Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Eagl3 válasza zenwalk (#1199) üzenetére


Eagl3
veterán

Szolgáltatódnál kérdezz rá, hogy be van-e központilag élesítve nálad a VoLTE.

(#1202) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Nos ez is megjött. Ez a 4. szar.
Szóval ilyet ne vagyetek.
Fehér keretes. Volt fekete is, viszont fehérről nem volt fotó igy azt gondoltam ez sima keret nélküli lehet. Hát nem. Ráadásul, nagyon méretpontos, szerintem vastagabb is mint kellene, igy a tok sajnos felnyomja a széleinél.
[link]

(#1203) Nikaré válasza Jack Oneill (#1191) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem vagy idegesítő. :)

(#1204) Charx válasza H2o-pok (#1202) üzenetére


Charx
senior tag

Próbáld meg ezt, nekem nagyon bejött.

(#1205) edmond3


edmond3
csendes tag

Sziasztok!

November óta használom a telót, mindennel meg vagyok elégedve, viszont fotózáskor auto módban gyakran nem találja el a fehéregyensúlyt, picit hidegek, kékesek a fotók, nem elég élénkek.
Pro módban tudom hogy lehetne állítani, de arra ott van a tükrös gép,ne kelljen már ezzel kínlódni.

Szoftveresen a mate20pro-n már javították a problémát frissítésen keresztül, remélem mi is megkapjuk.

(#1206) Nikaré válasza Charx (#1204) üzenetére


Nikaré
őstag

Srácok! Jól működő hívásrögzítőt tudtok?

(#1207) MikeWazowski válasza edmond3 (#1205) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Melyik verzió fut nálad? Lehet a mostani 187-es frissítéssel javították a pro-ban? Mert elvileg mi is azt kaptuk meg.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1208) edmond3 válasza MikeWazowski (#1207) üzenetére


edmond3
csendes tag

Szia!

187-es frissítés van nálam, ebben csak a szuper macro mód változott. Jellemzően a kültéri fotókra igaz a fehéregyensúly probléma, portré módban rendben van.

(#1209) Jack Oneill válasza edmond3 (#1205) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Eleg szepen belovi a szineket nalam az AI. Viszont auto modban is tudsz szineket erositeni. A kepernyo felso reszen van a szinerosseg.

[ Szerkesztve ]

(#1210) Charx válasza Nikaré (#1206) üzenetére


Charx
senior tag

Én ezt használom, jól működik de újraindítás után érdemes elindítani, mert nem mindig indul el automatikusan.

(#1211) Zsocy155 válasza Nikaré (#1206) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Nekünk ez vált be. Eddig hiba nélkül működik.

(#1212) Carline válasza Zsocy155 (#1211) üzenetére


Carline
őstag

Pie előtt én is ezt használtam a telefonjaimon, de most azt írja, hogy a rendszer már nem támogatja a hívások felvételét.
A felvett hangon pedig hallani hogy csak a hangszóróból visszaszűrődő hangot veszi fel ami halk és zajos.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1213) Zsocy155 válasza Carline (#1212) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor az asszony még nem hallgatott vissza egyet sem. Neki van a Mate 20.

(#1214) Semm1 válasza Jack Oneill (#1188) üzenetére


Semm1
tag

Ez így igaz, hogy töltő függő, nálunk van a családban egy P9 Plus és Honor 8, azoknak a töltőjével gyors töltést ír, a gyárival meg szuper töltés ugye. Különbség van, kb. 40-45 perccel lassabb a régi töltővel.

(#1215) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ez az okos vezerlo baromi jo. Csatlakoztam a TV-re es siman kezelem vele.

(#1216) Carline válasza Jack Oneill (#1215) üzenetére


Carline
őstag

Hát az egy alapból a telefonon lévő alkalmazás. Nem kapkodtad el az ismerkedést a telefonnal. 16 nap alatt meglett a távvezérés app.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1217) Jack Oneill válasza Carline (#1216) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez gonosz volt.
Nem foglalkoztam ezzel az appal eddig. Es titokban beuzemeltem, a Felesegem meg csak nezett, miert kapcsol el a TV masik csatornara, mikor nem arra rakta :D

(#1218) Carline válasza Jack Oneill (#1217) üzenetére


Carline
őstag

Egy kicsit annak is szántam... bocsi :R
De legalább heccelted egy kicsit és elszórakoztál... :D

Eddig is ha lehetett olyan telóim voltak amik képesek voltak infrán távirányítani. A Peel Smart Remote alkalmazást használom régóta (nem engedem frissülni mert most már teleszórták reklámmal) és azt viszem át telóról telóra, mert abban benne vannak a profilok amiket csináltam az idők folyamán (tv, hifi, beltéri, mások tévéi)
Ezelőtt volt Mate8-am ami rootolt volt és úgy át tudtam vinni huaweire az appot az adataival és onnan a huawei backup app tudja átrakni pl erre a nem rootolt telóra is az alkalmazást az adataival.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1219) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
2 napja tulajdonosa vagyok a tipusnak és egyenlőre tanácstalan vagyok hogy megtartsam e vagy nem😂
Ugyanis egy meizu 16th eladása után váltottam a mate 20 ra és annyival sokkal többet nem mutat a típus, hogy megtartsam.
Ott azért amoled kijelző van ráadásul compactabb is mint a mate mert azért valljuk be ez már nagy tepsi 😁
Egyébként a kijelző fényerejét, hogy lehet jobban feltolni, valahol 860 nitet is irtak???

(#1220) Carline válasza espi38 (#1219) üzenetére


Carline
őstag

Nem ismerem a Meizu-t, olyanom még nem volt. Kifejezetten szeretem a nagy kijelzős mobilokat, nincs kis kezem, így nem annyira tepsi érzésű telefon.
A fényerőre annyit reagálnék, hogy én fél és negyed közöttin használom automatán és úgy is kellően világos, olvasható.
Viszont a nitekkel fogalmam sincs hogy áll, a szemem nem mérőműszer.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1221) espi38 válasza Carline (#1220) üzenetére


espi38
őstag

Ebből a szempontból nekem is bőven elég ez a fényerő csak érdekesség miatt kérdeztem 😁
Én is szeretem a nagy kijelzős mobilokat 6"alatt nem is keresek de ez már egy kicsit túlzás, de biztosan meglehet szokni.

(#1222) Carline válasza espi38 (#1221) üzenetére


Carline
őstag

Ha használtad és szeretted az AOD-t, akkor hiányozni fog az amoled. Itt csak üzenetjelző led van, de szerencsére itt még rgb és nem egyszínű mint már más mobiloknál.
Nekem ezelőtti telóm Redmi Note5 volt, ami fizikai méretre pont ekkora volt, de kijelzője ~0,6" kisebb. Szóval ez a teló ezért a méretért szép nagy kijelzővel kárpótol.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1223) espi38 válasza Carline (#1222) üzenetére


espi38
őstag

Nem használtam AODt jobba szeretem a ledes értesítést😁
A készülék hihetetlenül gyors, és minőségi darab itt a mérete a "megszokás" kérdése lesz nálam a fő szempont.
Egyébként ha veszek hozzá egy USB c hdmi kábelt akkor akár egy 4K tartalmat is letudok játszani vele, mert elvileg tudja a típus?

(#1224) espi38


espi38
őstag

Hu ez a topic látom nagyon csöndben van és az csak azt jelenti,hogy a készülék hibátlan nincs gond vele:)

(#1225) Jack Oneill válasza espi38 (#1224) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Tulajdonkeppen jol megfogalmaztad. Valoban szinte problemamentes a keszulek. A pro verzio amoled kijelzoje miatt sokkal tobb problemaval kuzd, ezert halat adok az egnek, hogy a sima sokkal jobban megtetszett. Sajnos a marketing domping miatt pont a pro verziot veszik tobben szerintem, pedig a sima nem hogy szebb, de meg sokkal elonyosebb is. Nagyobb, lapos kijelzo, kisebb notch. Ugyanolyan jo kamera, csak kisebb felbontassal. Akarhogy nezem a prot megmost is, nem tud meggyozni. Ez egy brutal jo valasztas volt.

(#1226) espi38 válasza Jack Oneill (#1225) üzenetére


espi38
őstag

Valóban jó készülék csak a méretével nem tudok kibékülni,de ha nem veszik meg reális áron akkor megmarad majd legfeljebb jó lesz pinpong ütőnek:)

(#1227) MikeWazowski válasza espi38 (#1226) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem megszokható. Pár hét után már nem is akarsz kisebb kijelzős telefont. ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1228) Jack Oneill válasza espi38 (#1226) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En teljesen megszoktam. Igaz, nagy a kezem. De a Felesegem kezeben pl elvesz a telefon :D
Probald hasznalni meg, meg fogod azt szokni szerintem. Raadasul itt a keszulek haz es kepernyo arany is nagyon jol megoldott. Picit nagyobb a kijelzo, mint a Galaxy Note 9-nek,megis kisebb a keszulekhaz.

(#1229) espi38 válasza Jack Oneill (#1228) üzenetére


espi38
őstag

Na ezt tapasztaltam,valóban kisebb mint a note9-nagyon eltalálták a méretet de ezzel már embert lehet ölni:)

(#1230) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#1228) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most nezem, mekkora baromsagot irtam. Szoval a Felesegem keze tunik el a telo mellett szinte, hozza kepest olyan nagy a keszulek.
De ha mar tepsi meret. Szerintem teljesen kezelheto. Eloszor en is tartottam a merettol, de siman, mondhatni 1 nap alatt megszoktam. Mar egy kezzel irni is tudok rajta, pedig az sem egyszeru. A tartalom fogyasztas meg ezen a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#1231) persil válasza Jack Oneill (#1230) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol a kijelzohoz kepest konkretan kompakt a telefon.
Eleg csak visszanezni mondjuk egy xperia z ultra-t, amin cukraszkarej meretu kavak vannak. 2 centivel magasabb es igy is kisebb a kijelzo. Vagy lg g flex, 6 inch-es kijelzovel is nagyobb a haz :D

En egy ideje csak 5.5 folotti telokat hasznalok es abszolut nem erzem nagynak, a kavak nagyon keskenyek, a mini notch meg hatalmas otlet volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1232) zenwalk


zenwalk
senior tag

Akik gesztusvezerlest használnak. Nem szokott a főképernyőre ugrani ha hozzaertek a képernyő alsó részéhez, ahol a fokepernyore ugrás gombnak kellene lennie?

(#1233) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Fejlemenyek
[link]

(#1234) vectras válasza zenwalk (#1232) üzenetére


vectras
tag

Nem tapasztaltam. Most direkt próbálgattam is de nem csinálja

(#1235) Jack Oneill válasza zenwalk (#1232) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kiprobaltam. Nalam sem ugrik vissza.

(#1236) MikeWazowski válasza zenwalk (#1232) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nálam sem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1237) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Par esti kep a teloval. Ez fantasztikus.
[link]

(#1238) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#1237) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egyébként érdekes, hogy az esti mód 2000-es isoval dolgozott, ami borzalmas zajos képet hozott. Viszont manuális módban szép lett szerintem.

(#1239) Eagl3 válasza Jack Oneill (#1237) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem értem, miért vannak úgy elájulva az éjszakai képektől a Huawei tulajok. Attól eltekintve, hogy a nagyobb záridő és a szoftveres mahinálás összehoz egy olyan képet, ami világos (ergo látszik a téma) a képek minősége katasztrófa. Szinte az összes éjszaka készítet kép bemozdul, életlen és zajos.

(#1240) Tempus_fugit válasza Eagl3 (#1239) üzenetére


Tempus_fugit
tag

A bemozdulás ugyebár a záridővel és a stabilizálás hiányával összefüggő probléma. A záridő kérdése nem gépspecifikus, az OIS igen, hozzátéve, hogy az OIS sem csodatévő feature.
Tekintve, hogy a telefonban (és más gyártók telefonjaiban is) körömpiszoknyi érzékelő van (mivel a kompakt fényképezőgépek gyakorlatilag eltűntek, így a következő összehasonlítási lépcső az 1" érzékelővel ellátott, jellemzően prémium fényképezőgépek, ott meg már nem kérdés, hogy egy telefon se állja a versenyt), így mind a hozsannázás, mind pedig a lehúzás inkább érzelmi síkon mint észérvekkel megalapozott vélemény...

(#1241) Jack Oneill válasza Eagl3 (#1239) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerintem kezdjuk ott, hogy telefontol ne varjunk profi fenykepezo altal keszult kepminoseget. Aki ilyet var, annak nyilvan szar ez a minoseg. De en nem olyat varok es ezzel tisztaban is vagyok. Viszont egy galaxy s7 edge valtas utan mar megbocsass, de ez fantasztikus. Es akarhogy nezzuk, ez a minoseg megallja a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#1242) vectras válasza Jack Oneill (#1241) üzenetére


vectras
tag

https://photos.app.goo.gl/6piqRWqTAvsRKfMH7 Van mikor tényleg jó képet lő.

[ Szerkesztve ]

(#1243) MikeWazowski válasza vectras (#1242) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És ezt állvány nélkül, automata módon?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1244) Jack Oneill válasza vectras (#1242) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Tök jó lett, DE!!! Azért itt volt megvilágítás. Könyörgöm az én képemen este 9-kor kivilágítatlan volt minden. Gyakorlatilag azt nem láttam, hova teszem le az állványt.

[ Szerkesztve ]

(#1245) vectras válasza MikeWazowski (#1243) üzenetére


vectras
tag

Állvány nélkül kézből esti mód. Annyi hogy gyári szerkesztővel állítottam a színeken. Jack: igen volt fény de szerintem pont erre van kitalálva hogy ha látsz hasonló dolgot meg tudd örökíteni

[ Szerkesztve ]

(#1246) Jack Oneill válasza vectras (#1245) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En nem fikazom a kamerat amugy, nyugi 🙂... Sot... Igaz, amikor eloszor erdeklodtem itt a forumon, akkor fikaztam, de ezt mar nagyon banom 🙂
Nekem S7 edge utan mindenkepp elorelepes, pedig az is nagyon jo volt.

[ Szerkesztve ]

(#1247) vectras válasza Jack Oneill (#1246) üzenetére


vectras
tag

Gondoltam 😁. Nekem inkább a nappali képekkel van bajom meg a makróval. Nagyon elmossa az algoritmus.

(#1248) MikeWazowski válasza vectras (#1245) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Miféle gyári szerkesztő?

Egyébként meg a kép csodás.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1249) vectras válasza MikeWazowski (#1248) üzenetére


vectras
tag

Ami a galériában van. Alul a szerkesztès menü.

(#1250) a.sebi válasza Eagl3 (#1239) üzenetére


a.sebi
őstag

Én meg azt nem értem , hogy miért köpülsz be ide !?
Latjuk , hogy értesz hozzá hagyd meg az örömöt nekünk erre , hogy az elkészült képek tetszenek nekünk ! Senki nem mondta , hogy ez milyen brutál ! Telefonoknál ez a képminőség rosz fények között jó képet csinál , talán a piac top 3 esti megoldása ez ! De köszönjük , hogy felvilágosítottál minket , hogy szar ! Szia !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.