Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) thompherkins válasza miquci (#950) üzenetére


thompherkins
tag

Beállítások
Biztonság és adatvédelem
Zárképernyő jelszó
Intelligens feloldás (itt kéri a 6 számjegyű képernyő zár kódot)
Itt megbízható eszközök.
Itt ha törlöd az órát akkor működnie kellene a dolognak

(#952) Jack Oneill válasza Techergo87 (#949) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen, az volt :D :D
Este otthon rendelem is.

(#953) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#952) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Meg nezek hozza egy jo kis spiegen tokot, aztan kezdodhet az ismerkedes. Fura lesz samsung utan.

(#954) ducsidu


ducsidu
senior tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozom a készüléken, mert jó áron van jelenleg. Összességében nagyon tetszik hardverileg, egy dologtól félek és az a szoftver.
Elég az EMUI-nak a 4 GB RAM? Jelenlegi telefonom 3 gigával van szerelve és az már kezd kevésnek tűnni, pedig közel stock Oreo van rajta.
Hány Android verzió frissítésre lehet számítani? Következő kettőt megkapná?
Kisebb szoftveres javítások jönnek rendszeresen?
Ha nyitható lenne a bootloadere, akkor ezek a kérdések nem lennének nekem fontosak, de így számítanék rendes supportra a gyártótól.

Remélem nem hülye kérdések, a válaszokat előre is köszönöm!

(#955) miquci válasza thompherkins (#951) üzenetére


miquci
tag

Köszönöm szépen a segítségedet, úgy néz ki hogy működik a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#956) thompherkins válasza ducsidu (#954) üzenetére


thompherkins
tag

Szia!
A helyedben mást telefont keresnék. Talán a oneplus6T, ahol a RAM is több és a bootloader is nyitható, ahogy tudom,.
Akik már használjuk meg vagyunk elégedve az eszközzel. Ár értékeben nagyon jó szerintem.
Elég a RAM, az EMUI is használható, a készülék szuper, de...
Ha már most azon filózol, hogy a RAM elég-e akkor végig ezt fogod figyelni és zavarni fog, ha észreveszed, hogy kilövi az alkalmazásokat az EMUI (nem csak a RAM miatt, hanem ez már csak ilyen)
Az android verziók, meg a szoftver frissítések mindig is kérdésesek lesznek, minden telefonnál (talán a pixel kivétel). Én az 4.1 óta nem találkoztam eget verő változással android terén, az volt az első ami minden szinten elfogadható volt. A telefont egyébként, 9.0-val kaptuk meg, sok nagyobb nevű telefongyártó még ki sem hozta ezt a verziót a csúcstelefonokra sem.
A kérdések nem hülyék, csak ha már most ezek izgatnak, később nagyon zavaró tud lenni, ha nem jön a következő android verzió.

(#957) a.sebi válasza thompherkins (#956) üzenetére


a.sebi
őstag

+1

(#958) a.sebi válasza Nikaré (#947) üzenetére


a.sebi
őstag

Adatmentés , recovery mode !

(#959) H2o-pok válasza juarez21 (#946) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem mind a 3db 69mm. 😠

(#960) ducsidu válasza thompherkins (#956) üzenetére


ducsidu
senior tag

Köszönöm a választ! :R

A Oneplus 6T tényleg közel tökéletes lenne, de sajnos sokkal drágább, mint a Mate 20 és nem szeretnék annyit költeni. Oneplus 6 sem sokkal olcsóbb.
Hasonló árban a Pocophone F1-et tudnám megvenni, ami RAM-ban jobb és nyitható a bootloader, de a Mate szinte minden másban veri szerintem. Ezen kívül pedig talán a Redmi Note 7 Prora várhatnék, de az még messze van és szinte minden szempontból rosszabb lesz.
Szóval szerintem legjobb opcióm, valószínűleg csak akkor mondanék le róla, ha érezhetően kevés lenne a memória, vagy idegesítő az EMUI, de ha Te és a többiek elégedettek vagytok vele, akkor szerintem nekem is megfelelne.
Amúgy igen, annak örülök, hogy 9.0-val jön alapból, csak szeretném ha még 2 évig friss is maradna. Ahogy elnézem egyébként a Mate 9 is kap majd, pedig 2 éves készülék, szóval jónak tűnik ilyen szempontból a gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#961) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na megrendelve minden. Telo es tok. Kedden mar a kezemben :) Pont, mikor angol oran leszek, alig varom, hogy haza erjek onnan. Koszonom megegyszer a sok hezitalasom ellenere kapott segitsegeteket.
Most meg egy kerdes fekmerult bennem. Elvileg van hozza sima szilikon tok. Ha ez igaz, az vedi a kamerat is? Vagy abbol kilog a kamera?

[ Szerkesztve ]

(#962) Ryder1 válasza ducsidu (#960) üzenetére


Ryder1
senior tag

Oneplus 6t sokkal drágább, mint a Mate 20? Milyen árakat nézel? :DDD Mate 20 kb 10k-val drágább, normális boltból, mint a Oneplus 6t.
Nem a Mate 20 lite-ot nézted?

[ Szerkesztve ]

(#963) ducsidu válasza Ryder1 (#962) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nem, a sima Mate 20. Hollandiában veszem előfizetés mellé. A Huawei most 100 eurót visszaad a vásárlás után, így 230 euróra jön ki a telefon, míg a Oneplus 480 ugyanazzal az előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#964) thompherkins válasza Jack Oneill (#961) üzenetére


thompherkins
tag

A dobozban nincs sima tok sem sajnos.
Viszont bármilyen szilikontokot is teszel rá a kamerát védi sőt a kijelzőt is ha arccal lefelé teszed az asztalra

(#965) thompherkins válasza ducsidu (#963) üzenetére


thompherkins
tag

Ennyiért azért már megéri aggódni a memória miatt ☺
Nagyon jó árban van.

[ Szerkesztve ]

(#966) Jack Oneill válasza thompherkins (#964) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez már végül is annyira nem fontos, rendeltem egy jól bevált spiegen rugged armort hozzá.

(#967) ducsidu válasza thompherkins (#965) üzenetére


ducsidu
senior tag

Igen, csak biztosra akartam venni, hogy nem problémás-e az EMUI mellé ennyi RAM. :D
De meg lettem győzve, a napokban megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#968) a.sebi


a.sebi
őstag

Nem hiszem , hogy megbánod ! De ha már adtunk tanácsot , egy élménybeszámoló jól jönne ! Amúgy is tetszik , hogy lassan de biztosan aktív a topik !

(#969) GEIL válasza ducsidu (#967) üzenetére


GEIL
addikt

nincs ip68 ( még ip67 sem )
nincs amoled ( csak ips )
nincs 6 Gb RAM ( csak 4 )

:U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#970) a.sebi válasza GEIL (#969) üzenetére


a.sebi
őstag

Te hogyan kerültél ide ?
😂😂😂😂

(#971) MikeWazowski válasza GEIL (#969) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pöcsöm se akarja vízbe vinni
Ez legalább nem ég be, nem izgat az aod
Mindig kinyomom a futó alkalmazásokat, így nekem 3 is elég lenne

+ ez nem lekerekitett, baromi undorító film, videók közbe, normál mérete van, kicsi a notch és maradt 100 ezrem, amit a gyerekre költök... Nem kell minket győzködnöd...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#972) a.sebi


a.sebi
őstag

Nem is értem !
Ez olyan mint ha beírnám egy s9 topikba :
Hamar lemerül
Lassan tölt
Nincs rá normális üvegfólia
Meg gyenge a proci a matehez képest .

(#973) Jack Oneill válasza MikeWazowski (#971) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1
Pontosan. Szerintem mindent elmondtal. En is megijedtem, hogy nem vizallo. Aztan elgondolkoztam...kell az? Dehogy kell. Ha vizallo lenne, akkor sem vinnem vizkozelbe. Jaj mar nagyon varom a telot.

a.sebi:
+1 :D
Valoban nem art a topiknak egy kis fellendules.

[ Szerkesztve ]

(#974) ducsidu válasza a.sebi (#968) üzenetére


ducsidu
senior tag

Rendben, majd néhány napon belül meglesz és írok :)

(#969) GEIL: Ezt én sem egészen értem miért írtad. IP67-nek nagyon örülnék, de hasonló árban senki nem kínál ilyen telefont. Az AMOLED hiánya engem nem zavar, IPS-hez vagyok szokva. A 6GB RAM-nak szintén örülnék, de azt a kis hiányosságot kárpótolja más téren a telefon.

(#975) misi111


misi111
tag

Sziasztok. Szerintetek az emag oldalon vásárolt mate 20 prot,ha esetleg baj lenne,lehet rendesen gariztatni a huawei szervizben? Vagy csak az emag általi gari élhet rá?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#976) GEIL


GEIL
addikt

Csak azért írtam mert az illető akinek válaszoltam, előtte nem volt 100%-ig biztos benne hogy a 4Gb RAM elegendő lenne-e.......na mármost ha egy "flaghsip" telót akarok venni és elbizonytalanodom az egyik paraméterében, akkor nem biztos hogy az valóban a megfelelő nekem......Jó teló a Mate20 ezt nem vitatom....a Kirin980 is hasít és a kamerája is pöpec lett...DE hogy se ip68, se ip67...ips panel és csak 4 Gb RAM...hát nálam ez középkategória legteteje - felsőkategória belépőszint épphogy....2019 van.....és ez is kb 200 rugó..... :/

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#977) negroo válasza GEIL (#976) üzenetére


negroo
aktív tag

Nézd meg aplee megoldását? Ott kevesebb van, de a felsökategóris androidot is lehagya ezzen a téren. :)

(#978) GEIL válasza negroo (#977) üzenetére


GEIL
addikt

"Apple" telói valóban gyengébb hardverrel is jók.....ott a túl merev és zárt rendszerrel van gondom....egy vágott mp3-at nem tudsz egy iphone.-ra felmásolni csengőhangnak, vagy pl pendive híján pár fájl-t se lehet rádobni pl.....persze tudom, mindenre van alkalmazása és le lehet tölteni...de minden fontos és jó cucc fizetős az apple-nél.....vagy egy normál hátteret nem lehet beállítani és ikonmentesiteni a kijelzőt......az Apple a szememben "sznob" termékeket gyárt.....a telefonok "lui vuitton"-ja....annak is mintája olyan ocsmány hogy a szerszámaimat nem raknám bele mert szerintem ciki egy pasinak.......de izlések és pofonok persze. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#979) negroo válasza GEIL (#978) üzenetére


negroo
aktív tag

Nem tudom, de te mit használsz, de jelen van ezzek a fizetös vackok androidon is. Sőt a free játékok sem free. Ezzel baszták el az összes játék élményt is.

(#980) MikeWazowski válasza negroo (#979) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ott van az aláírásában: Huawei Mate10 Pro, LG G4

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#981) Luser2000 válasza MikeWazowski (#980) üzenetére


Luser2000
addikt

"Ott van az aláírásában": Ha mobilon fórumozik, nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#982) MikeWazowski válasza Luser2000 (#981) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 :R
Valóban! ;) :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#983) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Kepzeljetek. Vennem at a spiegen tokot, erre lebeszeltek rola, mint kiderult, jogosan. A spiegen rugged armor tok hibas. Eltakarja a hangszorot! Mar jeleztek a gyartonak. Helyette lett nilkin texture tok.

(#984) Ryder1 válasza Jack Oneill (#983) üzenetére


Ryder1
senior tag

:F

Nekem Spigen Rugged Armor van és mindenhol rendesen ki van vágva, nem takar el semmit. Nálad hogy nézett ki a takarás?

(#985) Jack Oneill válasza Ryder1 (#984) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mivel baromira a tetejen van a hangszoro, azt fedi le es erre panaszkodtak sokan, hogy telefonhivasnal alig halljak a masik felet. Ezert is jeleztek a gyarto fele. En sem ertettem eloszor. A gond az, hogy a telot csak holnap veszem at, nem tudtam kiprobalni, tehat at is verhettek? Olcsobb tokot ajanlottak amugy :D es jol nez ki.
Nalad semmi gond?

[ Szerkesztve ]

(#986) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#985) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kozben utana olvastam. Kulfoldi oldalakon valobam panaszkodnak pont erre.

[ Szerkesztve ]

(#987) Ryder1 válasza Jack Oneill (#985) üzenetére


Ryder1
senior tag

Jaaa, hogy a felső hangszóró. Azt tényleg eltakarja, de hogy ne lehetne rendesen hallani, az vicc kategória.
Ha valaki nem hallja rendesen, akkor még arra tudok gondolni, hogy rosszul tartja a füléhez. Az elején nekem is szokni kellett, hogy a telefon sokkal nagyobb, mint az előző telefonom és a legtetején van a hangszóró, ezért sokszor a kijelzo felső ötödénél füleltem, nem a hangszórónál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#988) Jack Oneill válasza Ryder1 (#987) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Értem. Jaj de bánom, hogy még nem volt meg a teló. Na mindegy. De jól néz ki ez a tok is. Nillkin textured. Bízom benne, hogy a kamerát védi, ha lerakom háttal.
Na majd holnap késő este lakom be a ,,kicsikét" jövök az élménybeszámolóval :)

[ Szerkesztve ]

(#989) Ryder1 válasza Jack Oneill (#988) üzenetére


Ryder1
senior tag

Most direkt kipróbáltam tokkal és tok nélkül egy hívást, nehezen észrevehető csak a különbség. Aki nem jól hallja, ott tényleg csak arra tudok gondolni, mint amit az előbb írtam. :DDD

(#990) MikeWazowski válasza Jack Oneill (#988) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Adsz linket ahhoz a nillkin tokhoz? Milyen egyébként, csinálsz róla képeket?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#991) Jack Oneill válasza MikeWazowski (#990) üzenetére


Jack Oneill
veterán

[link]

[link]

Majd holnap csinálhatok, ha már belebújt a kicsike :D
Spiegennek jobban örültem volna, de most ez van, ez sem rossz (remélem) majd egyszer talán kipróbálom ott a boltban.

[ Szerkesztve ]

(#992) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Mire figyeljek a töltéssel kapcsolatban? Kezembe veszem, feltöltsem, ne töltsem fel? Itt gondolom nincs választásom, hogy nem gyorstöltést akarok, hanem simát. Picit félek a gyorstöltéstől, hogy idővel gyengül tőle az akksi, vagy itt már ez ki van védve? Ezért használtam samsungon is normál töltést, ott lehetett választani.

(#993) thompherkins válasza Jack Oneill (#992) üzenetére


thompherkins
tag

Mate 9 gyorstöltve 3 éve. Akkumulátor még mindig kitűnő. Gyorstöltés a lényeg ☺

(#994) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#991) üzenetére


rolandrepasi
tag

Az első linken lévőt vettem én is még novemberben. Fent a hangszórónál nem volt kihagyva belőle egy kicsike rész. Eleinte nem tudtam hogy miért van az hogy alig hallottam a vonal túl végén lévőket.. Aztán tok nélkül minden okés volt. Betudtam annak hogy ,,első szériás" volt... Azóta csak megfelelően kialakítottakat sikerült vennem..

[ Szerkesztve ]

(#995) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#994) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most szivatsz, hogy a nilkinnél is rosszul oldották meg? Ne már! Ezzel az erővel vehettem volna spiegent is?
Na jó, holnap ki fogom próbálni és vissza megyek az üzletbe, ahol a tokot vettem.
Max veszek egy olyan tokot, amin ki van ez a rész hagyva, de az annyira nem véd akkor.

[ Szerkesztve ]

(#996) csubííí válasza Jack Oneill (#992) üzenetére


csubííí
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy ha kivan kapcsolva a telefon, akkor nincs gyorstöltés csak normál.

(#997) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#995) üzenetére


rolandrepasi
tag

Novemberben amit vettem annál nem volt jó. Gyorsan kellett tok ezért itthonról vettem. Utána már csak aliról, de az mind jó. Na jó egyet kivéve. Az kameránál takar bele a képbe. De csak pár 100 ft volt.....

(#998) a.sebi


a.sebi
őstag

Nézzétek meg a nilkin super frosted tokot ! Nagyon jók ! En azt használom imádom !

(#999) Jack Oneill válasza a.sebi (#998) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Pont azt neztem. Ha nem valna be a mostani, akkor a te altalad ajanlott lesz.
Ez amugy vedi a kamerat, ha lerakod a telot?

[ Szerkesztve ]

(#1000) kali válasza csubííí (#996) üzenetére


kali
legenda

Ez így igaz, a Szuper mód legalábbis nem működik olyankor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.