Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ferob válasza Koris (#748) üzenetére


ferob
őstag

Kell, mert annak ellenére, hogy az Egyesült Királyság van megjelölve a termék helyének, a szállítás típusánál le van írva, hogy valójában Ázsiából küldik a készüléket.
Sajnos direkt megtévesztő az eladó, hogy tőle vásároljanak, valamint sajnos a konkrét termékhez is van már negatív értékelés írva, mivel a kifizetés után közölte, hogy nincs neki belőle készleten.

[ Szerkesztve ]

(#752) Koris válasza ferob (#751) üzenetére


Koris
aktív tag

Akkor maradnak az írek,csak nincs fekete ócsóért.
Köszi :R
[link]

(#753) ferob válasza Koris (#752) üzenetére


ferob
őstag

Főleg úgy, hogy ettől az eladótól nem is fogsz tudni feketét venni, mert csak ezüst színben elérhető nála.

(#754) Koris válasza ferob (#753) üzenetére


Koris
aktív tag

Igen,látom.Volt már egy amazing silverem csak kipróbáltam volna a feketét is.

(#755) ferob válasza Koris (#754) üzenetére


ferob
őstag

Figyelni kell, aztán idővel majd biztos feltűnik legalább egy, de ezek többnyire ázsiai régiós szoftverrel rendelkeznek, ellenben gond nélkül fut rajtuk az európai is a megfelelően beállított CID-del.

(#756) kovaszoskeny válasza Lacy6 (#749) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Súlyos tény kijelentés én finomítanám..Az u11 képét mintha egy jeges üvegen keresztül néznénk..

Plussz ugye a P9 ISO 50 HTC ISO 100....

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#757) leslien válasza kovaszoskeny (#756) üzenetére


leslien
nagyúr

megnyugtatlak a S8+ ami nálam van nem biztos h jobb képet csinálna...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#758) kovaszoskeny válasza leslien (#757) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Engem nem kell megnyugtatniHa te megnyugszol ettől a kommentől szíved rajta.Egy htc topikban nem várok el objektivítást.

Egyébként nem írtam,hogy jobb bármelyik csak azt ,hogy nem jobb jégeffektes a HTC és magasabb ISO miatt világosabb. ;]

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#759) ferob válasza kovaszoskeny (#758) üzenetére


ferob
őstag

Viszont én elvárnám, hogy akkor ez még így az elején abba is legyen hagyva.

(#760) Aryon87 válasza kovaszoskeny (#758) üzenetére


Aryon87
félisten

:U

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#761) Lacy6 válasza kovaszoskeny (#756) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nekem a kép dinamikája jobban tetszett. A P9 nagyon lapos, unalmas. Az ISO értéked mire érted?
Most lett leírva hogy mennyit tud ISO-ba.
A legalacsonyabb ISO érték a szenzorhoz van igazítva.
Itt nincs különösebb jelentősége.
Most látom mit írsz....
Ember nézd már meg a záridőt is :U
Össze se lehet hasonlítani az f2,2 meg f1,7 miatt...
Ég és föld fényerő... de hagyjuk is szerintem.
És nem vagyok elfogult, eleve P9-et használok ;)

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#762) leslien válasza kovaszoskeny (#758) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenesetre a G6 ot 3x pofán vágja ami nálad van... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#763) TTom65


TTom65
tag

Ti milyen autós töltőt használtok, milyet érdemes venni, melyik márkát? Mivel nem vagyok egyik kinti oldalra sem beregisztrálva itthon venném, honnan érdemes itthonról rendelni tartozékokat a telohoz?
Előre is köszi. :R

(#764) ferob válasza TTom65 (#763) üzenetére


ferob
őstag

Igazából bármilyen QC3.0 képes megfelel, így pl. a BlitzWolf BW-C8, viszont ezek többnyire külföldről szerezhetőek be.
De mivel nem szeretnél külföldről, rákerestem neked és most valaki pont árul az aprón egyet.

[ Szerkesztve ]

(#765) kovaszoskeny válasza Lacy6 (#761) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

100 iso magasabb ezért fényesebb a HTC képe nyilván ezt látod dinamikusabbnak.Viszont ellenben a belenagyítasz a HTC mosott . A P9 kevésbé eszi meg a részleteket.

Ember te nézd meg miore mit írsz pont azért linkelte a kolléga mert hasonlítást akart.Megkapta lett egy egyáltalán nem negatív vélemény tőlem hiszen mindkét kamera kíválló de ezt páran nehezen viselitek.Értem htc topik de kicsit több toleranciát

Az F értékre meg visszatérve...Pont nem jól vágod a technikát az 1.7 nek kellene tisztább fényerősebb képet adni alacsony iso melett ..Erre pont a lesajnált 2.2 hüvely nem mos ---annyira....

(#762) leslien

persze hát hogyne hahaha főleg wideban meg 4K hifi manual videóban :D:D:D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#766) CsGábor válasza kovaszoskeny (#756) üzenetére


CsGábor
tag

HTC U11 , G6 és Honor 8 van kéznél (családban). Nem vagyok elfogult, mindhárom készülék képe tetszik. (mondjuk még mindig az LG G4 hdr képei jönnek be a legjobban , de ahogy nézem ezzel kb egyedül vagyok a világon :DD ) Ezen a képen az U11 jobb, bár számomra a P9 fotója is teljesen oké.

[ Szerkesztve ]

(#767) Lacy6 válasza kovaszoskeny (#765) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ember nézd már meg a záridőt is
...
Látom nem nézted meg, várj segítek :)
ISO 50 1/400 s
ISO 99 1/1265 s
Ez azt jelenti, hogy csupán annyival fényerősebb a lencse, hogy közel 3-szor rövidebb volt a záridő.
Nem a 100-as ISO miatt fényesebb a kép elhiheted.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#768) mjani1172 válasza Badboys (#649) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezért akarod lecserélni?

(#769) TTom65 válasza ferob (#764) üzenetére


TTom65
tag

Köszönöm.

(#770) tipuka


tipuka
addikt

na, most nézem lehet végre pirosban is kapni a telót. :D (Nem akarok reklámozni, árukereső kidobja :) )

(#771) atikó


atikó
őstag

Tovabbra is imádom a telefont,egyedul a billentyűzetet nem szoktam meg, Huawei mate 8 valtottam es annak van a legjobb billentyuzete főleg az ékezetes gombok miatt. Nem lehetne azt ratenni a htc-re?

(#772) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Telenormál sajna még csak árlistán van u11. Tegnap akartam volna vásárolni egyet feltöltő kártyával. Kis szerencsével talán függetlenek lesznek. A telekom honlapján azt irja kártyafügétlen ott volt is 1 db de féltöltősen csak online rendelni lehet...

BlackBerry Passport

(#773) leslien válasza dodicsaba (#772) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos függő,és tudsz rendelni online... vagy a Voda ott független ,de ott is csak online...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#774) kekkola válasza dodicsaba (#772) üzenetére


kekkola
senior tag

Online lerendeled és átveszed személyesen. Mi a probléma ezzel?

O+8T

(#775) Herczegh


Herczegh
csendes újonc

Én ebay-en rendeltem egy kéket (6/128 GB). 5 nap alatt megérkezett. Minden rendben a telóval, nincs rajta magyar csomag. Más különbséget nem találtam.

(#776) ferob válasza Herczegh (#775) üzenetére


ferob
őstag

Csak az eltérő régióhoz kapcsolódóan vannak eltérések a szoftverben, valamint ebből adódóan máskor érkezik rá a frissítés, mint az ebben a régióban kapható készülékekre.
De a későbbiekben bármikor módosítható, hogy európai régiós legyen, mivel ennek hardveres korlátja nincs.

(#778) ferob


ferob
őstag

Érdekességként megemlíteném, hogy augusztusi előrendeléssel elérhető lett a HTC amerikai oldaláról a 128GB háttértárral rendelkező modell, ezüst színben, valamint nagyjából ~190 ezer forintért.
Értelemszerűen, ha valaki ismerős révén tud magának hozatni, az jár a legjobban, netán még csomagtovábbítással vagy ismerősön keresztül, csomagküldéssel el tudja juttatni magának, de akkor az áfát meg kell fizetni a készülékre.

(#779) Herczegh válasza ferob (#778) üzenetére


Herczegh
csendes újonc

Én a múlt héten vettem az enyémet az UK-ból. De nagyon figyelni kell, nehogy EU-n kívülről érkezzen (+27%). Az egyik fenti linket én simán benéztem volna. Köszönöm a segítséget!

(#780) speedy87


speedy87
csendes tag

Rendelt már valaki a HTC hivatalos oldaláról?[link] 750€ = 228,000 Ft

(#781) ferob válasza speedy87 (#780) üzenetére


ferob
őstag

Abból a szempontból nem éri meg, hogy itthon olcsóbban megkapod ugyanezt, de ettől függetlenül az EU-n belülről érkezik, ha ilyen módon a HTC-től rendeled, viszont a Digital River teljesíti a rendeléseket Írországból, mint viszonteladó.

(#782) leslien válasza speedy87 (#780) üzenetére


leslien
nagyúr

mindez a Vodától 209k...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#783) ferob válasza leslien (#782) üzenetére


ferob
őstag

Nem feltétlenül, mivel ha ő kifejezetten kétkártyás készüléket keres, ami az általa beszúrt linken is található, akkor már 195 ezer forintért is hozzájuthat hivatalos jótállással.

(#784) leslien válasza ferob (#783) üzenetére


leslien
nagyúr

azt nem láttam h dual... valóban és most ott van piros vagy mit tudom én Iron Man színű... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#785) speedy87


speedy87
csendes tag

Leginkább a Solar Red szín miatt linkeltem, mivel az itthon még nem elérhető, viszont sokaknak bejön. Egyébként a Vodánál csak Silver van, ami szerintem valami irtó bazári. :W

(#786) Aryon87 válasza speedy87 (#785) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem meg pont hogy nem bazári :))
Sötétben szürke, nappal meg világoskék :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#787) ferob válasza speedy87 (#785) üzenetére


ferob
őstag

De elérhető, épp az általam említett áron és piros színben, szóval bárkinek inkább megéri itthon venni, 33 ezer forinttal olcsóbban.

(#788) leslien válasza speedy87 (#785) üzenetére


leslien
nagyúr

elküldtem privátban h hol vedd meg..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#789) Herczegh


Herczegh
csendes újonc

Nekem nagyon bejön a kék. Az előző három telefonom fekete volt, de szép ez a kék árnyalat, nem bántam meg. A külföldi rendelésekhez: itthoni áron sikerült a 6/128 GB-s változathoz hozzájutnom.

(#790) _Flood_ válasza leslien (#788) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Én is kérek pü-t. Köszönöm

(#791) speedy87 válasza leslien (#788) üzenetére


speedy87
csendes tag

Megnéztem, szerencsére van kékben, köszi a linket. A vásárlás még nem esedékes, megvárom az Lg V30-at és a Mate 9-et is, majd utána döntök.

(#792) leslien válasza speedy87 (#791) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor inkább a Pixel 2 várnám majd...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#793) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Felvetődőtt egy kérdés...
Mondjuk a telóm 4 gb-os alapesetben.
Mennyi ramot használ a teló arra hogy működjön?
Ez a ram mennyiség csak arra hat a teloban hogy meddig tartsa háttérben az appokat vagy van más szerepe is?
Úgy értem csak az appok használják a teló ramját?

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#794) ferob válasza Zsozsoka 74 (#793) üzenetére


ferob
őstag

Alapesetben 4 GB? Van egyáltalán ilyen készüléked?
Múltkor már válaszoltam neked ezzel kapcsolatban és kértem, hogy olvass utána az android memóriakezelésének.
A készülék pontosan annyi memóriát használ a működéshez, amennyire szüksége van, lehetőleg az egészet, így a kérdésnek nincs értelme.

(#795) TTom65


TTom65
tag

Ezt a kijelzővédőt rendelte már valaki, jó a lekerekítés az éleken? :R
[link]

[ Szerkesztve ]

(#796) Aryon87 válasza TTom65 (#795) üzenetére


Aryon87
félisten

Multkor rendeltem foliat a telora. Termeszetesen nem tapad fel teljesen, jobb also sarokban levegos maradt.. mist mar en is azt mondom, nagyon nagy f.. a 2.5D lekerekites...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#797) speedy87 válasza leslien (#792) üzenetére


speedy87
csendes tag

A Pixellel az a bajom, hogy a szoftveres extrák itthon nem nagyon használhatóak, meg lehet drága is lesz, ha a mostani Pixelek árából indulunk ki. De egyébként tetszik a telefon rendereken + a kamera is jó lehet.

(#798) Zsozsoka 74 válasza ferob (#794) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Ne haragudj hogy írtam és megkérdeztem.
Nemcsak tőled vártam választ hiszen van a topicban más emberke is aki esetleg talán nem ilyen kioktató stílusban válaszol....

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#799) leslien válasza speedy87 (#797) üzenetére


leslien
nagyúr

ha Lg ből lesz akkor zuhanni fog az ára hamarabb mint gondolnánk... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#800) ferob válasza Zsozsoka 74 (#798) üzenetére


ferob
őstag

A topikba hétről hétre ismétled a kérdéseidet és szinte csak ilyen esetekben írsz, majd arra hivatkozol, hogy mert más válasza lehet, hogy más, de a valóság az, hogy olyan szakmai dolgokról kérdezel, amikre olyan objektív tények a válaszok, amik nem fognak megváltozni.

A válaszaim mindig a tényeket közölték, így a többit te látod bele, de ismételten csak remélni tudom, hogy legközelebb nem olyasmit kérdezel, amivel kapcsolatban már más vagy esetleg én magam többször vettem a fáradtságot és segítettem a válasszal.
Lehet, hogy neked egyszerűbb újra és újra megkérdezni ugyanazt, de néha jobb tiszteletben tartani, hogy a másik időt nem kímélve válaszol, bármilyen ellenszolgáltatás nélkül, és a jó irányba terel, míg neked csak annyi dolgod lenne, hogy ezek mentén utánaolvasol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.