Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) MikeWazowski válasza kiskuplung (#596) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És jelenleg melyik verzión vagy?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#602) Szotyi25 válasza imrecs (#600) üzenetére


Szotyi25
tag

Szia! Nekem 6-os szériás samu tv van. A telón lehúzom a mindenes menüt (fogalmam nincs mi a pontos neve) Katt a vezeték nélküli kivetítésre, a teló pillanatok alatt megtalálja, a TV-n el kell fogadtatni a párosítást és bejön egy kísértetiesen windowsos képernyő.

(#603) Charx válasza Szotyi25 (#602) üzenetére


Charx
senior tag

Igen, ez a desktop mód, de ott lehet kiválasztani hogy ha csak tükrözést szeretnél.

(#604) Tempus_fugit válasza imrecs (#600) üzenetére


Tempus_fugit
tag

Nekem Chromecast-tal hibátlan az átvitel.

(#605) Technoman


Technoman
őstag

Ha valakit Jézuskára még érdekel :

A FirstPhone-nál (ők hivatalos dealernek mondják magukat, nem tudom, hogy azok-e) rendesen a sufnisok alá mentek. 230e helyet, 175e a teló
Az akció dec 31-ig tart

Ja, a link bocsi :B

[ Szerkesztve ]

(#606) csubííí válasza Technoman (#605) üzenetére


csubííí
senior tag

Az ár nem valós, a vásárlók megtévesztése az egész. Nézd meg a honlapjukon, több készülék ára sem egyezik meg a linkelt oldalon találhatóval. Szép és jó is lenne ennyiért : ) .
http://firstphone.hu/hu-hu/category/filter/290764016014328396/

Note 9 sem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#607) Carline válasza csubííí (#606) üzenetére


Carline
őstag

Mint írják is, hogy ez nem a webshop ár, hanem be kell menni üzletbe és ott annyi.
Persze hogy van-e készleten telefon azt nem tudom.
Ha nincs akkor a semmire én is tudok alacsony árat kiírni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#608) Semm1 válasza Carline (#607) üzenetére


Semm1
tag

Lehet csak 1-2 darab /Bolt mint a Black Friday alatt.

Amúgy hivatalos viszonteladók.

(#609) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Valakinek jött már a .147-es frissítés? Nekem se OTA, se a PC nem jelzi :( :O Pedig most lenne időm újralakni a rendszert, mert akarnám....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#610) Carline válasza MikeWazowski (#609) üzenetére


Carline
őstag

Már rég... [link]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#611) Luser2000 válasza MikeWazowski (#609) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem sem jelez egyik módszer sem.
Még a gyári .108 alatt semi jött hetekig semmi, aztán manuálisan mentem .122-re. Azon viszont rögtön az elején szólt a .146 frissítésre.
Furán működik.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#612) komarci válasza imrecs (#600) üzenetére


komarci
tag

Szia! A Tv készülékedben nincs beépített Google Chromecast. Ez [link] megoldja a problémád és youtube , hbo go stb működni fog.

(#613) MikeWazowski válasza Carline (#610) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen azt láttam, azért kérdeztem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#614) Kékmadár93


Kékmadár93
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha manuálisan frissítem a Telekomnál vásárolt készüléket, akkor az jár e garancia vesztéssel?
Illetve előtte Samsungom volt, aminél volt olyan lehetőség, hogy hiába volt Telekomos a készülék, le lehetett tölteni a hivatalos független romot, és így mindig normálisan, időben frissült a készülék.
Meg lehet oldani ezt, a Huawei esetében is?

!!The truth is out there!!

(#615) Carline válasza Kékmadár93 (#614) üzenetére


Carline
őstag

Azt azért észrevetted ugye, hogy itt nincs Telekomos rom, ellenben Samsungon ahol sok integrált T cucc is benne van rendszer szinten.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#616) Kékmadár93 válasza Carline (#615) üzenetére


Kékmadár93
tag

Barátom nem vettem észre, mivel a Samsungnál nem csak amiatt Telekomos egy rom, hogy tele van pakolva T-s cuccokkal, hanem ezer más ok miatt is, kezdve olyan alapvető dolgokkal, mint például hogy még a beállítasok bizonyos pontjainak a sorrendje is eltérhet.
(Tudom, mert a családban két ugyanolyan készülék van, az egyiken független rom, a másikon függő)
De egyébként köszönöm a válaszodat, megnyugtatott, csak korábban még nem volt Huawei készülékem.

!!The truth is out there!!

(#617) imrecs válasza komarci (#612) üzenetére


imrecs
csendes tag

Köszönöm!
Jó ötlet,de most "hirtelen felindulásból" rendeltem a teló mellé a T-től egy Lg tv-t is(5 év garival),hátha az is tudja már ezt a megoldást.

(#618) Techergo87


Techergo87
csendes tag

Véletlenül nagyon érdekes dolgot vettem észre. Hiába van bekapcsolva az ujjlenyomat olvasó készülék feloldásához, simán felold a telefon kijelző simitásra is. Mikor észrevettem újra indítottam a telefont és utána jó volt, simitásra már pin kódot kért, de a második alkalommal már megint feloldott simitásra. Van valami külön beállítás h ezt ne csinálja? Ez így nagyon nem biztonságos.

[ Szerkesztve ]

(#619) rolandrepasi válasza Techergo87 (#618) üzenetére


rolandrepasi
tag

Az intelligens feloldás nincs bekapcsolva? Beállítások keresőben keress rá... Úgy gyorsabb..

[ Szerkesztve ]

(#620) Techergo87 válasza rolandrepasi (#619) üzenetére


Techergo87
csendes tag

Köszi a tippet, lehet annak volt tudható hogy otthon voltam és az hozzá volt adva a smart lockhoz. Otthon utána végig csinálta. Most eljöttem otthonról így már nem csinálja.

(#621) Gyurka76


Gyurka76
újonc

Sziasztok nekem tegnapelőtt frissített 146. azóta folyamatosan kikapcsol a telefon. Bekapcsolásnál is bejelentkezik a hálózatba aztán ki írja nincs szolgáltatás és kikapcsol. Factory reset meg volt utána 15-30 perc működik azt kikapcsol.

(#622) siege5 válasza Technoman (#605) üzenetére


siege5
aktív tag

Rögtön be is mentem, ennyiért már nem vaciláltam, volt is még az itteni üzletben 1db twillight. Az ár valós volt a 2 év gyártói is. Indulás után frissített is .146-ra. Köszi az infót.

(#623) Technoman válasza siege5 (#622) üzenetére


Technoman
őstag

Szívesen. Akkor vastag volt nálad, az idei Jézuska :)

Kérdésem, aki már feltette az új FW-ket (146/147), annak javult a fotó képesség? (nem nagyon emlékszem, hogy ezt kibeszéltük volna)
thx

Boldog Karácsonyt mindenkinek :DD

[ Szerkesztve ]

(#624) MikeWazowski válasza Technoman (#623) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#625) siege5 válasza Technoman (#623) üzenetére


siege5
aktív tag

Érett már egy jó ideje a váltás (p9 lite volt eddig), és most még a Karácsony is besegített :D Vaciláltam a 4 vs 6 giga ramon hosszú táv miatt, de bőven kompenzálja, hogy nagyon gyors a rendszer (illetve így már az ár amit spóroltam is döntő tényező volt), így újratöltés esetén is pillanatokon belül dolgozik a rendszer. Eddig elégedett vagyok vele.

A kérdésedben nem tudok segíteni, sajnos (nem sajnos :D) szinte azonnal a 146-al kezdtem így nincs viszonyítási alapom.

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#626) negroo válasza siege5 (#625) üzenetére


negroo
aktív tag

Ez a ram mizéria tök felesleges, mert a nagyon régi eszközön még nagyon jó lett volna. Most már nem számot tevő, mert gyorsan vissza tölt. Amúgy a rendszer is azzon van, hogy mindig legyen betöltve valami. Viszont egy chrome 20 lap meg van nyitva már elfingik egy 8gb is. :) Ha játékból lépsz ki be akkor az gáz, de nem hiszem, hogy fél órát kell várni rá. Én szadomazóhita vagyok, mert a nokia 3650 netezési élményekkel teli világnál ez über gyors. :)

(#627) siege5 válasza negroo (#626) üzenetére


siege5
aktív tag

Igen, már más, mint akár anno volt, előny, de nem feltétlen okoz már gondot.
Most már a tokon jár az agyam, a szín matt jó volna az átlátszó (nilkin TPU), de az kevesebb védelmet nyújt, vagy marad az erősebb (nilkin super frosted), de ez meg elrejti :D Kár, hogy nincs kötes megoldás.
Mindig csak a gond :D

[ Szerkesztve ]

(#628) thompherkins válasza siege5 (#627) üzenetére


thompherkins
tag

Cserélgetni kell a tokokat. Egyszer nilkin egyszer átlátszó legyen rajta ☺
Még egy flipes tokot veszek rá. Mert védelem szempontjából az a nyerő szerintem. Az is nilkin lesz a gyárit drágálom.

(#629) Semm1 válasza Technoman (#623) üzenetére


Semm1
tag

Szerintem normál fényviszonyok mellett nincs különbség. Éjjel, esti módban és kevesebb fény mellett tisztábbaka a részletek.

(#630) Technoman válasza Semm1 (#629) üzenetére


Technoman
őstag

Kösz a választ :R . Ez a night mód javulás (fontos), melyik FW-el jött meg: a 146 vagy a 147-el ?
thx

(#631) Carline válasza Technoman (#630) üzenetére


Carline
őstag

A 146-ra egy kicsi 123MB-os patch volt csak a 147-es és csak a google decemberi biztonsági updatet tartalmazta.
Ez alapján a 146 volt a jelentősebb, több mindent tartalmazó.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#632) rafis83


rafis83
tag

146/147-es verziónál nekem eltűnt az a lehetőség, hogy pl. a YouTube app-nál teljes képernyőn jelenjen meg a videó. Másnál is ez van?

(#633) MikeWazowski válasza rafis83 (#632) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hogy érted? Nekem mindig úgy ment a videó, hogy a nocs mentén végig fekete volt a sáv.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#634) Semm1 válasza Technoman (#630) üzenetére


Semm1
tag

Nekem a .146-os van fent.

(#635) thompherkins válasza rafis83 (#632) üzenetére


thompherkins
tag

Megnéztem szét lehet húzni továbbra is a YouTube videót teljes képernyőre 147-es fw-en

(#636) thompherkins válasza MikeWazowski (#633) üzenetére


thompherkins
tag

Ha a két ujjaddal "széthúzod" a YouTube videót akkor a notch körül is lesz tartalom. Alapban fekete sáv van

(#637) rafis83 válasza thompherkins (#635) üzenetére


rafis83
tag

Köszi szépen, akkor nálam van valami gikszer.

(#638) MikeWazowski válasza thompherkins (#636) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezt nem is tudtam. Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#639) rafis83 válasza rafis83 (#637) üzenetére


rafis83
tag

Gyári visszaállítás megoldotta a problémát. (Ilyenkor hasznát venném a régi micro sd kártyámnak az adatmentésnél, de hát kell nekünk az új szabvány nano sd).

(#640) Luser2000


Luser2000
addikt

Most jelezte a .147-es frissítést. Telekomos.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#641) MikeWazowski válasza Luser2000 (#640) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is! :C
Csinálok is utána egy FR-t. Most van időm belakni.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#642) Nikaré válasza MikeWazowski (#641) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem is, de csak" biztonsági frissítés. :)

(#643) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Udv Urak!
Tudnatok segiteni? Nehezen tudok donteni ket telefon kozott. S9+ es mate 20. Ami szempont nalam, a kamera es az akksi. Tudnatok pro es kontrakat mondani? Tapasztalatokat, velemenyeket? Keszenleti ido, kijelzoido es kamera fuggvenyeben. Eddig samsungom volt, most s7 edge van es nem csalodtam a samuban, 1 dolgot leszamitva. Lehetne bennuk nagyobb akksi.
Elore is koszi mindenkinek :)
Kivancsi vagyok, mit hoz az S10, de szerintem gyer akksi lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#644) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#643) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Amennyiben a kamera és az akksi a fő szempont akkor nem kérdés, hogy a Mate 20 kell Neked... Nekem állandó wifi/mobilnet, GPS, szinkron mellett 7-8 óra SOT-om van. Utána töltő és olyan gyorsan feltölti, hogy mindig azt hiszem valami gond van....

Egyébként ma reggelre egy elég furcsa dolgot tapasztaltam... ugye megjött a .147-es frissítés és csináltam egy teljes FR-t, utána belaktam. Letiltottam jó pár alkalmazást és reggel 5 letiltott alkalmazás volt az alap főképernyőmön.. ráadásul frissítve, igaz, nem volt kikapcsolva az automatikus frissítés play-be. Azért ilyet még nem tapasztaltam... :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#645) thompherkins válasza Jack Oneill (#643) üzenetére


thompherkins
tag

Akksiban biztosan gyengébb a Samsung. Viszont a tesztek a kamerát nagyon dicsérik. Illetve ha bejön a lekerekített kijelző meg az amoled mint típus illetve nem vagy oda a notch-ért, akkor a Samsung.
Az akkumulátor nem a Samsung erőssége ebben a mi kis mate telefonunk sokkal jobb.

(#646) Luser2000 válasza Jack Oneill (#643) üzenetére


Luser2000
addikt

Én S9+ készülékről váltottam. A kamera ott egyértelműen jobb. Sokkal egyenletesebb minőséget produkált automata üzemmódban. Itt az aksi kárpótol, illetve nagyon jó a széleslátószögű lencse. Nekem tetszik a hatalmas kijelző is a M20 esetén. Talán a vezeték nélküli töltő hiányzik csak, ami a Samsung esetében adott volt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#647) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Koszonom mindenkinel a valaszokat. Merlegelek es kiprobalgatom oket.

(#648) Luser2000 válasza Luser2000 (#640) üzenetére


Luser2000
addikt

Úgy tűnik, hogy a következő, vélhetően .17x verzióban lesz újabb kamera frissítés is, amely kifejezetten a fotók minőségére vonatkozik. Erre enged következtetni az XDA egyik topikjában talált infó. 1 és 2

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#649) Technoman


Technoman
őstag

Az jó lenne, mert továbbra is két modell között őrlődök (Mate 20 vs S9+)
A Mate előnye a széles látószög
Az S9-nek meg a jobb kamera (ha jól tudom)

[ Szerkesztve ]

(#650) MikeWazowski válasza Technoman (#649) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Semmivel sem jobb. Sztem a Huawei kamerája lényegesen jobb. Olvass külföldi teszteket.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.