Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) thompherkins válasza juarez21 (#150) üzenetére


thompherkins
tag

Az alkalmazásváltó (a négyzet ha nem gesture vezérlést használsz). Ahol látod az összes futó alkalmazást és tudsz köztük váltani. Itt kellene lefelé húzni a futó alkalmazás közül amit akarsz hogy ne lője ki a memória kezelő

(#152) Zolaa95


Zolaa95
csendes tag

Sziasztok,
Néztem Huawei fb oldalán egy bemutatót a telefonról,ott említik a MI Mozi módot, ezt hogy érem el? :DD

(#153) Luser2000 válasza Zolaa95 (#152) üzenetére


Luser2000
addikt

A .122-es fw verziótól lesz elérhető. Lehet neked még csak a .108 van fent. (Még nekem is.)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#154) Zolaa95 válasza Luser2000 (#153) üzenetére


Zolaa95
csendes tag

Köszönöm a választ. :R

(#155) Carline


Carline
őstag

Esetleg tudtok már rá valami passzentos tokot? Vagy olyan screen protectort ami jól is áll rajta?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#156) zenwalk válasza Carline (#155) üzenetére


zenwalk
senior tag

Én sima átlátszó szilikontokot kerestem, de Magyarorszagon csak arany arban lehet kapni. Külföldről rendeltem párat, 1-2 hét mire megerkezik

(#157) Carline válasza zenwalk (#156) üzenetére


Carline
őstag

Rendeltem már én is párat, bár még a telefon sincs nálam. :)
Azért kérdeztem, hátha valakinek már van kézzel fogható tapasztalata tokkal.
Itthon egyébként nem veszek sem tokot sem képernyő védőt semmire. Ha valami gyorsan kell akkor német ebay. Honor View 10-hez pénteken reggel rendeltem, hétfőn már ki is hozta a postás a tokot Berlinből és még így is félár volt az itthonihoz képest.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#158) Tempus_fugit válasza zenwalk (#156) üzenetére


Tempus_fugit
tag

A gyári szilikontok 1990 Ft a MediaMarkt-ban...

(#159) zenwalk válasza Tempus_fugit (#158) üzenetére


zenwalk
senior tag

A szegedi boltban én meg nem láttam múlthéten, + a weboldalon se. :(

(#160) H2o-pok válasza Carline (#155) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

2 tok, 2 üveg jön. Mind más eladótól, ebay ről. Tracking szerint már m. országon van. Majd jelzem milyen.

(#161) Zolaa95 válasza zenwalk (#159) üzenetére


Zolaa95
csendes tag

Szilikontokot árulják fb marketplacen. 8-án már itt volt elsőbbségivel 1500-ért.
Gőzöm sincs honnan szerezte a srác,sehol máshol nem találtam akkor. :U

(#162) Solten


Solten
addikt

Kivalo cucc.

Saor Alba

(#163) komarci


komarci
tag

Speedshop-ban vettem gyári flip tokot, nagyon jó minőségű 5000ft, ebay Kínából drágább lett volna, októberben rendeltem ebay Kínából (6000ft) gyári fekete soft silikon tokot nagyon jó minőségű, pénteken kaptam meg, speedshop-ban olcsóbb lett volna szeptemberben, de akkor már úton volt Kínából...... Egyébként a Speedshop-ban több féle tok van korrekt áron, házhozszállítással.

(#164) Motion_Blur válasza H2o-pok (#117) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szia! Mi ez a cucc? Kérhetek hozzá linket? Akár priviben is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#165) H2o-pok válasza Motion_Blur (#164) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

(#166) Technoman


Technoman
őstag

Tegnap én is megnéztem ezt a telót, a Mammutban.
Speckó kérdéseim lennének, amire a promóteres srác sajnálatos módon nem igazán tudott válaszolni (?)
1. Mit jelent a Dual Band-os GPS? Tudom, azt hogy 2 csatornás, de a gyakorlatban mit jelent?
2. Van-e benne a Samsungok által használt tekintés követés (amíg bámulom a telefont, nem kapcsol ki képernyő)?
A készülék egyébként, ezzel a szinte 0 kávával, gyönyörű :Y (a Mate 20 Pro egy rút kiskacsa mellette). Perverz módon, ez a csepp nocs még talán dob is rajta (pedig lelkem rajta, uuuuuúúútálom ez a szenzorszigetes őrületet)
Néztem még a Samsung S9+t is, de kinézetben az sem rug labdába (ez az Edge, nem az én világom)

(#167) Technoman válasza Technoman (#166) üzenetére


Technoman
őstag

+ egy újabb kérdésem is lenne:
Ugye ez egy gyorstöltős teló. Sokat szoktam kirándulni/túrázni. Ilyenkor egy power bankot szoktam vinni, amivel a jelenlegi telómatt (LG G4) cca 2 óra alatt tudom feltölteni.
Ha ilyet vennék, ezzel jelentősen lecsökkenne a töltési időm? (kicsit unom már, hogy hegymászás közben, egy USB zsinór lóg ki a zsebemből)
thx

[ Szerkesztve ]

(#168) thompherkins válasza Technoman (#166) üzenetére


thompherkins
tag

1.Dual band gps: pontosabb nyomonkövetés.
2.Nem tud olyat.

(#169) thompherkins válasza thompherkins (#168) üzenetére


thompherkins
tag

Nem csökkene. A Huawei saját gyorstöltést használ. A link alatt ott van a quickcharge kompatibilis telefonok listája

(#170) Ryder1 válasza Technoman (#167) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nekem ilyen Huawei powebankem van, ez tudja a gyorstöltést (nem a super charge-ot, csak a sima gyorsat). Mate 20-szal még nem próbáltam, P10 Plusszal simán ment, ahhoz adták anno.

(#171) Luser2000


Luser2000
addikt

Aki tokot keres, ez a gyári szilikon tok is opció lehet, 1.330,- Ft, Budapesten a speedshopban vettem pár napja.
Ha jól látom most éppen késztelen is van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#172) Carline válasza Luser2000 (#171) üzenetére


Carline
őstag

Köszi! Ez tényleg jó ár itthon.
Pár napon belül kiszállítják a telót és ha nincs a csomagban tok valamint nem ér ide még külföldről sem addigra, akkor veszek egyet.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#173) Ryder1 válasza Carline (#172) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szerintem eddig senkinek sem volt tok a dobozban, úgyhogy ne remenykedj. :D

(#174) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Hogy lehet kikapcsolni, vagy megváltoztatni azt, hogy ha a feloldott kijelzőn lefele húzom az ujjam ne a hisearch jöjjön fel? Elég idegesítő...

Ja meg még annyi, hogy be lehet azt állítani, hogyha nem ujjlenyomattal oldom fel a telefont, ne PIN-t kérjen, hanem mintát?

Luser2000 - Köszönet a tokért!

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#175) Motion_Blur válasza H2o-pok (#165) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A kis kütyüre gondoltam ami kijelzi a töltési adatokat ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#176) H2o-pok válasza Motion_Blur (#175) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ja bocs.
[link]
UM34 es a sima, UM34C bluetuuth os. A sima alin olcsóbb, 3500ft. Micro, és type-C csatis.

(#177) thompherkins válasza MikeWazowski (#174) üzenetére


thompherkins
tag

Alap beállítás a lehúzására. Egyébként ha megszokod hasznos is lehet. Ilyen ios szerű, mindenben keres névjegyzék appok levelek naptár. Gyorsabban elérek bármit én pl.
A minta szerintem nincs a telefonban. Nem tudom android 9 vagy emui miatt, de én sem találom.
Helyette arcfelismerés és Smart lock van használva

(#178) MikeWazowski válasza thompherkins (#177) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, akkor ha jól értem, nem lehet kikapcsolni ezt a keresést...?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#179) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Ez mikor jön már nekünk?
[link]

(#180) thompherkins válasza MikeWazowski (#178) üzenetére


thompherkins
tag

Nem találtam hogy ki lehetne. Másik launcher a megoldás csak

(#181) Technoman


Technoman
őstag

Köszi srácok :R

(#182) schumi


schumi
aktív tag

félig off :) : [link] óra kijelzővédőről majdnem megfeledkeztem :) / hátha másnak is jól jön :)

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#183) Luser2000 válasza H2o-pok (#179) üzenetére


Luser2000
addikt

Az a fura, hogy pár itthon értékesített készülékre már hetekkel ezelőtt kijött a .122-es FW. Mivel már időben ez olyan "rég"volt, így az IMEI alapján történő terjesztést sem érzem magyarázatnak. (Egész egyszerűen nem lehet még annyira sok aktivált készülék. Másfelől meg feltételezem, hogy hazánkba az első szállítmányban vélhetően egymáshoz hasonló tartományba tartozó készülékek jöhettek).
Én is várom már az új videós effektek, és a használatot monitorozó feauture miatt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#184) H2o-pok válasza Luser2000 (#183) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ezt a letölthető rom ot gondolom nem lehet feltenni pc n keresztül.?

(#185) Luser2000 válasza H2o-pok (#184) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem tudom, nem értek hozzá.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#186) Tempus_fugit válasza Luser2000 (#183) üzenetére


Tempus_fugit
tag

Az enyémen (edigitalos vásárlás) .122 fut november 8. óta.

(#187) H2o-pok válasza Tempus_fugit (#186) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Mázlista. És milyen változásokat látsz?

(#188) thompherkins válasza Tempus_fugit (#186) üzenetére


thompherkins
tag

Szerintem csak a szolgáltatós telefonok nem kapták meg. A nem szolgáltató vásárlók készülékei meg ige (habár nekem is edigitalos van és én is a bekapcsolás napján megkaptam a frissítést)

(#189) Tempus_fugit válasza H2o-pok (#187) üzenetére


Tempus_fugit
tag

Nemtom :N Mire mindent átmásoltam, addigra már a .122 is fent volt.

(#190) Bossp


Bossp
addikt

A szolgáltatósok ugye eleve más szoftvert kapnak, ami annyiabn különbözik hogy pl gyárilag rajta van a telekom app vagy legalábbis opcionális. De frissítésnél ugyanúgy megkell csinálniuk a huwaeinek azt a verzsönt is így az mindig csúszik :_(

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#191) baga5


baga5
csendes tag

Én Nov. 5-én hoztam el az edigitalból, és az első bekapcsolás után le is frissítette 122-re.

(#192) Bowser


Bowser
aktív tag

Kinézetre szvsz jobb mint a Pro...

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#193) MikeWazowski válasza baga5 (#191) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hogy tudom megnézni a képernyőidőt? SOT-ot.
Valamint amikor telefonálok és felveszik rezeg a telefon. Ez kikapcsolható?

Egyébként ez a frissítés kicsit @#&ssza a csőröm... zsír új top telefon, de nem jön a frissítés? Szeptemberi a bizt. szint? 2 éves Sony-om októberi volt.... :W

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#194) atike válasza MikeWazowski (#193) üzenetére


atike
nagyúr

Akkumulátor használatnál...

(#195) MikeWazowski válasza atike (#194) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kerestem, de esküszöm nem találtam meg... nincs olyan fogyasztó hogy kijelző...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#196) atike válasza MikeWazowski (#195) üzenetére


atike
nagyúr

Milyen telefonod van? :F

Nálam - LG - "kijelző" címszó alatt fut.. (akkumulátor használata menüpont alatt, akkumulátor használat részletei)

(#197) MikeWazowski válasza atike (#196) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szted? Mate 20...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#198) rafis83 válasza MikeWazowski (#195) üzenetére


rafis83
tag

Nyisd le a Hardvernél, ott kell lennie a kijelzőnek.
A frissítés a szolgáltatókon múlik, itt is eltérés lesz, hogy a Telekomos, Vodás, Telenoros mikor kapja meg. Bár ahogy nézem, a Vodásnál egyáltalán nem nyúltak bele a romba, se egy boot animáció, se egy előretelepített alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#199) MikeWazowski válasza rafis83 (#198) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#200) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hogy lehet beállítani a nagy látószögű kamerát? A továbbiaknál nincs ilyen lehetőség… nekem meg fontos lenne, hogy több dolog férjen a képre…

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.