy alap, otthoni felhasználó, mint itt IS sokan, nem izgul hogy kevés a 4 giga ram, vagy nincs oled. Kb. 5 éve még számitott. Nekem.

(#657) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Itt van pár friss, gyors, nyers fotó, ha valaki új emberke a kamerára lenne kiváncsi. (147 fw)
[link]

(#658) Technoman válasza H2o-pok (#657) üzenetére


Technoman
őstag

:R

(#659) mjani1172 válasza H2o-pok (#657) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ez a Mate 9-hez képest is visszalépés.Ez nem az S9+ szintje.
És akkor a videóról nem beszéltünk.
Nem tudom javítanak e rajta,(én személy szerint nem hiszem) mert akkor miért nem javítottak rajta eddig, és a Mate9 en lévő hiányosságokat sem javították.
De majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#660) H2o-pok válasza mjani1172 (#659) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem a mate 9 el sem volt semmi gondom. És a videoval sem. Nekem teljesen rendben van, igy higy tekefonban van. Persze én is hasonlithatnám egy gopro 7 hez vagy egy sony A7S II 800e ft os géphez, ezekhez képest elég fos.
Ha 5-7 évvel ezelőtt kezünkbe akadt volna egy mate20, "eldurranunk" . Persze a szemünk azóta sem kett jobb, hogy pixekeket vadásszunk.

(#661) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Ez a video mate 20 al készült, néhol egy zhiyun smooth 4 stabin volt. Otthoni, nyaralós videónak bőven, teljesen jó. Most adtam (cseréltem le) el egy Olympus milc gépem (140e),mert már jó 1 éve porosodik. A mobil miatt.
[link]

(#662) mjani1172 válasza H2o-pok (#661) üzenetére


mjani1172
addikt

A stabi sokat segít rajta, meg úgy láttam fel is van gyorsítva,igy teljesen más a végeredmény.Szépek a vágások, látszik foglalkoztál vele.
Igazad van sok mindenben,ez is természetesen jó, csak van a családban samsung, (nekem is az volt),és az ilyen szempontból jobb.Főleg mikor belenagyítasz vagy nagy TV-n visszanézed.
De nem is érdekes.
Viszont már az előző képeken is Zakopánéra gondoltam, de miután megnéztem a videot, már tuti! :-)
Jó hely nagyon!
:R

[ Szerkesztve ]

(#663) rolandrepasi válasza H2o-pok (#656) üzenetére


rolandrepasi
tag

Igaz! Írhatta volna,de nem fog S9 tulaj ilyet írni.. S8+ volt az utolsó samu amit használtam. Szerintem végeztem samuékkal egy életre. A szoftver támogatás gyér. Az UI a samukon vmi szörnyű.. Volt közben iphone 7 plus, lg g7, mate 10 pro, oneplus 6 ( ez áll a legközelebb huaweihez szerintem fluidságban). Szóval nem vagyok/voltam márkahű ezidáig.. A huawei-ről bárki állíthat bármit, de összképben elsők!! A későbbiekben pedig csak jobbak lesznek! A fotósképességre pedig csak annyit hogy aki egy icipicit is ért a fényképezéshez az nagyon sokat ki tud hozni ezen készülékből is. Aki meg nem ért annak bőven jó Mi mester alkotása....

(#664) Jack Oneill válasza H2o-pok (#657) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ha ilyen képeket csinál, akkor ezt a készüléket hanyagolom :D Csak felvilágosításképpen, komolyan ilyeneket csinál? Vagy ez nyers raw? Mert ha raw, akkor oké, nem szóltam, hiszen azt utómunkázni kell. Borzasztó a minősége így.

[ Szerkesztve ]

(#665) H2o-pok válasza Jack Oneill (#664) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nem raw. Sima jpg.
De Tudnàl feltenni ide pár fotót ami szerinted nem borzasztó hanem elfogadható? Mind 1 milyen telefonnal készült. Csak hogy lássunk mi is jó fotókat.

(#666) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudnátok olyan programot ajánlani, ami bejövő hívás esetén a Névjegyzékben nem szereplő számokhoz megpróbál a netről adatokat beolvasni és megjeleníteni?

Az S9+ rendelkezett ilyen okos megoldással, szerettem.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#667) Jack Oneill válasza H2o-pok (#665) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Termeszetesen. Parancsolj.
Galaxy S7 edge
[link]

(#668) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#667) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Csak azert fura nekem ez, mert lattam ezerszer jobb kepeket, amit Mate 20 keszitett. Azert neztem most furan.

(#669) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#667) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ezek tényleg szép és jó képek!! De nagyrésze nyáron sok fényben készült. A fény pedig jó barátja a mobilos optikának. Egyébként a mate 10 prohoz képest is kicsit törődősebb a kamera. De ha kiismeri az ember a szoftvert akkor lehet csodálni az elkészült képeket(persze mobilos körökben...).

(#670) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#669) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen, teljesen egyet ertek. Sokat szamit a feny. A kollega kepeineo tenyleg keves a feny. De en azt varnam, hogy ez a kamera keves fenynel is jol szerepel. Azt vettem eszre, a huawei kamerait tenyleg ki kell tanulni.

(#671) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#670) üzenetére


rolandrepasi
tag

Kell még neki egy pár szoftver frissítés. Talán majd a következő.. Valaki linkelte feljebb az xda-rol a következő fw frissítés részleteit. Abban volt kamera javítás. Reméljük az automata mód javul majd jó irányba.

(#672) H2o-pok válasza Jack Oneill (#670) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Azok a fotók..... simán előkaptam, portré, HDR, fotó módban lőttem. Kb. 3hete készültek. A pro módhoz azért kell egy kis ismeret. Záridő, rekesz, auti vagy manual fókusz, fény, stb. De ugye senki nem fog a pro, nanual módban állitgatni, próba fotókat csinálni, mert addigra elugrik a "szarvas". Müteremben, ok.
A gyorsitott felvétek timelapse módban készültek. Persze az ebben készült videók, "SZERINTEM" jobbak, mivel fotókat készit és ebből csinál videot.
Amugy tök mind 1 ki mit mond, igy 2018 végén, a most kiadott, közép vagy felsőkategóriás mobilok kamerájáról. Otthoni, amatőr fotóra szerintem tökéletes. Lehet itt hasonlitgatni egyiket a másikhiz, mindnek vannak előnyei, hibái, de gyakorlatilag nekünk, nem profi fotósoknak teljesen jók.
Csak nézzétek meg a nyári Huawei fotós pályázatot, ahol 10000 $ volt a főnyremény, + a nyertes fotó megjelent a National Geographic ban is (ha jól emlékszem). Több 100 fitót néztem végig, és..... hát..... az első hekyezett...... hát..... na. Attól voktak 1000 x jobbak. Ja. És akkor még nem volt mate 20.

(#673) schumi


schumi
aktív tag

én sem vagyok kamerával tökéletesen megelégedve van 1-2 nagyon szép feature és jó fényben jó beállításokkal lehet szép képet csinálni, de a 4 éves lg g4-em point@shootban átlagban veri sajnos, de ettől függetlenül van pl portré, makró, +video módok, ami kárpótol . Többet vártam kamerától mikor lecseréltem g4em, de élhető ez a kamera is hangsúlyozom + ugye ha nem csak a kamerát nézzük akkor meg bőven király a telefon (persze kamerában is jónak számít szerintem a mezőnyben csak hiányzik egy icipici plusz) ..

[ Szerkesztve ]

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#674) H2o-pok válasza schumi (#673) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

2 évig volt G4 em. Az biztis hogy annak q..va jó a kamerája, szerintem a mai napig megállja a helyét. Azt cseréltem le mate 9 re. Szokatlan volt, de nem bántam meg. Az után jött a mate 20. Azt sem.
Ha egy pöcsfej lennék, tehetnék fel fotókat a most eladott "profi" 200ezres milc szettel, ("pl. manual Takumar f1.4 obival) készült fotókat úgy, hogy " nézzétek meg, ezt most csináltam mate 20 al". Lenne aki lefikázná. Ugye?

(#675) Technoman


Technoman
őstag

Nos érdekes a két utcsó hozzászólás (na, vajon milyen lehet a mostani telóm?)
Sajnos a G4-es szelfi kamerája nálam csapnivaló (mintha valami 1000 éves szovjet géppel fotóznék)
Részint ez ill, az hogy utóbbi idők -egyre sűrűbb- megbízhatatlan működése miatt, új teló után kéne nézni, így 3 év után.

(#676) schumi válasza Technoman (#675) üzenetére


schumi
aktív tag

minden másban nagyon penge és tökjó a mate 20 - nagy kijelző, nagyon nagy akksi idő, g4hez képest CSAK kamerája point&shootban sztem gyengébb de ezt előbb fejtegettem, de abszolult élhető kamera, csak picit g4hez képest zajosabb és furább tonusú képek (én grafikával foglalkozom így kritikusabban észlelem ezeket) - összességét nézve én tökjó választásnak mondom a cserét nem bántam meg, de a kamera g4nél jobb volt picit

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#677) Technoman válasza schumi (#676) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi, de értsétek meg, hogy én FŐLEG - ha még nem mondtam volna- a kamera tudása miatt szeretnék váltani. Mivel a családban van hasonló beállítottságú ember (reklámgrafikus), így tudok adni a véleményükre.
Ha nem jobb mint az LG, nincs értelme enne gondolkodnom.

[ Szerkesztve ]

(#678) H2o-pok válasza Technoman (#677) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ha a kamera a legfontosabb, vegyél pl. p20 pro-t. Ugy olvastam, "attól nincs most jobb". De lehet tévedek.

(#679) rolandrepasi válasza Technoman (#677) üzenetére


rolandrepasi
tag

Megéri csak kameraképesség alapján választani? Rendben hogy az a legfontosabb, de kompromisszumot tudni kell kötni! Után jön hogy jó a kamera,csak plusz akksi kell a telóhoz. Ha az is megvan akkor jön hogy kicsi a kijelző... Lehetne ezt sorolni... Talán a note 9 tud most összetettségben a mate20 al versenyezni. De az akksi szerintem ott is gyengébb valamivel.

(#680) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Gyerekek!
G4 mikori telefon? M20 mikori? Várjunk még 2-3 frissítést és utána nézzük meg a fotós képességeket... :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#681) Nikaré


Nikaré
őstag

Srácok!
Fekete téma csak akkor van a menüben is és mindenhol, ha regisztrálok a témák letöltésénél Huawei azonosításra, onnan lesz olyan téma?

Boldog Új Évet Kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#682) Carline


Carline
őstag

Nekem volt Nexus 6P és 5X is és ahhoz nincs sehol a fényképezője (mind vonalélességben, mind rajzolatban) a Mate 20 meg kb. egyik mobil-kamerának sem a Pixeleken kívül.
De nekem dual sim kellett, nagy kijelző és nagy teljesítményű akku egy modern nagy teljesítményű SoC-cal így ezt választottam.
Nem bántam meg. Fényképezést egyre kevesebbet csinálom ellenben a mobil okostelefon részét annál jobban kihasználom. Összeségében elégedett vagyok a Mate 20-al.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#683) MikeWazowski válasza Nikaré (#681) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Miből gondold, hogy utána lesz csak?
Egyébként az AMOLED-es telefonokhoz kell a fekete téma.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#684) Nikaré válasza MikeWazowski (#683) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem gondolom, de nem is tudom.
Ezért kérdeztem ;)
Illetve nem találtam beállítást fekete témára (hogy menüben is az legyen)
Zavar ez a material divat. Fehér világító háttér, világos szürke betűvel.

(#685) mjani1172 válasza MikeWazowski (#680) üzenetére


mjani1172
addikt

Éppen ez az, az a 3-4 év a mobiliparban egy örökkévalóság. 1000x jobbnak kéne lennie,nem hogy rossazabbnak.
Itt vannak egy páran akik mate 9 ről váltottak, nekem is az van. Már az hw is jobb mint a G4, ez meg kb 10 x jobb. De a szoftver hiányzik, mint az összes huaweinél, és azokból kiindulva nem fog javulni. Nekik így megfelel és kész.
Pl a mate9 2mb-es fotókat készít, az elődje (nálam) galaxy s5, volt hogy 6-8 mb es fotókat készített. Persze hogy több volt a részlet. És nem javult semmit.

(#686) NY_A válasza imrecs (#600) üzenetére


NY_A
őstag

Nekem az előző tv-vel a Mate 9 csak akkor volt hajlandó íj módon probléma mentesen kommunikálni, ha azonos wifin volt mindkét eszköz. Az a tv nem tudott egyszerre wifin és kábelen is neten lenni, ezért a vezetékest használtam mert wifin nem volt stabil a kapcsolat. Ha vezetékes neten volt a tv, akkor a tv youtube applikációjában volt egy párosítási lehetőség. Egy kódot kellett megadni a telefonon a YouTube appban, és így már látta a tv-t.
A jelenlegi tv-n már bármelyik variációval működött a Mate 9-is, és a Mate 20 Pro is. Tehát ott csak wifin, vagy csak kábelen is működik mindenféle varázslat nélkül.
Tehát szerintem ez tv, és tv app függvénye is, hogy mivel miként tud kommunikálni.

(#687) MikeWazowski válasza Nikaré (#684) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezt találtam:
https://forum.xda-developers.com/mate-20/themes/deep-black-emui-9-theme-t3877187

Bocs, mobilról vagyok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#688) rolandrepasi válasza mjani1172 (#685) üzenetére


rolandrepasi
tag

Van igazság abban amit leírsz, de nem kell elfelejteni, hogy ritka az a telefon aminek a kameraszoftvere egyből a plafont veri képminőségben. Sokkal nagyobb ,,gond" a képstabilizátor kispórolása!! Előtte mate 10pro-m volt, ott is kellett 2-3 frissítés mire odaért a szoftver ahova elvárható volt. Itt is ugyan ez van(nincs azon a szinten, de a hardver sokkal többre hivatott). Sajnos nem sajnos ki kell várni ezt. Lehet hogy samsungék vagy lgék hamarabb megoldják, de akkor tudatosabban kell/ene az embereknek telefont választani. Nem kell felülni tv reklámnak, insta vagy face reklámnak pláne. El kell menni először megnyomogatni, megnézni.

(#689) Drakmusz válasza MikeWazowski (#680) üzenetére


Drakmusz
őstag

Sajnos az az igazság, hogy nagyon sok esetben a régebbi modellek jobb képeket csináltak.A mai mobilos kamerák szinte csak funkcionálisan tudnak többet, a képminőséget tekintve gyengébbek.
Van egyfajta trend, és ez szinte minden gyártónál megfigyelhető.A G4 2015-ös, és az az év nagyon erős volt a kamerás felhozatalon.Ez is abban az évben jelent meg, de volt ott még egy pár erős versenyző.A frissítésektől pedig nagy csodákat ne várj, felesleges.....
Nekem egyes Pixel XL van, a kollégám most vett Mate 20-at.10-ből 9 alkalommal alulmarad a Huawei.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#690) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Sztem ez mese habbal hogy jobb képeket készít a s7e meg pixel, meg g4... Külföldi nagyobb oldalakon mindenhol a mate 20 pro lett a legjobb kamerás mobil, legjobb telefon meg a note 9. Hol csinálna jobb képeket a g4? Sztem ez vicc. Egyébként volt g4 em is meg 5x em is...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#691) Drakmusz válasza MikeWazowski (#690) üzenetére


Drakmusz
őstag

Pixel XL, Nexus 5X, de nagyon sokat tudnék neked linkelni.
A fizetett oldalakat inkább hagyjuk, nem mérvadóak.
Eddig az este mód miatt volt némi előnye a Huaweinek, de már az is eltűnt amióta van Night Sight.
Egyébként egy kiváló készülék a Mate 20, csak a fotózásban túlértékelt.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#692) Carline válasza Drakmusz (#691) üzenetére


Carline
őstag

A google ref. telóival az a legnagyobb gondom hogy nem dual simesek.
Másodsorban meg a Pixelek rondák mint a bűn. Az előd közül a 6P nagyon bejött, azt sajnáltam a legjobban, de az egysimes rendszer miatt tovább kellett lépnem.
Nexus 5X meg két órás vonat út alatt 50%-ot merült. Mate20 meg ugyanazon úton max 20%-ot. A felhasználás kb. ugyanaz.
Dxomark meg szinte egy viccoldal, max e-penis méregetés miatt lehet nézelődni akár az Antutu eredményeken.
Inkább megnézem az itteni mobil fotós topikot, de ott meg pont az általad készített képeket nem szabad összehasonlítási alapnak venni, mert te még talán egy Nokia 2.1-ből is kihoznád a Wowww! faktort.. :R

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#693) Drakmusz válasza Carline (#692) üzenetére


Drakmusz
őstag

+1.:)
És persze B.Ú.É.K. minden kedves topiklakónak!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#694) Technoman


Technoman
őstag

Hoppá, úgy látszik sikerült karácsonykor kinyitnom a "fotós" szellemet, a palackból ;]
Aminek így 2019-ben sem találjuk a dugóját :)) (elgurult)

BUÉK mindenkinek!!!! :DD

(#695) Nikaré válasza MikeWazowski (#687) üzenetére


Nikaré
őstag

Most kerültem géphez és töltöm le. Kipróbálom.
Köszönöm!

(#696) MikeWazowski válasza Nikaré (#695) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szívesen, remélem jó lesz!

Ám hol is lehet beállítani hogy milyen ikonokat jelezzen a telefon felül? Aksi, ébresztő, stb stb. Azért kérdem mert lehet vmi jelez csak nincs beállítva hogy lássam mert néha rezeg a telefon, de nem jön semmi. Tök random...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#697) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#696) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nekem is vannak ilyen fantom értesítéseim.. Kb. 1 hete... Azt vettem észre hogy csak rezgő módban jelez. Valamint ha a messengernek kilövöm az értesítéseit akkor megszűnik.. December 17-én volt utoljára messenger frissítés. Azóta volt olyan is hogy több évvel ezelőtti csoportból kaptam üzenetet. Kilépni alig tudtam a csoportból mert szerinte én voltam a tulajdonosa. Pedig biztos hogy nem...

[ Szerkesztve ]

(#698) MikeWazowski válasza rolandrepasi (#697) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, nekem is csak rezgőbe csinálja, viszont nekem nincs Messengerem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#699) rolandrepasi válasza MikeWazowski (#698) üzenetére


rolandrepasi
tag

Akkor a 147-es frissítés csinálja sztem. Azt pont 7 napja adta ota-n. Azonkívül nálam semmi más nem változott az elmúlt 1 hétben. De hogy csak rezgő módban csinálja érdekes..

(#700) MikeWazowski válasza rolandrepasi (#699) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyébként új frissítés jelent meg, remélem javították ezt:

https://www.huaweicentral.com/huawei-mate-20-20-pro-getting-new-emui-9-update-with-improved-face-unlock-feature-and-more/

Bocs a linkert, mobilról vagyok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.