Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) persil válasza ducsidu (#1549) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt en sem vettem eddig eszre nagyon hasznos, kosz! :D
Raadasul eddig ugy tunik, hogy "vegtelen hosszu" shot is keszitheto O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1552) left177


left177
csendes tag

Sziasztok!
Nekem a gmail appal gyült meg a bajom. Nem hajlandó szinkronizálni. Csak ha belépek éskézzel ráfrisítek. Automatikus kezelésre van téve. Minden értesítés engedélyezve, kivéve a képernyőzáron. Esetleg ötlet valakinek?

(#1553) rolandrepasi válasza left177 (#1552) üzenetére


rolandrepasi
tag

Szia!
Felhasználók és fiókokban google->>gmail szinkronizálása
Ez be van kapcsolva?

(#1554) Jack Oneill válasza left177 (#1552) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gmail beallitasokban a szinkronizalas be van kapcsolva?

(#1555) left177 válasza Jack Oneill (#1554) üzenetére


left177
csendes tag

A gmail beállításokban a 999napról átállítottam arra, hogy az összeset szinkronizálja. A felhasználók és fiókoknál be volt állítva a szinkronizálás.
Most várás van levélre. :)

Egyébként meg a gyári emil kliensben nem tudtam beállítani a gmail fiókot. Mikor be akarnék jelentkezni azt írja nem lehet. Miután társítom a gmailt hozzá. Ez is fura...

(#1556) MikeWazowski válasza left177 (#1555) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Felejtsd el a gmailt és tedd fel az MS Outlook-ot. Nincs jobb nála. Sztem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1557) Jack Oneill válasza left177 (#1555) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A felhasznalo es fiokok oke. De a gmail beallitasokban is van egy ilyen, hogy szinkron. Nem napok, nem 999,hanem szinkron. Azt keresd. Gmail, beallitasok, fiokod neve, legalul gmail szinkronizalasa.

(#1558) csubííí


csubííí
senior tag

Tudni arról valamit, hogy mikor kapja meg a teló az EMUI 9.1-et?

[ Szerkesztve ]

(#1559) MikeWazowski válasza csubííí (#1558) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem csak akkor amikor a következő nagy frissítés, az Android Q jön. Olvastam, hogy annó a mate 10 se kapta meg a 8.1-et, csak a 9.0-át.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1560) vlesi69


vlesi69
senior tag

Üdv mindenkinek! Egy kis kitérő után visszatértem a Huawei telefonhoz, egy Mate 20-at vettem. Eddig oké minden, nem hiányzik a 2 gb plusz, pozitív a jack és a rádió.

(#1561) rolandrepasi válasza vlesi69 (#1560) üzenetére


rolandrepasi
tag

Üdv a klubban! Jól választottál!

(#1562) left177 válasza csubííí (#1558) üzenetére


left177
csendes tag

Köszönöm a segítségeket!
Most már szinkronizál rendesen.
Mindenghol be volt állítva a szinkronizálás. Csak azt a 999 nap/összes kapcsolót állítottam át. Azóta jönnek a levelek ahogy kell.

(#1563) csubííí válasza vlesi69 (#1560) üzenetére


csubííí
senior tag

Szerintem ezt nem nekem szántad, hanem az előttem szólónak (Jack Oneill) . :)

[ Szerkesztve ]

(#1564) Jack Oneill válasza left177 (#1562) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szuper. Lenyeg, hogy megy 🙂

(#1565) Carline


Carline
őstag

Megérkezett a 9.0.0.210 frissítés OTA.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1566) MikeWazowski válasza Carline (#1565) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönet! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1567) Jack Oneill válasza Carline (#1565) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na akkor Telekomra is lassan jon.

(#1568) Zsocy155 válasza Jack Oneill (#1567) üzenetére


Zsocy155
őstag

A Telekomos-on nem független fw van?

(#1569) Jack Oneill válasza Zsocy155 (#1568) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Csak a telefon fuggetlen tudtommal. De cafoljatok meg.

(#1570) Zsocy155 válasza Jack Oneill (#1569) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem vodás van. Az fw független, 1-2 vodás app a sim behelyezése után települ, de én töröltem a my Vodafone kivételével. A build számban sincs benne (mint eddig) a C02.

(#1571) Carline válasza Jack Oneill (#1567) üzenetére


Carline
őstag

Nekem is telekomos van.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1572) Jack Oneill válasza Carline (#1571) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Akkor gondolom az IME alapu sorrend miatt nem jott meg.

(#1573) Sgr_A válasza Jack Oneill (#1572) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igen, kb jövő hét elején
Ha Carline megkapja utána pár napra jön nekem

(#1574) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok! Elnézést, hogy végig olvasás nélkül kérdezek de holnap vennék egy ilyen telefont. Sima Samu S9-et váltana. Ennek az üzemidejével nem tudok kibékülni. Emuit nagyjából ismerem. Volt már Honor 9em. Ami érdekelne, hogy az ips kijelző valóban olyan jó mint ahogy írjak. Oledről nem lesz zavaró vajon? Gondolom az üzemidővel elégedettek vagytok. Esetleg valami "széria" hiba van, amiről tudnom kéne? Köszönöm.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1575) Jack Oneill válasza DaDa (#1574) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En S7 edge-rol jottem. Az elott S5 volt. Tehat hozza szoktam az amoledhez, ezert nagyon tartottam ettol. Meg kell mondjam, mar nem erdekel az amoled tulszaturalt kepe. Ez sokkal jobban bejon most. Itt is amugy szeo elenkek a szinek, de megsem zavaroan. Tipushiba itt nincsen szerintem, csak a pronal van vagy volt. Uzemido pazar, egyik legjobb. A samsungban engem is az uzemido gyengesege zavart leginkabb. Nem bantam meg a valtast.

(#1576) DaDa válasza Jack Oneill (#1575) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm 😀

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1577) persil válasza DaDa (#1574) üzenetére


persil
nagyúr

En s8-at valtottam a mate20-szal es szerintem gyonyoru a kijelzo.
Az uzemido meg parades. Nem irok szamokat, mert semmi ertelme, mindenki mashogy hasznalja, igy abszolut nem mervado, hogy egyikunknel 8 ora a sot, masikunknal meg 5. Viszont ahhoz talan tudsz viszonyitani, hogy ugyanolyan beallitasokkal es szokasokkal nalam kereken ketszer addig birja, mint a galaxy s8.

Eddig - en - nem talalkoztam semmilyen hibaval, iszonyat gyors es smooth, bar 1-2 eve ez azert mar minden csucstelorol elmondhato, szerintem ma mar sokkal inkabb szemelyes preferenciak alapjan kell valasztani.
Nekem nagyon megerte a valtast, az biztos, pedig az s8-at imadtam.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1578) DaDa válasza persil (#1577) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm, meg is vettem ma. A kijelző valóban nem tűnik gyengébbnek. Most a méretet szokom. 😀 Lehet lesz majd később 1-2 kérdésem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1579) Jack Oneill válasza DaDa (#1578) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyszeru. Udv a klubban 🙂

(#1580) Quqesz válasza DaDa (#1574) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Dejó, hogy megkérdezted. Nálam S8+ váltónak van kinézve.

Válaszokat én is köszönöm!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1581) MikeWazowski válasza DaDa (#1578) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó döntés volt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1582) DaDa


DaDa
senior tag

Eddig két kérdésem "gyűlt" össze.

1. Feltettem egy S8 edge "panel" appot (amíg át nem szokok), ennek ugyebár meg kell adni, hogy más alkalmazások felett megjelenhessen. Ez így rendben is van, a gond, hogy óránként megjelenik a lehúzó menüben, hogy "ha nem szeretné ezt használni ....kapcsolja i..bla..bla" és már minden létező helyről kivettem az értesítési engedélyt de így is csak elhalasztani tudom, kikapcsolni nem. Erre esetleg megoldás?

2. Be lehet alap lancherben állítani, hogy ha lefelé húzom főképernyőn a kezem, akkor az értesítési sáv lejöjjön, ha meg fel akkor az alkalmazások? Vagy kelleni fog a Nova?

+1 feltételezem, hogy Emui-ban továbbra sem lehet mappákat létrehozni az app drawerben. Van erre gyári megoldás már?

Amúgy nagyon tetszik a készülék és úgy néz ki nem fogom megbánni.

Köszönöm előre is.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1583) Jack Oneill válasza DaDa (#1582) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Elvileg ha azt a kis ertesitest elhuzod jobbra, akkor megjelenik egy fogaskerek ikon. Ott kell allitgatni emlekeim szerint.
A mappakat pedig ugy kell letrehozni, hogy egyszeruen rahuzod a masik parancsikonra a masikat... elvileg.

(#1584) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#1583) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kozben kiprobaltam a mappa letrehozast es jol mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#1585) DaDa válasza Jack Oneill (#1584) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm, a fogaskerekezésen már túl vagyok és el is vettem az értesítést de lehet máshonnan is el kell. A mappák létrehozása így a főképernyőn működik de alkalmazáslistát használsz ott nem tudsz, de ezek szerint az új EMUI-ban sem lehet.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1586) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
December óta nyúzom a készüléket,de most már kezdi kiverni a biztosítékot.
Messenger értesítések nem jönnek,sőt ebből kifolyólag az üzenetek se,ha le van zárva a teló,csak mikor belépek az alkalmazásba,akkor kezd vadul csipogni,mennyi esemény történt.
Viber,g-mail,facebook,minden rendesen működik,csak a messenger nem.Mate8,mate9;sose csinált ilyet,pedig minden a gyári beállításon van és volt is mindig.
Tudnátok segíteni,mit,hol kellene változtatni?
Előre is köszönöm,szép napot Mindenkinek !!!!

(#1587) vlesi69 válasza imrecs (#1586) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem sem jön meg az értesítés, csak akkor ha kioldom a telefont vagy belépek az alkalmazásba, hiába vannak a szinkronizálások bekapcsolva. És nem csak a Mate 20-on, az előző telefonjaimon sem, és ez nem a A9 hibája de a 16th-n sem azon A8 van.

(#1588) Jack Oneill válasza imrecs (#1586) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Akkor ott valami gond lesz. Gond nelkul jon az osszes ertesites, kikapcsolt kepernyonel is ugy is, ha automatan kezelem az alkalmazasok hatterben futasat es ugy is, ha manualisan.
Veletlenul nem lett elallitva pont ez, amirol beszelek? Beallitasok, akku, alkalmazas inditas.

(#1589) Carline válasza imrecs (#1586) üzenetére


Carline
őstag

Én a beállítások / akkumulátor / alkalmazás indításnál a messengernél átállítottam az automatikus kezelést kézire és mindhárom megjelenő kapcsolót (automatikus indítás, másodlagos indítás és futtatás a háttérben) engedélyeztem, valamint az alkalmazást az előzményeknél lelakatoltam, hogy ne tudja kilőni a háttérben.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1590) tamasgal


tamasgal
senior tag

Sziasztok! Az a gondom hogy az automata fényerő szabályzás túlságosan leveszi sötétben a fényerőt. Az eddigi telefonjai mon ez úgy működött hogy annak ellenére hogy automatán volt be tudtam állítani a fényerősséget és ő ahhoz képest állít gatta magától utána. Ez viszont mindig fix értékre veszi le. Van arra lehetőség, hogy ne így legyen? Nem tudom érthető e a kérdésem :)

[ Szerkesztve ]

(#1591) rolandrepasi válasza tamasgal (#1590) üzenetére


rolandrepasi
tag

Szia! Nekem automatán van a fényerő. De ha lehúzom az értesítési sávot és pl. adok neki fényerőt akkor többszöri lámpa kapcsolgatásra is csak maximum addig veszi le amennyi a kapcsolgatás előtt volt. Tehát az általam beállított fényerő alá nem vette vissza.

(#1592) Jack Oneill válasza tamasgal (#1590) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Teljesen ertheto igen. Samsungon ez ugy mukodott, ahogy mondod, szerintem itt is, mert volt olyan, hogy megjegyezte, mire allitottam. Viszont en csak kulteren hasznalom automatan, belterben mindig manual, szoval en nem foglalkozom ezzel.

(#1593) MikeWazowski válasza Carline (#1589) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pontosan így állítottam be én is az appokat és minden értesítés gond nélkül, azonnal jön.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1594) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Lehet tölteni a P30/P30 Pro háttérképeit és témáit.

[link]

A világos Dancing Ribbon nagy kedvencem lett, fekete óra widgettel. Faszán néz ki.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1595) Nikaré válasza MikeWazowski (#1594) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi!!
És akit érdekelnek a témák Íme

(#1596) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

rolandrepasi
Vegul csak igazad volt. Eltelt par nap es hasznaltam a manualis tiltast, hogy ne fussanak es ne induljanak az appok a hatterben. Valoban erezheto.

(#1597) rolandrepasi válasza Jack Oneill (#1596) üzenetére


rolandrepasi
tag

Örülök hogy hasznos volt a tanács. Mondjuk nekem nem volt viszonyitasi alapom, mert kezdetektől fogva igy használtam. Bár ritka hogy a SOT 9 óra alá menjen..

(#1598) Quqesz válasza DaDa (#1582) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Milyen az S8 után? Pro/kontra esetleg(lehet privibe is)? És hol vetted?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1599) DaDa válasza Quqesz (#1598) üzenetére


DaDa
senior tag

Most csak "röviden"... Inkabb ide írom hátha mást is érdekel. De nálam S9-et váltott. A kijelző nagyon tetszik, egyáltalán nem zavaró az ips panel. Sőt néha azt hiszem ez is oled. A méretet és a súlyát még szokom de már most érzem, hogy nem lesz vele gond. S9 után a sebesség nem tűnik gyorsabbnak de s8hoz képest (páromnak az van) van bőven különbség a mate javára. Kamerával párat lőttem de mivel nekem nem szempont a kamera így nagyon nincs összehasonlítási alapom mivel nem figyelem annyira a képeket. Általában rendes fényképezővel fotózok. De amiket lőtt az bőven tökéletes. Az emui biztos, hogy nem rossz program de ebben volt egyedül jobb a Samu(nekem) . Itt főleg az egyszerűségre törekedtek míg Samu szoftverének esetében látszódnak az apró dolgok, hogy ott a felhasználó volt az első. Persze kinek mi, valakinek ez a jobb. És a lényeg, az akku. A vásárlás óta most töltöttem először. Kerek 10 óra volt a SOT 😀 pedig nyomkodtam rendesen a belakáskor. Kíváncsi leszek ha már a megszokott napi rutinom lesz, hogy úgy meddig bírja majd. Ha csak fele ennyi lesz már megérte.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1600) Quqesz válasza DaDa (#1599) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.