Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

:C

Ez vagy a PRO?

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Példaértékű
Többi gyártó kezdhetne ilyen irányt venni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Mrpingvan válasza zozzo72 (#1) üzenetére


Mrpingvan
tag

Hát, ez tényleg a pénztárca kérdése, annyira sok pluszt nem ad szerintem a Pro, de ha az a +80eFt nem zavar, akkor inkább a pro.

(#4) forgonati válasza zozzo72 (#1) üzenetére


forgonati
őstag

A jack miatt csakis ez meg a notch miatt is. Meg annyival mem ad többet a pro. Nekem legalábbis. Ott van amoled, de nekem az nem érne annyit, amennyit veszítek vele a sima Mate-vel szemben.

Keelah Se'lai!

(#5) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ennek nem zöldül a kijelzője?

(#6) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Nekem volt szerencsém a media markt-ban kézbe venni mindkét modellt érdekes módon nekem a,sima mate 20 sokkal jobban bejön mint az elvékonyított mate 20 pro

(#7) chapo


chapo
tag

Azért az infra ott volt a Mate 10 pro-ban is - talán azt illett volna megemlíteni az S6 helyett...

(#8) ghiottone válasza Wallenberg (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem LG amoled van benne. Ahogy olvasom azokkal van probléma. + ez ips panelos.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) AliceWake válasza chapo (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Úgy értettem, ami nem Huawei, hanem más gyártó.

(#7) chapo Odaírtam betűvel, hogy más gyártóktól, ha nem volt egyértelmű :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10) chapo válasza AliceWake (#9) üzenetére


chapo
tag

úgy már más. szó szerint :)

(#11) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A 4GB ramos verziót elfelejthették volna és csak a 6gb-ost kellett volna kiadni globálisan. Kamera valahogy nem győzött meg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) Wallenberg válasza ghiottone (#8) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Hála az égnek, így már komoly esélyes P20 Pro ellében.

[ Szerkesztve ]

(#13) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönjük a tesztet!
Ma megyek érte :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) Luser2000


Luser2000
addikt

Hogy ne vesszen majd később feledésbe: fórum előzmények a "másik" topikból.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#15) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen! :C

Igazából tök jó kis ajánlat. Vállalható méretű aksi, ami mellé a 3.5mm-es jack is belefért (jéééé, hogy jött össze nekik?!?), tud mindent, amit kell... egyedül a notchba tudnék belekötni, mert hiába kisebb, de még mindig van.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) M5Norbi válasza Kamikaze75 (#6) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ugyanez volt az én véleményem is ráadásul sokkal jobban néz ki az hogy nincs lekerekítve a kijelző széle. Videóknál pl számít.
Szerintem.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) csapoze


csapoze
csendes tag

Sziasztok, nekem telekomos előrendlet, de nem volt benne szilikontok, másnak? köszi

(#18) Bossyy


Bossyy
tag

Véleményem szerint 230 ért egyszerűen drága .....a Pro nak kellene ennyibe kerülni...tudom, bilibe ér a kezem :-) Sok-sok tízezerrel nem ér többet, mint egy optikai képstabilizátoros, nagyobb felbontású, notch - mentes AMOLED kijelzős, Qi töltéssel rendelkező S9 (csak hogy egy példát mondjak). És akkor a Sanyikról nem is beszéltem.
Amúgy ezzel a saját memóriakártya szabvánnyal érzésem szerint kicsit túlvállalta magát a Huawei. Ahhoz Apple kell, hogy valamit (általában hülyeséget) elkezdjen majmolni a konkurencia és el is terjedjen, ehhez a Huawei kevés. Nem a cég mérete miatt, hanem hiányzik mellőlük az a (szerintem indokolatlan) hype, ami az almánál megvan. Sohasem lesz olyan menő egy kínai márka, mint egy kaliforniai, de erre majd biztosan ők is rájönnek idővel.

[ Szerkesztve ]

(#19) Luser2000 válasza csapoze (#17) üzenetére


Luser2000
addikt

Akik eddig hozzá jutottunk (mind 3 szolgáltatótól vagy függetlenül) főként az elővételes, ajándékórás akcióban mi még nem találkoztunk a csomagban gyári tokkal.

Lehet, hogy a normál értékesítés indításával ez változik és "ajándék" óra helyett "ajándék" tok van hozzá?

Nem világos nekem sem.

---

AliceWake!

Ez a "digitális egyenleg" hol érhető el? Én a Telekomos (most még .108-as FW-t futtató készüléken) sehogy nem találom?
A teszt készüléken milyen FW futott? Azért is kérdezem, mert a küszöbüön álló 122-es (vagy 126-os) FW a video képességek terén új funkciót hoz majd be (vélhetően AI movie elnevezéssel).

Köszi.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#20) Cifu válasza Bossyy (#18) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az S9-eshez képest viszont ebben erősebb SoC van, harmadával nagyobb aksi és jobban teljesít éjszakai fotózásnál.
Pro és kontra vannak érvek, lehet választani, kinek mi tetszik. Nekünk vásárlóknak ez a jó piaci verseny. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) Tempus_fugit válasza csapoze (#17) üzenetére


Tempus_fugit
tag

E-digital-os előrendelés volt az enyém, tok nélkül jött.

(#22) csapoze válasza Luser2000 (#19) üzenetére


csapoze
csendes tag

Nagyon köszi. Amúgy nem gond, Nillkin párti vagyok, Mate 9-en tökéletes volt, kínából rendeltem hozzá megint, majd írok, hogy milyen.

(#23) AliceWake válasza Luser2000 (#19) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ezen már 122-es szoft van, a Digitális egyenleg pedig a Beállítások között.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#24) Luser2000 válasza AliceWake (#23) üzenetére


Luser2000
addikt

Akkor ez a titok nyitja, köszi!
A videó módban ott az AI movie?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#25) wwhy


wwhy
veterán

Korrektor átnézte ezt a cikket :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26) AliceWake válasza Luser2000 (#24) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, de csak 1080p/720p @ 30 fps, natív képarány mellett aktiválható.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27) babosmiki válasza Bossyy (#18) üzenetére


babosmiki
addikt

+1! :K

Én másfél hét után eladtam, mert egyrészt túl széles volt nekem és a kezelhetőség rovására ment, másrészt pedig tényleg nem ér ennyit szerintem. Lecseréltem egy S9+-ra ami szinte mindenben felülmúlja a Mate20-at és még pénzem is maradt..Kicsit elszállt a Huawei is már árazásban... :(( Amúgy jó telefon, így órával együtt nekem megérte, anélkül nem vettem volna meg ennyiért...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#28) hajbel


hajbel
addikt

Nézegettem én is, de az OIS hiánya és a 4K felvétel minősége elriasztott, inkább OP6T lett, amiben jobb a UI és a kijelző is és úgy általában a kamera. Bár akinek erősebb proci, jack, nagyobb akku a fontosabb, annak ez ez jobb ajánlat. Feltételezem, hogy ez még pörgősebb, mint a OP6T.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#29) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Hatalmas plusz az IPS kijelző, Jack csati, infra és nagy akksi miatt.
Eszembe nem jutna a Pro-t venni, pláne a silány minőségű kijelző, meg az irreálisan magas ár miatt ehhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#30) babosmiki válasza tomboy0013 (#29) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :K

Bár az a "nano" értesítő led amit beleraktak az egy vicc..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#31) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Mate 9 ről pattantam ide, Nekem 1 hete van, vodától. 2 évre, óra nélkül 155e volt. És Itt sem volt tok. 😠
És sajnos csak fekete van. Kéknek jobban örültem volna, de majd megszokom.
Már úton van 2 különböző tok, 2 üveg, +1 a kamerára.
Tetszik, sőt.....
A pro verzió + extráira nekem nincs szükségem, sőt van amit kifejezetten rühellek. Pl. a "lekerekitett kijelzők". Meg még kisebb is! Na arra vegyél üveget 400ft ért. 😁
A kamera....... mate 9 ben szerintemvalamivel jobb volt. Persze pár frissitéssel még lehet jobb lesz.

(#32) Mrpingvan válasza H2o-pok (#31) üzenetére


Mrpingvan
tag

Nekem is Mate 9-m van, és nekem is pont nem sokára jár le a 2 év a Vodánál. Szerinted megérte lecserélni? Van valami érdembeli fejlődés? (Okés, új SoC meg minden, de valljuk be, nincs kihasználva)

(#33) tibcsi0407 válasza ghiottone (#8) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mate 20 Pro-ban is BOE van, nem LG.

https://utdetailing.hu/

(#34) rafis83 válasza babosmiki (#30) üzenetére


rafis83
tag

Még így is jobban észreveszem az értesítési ledet mint a P9-nél, ahol elrejtették a hangszóró rácsa mögé, de tény, hogy elég apró.
A Pro, és e között vacilláltam, nálam az ár döntött ill. a jack csatlakozó, valamint, hogy nincs lekerekítve a kijelző. Féltem, hogy a kijelző gyengus lesz, de szerencsére nem így lett, nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#35) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én még ráérek várni a jövő évi hüvejekre is, addigra jár le a feleségem hűsége... most először és utoljára vettünk telefont szolgáltatótól neki. (P10)
Ha lesz jobb ár arány értékű akkor majd az lesz, ha nem akkor ezeknek lemegy addig az ára...:D

(#36) Bossp válasza Mrpingvan (#32) üzenetére


Bossp
addikt

Nekem volt Mate 9-em. De sajna vissza kellett adnom így Redmi Note 5 -ről váltottam. Aji órával Best Buy volt mert azt már el is adtam xD de amúgy nem olcsó. Mate 9 mai napigbrutál jó azt nem biztos hogy érdemes cserélni :) :R

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#37) htc07 válasza tomboy0013 (#29) üzenetére


htc07
addikt

silány minőségű kijelző?

mert van pár darab, ami gyári hibás? ;] nehéz lehet a kedvedben járni

[ Szerkesztve ]

(#38) Mrpingvan válasza Bossp (#36) üzenetére


Mrpingvan
tag

Na majd a Mate 90 Pro-ra :D Imádom mai napig, egyetlen egy dolgot nem szeretek benne... Ritka hozzá a tok, még Ali-n/eBayn/... is

(#39) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#35) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az asszony hűsége véges? Ajjjaj. ;]

https://utdetailing.hu/

(#40) INGJOKE válasza tibcsi0407 (#39) üzenetére


INGJOKE
veterán

Még az is lehet... soha nem mond, hogy soha...:D

(#41) H2o-pok válasza Mrpingvan (#32) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Hát nem is tudom. A mate 9 tényleg nagyon jó. Érdekes, mert a mate 9 tokja pontosan rámegy a mate 20 ra. Persze a jamerát takarja, de most ez van rajta, mert ugye itthon még nem kaptam rá sehol tokot. 5-6ezerért persze lenne, de.... álljunk már meg. Ennyit egy tokért????
Most jön 2 tok, 2 üveg, 1800volt könyörgöm.
Visszatérve a mate 9 re. Sebességben nem igazán veszek észre különbséget, mivel a 9 is elég jó még most is "hardveresen." Kamerában már igen.
Gyakorlatilak, a 6.5 ös kijelző ami számitott, meg az hogy újra 2 év, és hogy elhozhattam 155 be.
Ja, a 9 et a páromnak adtam.

[ Szerkesztve ]

(#42) ghiottone válasza tibcsi0407 (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg van BOE és LG. A zöldülökre LG amoled paneleket írnak az mobilarenas fórumon is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#43) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudom mit gondoljak a kameráról. Nem rosszak a képek de valahogy túl kontrasztosnak érzem őket. Vagy csak hozzászoktam a mostani telefonom kevésbé kontrasztos képeihez? Olyan mintha rá lenne húzva valami enyhébb HDR filter.

Amúgy szerintem jobba ajánlat mint a Pro, nagyobb a kijelző, nem AMOLED, kisebb a notch, stb., de biztos ezren leírták már ezt :DDD

Telenornál mikor lesz már??? :O

(#44) tibcsi0407 válasza ghiottone (#42) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen? Én csak BOE-ről hallottam. Jó lenne, ha lehetne szűrni valahogy. Lehetséges jelöltjeim között van a Mate 20 Pro is.

https://utdetailing.hu/

(#45) ghiottone válasza tibcsi0407 (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg nem tudta teljesíteni a megrendeléseket a BOE és plusz beszállító kellett, vagy régiónként más - lehet ezek csak találgatások. Valahol olvastam, hogy a tesztelőknek pl. BOE panelesek kerültek kiküldésre. A fórumban sajna van panasz, csere 1xer, 2xer, elállás. Én is nézelődtem, de amíg ez lecseng....

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) tibcsi0407 válasza ghiottone (#45) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ráér, úgy is esni fog az ára jó gyorsan. :)

https://utdetailing.hu/

(#47) Mono25


Mono25
csendes tag

Elég jó telefon lett. A jack, az akku és kis szenzor sziget miatt tetszik. A kék színben valószínűleg húgom ballagására meg is venném. A lényeg a kamera és a jack meg van rajta. Egyéb hardver is rendben van.

(#48) adlersson válasza Kamikaze75 (#6) üzenetére


adlersson
aktív tag

Három változat van összesen egyébként.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#49) tomboy0013 válasza htc07 (#37) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nézz már szét a nagyvilágban... De elég ha a topikjába benézel... Nem 1-2 ember írja, van 1-2 akinek nincs vele baja a többiek meg háborognak ezerrel ami érthető is.
Igen, ez bizony silány minőség.

(#42) ghiottone : Van mindkettő és zöldül mindkettő nem csak az LG.

[ Szerkesztve ]

(#50) kutyek válasza INGJOKE (#40) üzenetére


kutyek
senior tag

Hát ha már amúgy is más hüvelyekre pályázol, akkor nem csoda ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.