Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) atikó válasza ferob (#287) üzenetére


atikó
őstag

Ezt úgy érzem, hogy minden hardver benne van ahoz hogy dual legyen? És azt hogyan tudnám megoldani?

Kepeketbkesobb tudok csak mert a melohelyen nem tudok készíteni képeket.

(#300) cyber86: tudomásom szerint ez a kezdő szín

[ Szerkesztve ]

(#302) leslien válasza cyber86 (#300) üzenetére


leslien
nagyúr

Bolgár Telenornál ,fekete és fehér van.. lehet h itt is,de ha Htc 10 nézzük akkor csak fekete...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#303) ferob válasza atikó (#301) üzenetére


ferob
őstag

Értsd meg, hogy nem tudod megoldani, maximum úgy, ha veszel egy kétkártyásat.

A készülékhez rendelt adatok, így a második IMEI is egy külön partíción található, amivel mint említettem, a készüléked nem rendelkezik, de még ezen felül is ahhoz, hogy működjön, egy olyan SIM foglalat kéne, ami tud mit kezdeni a második kártyáddal.

(#299) Koris: Mert biztos nem ebbe a régióba szánt verzióval rendelkeztél, és sok múlik azon is.

(#304) Kronk válasza ferob (#303) üzenetére


Kronk
őstag

@ferob, ugye jól látom, hogy az EU-s dual simes fehér: 99HAMP033-00, fekete pedig: 99HAMP032-00
Hol lehetne most fehéret szerezni?

http://totesz.myminicity.com/

(#305) ferob válasza Kronk (#304) üzenetére


ferob
őstag

Nem, ezek az európai régiós egykártyás készülékek.
A HTC U11 készüléket is, mint minden más HTC készüléket, több országban és különféle kiszerelésben árulják, ezért pár dolog függvényében többféle cikkszámon fordulhat elő, így pl. az Egyesült Királyságban a másik típusú töltőfej miatt, de éppen a kétkártyások is értelemszerűen másik cikkszámon futnak.

Ha fehér vagy fekete kétkártyásat szeretnél, akkor azt az alábbi vonalkód és cikkszám alapján találhatod meg.

Fekete (kétkártyás):
EAN: 4718487705023
P/N: 99HAMB057-00

Fehér (kétkártyás):
EAN: 4718487705030
P/N: 99HAMB058-00

Európában több helyről is beszerezhető, talán könnyebb a németektől, de valamelyik nap még az Amazonon is volt készleten.
Ha netán olyan helyet találsz, ami árban szimpatikus, de nem küldik el Magyarországra, akkor privátban tudok ajánlani megfelelő csomagtovábbító szolgáltatást.

Más:
Ha valaki meg van áldva kézügyességgel, rendelkezik pár alapvető eszközzel, és nem fél megbontani a készüléket, akkor az üveg hátlapot leválasztva, majd a festéket leoldva, olyan színűre festi, amilyenre csak akarja.

[ Szerkesztve ]

(#306) Kronk válasza ferob (#305) üzenetére


Kronk
őstag

Ha ezt a két színt leírtad, mellé tennéd a másik hármat is, akár az összefoglalóba is mehet. :)
Amazon.de-n van mind a két szín, ráadásul áfa nélkül meg tudnám venni őket, de hogy is működik akkor a garancia, a számla alapján két év, vagy a gyártási idő alapján két év? :)

http://totesz.myminicity.com/

(#307) Kronk


Kronk
őstag

Illetve milyen különbség van a két verzió között, (single-sim/dual-sim) ha jól tudom, csak a single simben, van cat 16-os LTE, és a dualban "csak" cat15 van. (bár ezt sem fogjuk még jó ideig kihasználni) De szoftverileg, vagy bármi más téren előny hátrány, az egyik illetve másik számára, (leszámítva az alapvető tényt, hogy az egyikbe két simet lehet beletenni, ha nem teszünk bele sd kártyát)

http://totesz.myminicity.com/

(#308) ferob válasza Kronk (#306) üzenetére


ferob
őstag

Nem szívesen tenném bele, mert akkor jönne a következő ember, aki azt kéri, hogy akkor írjam bele pl. a UK modelleket is, vagy az amerikai függetlent, mert neki az van, vagy a kétkártyásokat, az egykártyásokat, stb. és a végén ott tartanánk, hogy az összefoglalóban levő fontos információk elvesznének, mert vagy 30 soron át ezekkel lenne tele.

Mivel legrosszabb esetben is pár hete gyártották a készüléket, amit kézhez kapsz, ezért gyakorlati jelentősége nincs annak, hogy melyiket vesszük alapul, de értelemszerűen, ha két év múlva pont ebben a pár hét különbözetben hibásodik meg, akkor a számlára szükséged lesz, mivel azzal tudod igazolni a vásárlás dátumát.

A különbséget jól tudod, de azt előre megjósolni nem lehet, hogy a gyakorlatban lesz-e valamilyen szoftveres hátránya a kétkártyás készülékeknek, gondolván itt a jövőbeli frissítésekre.

[ Szerkesztve ]

(#309) Kronk válasza ferob (#308) üzenetére


Kronk
őstag

A garanciát úgy gondoltam, hogy a telemaxban elfogadják az amazonos számlát is?

Amúgy melyik a "hivatalos" készülék a single vagy a dual simes? Ha van ilyen megkülönböztetés...

http://totesz.myminicity.com/

(#310) ferob válasza Kronk (#309) üzenetére


ferob
őstag

Az összefoglalóból egyértelműen kiderül, hogy minden európai régiós készülékre 2 év gyártói jótállás vonatkozik, függetlenül attól, hogy azt pl. az Amazon vagy adott esetben egy Media Markt értékesítette-e.

Mindemellett a Telemaxnak nem tiszte eldönteni, hogy melyik üzlettől származó számla érvényes a garancia szempontjából és melyik nem, csak lehetőleg megbizonyosodik arról, hogy az a készülékhez tartozik, ami a számlán található IMEI alapján történik.
Ezt követően a hivatalos szerviz mindent figyelembe véve eldönti, hogy a készülékre van-e érvényes jótállás, valamint ennek fényében javítható-e.

Azt a részét nem feltétlenül értem, hogy melyik a hivatalos, mert mindkettő a gyártótól származik és mindkettőben egyeznek a főbb hardverelemek, valamint mindkettőből létezik európai régiós, így mint említettem, majd a későbbi frissítések alkalmával derül ki, hogy mi várható.

Ha azért kérdezed, hogy el tudjad dönteni, hogy melyiket vásárold meg, akkor én nem foglalkoznék a szoftververzióval, mivel S-OFF után olyat rak fel az ember, amilyet akar, és már most is támogatják a harmadik fél által készített ROM-ok az egy- és kétkártyás készülékeket is.
Továbbá, ha szeretnéd még jobban beleásni magad, akkor érdemes lehet meggondolni a 6GB RAM-mal és 128GB háttértárral rendelkező típust is.

[ Szerkesztve ]

(#311) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, sos kédés: függetlenül adja a T a gépet?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#312) leslien válasza Aryon87 (#311) üzenetére


leslien
nagyúr

igen...

legalább is remélem... de kb 1 óra és mondom mert bontom ki ... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#313) Aryon87 válasza leslien (#312) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi. Másnak kellett a gyors válasz :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#314) atikó válasza Aryon87 (#311) üzenetére


atikó
őstag

Igen független, ez a Füles amit adtak nagyon jól szól.

(#315) Kronk válasza ferob (#310) üzenetére


Kronk
őstag

A 6/128 ból van eus verzió?

http://totesz.myminicity.com/

(#316) ferob válasza Kronk (#315) üzenetére


ferob
őstag

Nézőpont kérdése, mert mind az orosz, mind pedig az arab régiós kétkártyás 6GB/128GB készülékek az európai régiós x.xx.401.x szoftvert használják, csak a HTC__001 / HTC__034 helyett HTC__A07 / HTC__J15 CID-del rendelkeznek, de ezeket értelemszerűen ugyanúgy tartalmazza az európai RUU, tehát a frissítéseket is pontosan akkor és pontosan úgy meg tudja kapni, mint egy nyugat-európai kétkártyás 4GB/64GB készülék.

[ Szerkesztve ]

(#317) Kronk válasza ferob (#316) üzenetére


Kronk
őstag

Viszont ezekre gondolom macerás a garancia...

http://totesz.myminicity.com/

(#318) Koris válasza ferob (#287) üzenetére


Koris
aktív tag

Csak érdekességként...bár itt adott a 2 imei alapból.[link]

(#319) BenHans


BenHans
addikt

What's Next from Edge Sense :)
Hasznos, külső alkalmazás is használhatja, és nem teszi kényelmetlenné a használatot ráadásul a kijelző sem fénylik be, tehát szerintem sokkal jobb, innovatívabb húzás mint az edge kijelző.

+ koncertfelvétel

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#320) TTTotya válasza BenHans (#319) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nagyon örülök neki, hogy szélesedik a köre a használhatóságának, bár saját felhasználásomhoz az edge kijelző jobban illeszkedik.

Én egyébként egy olyan megoldást láttam volna szívesen, ahol pl. A teló oldalát simogatva lehet görgetni stb.

[ Szerkesztve ]

(#321) MrPetya19 válasza ferob (#256) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én tesztekben mást láttam.
Sajnos egyenlőre elég káosz az USB-C audio dolog.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#322) leslien


leslien
nagyúr

videó felvétel vmi zűrzavar van pláne low light módban...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#323) atikó válasza MrPetya19 (#321) üzenetére


atikó
őstag

milyen káoszra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#324) atikó


atikó
őstag

Jött egy firmware frissítés az type-c jack atalakitora, dinamikusan és tisztábban szól.
A fülest kipróbáltam Honor 8 de nem működik viszont a type-c jack átalakító igen.

Én azt hittem hogy a type-c jack átalakító az sima átalakító de szerintem van benne DAC, másképp firmware sem lenne hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#325) BenHans válasza atikó (#324) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, van. :K
"If you don’t want to give up your current pair of headphones, HTC also includes a 3.5 mm to USB Type-C adapter in the box. Using the adapter will give you a much better audio experience, as it actually sport a built-in DAC. This allows you to drive higher impedance headphones." (androidauthority)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#326) nincsnév007 válasza BenHans (#325) üzenetére


nincsnév007
őstag

Mi az a DAC? jobban szól vele a telefon vagy a füles?

(#327) BenHans válasza nincsnév007 (#326) üzenetére


BenHans
addikt

Digital to analog converter + Fejhallgató erősítő, ezen múlik hogy hogyan is hajt meg egy minőségi fejhallgatót.

Itt egy jó cikk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#328) nincsnév007 válasza BenHans (#327) üzenetére


nincsnév007
őstag

Köszi

(#329) BenHans válasza nincsnév007 (#328) üzenetére


BenHans
addikt

Azt még hozzátenném, hogy a forrástól is függ. A CD pl 16 bites és 44,1kHz mintavételű így mindegy a 32bit DAC... A jobb minőségnek meg ára van, és most a méretre gondolok.
A HTC-nél említett 24-bit pedig bőven megfelelő, mivel a minőség nem erre az egy paraméterre korlátozódik.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#330) Aucor válasza atikó (#324) üzenetére


Aucor
senior tag

Köszi a tapasztalatot, akkor ezek szerint sajnos más telóval nem tudom használni a fülest. :( Kár érte, sajnos U11-re még nincs pénzem, de egyszer úgyis beszerzek egyet, az M8 miatt nagyon jó emlékeim vannak a HTC-ről. :))

(#331) atikó válasza Aucor (#330) üzenetére


atikó
őstag

bátran ajánlom a HTC-t. Egy szuper márka, régen sok HTC-m volt és eddig nem volt még az ami minimal kompromisszumos, és most a 11 az az lett.a dual sim hiánya ami nálam kompromisszum egyedül. Mate 8 váltottam, persze megtartó 2 hegedusnek.

(#332) mocsyzozi válasza ferob (#310) üzenetére


mocsyzozi
tag

Esetleg tudnál valami forrást ajánlani ahol meg tudnám venni a 6 giga RAM-os verziót?
üdv:Zoli

Mocsyzozi

(#333) Kronk válasza mocsyzozi (#332) üzenetére


Kronk
őstag

Remélem nem számít reklámnak, de én várhatóan dubai-ból fogom megvenni

http://totesz.myminicity.com/

(#334) leslien válasza Kronk (#333) üzenetére


leslien
nagyúr

hogy kerül az ide hozzád?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#335) Kronk válasza leslien (#334) üzenetére


Kronk
őstag

vagy hozzák, vagy postázzák, még kialakítás alatt van

http://totesz.myminicity.com/

(#336) atikó válasza Kronk (#335) üzenetére


atikó
őstag

ha posta akkor fizetni kell pluszt, vám és áfa.

más: aki itthon előrendelte hívta már valaki a pink jeggyel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#337) Kronk válasza atikó (#336) üzenetére


Kronk
őstag

mostmár szinte, hogy nem posta, haver hozza majd személyesen :)

http://totesz.myminicity.com/

(#338) atikó válasza Kronk (#337) üzenetére


atikó
őstag

az a jó, a dual sim sajnálom egyedül , hogy nem az, ha nem tudom feldolgozni akkor lekell cserélnem egy dual-ra.

tetszik a premium pack, itt is adhatták volna hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#339) Kronk válasza atikó (#338) üzenetére


Kronk
őstag

nekem jelenleg nincsen szükségem dual simre, de mivel a 6/128-as olcsóbb, mint egy 4/64-es itthon, plusz kint még jár hozzá 1-2 dolog, inkább azt választom

(#340) atikó köszi azért a 6/128 jobban hangzik :))

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#340) atikó válasza Kronk (#339) üzenetére


atikó
őstag

cseréljünk! :)) :))

(#341) cudarz


cudarz
tag

Miért csak kevés GSM boltban lehet kapni? Sufni boltokban még egyáltalán nem is látom. Smartshopban a legolcsóbb 200k, a többi 250k körül van, ami sok.

(#342) ferob válasza cudarz (#341) üzenetére


ferob
őstag

Egyrészt azért, mert nem régóta érhető el a készülék, másrészt azért, mert ezek a helyek nem szürkeimportból származó készüléket árulnak.
Ettől függetlenül is az általad említett legolcsóbb ár bőven olcsóbb, mint közvetlenül a gyártó oldaláról, így ezt figyelembe véve nem számít soknak, de ez inkább szubjektív dolog, valamint a pénztárca kérdése.

(#343) nordzsi válasza ferob (#342) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Mondjuk érdekes a Smartshop árazása mert jelenleg az U11 náluk a legolcsóbb, viszont a 10-es is szinte egy árban van ezzel, így viszont az náluk a legdrágább, ki érti ezt...., mondjuk nem a legolcsóbb üzlet szokott lenni az biztos...

(#344) ferob válasza nordzsi (#343) üzenetére


ferob
őstag

Beszerzési forrás kérdése, hogy mennyiért tudják adni, így pl. nem biztos, hogy mondjuk 2 hét múlva éppen nem 30 ezer forinttal többért tudja valaki csak megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#345) Koris


Koris
aktív tag

Telenor jóárasítva:[link]

(#346) Juliuska válasza Dominó85 (#33) üzenetére


Juliuska
senior tag

"Mert valljuk be minden mai okostelefon ipari hulladék" - ejha, ezzel most aztán tényleg sikerült meglepned, miután MINDEN (de tényleg minden) körülöttünk a fogyasztásalapú termelésen (=gazdasági növekedésen) nyugszik! :Y Az én véleményem pedig az, hogy a sok-sok ipari hulladék közt pont, hogy a hTc az, ami kevésbé tűnik annak...
Peace

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#347) tipuka válasza leslien (#322) üzenetére


tipuka
addikt

na, valami vélemény a telóról? :D üzemidő/kijelző idő érdekelne, mert a tesztben csak videót nézett bog 7 órán át rajta :D

(#348) ferob válasza tipuka (#347) üzenetére


ferob
őstag

Ha valaki naponta tölti és használja is a készüléket, akkor nagyjából a 6 óra kijelző használat elérhető, de ha valaki játszik is többet, akkor inkább az 5 óra.
Értelemszerűen a használati szokások nagyban befolyásolják, ahogyan az is, hogy mi fut a háttérben vagy éppen, hogy milyen a jelerősség.

(#349) tipuka válasza ferob (#348) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, 6 óra egész jó, báár ugye mindig lehetne több. :D Mostani G4-em 3,5-4 órája (ami általános sajnos) nagyon karcsú nekem, 1 éve már megvan pedig, le is szoktam azóta, hogy játsszak a telón.

(#350) leslien válasza tipuka (#347) üzenetére


leslien
nagyúr

már vissza vittem... majd olcsóbb lesz veszek egyet mindenképp... egyébként nincs vele probléma veheted nyugodtan..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.