Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) birka_zozo


birka_zozo
csendes tag

Sziasztok,

na tegnap megjött nekem is az U11+! Nekem minden új és zseniális, mivel Nokia 1020-ról jövök, a gyerekeim be is szóltak, hogy minek nekem egyből egy csúcsteló, hát csak, mert megérdemlem! Még csak ismerkedünk, udvarolunk egymásnak, de részemről szerelem első látásra, de most épp elvesztem a rengetek beállítás között!
Egy dologgal nem vagyok még kibékülve, nem tetszik az email rész, valahogy jobban bejött a wp-s megoldás, mikor a több postafiók leveleit összefésülte egy mappába, és nem tetszik ez a beszélgetéses csoportosítás, hiába kapcsoltam ki, továbbra is egyben mutatja őket, meg jó lenne, ha egyből megnyitáskor az összes levelet mutatná.

(#3002) Integrale válasza birka_zozo (#3001) üzenetére


Integrale
veterán

Ha WP-ről váltasz, akkor feltételezem van hotmail/outlook címed. Használd az outlook appot (Microsoft alkalmazás), vagy a GMailben adj hozzá még egy fiókot.

"Bad reklám is reklám too"

(#3003) kano válasza birka_zozo (#3001) üzenetére


kano
nagyúr

Engem pedig az ideg szed szét! Svájci webáruház ma kapott egy halom U11+-t és nekem már pont késő ahhoz, hogy el tudják hozni. :O Ha csak tegnap érkezik akkor még belefért volna. :W
Nem nagyon írtok U11+ tapasztalatokat... Jó volna még képeket is látni. Nyissunk egy U11+ topicot?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3004) DigitXT válasza kano (#3003) üzenetére


DigitXT
félisten

Biztos volna rá igény, mert "ránézésre" teljesen más a két teló: sok az OFF.
A magam részéről nekem is 2018-ra csúszik az U11 - de ezt is jósoltam.:DDD

(#3005) Jumbozorz válasza kano (#3003) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nyissunk. Én majd írok egy beszámolót az enyémről. SUM: IMÁDOM!!!!

(#3006) birka_zozo válasza Integrale (#3002) üzenetére


birka_zozo
csendes tag

Igen, van outlook-os címem. A két fiókot kezeli a gmail, csak nem fésüli össze. Két külön alkalmazást nem használnék levelezésre, majd megszokom ezt, remélem.

(#3007) f3rdzs0 válasza birka_zozo (#3006) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Gmailben ha hozzá adod mindet, akkor a bal oldalról behuzhato menüben van egy All inboxes opció (tetején a mappáknak).
esetleg próbáld ki Google Inbox-ot, az azt hiszem alapból össze fesuli

f3rdzs0

(#3008) brainticket válasza kano (#3003) üzenetére


brainticket
aktív tag

(#3009) kano válasza brainticket (#3008) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, de egészen a mai nap reggelig nem volt nekik raktáron.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3010) kano válasza Jumbozorz (#3005) üzenetére


kano
nagyúr

U11+ totyik! Folytassuk ott, sok képpel és tapasztalattal, sértődés nélkül. :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3011) HUTCHDB válasza birka_zozo (#3001) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tedd fel az outlook alkalmazást! [link]
Minden (pl. a gmail) is hibátlanul működik egy helyen. ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3012) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok

Azt tapasztalom az újlenyomat olvasó sokat téved.
Nektek mik a tapasztalatok.
A Huawei P9 gyorsabb és pontosabb volt meglepő.

Lambi

(#3013) kekkola válasza Lamberd (#3012) üzenetére


kekkola
senior tag

Eddigi legjobb ujjlenyomat olvasó ami a kezemben volt. Természetes pózban add be az ujjad, egy ujjat több helyen is megadhatsz, így pontosabb. Sztem sebességben és pontosságban is top.

O+8T

(#3014) Kobun1980 válasza kekkola (#3013) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Ugyanez a véleményem. Az ujjlenyomat felismerese során oldalsó pozícióból add meg az ujjlenyomatod, mert úgyis úgy fogod a használat során megnyomni.. Úgy már jó lesz

(#3015) MrPetya19 válasza Lamberd (#3012) üzenetére


MrPetya19
addikt

Amikor téved mit ír ki?
Nekem tökéletesen működik, akárhogy teszem rá az ujjam.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3016) Lamberd válasza MrPetya19 (#3015) üzenetére


Lamberd
tag

Kikapcsoltam a kijelző bekapcsolását azóta sokat javult, az új lenyomatot is át állítottam ahogy tanácsoltátok sokat javult.

(#3017) Kobun1980 válasza Lamberd (#3016) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:DDD

(#3018) Yeffy válasza kano (#3010) üzenetére


Yeffy
veterán

na, akkor at is ugrom en is oda, koszi, hogy megnyitottatok! :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3019) Yeffy válasza Yeffy (#3018) üzenetére


Yeffy
veterán

a topikgazdat, ill akik jartasak a sima U11-ben is, ha van idejuk, megkernem, hogy neha atkukkantananak hozzank? :D
irtam egy rovid kis szosszenetet, egy ket kerdessel, hatha tudnak szamomra kielegito valaszt adni rajuk, ill ha akad kerdes, es idom is valaszolni ra, megvitathatnank azt is! :R

koszonom minden itt atadott infotokat!

Yeff

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#3020) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Talalkozott mar valaki kamera hibaval? Mar tobbszor elofordult, hogy fenykepezni akartam, vagy videora valtani es a kamera kifagyott. A kep vagy kimeredt vagy elsotetult a kep. Kamera totalis bezarasa, vagy tiltas ujra engedelyezes se segit, csak az ujra inditas. Nagyon duhito mikor emiatt pillanatokrol csuszom le.

(#3021) atikó


atikó
őstag

8.0 van valakinek infója, hi
ba kutakodok semmi értelmeset nem találok, hogy mikorra érkezhet, pedig decemberre ígérték.

(#3022) istnag válasza Kiskopika (#3020) üzenetére


istnag
addikt

Nincsen fent másik kamera app? Nekem korábban volt ilyen az M8 al a Google Camera val nem boldogult, de ott mondjuk el sem indult a kamera.

(#3023) Kiskopika válasza istnag (#3022) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nincs csak kepszerkeszto van fent ami elvben tud rogziteni is, de meg sose hasznaltam arra. Csak a htc kameraval fenykepezek.

(#3024) Ununqatrium válasza Lamberd (#3012) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Nálam is kaka. Leginkább az ujjam belső felét szereti, de ha egy picit nedves az ujjam (pl. ha izzad a kezem), halott ügy az egész.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#3025) kekkola válasza Ununqatrium (#3024) üzenetére


kekkola
senior tag

Az ujjadnak azt a felét szereti, amit beadtál neki... Amennyiben nem sikerül egy ujjlenyomathoz rendesen körbeszkennelni az ujjadat, add be egy másik helyre is ugyanazt az ujjadat. A beadáskor természetes pozícióban tartsd a telefont, ahogy feloldani szoktad és úgy próbáld meg az ujjad legtöbb részét hozzáérinteni. Nekem négy ujjam van beadva és amit leggyakrabban használok az kétszer. 10-ből 9,99-szer tökéletesen teszi a dolgát.
Nedves ujjak esetén minden leolvasó kaka. Problémás ha tépkeded a bőrt az ujjadon, mert akkor szétbarmolod a lenyomat képet, amit beadtál neki.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3026) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali. Ma furcsa dolgot produkált a U11-em. A kijelzőn végig vízszintes csíkok jelentek meg, kb. 3 mm-enként egymás alatt. Restart utan semmi. 10 perc után fokozatosan elhalványult, eltűnt. Tapasztalt már valaki ilyet? Mi lehetett ez?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#3027) kerxy válasza Kiskopika (#3020) üzenetére


kerxy
senior tag

Ugyan ezt tapasztaltam ma többször is túrázás közben!!! Eddig soha semmi fajta ilyesmi nem volt, most viszont szinte mindig befagyott a kamera, meg össze vissza mutatta a képet. Nagyon érdekes, de nem tudom mi okozhatja főleg ha neked is most jött elő?!

(#3028) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Sziasztok,

Gondolkodom a telefon megvásárlásán. Aki régebb óta használó meg van vele elégedve? Vannak esetleg olyan hibák amik csak hosszútávú használat során mutatkoznak?

Előre is köszi,
Üdv.

HTC = Help This Company

(#3029) spawn21 válasza Darellus92 (#3028) üzenetére


spawn21
veterán

Nagyon jó telefon.
Kevesebb kompromisszummal jár mint a többi márka. Csak ajánlani tudom

iPhone 13p

(#3030) Aryon87 válasza Darellus92 (#3028) üzenetére


Aryon87
félisten

5 honap alatt semmi problemam nem volt a teloval, + 1 a kompromisszummentesegre. Ill talan 1 van :) a jack hianya :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3031) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Köszi a válaszokat, igazából a jack nem zavar mert úgy olvastam elég bika amit adnak hozzá, illetve a saját fülesem az BT-s. Azt esetleg próbáltátok már hogy BT fülesekkel hogyan viselkedik?

HTC = Help This Company

(#3032) kekkola válasza Darellus92 (#3031) üzenetére


kekkola
senior tag

Jól viselkedik, én bt fülessel is használom, minden rendben vele. A gyári tényleg elég jó minőségű, persze inkább csak a többi gyári füleshez viszonyítva.
Számomra hiba és kompromisszum mentes egyelőre a működése (koppkoppkopp), remélem ez így is marad. Ami slusszpoén, hogy még htc is :D szóval szvsz jól választasz ha az U11 mellett döntesz.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3033) Kiskopika válasza kerxy (#3027) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nekem azt hiszem 24-en kezdodott. Azota ketszer haromszor fordult elo. Es bosszant.

(#3034) kerxy válasza Kiskopika (#3033) üzenetére


kerxy
senior tag

Én viszonylag sokat fotózom és csak most találkoztam vele... Biztos van valami oka, ha most kezdte neked is. Remélem csak valami szoftveres gebasz...

(#3035) 22darti válasza Jumbozorz (#2989) üzenetére


22darti
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és köszönöm a segítséget.

(#3036) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Meg is rendeltem mall.hu-ról. 170k-ért szerintem nem rossz. Ahogy leadtam a rendelést, már csak 210k-ért van náluk másik színben.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#3037) mjani1172 válasza Darellus92 (#3036) üzenetére


mjani1172
addikt

Mall.hu?

Sosem vennék onnan ilyen értékű tárgyat. Plána ha nyomozás va a cég ellen.

(#3038) dodicsaba válasza brainticket (#3008) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Szép kis teló és az ára is már ennyiért elfogadható

BlackBerry Passport

(#3039) MM válasza Darellus92 (#3036) üzenetére


MM
őstag

Ennyiért vehetnéd olyan helyről is, ahol gyári garanciát kapsz...
( Pl.: Mobilcorner)

[ Szerkesztve ]

(#3040) kerxy válasza MM (#3039) üzenetére


kerxy
senior tag

Honnan tudod, hogy erre nincs?

Amúgy nem akarom védeni a mall.hu-t, de elvileg a nyomozásban nem ők érintettek csak valamelyik beszállítójuk.

(#3041) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali. Ha belenagyítotok ebbe a fotóba, a vilagos csíkozas jól lathato a szürke alapon, főleg alacsony fényerönél, vagy ha lehúzom az állapotsávot. Más is lát ilyet? Megköszönném, ha megnéznétek. Eddig nem tűnt fel. Kijelzőhiba fenyeget? :O

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#3042) kerxy válasza Kiskopika (#3033) üzenetére


kerxy
senior tag

Nálam ez bőven megérne egy factory resetet. De megvárom míg jön az Oreo, akkor úgyis csinálnék. Bízom benne, hogy még ebben a hónapban megkapjuk...

(#3043) Darellus92 válasza MM (#3039) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Az összes telómat eddig amit "nem gyári" garival vettem, kérdés nélkül kezelték a gyártói szervizben az első 1 évben. Gondolom azért szól hozzájuk a gari mert van +1 év szoftveres garancia. De egyébként nekik sincs saját szervizük hanem a HTC partnerének küldik (talán TMX) javításra. Egyébként nem is láttam a mobilcornert az árösszehasonlító oldalakon sajnos.

HTC = Help This Company

(#3044) ferob válasza Darellus92 (#3043) üzenetére


ferob
őstag

Ajánlom elolvasásra a téma összefoglalóját, mivel a szerencse vagy netán a sokatmondó, mutatós számla, valamint a gyártói garancia semennyire nem függ össze.
Ha európai régiós készülékről van szó, akkor érvényesíthető rá a 2 éves gyártói jótállás, minden egyéb esetben pedig nem.

(#3045) Darellus92 válasza ferob (#3044) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Köszi az infot! Tehát ha a dobozon a matricán látom hogy EU régiós a teló, akkor nyugodtan vihetem a helyi HTC szertvizpontra attól függetlenül, hogy mit ír a forgalmazó honlapja?

HTC = Help This Company

(#3046) ferob válasza Darellus92 (#3045) üzenetére


ferob
őstag

A dobozon maximum cikkszámot és vonalkódot fogsz csak találni, nem lesz szövegesen ráírva, hogy milyen régiós, de a keresőbe ezeket beírva találhatsz bővebb információt, ami alapján megállapítható.
Ha európai régiós, akkor a regionális szerviz javítja a hibás készüléket.

(#3047) Ombre88 válasza ferob (#3046) üzenetére


Ombre88
csendes tag

Sziasztok.Csináltam egy baromságok.Sim kártyát akartam cserélni és véletlenül a felső hangszóróba dugtam be a sim tűt.Nem érzek változást hogy rosszabbul szólna vagy recsegne.Nem ismerem hogy néz ki egy ilyen hangszóró felépítése.Tehettem kárt a készülékben?

(#3048) ferob válasza Ombre88 (#3047) üzenetére


ferob
őstag

Valószínűleg nem a hangszóróba dugtad, hanem inkább az egyik mikrofon nyílásába, de így is előfordulhat probléma.
A tárcsázóba beírt *#*#3424#*#* után futtasd le az Audio Test-et, hogy kiderüljön, ha valamelyik mikrofonnal gond van.

[ Szerkesztve ]

(#3049) jotzo01


jotzo01
tag

Sziasztok, autós töltőt milyet javasolt használni (hány amperes legyen). Illetve, mivel csak micro usb-s töltőm van, nem tudom, van-e micro-USB c átalakító, az megoldás lehet-e.
Amúgy másfél hónapja használom, egyedül az NFC gyorskapcsolót hiányolom,( de azt nagyon), de minden tökéletes. Az ujjlenyomat olvasó hüvelyujjal mindig azonnal old, mutató v. középső ujjal néha többször kell próbálkozni, de betudom annak, hogy nagyon domborúak az ujjaim.

[ Szerkesztve ]

(#3050) ferob válasza jotzo01 (#3049) üzenetére


ferob
őstag

Lényegében teljesen mindegy, hogy milyet használsz, mert csak annyi eltérést fog jelenteni, hogy lassabban vagy éppen gyorsabban tölt-e.
Ha cél a gyorstöltés, akkor leginkább olyan jön szóba, ami támogatja a QC3.0 szabványt, ellenkező esetben bármelyik másik alkalmas, mert csak a töltés sebességében fog eltérni, de azért mindenképp valamilyen minőségibb darab legyen, hogy ne tapasztalj semmi problémát.

Átalakító használata nem javasolt, mert ahogy folyamatosan húzza a kábel, idővel kitágítja a csatlakozót és minden lötyögni fog benne.
Vásárolj olyan autós töltőt, aminek az USB portjába kell dugni a kábelt, így tudod használni akár a telefon saját vezetékét is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.