Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) CptAdamica válasza kbeni90 (#646) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én a google billentyűzetre váltottam, azóta is megelégedéssel használom. :)

Megyen!

(#652) #92673536


#92673536
törölt tag

"Jelenleg nincs készleten, de újabb készlet várható!"

Nincs valakinek információja mikor lesz vajon újra kapható a Telekomnál? :F

(#653) Tiger. válasza CptAdamica (#651) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az hol van?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#654) CptAdamica válasza Tiger. (#653) üzenetére


CptAdamica
veterán

Play áruházban gboard néven.

Megyen!

(#655) Aryon87 válasza CptAdamica (#651) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Egybol lecsereltem arra a gyari billentyuzetet :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#656) ferob válasza Badboys (#649) üzenetére


ferob
őstag

Ennek továbbra sem az U11 topikban a helye, mivel az említett probléma a 10-es készüléken jelentkezik, aminek a megoldását már abban a topikban közzétettem egy frissített apk formájában, amit már rég telepíthettél volna.

[ Szerkesztve ]

(#657) Tiger. válasza CptAdamica (#654) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#658) S e t h válasza kbeni90 (#648) üzenetére


S e t h
nagyúr

Felejtsd el a swypeot, teljesen tönkretették, korábbi verzió működik csak megfelelően.
Gboard valóban nagyon jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#659) ferob válasza S e t h (#658) üzenetére


ferob
őstag

Bár sejtem, hogy mire gondolsz, főként a berakott toldalékokkal tényleg lehet probléma, de mivel 1-2 nap alatt ki lehet alakítani a megfelelő szótárat és törölni is lehet bármit az ajánlásokból, így továbbra sem okoz akkora problémát, főleg ahogy írod is, régebbi verziónál még ezzel sem kell foglalkozni.

(#660) S e t h válasza ferob (#659) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha van tipped a toldalékos szava elkerülésére, akkor azt szívesen veszem, de én feladtam a hadakozást a sok idióta által elmentett értelmetlen szavak végtelen törölgetése ellen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#661) ferob válasza S e t h (#660) üzenetére


ferob
őstag

A népszerű szavakat ki kell zárni a használatból a felrakás után a beállításokban, de még a szinkronizálás előtt.
Tény, hogy így is marad pár rossz szó, ami kézzel törölhető az ajánlásokból, de ez régebben is megvolt.
Már elég régóta használom, ezért nekem már ritkán hoz fel hülyeséget, de akkor egyből törlöm is azt.

(#662) leslien


leslien
nagyúr

Vodafone os van már vkinek?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#663) ferob válasza leslien (#662) üzenetére


ferob
őstag

Már van, kbeni90-nek attól a szolgáltatótól van a készüléke.

(#664) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Miben különbözik vagy jobb egy 6 gb-os modell mint egy 4 gb-os?
Úgy értem ha csak annyi hogy egy kicsit tovább és több ideig tart háttérben appokat vagy úgy kezeli a ramot esetleg mint más telefon hogy hiába van több ram benne nem érsz vele semmit mert nem használja ki a 6 gb ramot sem és állandóan ott figyel használatlanul 3 gb ram...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#665) ferob válasza Zsozsoka 74 (#664) üzenetére


ferob
őstag

Érdemes lenne kicsit jobban utánaolvasnod az android memóriakezelésének, mert másként működik, mint elképzeled, így felesleges ilyen értelemben szó szerint véve szabad memóriát emlegetni, inkább rendelkezésre álló memóriáról lehet beszélni, amit a rendszer közben használ is.
Ettől függetlenül értelemszerűen több RAM, több háttérben tartható alkalmazást tesz lehetővé, ami jól is jön, mivel lényegében a háttérben is azonos mennyiségű memóriát használnak.

Véleményem szerint nincs égető szükséged a nagyobb modellre, mert akkor már előbb is megfogalmazódott volna benned az igény és már előbb problémákba ütköztél volna a dolog kapcsán.

(#666) Tiger. válasza Zsozsoka 74 (#664) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem 1gb szokott szabadon maradni valami nagyon be kajálja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#667) leslien


leslien
nagyúr

Vodafone os is független... :C 209 kártyás ..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#668) ferob válasza Tiger. (#666) üzenetére


ferob
őstag

Megint csak olyan tapasztalatokról írsz a memóriakezelés kapcsán, aminek hagyján, hogy egyáltalán nem vagy tisztában a működésével, de egy olyan készülék alapján teszed ezt, ami alapból más hardverrel és más android verzióval rendelkezik.
Kéretik mellőzni az olyan hozzászólásokat, amik csak több értetlen hozzászólást generálnak, mert ez még mindig a HTC U11 topik.

Neked viszont kifejezetten érdemes lenne utánaolvasni az android memóriakezelése kapcsán a dolgoknak, mivel itt nem úgy működik, mint pl. egy Windowsnál, hogy minél több a szabad memória, annál jobb, hanem pontosan az ellenkezője a megfelelő, mivel a kihasználatlan memória semmit nem ér ebben az esetben, és ha a rendszernek több memóriára van szüksége, akkor majd szabadít fel.

(#669) Tiger. válasza ferob (#668) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor magyarul, jó vagyok:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#670) bajoros válasza leslien (#667) üzenetére


bajoros
csendes tag

Az hogy független csak feltételezés vagy saját tapasztalat?

Bajoros®

(#671) leslien válasza bajoros (#670) üzenetére


leslien
nagyúr

fentebb hsz. kollégának van és neki személyes tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#672) sveczo


sveczo
tag

Ma bementem egy voda üzletbe, hogy hátha meg tudom nyomirgálni kicsit a telót. Kérdezem, hogy van e kitéve. Erre ezt a választ kaptam: "a HTC kivonult Magyarországról és ők nem forgalmaznak HTC készüléket."

(#673) tipuka válasza sveczo (#672) üzenetére


tipuka
addikt

te jó ég, azaz ember mit érzett vajon? túl sok a protekciós munkás már :DDD

(#674) TTom65 válasza sveczo (#672) üzenetére


TTom65
tag

Nem rég a LG G6 topikban volt, hogy az LG kivonul Magyarországról és azért nem kezdték forgalmazni a telefont.
Lehet, hogy a Voda készül kivonulni?
Vagy nem megy úgy a S8 és így csak egyféle csúcskészüléket forgalmaznak.

[ Szerkesztve ]

(#675) MK VII válasza TTom65 (#674) üzenetére


MK VII
veterán

Valószínűleg a HTC nem fizetett a vodafone-nak, hogy ajánlja a telefonjaikat.
A samsung lassan egyeduralkodó lesz ajánlott telefonként a szolgáltatóknál. De tényleg nevetséges, hgy a Samsungnak a legolcsóbb sz@rjai is kint vannak az üzletben és meg tudod tapizni, más gyártók telefonjaiból, meg csak külön kérésre hoznak egy példányt amitbe sem kapcsolnak neked...

(#676) Aryon87 válasza MK VII (#675) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig hirdeti a Voda a telot..

Off: Huaweit pl nem is forgalmazzak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#677) MK VII válasza Aryon87 (#676) üzenetére


MK VII
veterán

Huawei-t??? Azt is forgalmazza a Vodafone.

(#678) Aryon87 válasza MK VII (#677) üzenetére


Aryon87
félisten

Ügyintéző nekem azt mondta nem forgalmazzák.. (Honor 9 iránt érdeklődtem volna ott amúgy)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#679) leslien válasza sveczo (#672) üzenetére


leslien
nagyúr

hozzá kell tenni h Htc 10 sem volt agyon reklámozva.. tapizni azt sem lehetett sehol..btw ma beszéltem a Htc től egy ügyintézővel h rajta vannak a reklám kampányon U11. nek..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#680) Tiger. válasza MK VII (#675) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az semmi, a médiában ki van állítva valami elephone telo, na az már vicc.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#681) sveczo


sveczo
tag

Ma még voltam egy MM üzletben is. Az egyik eladó azt sem tudja miről beszélek. 😀 De azt a választ kaptam, hogy nem tudják mikor lesz. Ez persze már egy másik eladó. Akárhogy is nekem csak jövő évben lesz aktuális. Addig marad a fórum olvasása.

(#682) CptAdamica válasza sveczo (#681) üzenetére


CptAdamica
veterán

Napra kész eladók...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#683) Aryon87 válasza CptAdamica (#682) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez olyan mikor telenornal nezett ram a srac hogy wtf?
Utana kellett nezzen, azt kozolte hogy nincs naluk meg kozponti raktarban sem... :))
Ehhez kepest..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#684) Aryon87


Aryon87
félisten

:Y

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#685) leslien válasza Aryon87 (#684) üzenetére


leslien
nagyúr

na mi jött? csak nem 8 as droid? :D mert anyira örülsz security patch nak....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#686) w333 válasza leslien (#685) üzenetére


w333
félisten

Szerintem a bugyuta magyar fordításon :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#687) Aryon87 válasza leslien (#685) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez az atalakitonak jott frissites. Uj nekem, hogy meg az a kis bizbasz is kap valami frissitest :))

Egyre jobban csiszolodom ossze vele, nagyon jo telo.
Sebesseg, stabilitas kipipalva, kamera szinten, es az uzemido is rendjen van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#688) #92673536


#92673536
törölt tag

Srácok, a Telekom is független U11-eket forgalmaz? Bocsi, ha volt már.
Egyébként nagyon jó kis telefonnak néz ki, de lassan másikat kell keresnem, mert a T-nél jó ideje készlethiányt jelez... :((

(#689) leslien válasza #92673536 (#688) üzenetére


leslien
nagyúr

igen független.... ha egy összegben szeretnél venni a akkor a Vodától kártyás is ami független...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#690) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy próbálta már valaki, hogy ha befogja egy telefon tartó állványra az oldalainál, akkor is reagál az edge sense? :)

Megyen!

(#691) Aryon87 válasza CptAdamica (#690) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam nem reagalt, bar nem is figyeltem.
Kepernyokep, es kamera van beallitva a nyomasra

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#692) CptAdamica válasza Aryon87 (#691) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, ez jól hangzik. :)

Megyen!

(#693) atikó válasza Aryon87 (#687) üzenetére


atikó
őstag

igen kap mert az is egy digitális-analóg konverter, nyomozgattam és erősebb hangerőt és tisztább dinamikusabb hangzást eredményez a frissítés. jó kis átalakító szerintem és működik másik type-c portos telefonnal is.

(#694) Aryon87 válasza atikó (#693) üzenetére


Aryon87
félisten

P9nel majd kiprobalom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#695) mocsyzozi


mocsyzozi
tag

Megjött a teló most vámolják.......

[ Szerkesztve ]

Mocsyzozi

(#697) leslien válasza mocsyzozi (#695) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsian várjuk....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#698) ferob válasza mocsyzozi (#695) üzenetére


ferob
őstag

Annak a 225 ezernek szép kis áfája lesz, de ha a posta intézi, akkor a fővároson kívül nem valószínű, hogy ebből a héten bármi lesz, hogy átvehessed.

(#699) mocsyzozi válasza ferob (#698) üzenetére


mocsyzozi
tag

Fedex hozza 300 fölé biztos bekoszon majd az ár..... Csak ne féltégla legyen a dobozba....

Mocsyzozi

(#700) leslien válasza mocsyzozi (#699) üzenetére


leslien
nagyúr

és ez már biztos? szép kör volt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.