Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Ryder1


Ryder1
senior tag

Használja valaki a telefont fólia nélkül?
Ujjlenyomatok mennyire látszanak meg úgy rajta?
Nekem még a gyári van rajta, de ahogy az néha kinéz...
Vagy esetleg üvegfóliából bevált típus, ami megfelelne a célnak? :D

(#1952) Nikaré válasza Ryder1 (#1951) üzenetére


Nikaré
őstag

Nemrég vettem le a fóliát, nem látszik kevésbé vagy jobban az ujjlenyomat.
Üveget még nem raktam rá.

(#1953) pilóta


pilóta
nagyúr

Van már valami konkrétum az android tiltásról? Érdemes így megvenni?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1954) Jack Oneill válasza pilóta (#1953) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most olvastam en is. Megdobbentem. Az uj telefonokon mar nem lesznek google alaklmazasok es a frissitesek sem fognak jonni elvileg. Ez akar minket is erinthet.

(#1955) erahurka válasza Jack Oneill (#1954) üzenetére


erahurka
félisten

Ez mi? Tudsz linkelni hírt?

(#1956) Jack Oneill válasza erahurka (#1955) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Errol zeng a pro topik.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1957) pilóta válasza Jack Oneill (#1954) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mondjuk az engem nem zavarna, hogy újabb android nem jönne rá, de ha biztonsági frissítések meg hibajavítások sem, az már gáz lenne. Pedig most pár perc alatt leesett az ára aprón, 110 körül már nagyon megérné...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1958) kiskuplung válasza erahurka (#1955) üzenetére


kiskuplung
őstag

"A jogosultságok elvesztése a gyakorlatban azt fogja jelenteni, hogy a készülékekről elérhetetlen lesz a Gmail, a Google Térkép vagy épp a Play áruház alkalmazások. Ha tehát minden így lesz, akkor a következő telefonokra semmi ilyesmit nem lehet majd telepíteni, a meglévőkön pedig el fognak avulni az alkalmazások, mivel nem érkeznek hozzá a rendszeres frissítések."

Remélem azért nem így lesz.... Kellett nekem behódolni a kínai cuccoknak :D Most majd rootolhatom, mint egy 15 éves :(

(#1959) erahurka válasza kiskuplung (#1958) üzenetére


erahurka
félisten

LOL. Bolond a Google ha ezt meglépi.

(#1960) Nikaré válasza erahurka (#1959) üzenetére


Nikaré
őstag

Miért ne lépné meg?
Ez politika amely összefonódik a gazdasággal.
Szerintem pár hónapig megy a huzavona aztán lesz valami kompromisszum, ha mégsem akkor a Huawei saját sw rendszert alkalmaz az új telefonokon.
Mi meg így is úgy is megszívtuk. :W

(#1961) kiskuplung válasza erahurka (#1959) üzenetére


kiskuplung
őstag

Rendeletet tartanak be, 4 napja feketelistára tették a Huawei-t Trumpék : [link]

Amúgy ugyanitt arról írnak, hogy a már meglévő telefonokat ez csak annyiban érinti, hogy biztonsági frissítéseket nem kapnak csak meg, mert azt a telefongyártók/szolgáltatók intézik: "But users of existing Huawei devices who have access to the Google Play Store will still be able to download app updates provided by Google. Apps such as Gmail are updated through the store, unlike operating system updates which are typically handled by phone manufacturers and telecoms carriers"

Amin már rajta a Google Play, ezen keresztül megoldott a többi app (Gmail, Maps, Youtube, ..) frissítése is.

Aztán majd kiderül, hogy mi az igazság..

(#1962) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Na szép most vettem a telót, lehet tovább kéne adni amíg ér valamit? :(((

Csak az a baj, hogy nem is tudom mit tudnék venni helyette.

(#1963) Koris


Koris
aktív tag

Egyébként a Gmaps korábban már volt tiltva a nem Global telókon Kínában,de erre mindenféle appot kreáltak ami a Gmapsra épült és működött de pl. idővonal nem volt rajta.A Reuters cikk magyarul: [link]

(#1964) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Ez a hivatalos jelenleg! Nyugi! Azért köztudott, hogy a magyar média szereti túlpörgetni a dolgokat konkrét tények megléte nélkül is.

link

(#1965) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Felhivtam a Telekomot. Ma ul ossze egy rendkivuli team ezt megbeszelni. A jelenlegi essoron kovetkezo keszulekekre vonatkozolag es az esetleges minosegi cserere vonatkozolag. De egyelore semmi konkretum nincs. Ezek csak hirek cikkek. Nincs hivatalos kozlemeny a ket fel reszerol. Megallapodasok is lehetnek meg.

(#1966) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Lehet akkora nagy probléma nincs is.. azért a HuaweiBlog a leghivatalosabb hely, ők kommunikálnak a többi huawei kirendeltséggel.

link

(#1967) kali válasza Jack Oneill (#1965) üzenetére


kali
legenda

(#1968) pilóta válasza Anonymus95 (#1966) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azért a Huawei-től ne várjuk, hogy a legrosszabb forgatókönyvet kommunikálja, főleg nem először. Majd ha nagyon egyértelmű lesz, akkor esetleg megerősítik, addig terelnek, amennyire lehet. Ez érthető, nem akarják saját maguk bedönteni magukat...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1969) Koris


Koris
aktív tag

Alakul a buli... [link]

(#1970) hubertus33


hubertus33
tag

Vajon a Főverzió frissítéseket megfogjuk kapni?? :F

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1971) krisz4b70 válasza hubertus33 (#1970) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Ez érdekel leginkább engem is.

(#1972) Tyibur válasza hubertus33 (#1970) üzenetére


Tyibur
tag

Miért fontos? Van olyan része a telefonnak, amit idáig nem működtetett a szoftver? A Lumián volt olyan, hogy külön kellett bekapcsolni a rádiót egy kis bütyköléssel. Itt nem tudok olyan hardverről, ami nem működne rendeltetésszerűen!
A Huawei, tudtommal minden eszközzel rendelkezik , ami a telefonok gyártásához, üzemeltetéséhez kell. Ráadásul ott van mögötte Kína.

(#1973) hubertus33 válasza Tyibur (#1972) üzenetére


hubertus33
tag

Azért fontos mert egy közel 200 ezres telefon tulajdonában vagyok mint ahogy te is és szeretném rajta az aktuális legűjabb rendszert használni mert miért ne!? Személyesen nálam ez kizáró ok ha nem kapunk megyünk a konkurens készülékért ami ugyanúgy kémkedik utánunk csak Tramp bácsit most a Huawei érdekli.... : :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1974) Koris


Koris
aktív tag

Azért a HTC nem csinálta rosszul,hogy szinte minden htc app fent van a Playen és onnan frissíthető😉

(#1975) Anonymus95 válasza Tyibur (#1972) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Igaz hogy Honor View 10 van nekem, de az Android 10-et én is várnám a rendszerszintű sötét téma miatt. Látássérültként nagy segítség lenne. Emellett a biztonsági frissítések sem utolsók..
Páromnak pedig húsvét előtt vettünk Mate 20 telefont. Nem azért vettünk ilyen szintű telefont, hogy most meg két frissítés után vége legyen a frissítéseknek. A vásárlásnál ezt is figyelembe vettem.

(#1976) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok,

Telekomos duál simes az ugye független?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1977) Nikaré válasza -Mosquito- (#1976) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Igen.

(#1978) kali válasza -Mosquito- (#1976) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Telekomnál jó ideje független már minden készülék, illetve - ellentétben a többi szolgáltatóval - a hűség intervalluma alatt is díjmentesen feloldja a hálózati zárat, még a részletre vásárolt készülékeken is, ha esetleg valaki annyira régi típust vett korábban, amin még volt korlátozás.

(#1979) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Fejelmenyek
[link]

(#1980) -Mosquito- válasza Nikaré (#1977) üzenetére


-Mosquito-
őstag

+ kali
Köszönöm a válaszokat. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1981) vlesi69


vlesi69
senior tag

Ez a Huawei mizéria az idióta amerikaiak agyszüleménye! Azért van a bojkot mert a Huawei és a ZTE rendelkezik az 5G technológiával ami mostanában kezdődik a kiépítés lásd Swájc ahol már működik, és az amcsik a fejükbe vették hogy a Kínaiak kémkedésre fogják használni. Ki a legnagyobb kémkedő a világon? A szakértők megmondták hogyha a Huaweit kitiltják az 5G kiépítéséből minimum 2-3 évvel vetné vissza a technológia fejlődést. Sajnos ez mind politika, az amcsik ipara haldoklik lásd apple, és a gépjármű ipart. / Elnézést hogy bizonyos neveket kisbetűvel írtam de én csak ennyire tisztelem őket! /

(#1982) croke válasza vlesi69 (#1981) üzenetére


croke
csendes tag

Lehet agyszülemény, lehet bármi egy biztos, rendesen megszívhatjuk....a Mate20 Pro-t máris törölték az Android Q listáról és ez várható a többire is.

(#1983) Jack Oneill válasza croke (#1982) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az a beta, mint elotesztelok.

[ Szerkesztve ]

(#1984) erahurka


erahurka
félisten

Elvileg a már forgalomban lévő készülékekkel kapcsolatban nem lesz változás.

(#1985) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Telekomtol kapott level
[link]

(#1986) krisz4b70 válasza Jack Oneill (#1985) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Reméljük így is lesz.

(#1987) vlesi69 válasza croke (#1982) üzenetére


vlesi69
senior tag

Majd elcsitul ez is, és megy tovább minden ahogy volt. Az idiótáknak csak gondolkodni kéne ami nehezükre esik a Huawei rendelkezik a legfejlettebb technológiával és az amcsiknak minden kell majd ez is és biztos lesz megegyezés. Ha nem majd marad levélnehezéknek a telefon.

(#1988) Tyibur válasza vlesi69 (#1987) üzenetére


Tyibur
tag

Miért lenne nehezék? Most nem működik jól? Nekem Mate 9 -em van. "Unalmas", azaz semmi baja nincs, úgy működik ahogy kell. "20-ast ősszel fogok venni, mert lejár a Mate 9-es szolgáltatói ideje, s akkor váltok, úgy, hogy lesz még egy év garija is. Jó lesz valamelyik családtagnak, 3 felnőtt lányom, 6 unokám van :-) Nincs számomra olyan szoftver frissítés, ami eget rengető változást hozna, hozott volna a telefon megjelenésekor rajta levő szoftverhez viszonyítva, főleg, ha akkor megfelelően optimalizálták a készülékhez. A gép frissítés után sem vágja a füvet, nem viszi az asszonyt a boltba, stb. stb... Lehet rajta telefonálni, zenét hallgatni, filmet nézni, ... vagyis azt produkálja, amiért megvettem. Jó készülék. A 20-as is jó lesz, bizton tudom.-) csak lassan múlik az idő:-)

(#1989) persil válasza Jack Oneill (#1985) üzenetére


persil
nagyúr

Az a baj, hogy ez netto faszsag sajnos, de kis rosszindulattal hazugsagnak is lehetne mondani.

A jelen allaspont szerint frissitesek a piacon levo keszulekekre SEM lesznek.

Tyibur
Az lehet, hogy neked semmi szukseged a frissitesekre es megvagy nelkuluk, de a programjaid nem. A kellemetlen az lesz, amikor kozli valamelyik szamodra fontos app, hogy frissiteni kene, vagy ujabb android verzio kellene hozza, de nem tudsz frissiteni. Szoval a "frissites semmi egetrengeto ujdonsagot nem hoz"-nal sokkal osszetettebb a helyzet.

Plane, hogy most foleg olyan appokrol van szo, amit rengetegen hasznalnak a mindennapjaik soran. Gmail, youtube, drive, translate, maps stb stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1990) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok!

Használja valaki a készülékét tok nélkül? Ha igen mennyire strapabíró úgy karcolódik? Nagyon szép tok nélkül és kipróbálnám úgy hogy mennyire komfortos használni.

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1991) persil válasza hubertus33 (#1990) üzenetére


persil
nagyúr

Az enyem meztelen es semmi baja zsebben hordva. Pedig egyszer mar sikerult ugy odabasznom egy szekrenynek, hogy lefele mindket oldalnak nekiutodott vagy 5x :D Mint a pinball :D

Ettol fuggetlen tenyleg vigyazok a dolgaimra, szoval nem szorom csak ugy bele az iroasztal fiokjaba meg ilyesmi.(ilyet mar lattam, azert irom peldanak :D Konkretan a konnyem csordult ki :D )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1992) krisz4b70 válasza hubertus33 (#1990) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Azt nem tudom mennyire bírja de az biztos, hogy nagyon csúszós vigyázz vele.
Én nem merném megkockáztatni, tok nélkül csak egyszer kell leejteni és megvan a baj.

(#1993) hubertus33 válasza persil (#1991) üzenetére


hubertus33
tag

Köszi a választ bár elég csúszós így "meztelenül" :D de kipróbálom :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1994) hubertus33 válasza krisz4b70 (#1992) üzenetére


hubertus33
tag

tudom épp most tesztelgetem és nagyon para ahogy csúszkál ha egy picit is lejt valami amire lerakod lehet hogy marad a tok . :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#1995) persil válasza hubertus33 (#1993) üzenetére


persil
nagyúr

Tenyleg olyan, mint egy hal O.o

En speciel meg a g flex-nel raszoktam arra, hogy amikor egy kezzel hasznalom, akkor a kisujjamon pihen a tolto csatinal, a tobbivel meg csak tamasztom, hogy ne doljon hatra, igy tomott bkv-n is tudok sms-t irni :) Mondjuk eloszor kurva kenyelmetlen volt :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1996) Anonymus95 válasza persil (#1995) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Én is így tartom ezzel a technológiával.
Egyébként tok nélkül csak otthon használom a szobában.

(#1997) Carline válasza Anonymus95 (#1996) üzenetére


Carline
őstag

Tok nélkül nekem pl. ágyban párnáról, takaróról, mindenhonnan lecsúszik. Átlátszó vékony tok kezdetektől rajta van. A nélkül nem merem használni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1998) vlesi69


vlesi69
senior tag

A legújabb cikk a Huaweiről. Többet buknának az amcsik. https://www.napi.hu/tech/huawei-ugy-telefon-kina-usa.684606.html

(#1999) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok,

Üvegfóliából milyet javasoltok?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#2000) ferzoli


ferzoli
Ármester

Sziasztok!

Előfordult másnál is, hogy témaváltásnál beragadt valamelyik téma ikonkészlete?
Bármilyen más témára próbálok váltani, megtartja a korábban próbált luxury téma ikonjait. :F
Valami ötlet, javaslat az újraindításon túl? FR-t kihagynám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.