Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1450) üzenetére


rolandrepasi
tag

https://m.gearbest.com/chargers-cables/pp_1525847.html?wid=1433363

Nekem ilyen van és tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#1452) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1451) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi. Ez nem okos tv-re menne, hanem sima led tv, gondolom
kabel nelkul wifi kell legyen a tv-n.

(#1453) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1452) üzenetére


rolandrepasi
tag

Értem. Így van, ez nem okos tv-hez kiváló. Bár én okoshoz is használom.

[ Szerkesztve ]

(#1454) rolandrepasi válasza rolandrepasi (#1453) üzenetére


rolandrepasi
tag

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F264174236233

Vagy van ez a lehetőség. Ehhez kell a net(kütyü+telónak). De ez kábel nélküli. Valamint kell a tvn hdmi csatlakozó. Ez sem rossz. Itt nincs kábeles kötöttség.

[ Szerkesztve ]

(#1455) mjani1172 válasza Jack Oneill (#1450) üzenetére


mjani1172
addikt

Minek kábel? Vegyél egy CC-t az a legjobb.

(#1456) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

A navigációs sáv gombjainak funkcióit át lehet állítani? Én csak sorrend módosítást találtam, de pl. jó lenne ha be be lehetne állítani a home gomb hosszúnyomásra a task listet, a Back gomb hosszú nyomásra meg a force close-t.

Még nem vettem meg, de a specifikáció nagy része miatt szimpatikus. Viszont nekem túl nagy, túl sok átfogás vagy plusz kattintás kellene a használatához ha a navbart nem lehet beállítani.
Az s10e mérete lenne megfelelő de amiket láttam abban a méretben, azokban rögtön lekerekített képernyő meg oled/amoled van. (és persze rengeteg hasznos funkció is hiányzik)
Nem igazán találtam olyan telót ami egy mate 20 - s10e méretben. (Infra, jack, lapos képernyő, IPS.)
Létezik ilyen, csak én nem találtam?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#1457) Rickeffe válasza Rickeffe (#1456) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

+ Magyarországon kapható, forgalomban van.

Rickeffe

(#1458) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1454) üzenetére


Jack Oneill
veterán

(#1455) mjani1172
Koszonom. Na ezeket megnezem, tok jo.

(#1459) Sgr_A válasza Rickeffe (#1456) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nincs
Abban a méretben amúgy sincs már teló
Talán a p20 közelit hozzá infra van, jack nincs, lapos ips kijelző

[ Szerkesztve ]

(#1460) Energie X


Energie X
őstag

Ahogy látom létezik a készülékből 6GB rammal szerelt verzió is. Lehet ezt már kapni valahol?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1461) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Egyébként root nélkül van bármilyen mód a rendszerkomponensek netre való kapcsolódásának megakadályozására aktív netkapcsolat esetén? (a WiFi és mobilnet kikapcsolásán kívül persze)

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#1462) Carline válasza Rickeffe (#1461) üzenetére


Carline
őstag

Rendszeralkalmazásoknál csak a mobil adatot, háttéradatot és roaming adatot tudod letiltani. Ha wifin csatlakozol nem tudsz tiltani, mindenképp kommunikál.
Egyféle képp megoldható, ha kiszűröd a router logból, hogy milyen ip címre kommunikált és azt tiltod a Blokada-val.
Ez az egy telómat nem rootoltam mert általában hosts miatt csináltam eddig is meg a custom romok miatt. Itt mivel nincs custom és a blokada is megoldja a reklámszűrést nem is sajnálom ezt.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1463) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Mi a bajotok a 4K videoval? Regebben baj volt vele, tudom, de most semmit nem veszek eszre. Siman megy. Latvanyra jobb, mint a full hd.

(#1464) Carline válasza Jack Oneill (#1463) üzenetére


Carline
őstag

Nem lehet, hogy topikot tévesztettél? Senki nem írt 4k videóról.. :DD

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1465) Jack Oneill válasza Carline (#1464) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Most nem azert, de en mar tobbszor veszem eszre, hogy te mint ha nem itt lennel, mar ne is haragudj. Valahogy sosem vagy kepben az en dolgaimmal. Kezdted a frissitessel, amikor nem hitted el, hogy a masik topikban milyen verzioszammal jonnek, most meg ez. Igen is szo volt errol es panasz volt a 4K videofelvetelre, olvass vissza... Sokat. En meg erre irtam, hogy nem latok problemat.
Szoval kereso es 4K es lass csodat.

[ Szerkesztve ]

(#1466) Carline válasza Jack Oneill (#1465) üzenetére


Carline
őstag

De előzmény nélkül csak bedobod hogy mi a problémátok a 4k-val, holott az utóbbi két hétben nem volt téma.
Nem emlékszem vissza hónapokra, hogy ugyan írtak-e már róla valaha...
De most megtettem 2018-11-15 -én írták, hogy valakit az OIS hiánya és a 4K felvétel minősége elriasztott, de annak 4 hónapja.
Nem tudhattam hogy te válasz gomb nélkül egyszer csak rákérdezel egy 4!!!! hónapos felvetésre.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1467) Jack Oneill válasza Carline (#1466) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Elismerem, a kerdest rosszul tettem fel. Altalanossagban kerdeztem es elegge ugy hangzott, mint ha egy konkret kerdest inteznek valakinek a hozzaszolasara. Felreertheto voltam.

(#1468) persil válasza Jack Oneill (#1467) üzenetére


persil
nagyúr

Azt hiszem te kerdezted korabban, hogy kilep e a messenger, ha valami mas felett van az app, es alulra boksz az ujjaddal. En meg irtam, hogy messenger lite-ot hasznalok, igy a velemenyem nem relevans.
Na, ma kollegam miatt ki kellett probaljam a hulye night mode-ot, szoval felraktam a "normal" messenger-t. De igy, azzal sem tudtam sehogy eloidezni a problemat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1469) zenwalk válasza persil (#1468) üzenetére


zenwalk
senior tag

én is irtam 1-2 hete ezt a problémát. Én nem az alap billentyűzetet használom, hanem fleksyt, nem lehet, hogy azzal van probléma? Nekem gépelésnél szokott előjönni, pont ott alul, a home gomb helyén van a szóköz és mindig visszaugrik a főképernyőre :(

(#1470) persil válasza zenwalk (#1469) üzenetére


persil
nagyúr

Nalam gboard van, amiota letezik, minden telomon, szoval abbol most nem raknek fel masikat :D
De ezzel semmilyen korulmenyek kozott nem tudom eloidezni a hibat O.o
Fura mindenesetre, semmikepp sem normalis, nem szabadna ilyet csinalnia.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1471) zenwalk válasza persil (#1470) üzenetére


zenwalk
senior tag

Na megnéztem, gépelés nélkül is, ha egy másik alkalmazás felett van a messenger és a home gomb helyére nyomsz akkor lerakja a messengert, mintha a vissza gombbal kileptel volna belőle.

(#1472) Sgr_A válasza zenwalk (#1471) üzenetére


Sgr_A
addikt

Át kell állni gesztus vezérlésre és legalább a gombok nem veszik el a hasznos helyet :DDD

(#1473) zenwalk válasza Sgr_A (#1472) üzenetére


zenwalk
senior tag

Azon vagyok, gesztus vezérlésről beszélünk.

(#1474) Sgr_A válasza zenwalk (#1473) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem csak akkor zárja be ha egy minimálisan felfele mozdul az ujjam

(#1475) Jack Oneill válasza zenwalk (#1471) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Pontosan, nalam is ez a problema. Eleg csak finoman a szokoz ala erni az ujjammal es mar kilep. De csak akkor, ha mas felett jelenik meg a messenger, pl a chatfej. Amugy nincs ilyen problema sehol mashol. Egyelore ovatosan a szokozzel! :D

[ Szerkesztve ]

(#1476) CyberNetik


CyberNetik
csendes tag

Sziasztok
Pár gyors kérdésem lenne (lehet volt már a kommentek között ha igen, sorry)
Jelenleg mate 10 - mat nyüstölöm, felmerült a csere lehetősége.
Szerintetek megéri-e a válás?
Továbbá attól hogy van rajta jack, a type-c headset-eket támogatja-e? Nem szeretném feladni a htc u-sonic fülesem.

Köszi skacok előre is!

(#1477) persil válasza CyberNetik (#1476) üzenetére


persil
nagyúr

En s8-rol valtottam, szoval en azt mondtanam, hogy boven megeri valtani, HA belefer a keretbe. Ezt azert mondom, mert a mate 10 is egy bitang jo telefon, par eve pedig mar elertuk azt a szintet, hogy ha van egy jo telod, akkor luxus valtani.

Type c fuleshez legjobb tudomasom szerint eleg egy atalakito, nem hiszem, hogy szo lenne "tamogatasrol", de ebben mas velemenyet is hallgasd meg, mert en evek ota bt fulest hasznalok. Akksiban viszont teny, hogy semmi nem er a nyomaba. Leszamitva a brutal akksis kinai telokat, amik viszont semmi masban nem ilyen jok, bar onmagaban az akksi kapacitasa nem minden.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1478) Sgr_A válasza CyberNetik (#1476) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mate 10p ről nem váltanék viszont újonnan már nem vennék olyat
Én meg várnám a mate 30-at

(#1479) mjani1172 válasza Sgr_A (#1478) üzenetére


mjani1172
addikt

Addig még lehet is és ahogy nézem kell is gyűjteni hozzá.

(#1480) CyberNetik válasza mjani1172 (#1479) üzenetére


CyberNetik
csendes tag

Azért váltok csak mert majdnem nullköltséggel van lehetőségem a cserére, amugy nem
Vettem külön htc in-ear fülhallgatót ami nem jack hanem type-c, de hamarosan elválik meghajtja-e.

(#1481) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Miert lehet kulon letolteni az etel modot a kameran belul, amikor a sima foto mod, MI beallitassal ugyanazt tudja?

(#1482) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Aki hasznal facebook lite verziot, attol kerdeznek. A rendes facebookban be lehetett allitani, hogy a kepeket feltolteskor hd minosegben, nagy meretben toltse fel. A lite verzioban ilyet nem talalok. Meg nem probaltam a kepfeltoltest, de aki hasznalja, annak milyen minosegben megy fel?

(#1483) Charx válasza Jack Oneill (#1482) üzenetére


Charx
senior tag

Igen be lehet, én beállítottam hogy hd minőség legyen, de így is lebutítja a képet. Messze van az eredeti minőségéhez képest szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1484) Jack Oneill válasza Charx (#1483) üzenetére


Jack Oneill
veterán

És azt hol, mert a lite verzióban sehol nincs erre lehetőség. A feltöltött kép minősége pedig elmarad a normál app feltöltési minőségétől.

[ Szerkesztve ]

(#1485) Charx válasza Jack Oneill (#1484) üzenetére


Charx
senior tag

Felül a menü (3 vonal) / Beállítások és adatvédelem / beállítások / médiatartalmak és névjegyek /

[ Szerkesztve ]

(#1486) Jack Oneill válasza Charx (#1485) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Bocs, de nagyon el vagy tevedve. Az teljesen mas. Eloszor is az adatvedelmi resznel semmi ilyen nincs. A mediatartalomnal valoban vannak fenykepekre vonatkozo beallitasok, de semmi koze a feltoltott kepekhez. A fenykepek minosege jo opcio a megtekintesekre vonatkozik. Megneztem most most ismeros telojan is, de csak ez van.

(#1487) Jack Oneill válasza Charx (#1485) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ugy latom, amirol te beszelsz, az a nagy facebook. Ott valoban ugy van, ahogy mondod.

(#1488) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok! Sima P20-ról váltott valaki erre? Fényképek közötti minőség különbségekre lennék kíváncsi.

(#1489) rolandrepasi válasza MeSKA (#1488) üzenetére


rolandrepasi
tag

Szia! Feleségemnek van p20-a. A p20 meglátásom szerint több fényt igényel a jó képekhez. Kint nem óriási a különbség. Bent már inkább,valamint kevesebb fénynél. Azért mindent összevetve látszik a mate-el készített képeken hogy újabb konstrukció. Ez az én személyes véleményem.

(#1490) Charx válasza Jack Oneill (#1487) üzenetére


Charx
senior tag

Én a facebook appról beszéltem, akkor ezek szerint a liteban ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1491) Jack Oneill válasza Charx (#1490) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Sajna nincs. De azert koszi. Igazabol ez az egy dolog, ami miatt nem terek at lite-ra.

(#1492) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Sziasztok, tudja valaki a 3 szenzor méretét? A középsőt nem találtam sehol sem leírva.

(#1493) Sgr_A válasza muszasi111 (#1492) üzenetére


Sgr_A
addikt

Milyen szenzor?
A kamerákban lévő lapka méretére gondolsz

(#1494) muszasi111 válasza Sgr_A (#1493) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Specifications:
Aperture size: F1.8; Focal length: 27 mm; Sensor size: 1/2.3"
Third camera:
8 megapixels
Hardware Features:
Telephoto, Laser and Phase detection autofocus
Specifications:
Optical zoom: 2x; Aperture size: F2.4; Focal Length: 52 mm; Sensor size: 1/4"
Nem lapkára, hanem szenzorra gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#1495) rolandrepasi válasza muszasi111 (#1492) üzenetére


rolandrepasi
tag

1. Kamera: 12 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/2.3", PDAF/Laser AF

2.kamera: 16 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), PDAF/Laser AF

3.kamera: 8 MP, f/2.4, 54mm (telephoto), PDAF/Laser AF, 2x optical zoom

(#1496) rolandrepasi válasza rolandrepasi (#1495) üzenetére


rolandrepasi
tag

Csak nem sikerült rendesen..
A 2. Kamera 16mp. 1/2.7" ugyan az mint a mate 20x ultraszélese csak kevesebb felbontással.
A 3. Kamera pedig 1/4" ahogy irtad is.

(#1497) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ti korlatoztok manualisan hatterben futo appokat? Pl facebook stb. Ahol be lehet allitwni, hogy automatan korlatozza, vagy kezi modban nem engedem a hatterben futast. Valaki csinalt mar ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#1498) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1497) üzenetére


rolandrepasi
tag

Igen. Én személy szerint csak az üzenetküldő appokat engedélyezem automatán. Minden más nekem korlátozva van. Azt is meg lehet nézni, hogy a tiltott alkalmazás hányszor akart elindulni, melyik alkalmazás akarta elindítani stb... Én kezdetektől használom, de hogy emiatt vagy az amúgy is nagy akksi miatt nekem mindig 9 óra felett van a képernyőidőm. Pedig mobiladat,wifi folyamatosan megy. Auto szinkronizáció, helymeghatározás, elég sok fényképezés stb... Véleményem szerint facebook, instagram és barátainál sokat számit hogy nem futnak a háttérben. Csak akkor frissülnek mikor belépek.

[ Szerkesztve ]

(#1499) Jack Oneill válasza rolandrepasi (#1498) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszonom. Kiprobalom a facebooknal es a nagy fogyasztasu appoknal,amelyeknel nem kell azonnali uzenet, frissites, csak ha belepek.

[ Szerkesztve ]

(#1500) muszasi111 válasza rolandrepasi (#1496) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Köszi a választ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.