Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Mellesleg nálam az általános használat GPS, mail, telefonálás, internet. Így azért elég szépen eszik. Sokszor fut együtt több dolog is, bár nekem munkaeszköz is, tehát adok neki használatot rendesen.

    Másik telefonom "jobb kategória", de ami lényeges az akkumulátor nagysága, ami ilyen használat mellett nem sokkal jobb használati időt javasol. Nyilván ha többségében a zsebemben pihen, illetve csak telefonálásra használnám, akkor nagyobb különbség lépne fel.

    Ezért jó az autós töltő, ha nem az irodában vagyok, esetleg vidékre is megyek akkor nélküle nehéz lenne boldogulni.

    Sürgős esetekre mindig van nálam a kesztyűtartóban egy pár éves, feltöltött okostelefon, ami bár nem egy szuperhős :D de használható, Samsung Galaxy Ace.

Új hozzászólás Aktív témák