Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) pg-1966 válasza leslien (#200) üzenetére


pg-1966
csendes újonc

Itthon vásároltam, budapesti üzletben (nem sufni GSM), két év garanciával.

(#202) leslien válasza pg-1966 (#201) üzenetére


leslien
nagyúr

hol?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#203) pg-1966 válasza leslien (#202) üzenetére


pg-1966
csendes újonc

Keress rá! (Nem akarom reklámozni.)
pl. olcsobbat.hu-n: HTC U11

[ Szerkesztve ]

(#204) MrPetya19 válasza Mans20 (#194) üzenetére


MrPetya19
addikt

Lassan ezek az értelmetlen videók fontosabbak lesznek, mint a rendes tesztek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#205) kekkola


kekkola
senior tag

Ez a bending teszt szélsőséges esetet vizsgál, ilyen hatás a telefont csak akkor éri ha valaki pont ilyen módon szeretné a készüléket meghajlítani. Normál használat esetén akkor tudok hasonlót elképzelni pl. a zsebemben van és az asztal széle megnyomja a készüléket keresztirányban (akkor sem gondolnék ilyen erőket). Farzsebben leülve mások a megtámasztási viszonyok (a s...ggemen felfekszik végig, nem pedig egy ponton és a teher is megoszló), ezáltal mások az igénybevételek, jobb lehet az erőjáték. Jerry (vagy Zack) tesztjéből maximum annyit lehet leszűrni, hogy a készülékek egymáshoz képest milyen ellenállásúak (azt sem teljes bizonyossággal).

Ezt hívják mérnöki tervezésnek. Ott van egy atombunker és egy lakóház esete. Ha mindkettőre rádobsz egy bombát, a bunker kibírja, a ház nem. Ha Te csak lakni akarsz benne, akkor nem kell atombunker (jóval drágább) mert a ház is megfelel erre a célra. Persze ott van az esély hogy eltalálja egy bomba és összedől, mégsem lakik mindenki atombunkerbe. A lényeg: attól hogy egy szélsőséges (nagyon ritkán előforduló) esetre nem felel meg, még a használhatósági határállapotra megfelel.

Ráadásul lehet, hogy jerry (vagy zack) azóta gyúr is (mert kamera előtt kell szerepelnie) így lehet hogy 2x erősebb mint amikor az első videót forgatta. :D Mivel a maximális erejét használja, ami esetenként növekedhet vagy csökkenhet (spenót, betegség, gyúrás, koksz).

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#206) Ádám16 válasza kekkola (#205) üzenetére


Ádám16
addikt

Aki ez alapján nem vesz meg egy modellt, az meg is érdemli... Vegyetek Nokia6-ot, Zack videóján remekül szerepelt!!!4

[ Szerkesztve ]

(#207) nordzsi válasza kekkola (#205) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Na ja, meg mi is a mérés mértékegysége, az hogy mennyire lilul az ujja?
Mert reálisan nézve ezek a tesztek miért is tekinthetőek egzaktnak, sehol egy mérési szisztéma, mérési rendszer, mérési számadat, ahogy esik úgy puffan, ezt ekkora erővel hajlítgatom itt alátámasztva, a másikat meg másképp más erővel mert épp fáradtabb vagyok, ez így teljességgel szubjektív és esetleges ezért számomra hiteltelen....

(#208) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

Igen jó kis teló lett. :C
HTC U11 VS SAMSUNG GALAXY S8 PLUS SPEED TEST!

[ Szerkesztve ]

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#209) Integrale válasza #67656192 (#197) üzenetére


Integrale
veterán

De látom, csak nem láttam a többi telefon hasonló tesztjét is, azok ugyan így karcolhatóak, egyedül a hajlíthatóságot lehet felhozni ez ellen, semmi mást, ettől még nem rossz minőségű anyagokból épül fel.

"Bad reklám is reklám too"

(#210) kekkola válasza nordzsi (#207) üzenetére


kekkola
senior tag

Így van.

A karc tesztek rendben vannak, ott a Mohs-skála, semmi gond.

De ez a hajlítgatás... Igen, látványos, de kb ennyi.

O+8T

(#211) helixP válasza kekkola (#210) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért valamit az is elmond, ha ugyanolyan erő hatására az egyik alig görbül (S8, G6), vagy ropiként törik (Robin, Mi5 stb).
És NEM azt mondom, hogy ami "megbukik" az szét fog törni a mindennapokban, és használhatatlan telefon, de a build quality-ről, használt anyagokról valamit elmond. Ezt egyébként Zack is elmondja, hogy attól, hogy nála megbukik egy telefon, simán lehet az attól még jó készülék, ez csak egy +1 szempont. (nálam sem tört el még telefon)

Szerintem ezt ezzel le is zárhatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#212) nordzsi válasza helixP (#211) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Mi a bizonyíték az ugyanolyan erő hatására, egyezett a hüvelykujjának a színe?

Valóban nála ha már szóba hoztad az s8 alig görbül, viszont mást teszteken ahol szimplán csak leejtik ami a mindennapokban inkább előforduló jelenség, olyan szépen pókhálósodik, hogy na...

Szerintem ezt az üvegvonalat ejteni kéne mindenkinek....

(#213) kekkola válasza helixP (#211) üzenetére


kekkola
senior tag

Ugyanolyan erő? ha-ha :U

És tényleg zárható a téma felőlem is. :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#214) helixP válasza kekkola (#213) üzenetére


helixP
nagyúr

kekkola + nordzsi: Igazatok van Zack minden egyes alkalommal egyeztet a telefont küldő cégekkel és ha fizetnek, kevéssé töri a telefonokat össze. Van egy kis ártáblázata is, hogy 1000 dollárért épp' hogy megroppantom, 2000-ért csak meghajlítom, 3000-ért meg csak erőlködök.
Illetve az sem számít, hogy utána szétszedi a telefonokat és csavarról csavarra elmagyarázza, hogy mért tört/nem tört a készülék. Ez is csak manipulálás nem?
Ti hisztek a chamtrailező zsidó gyíkemberekben is ugye? :U

NA akkor itt én is abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

(#215) kekkola válasza helixP (#214) üzenetére


kekkola
senior tag

Senki nem beszélt szándékos manipulációról. Objektivitásról annál inkább.
Így a gyíkemberes-zsidózós szöveged max. provokáció felém, amire nem tudom miért van szükség. Vagyis de: lehet, hogy nem érted miről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#216) nordzsi válasza helixP (#214) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Utolsó és tényleg utolsó reakció:

Nem érted vagy nem akarod megérteni miről beszélünk, ez így nem mérés a már korábban ecseteltek miatt, ez egy adhoc jellegű dolog, ezért nem hiteles, nincs azonos erő, nincs azonos alátámasztási pont, nincs mérőeszköz...stb...

A gondolatod második felére reflektálva, nem állítom, hogy így van, mert se cáfolni se megerősíteni nem tudom de én már azon sem lepődnék meg ha így lenne....

Ahol üzlet van ott pénz van, ahol pénz van ...., szerinted akkor??? Voltak már nagyobb disznóságok is a világon..., de ne gyártsunk konteókat, az nem ide tartozik, de amit objektíven el lehet mondani és ez zárszó ezzel a témával kapcsolatban részemről, hogy ez a hajlítgatósdi, abszolút hiteltelen adhoc jellegű dolog....

Téma off részemről...

(#217) nincsnév007 válasza pg-1966 (#199) üzenetére


nincsnév007
őstag

Majd egy pár napos használat után írsz róla egy véleményt? Engem leginkább a hangzása érdekel, meg hogy sztereo e. Meg hogy az üveg mennyire karcolodik. és a jack átalakítóval milyen a hangzása. :)

(#218) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Olvasom itt a kommenteket...ez elképesztő.
Valaki(k) bezsebel(nek) egy rakás pénzt, mert telefonok TÖR KETTÉ, és ez vitákat generál több fórumon.
Mert ha lenne értelme, gyakorlati haszna, oké.
Ha megveszek egy telefont, nem hajlítással kezdem.(miért tenném basszus??), és megkockáztatom, a későbbiekben sem lesz még csak hasonló helyzetben sem a készülék....
Még látványosnak sem nevezném, ez a rongálás mánia az emberiség egyik nagy betegsége.
De akit ez mondjuk a döntésében befolyásol, hát gratulálok, komolyan.
Áh, nem is baszom fel magam.Szép napot!

A telefonhoz:

Nekem sem tetszik a készülék háza, ez nyilván szubjektív.A beltartalom most nagyon is rendben van, soha nem használok headset-et, szóval pont nem érdekel a jack elhagyása.
Ezeknél a csúcs telefonokról az árazás nekem mindig magas,valahogy nekem egy telefon sem érne 200+ ezrest.
De szó ami szó, a HTC most megcsinálta!
Várok egy szuper készüléket a középkategóriában is, remélem összekapták magukat.

(#219) papi77 válasza Richoo44 (#218) üzenetére


papi77
addikt

Néha tiszta dedó ami itt a ph-n megy :DD :(

pg-1966: Várjuk a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#220) no more válasza Richoo44 (#218) üzenetére


no more
addikt

Őőő, azért nem mindegy, hogy egy farmer zsebben van, és lehajolsz mondjuk cipőt kötni, majd előveszed a telefont és egy banán van nálad (iPhone 6 Plus pl.).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#221) Richoo44 válasza no more (#220) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Na, azért ilyenről nem volt szó, valóban sérülékenyebb volt a ház, de szerintem az is túl lett tolva.
Több ismerősömnek van az említett Iphone , és semmi, de semmi bajuk a mai napig.
Kiváló lehetőség volt, hogy ezek a videók még sikeresebbek legyenek.
Remélem, Te is érzed, hogy minimális valóságtartalommal bírt.
MINDEN csúcstelefonnal akadnak problémák, amit felkapnak, és le akarják járatni.

(#222) Wynsent


Wynsent
tag

:C Nagyon tetszik, bár még mindig van egy csomó kényelmi funkció, ami az LG-hez köt (pl. buborék üzenetek és variálható kezelő gombok, vagy értesítési sáv lehúzó gomb).
Viszont van arról valakinek infója, hogy hogy vesz fel csak hangot? Zenekari próbán rögzítenék vele valami használhatót. Erre az LG V20 Koreai verziót néztem ki eredetileg, de ha már új telefont veszek, akkor valami frissebb nem ártana, amennyiben csodálatosan veszi a hangot.

A választ előre is köszönöm :R

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#223) HoaryFox


HoaryFox
őstag

HTC telefon? Ajánlott plecsni?

Bepótoljátok április elsejét? ;]

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#224) leslien válasza HoaryFox (#223) üzenetére


leslien
nagyúr

miért ne lehetne ajánlott ?! :P

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#225) HoaryFox válasza leslien (#224) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hát mert eddig nem ez volt a jellemző a gyártóra :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#226) no more válasza Richoo44 (#221) üzenetére


no more
addikt

Azért volt tele a fórum meghajlott i6 Plusokkal, mert nem volt valóságalapja.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#227) kekkola válasza no more (#226) üzenetére


kekkola
senior tag

Pont emiatt lenne jó, ha egzakt körülmények között végezné a hajlítást, mert így egy kalap alá veszi az összes meghajlott telefont, miközben lehet hogy a meghajlításhoz szükséges erők között komoly eltérés van...

O+8T

(#228) Richoo44 válasza no more (#226) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Volt, tény, de azt gondolom, akinek van egy csepp esze , az nem fog pl. leülni egy i6 Plus-al (5,5 tepsi) a zsebébe,aki pedig mégis, az viselje következményeit.Ennyi erről.
Kíváncsi lennék, ebből hány darab volt rendeltetésszerűen használva.

(#229) S e t h


S e t h
nagyúr

Várom mikor lehet megtapizni az MM-ben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#230) #56573440 válasza Richoo44 (#228) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jah ahogy leejteni se szabadna... 5,5 tepsi? 6.4 van épp és jól bírja amikor beülök a kocsiba és farzsebben marad véletlenül, persze vessek magamra én mocsok emberi hulladék.
Ne is az legyen az elvárás, hogy jót gyarson bárki, elég ha egy széfben kikapcsolva kibírja egy pár hónapot.

Egyébként itt nem az erő a lényeg, hanem a technológia ami miatt lehetővé válik. És ilyenkor látszik mi a kevés.

[ Szerkesztve ]

(#231) domerator válasza helixP (#165) üzenetére


domerator
veterán

...és Lacy6:

Ezek szerint igazat írtam... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#232) Richoo44 válasza #56573440 (#230) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Kikészít, mikor ilyen kurva szélsőséges példákat hoztok fel.Te is mi a francról beszélsz? :)Milyen széf?Senki nem széfben akarja tartani, csak használni, mint egy ÁTLAG tulaj.Nem pedig eltörni, ráülni, stb.
Melyik telefonnál rendeltetés szerű használat, ha ráülsz? :D Vagy leejted?Egyiknél sem.
Ha veszel egy üveg telefont, az sem fogja túlélni ha leejted.Ennyi.
Senki nem illetett jelzővel senkit (csak Te magadat), de azt el kellene fogadni, hogy a gyártók, és itt nem csak az Apple-re gondolok, SEHOL nem állítja azt, hogy a telefonja ki fogja bírni ha leejted, vagy ráülsz!!Ergo, igen, a felhasználó lesz a hibás. (természetesen kivétel ez alól a starpa telók.)

Na de összefoglalva, nem különösebben érdekel, kinek milyen készüléke van, de nézzétek a telók széttörését, hisz az majd mindenre választ ad, mert emberünk 1 mp helyett akár 3 mp-ig is dolgozik vele, mire eltörik.

[ Szerkesztve ]

(#233) #56573440 válasza Richoo44 (#232) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem átlagos felhasználás hogy leülök. Pont ahogy le is esik.

Attól hogy nem garantál semmit, még meg tudja csinálni, van rá példa, sőt, sokkal nagyobb méretben is megvan, csak oda kell figyelni kicsit. Bár egyértelműen nem célközönség vagyok, szoval annyit bagatelizalod amennyit akarod....

Egyébként nem én kötöttem értelmi szinthez bármit....

[ Szerkesztve ]

(#234) Lacy6 válasza #56573440 (#230) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem egyik telefon esetében sem szerencsés, ha farzsebben van a készülék és ráülsz. Azért eléggé erősen meg kellett nyomni ezt a telefont hogy így megtörje. Itt nem arról van szó, hogy annyira sérülne hogy ne lehessen használni. A való életbe ekkora erőt lehet kibírt volna egy Iphone vagy S8 úgy hogy nem tört volna ketté csak meghajlott volna, vagy eltört volna a kijelző, vagy elhajlott volna a wifi antenna benne a hajlás folyamán. Lényegében lehet nem ment volna tökre, de maradandó károsodást okozott volna aminek a javítása igen költséges ha saját zsebből kell fizetni. Inkább oda kell figyelni és vigyázni a készülékre. Ha meg valaki nem tud akkor kell rá készülékbiztosítást kötni.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#235) #56573440 válasza Lacy6 (#234) üzenetére


#56573440
törölt tag

Leitlrtam többször. Egy bizonyos szintig fontos maga a szilardsag. Utána a technológia. Van e az üveg és a keret között valami rugalmas ami elnyeli az erőt? Be van e rendesen ragasztva a kijelző? Hogy van egyeltalan kialakítva az egész? Én is vigyázok, és van tokom, de a gyártó a legrosszabbra tervezzen ne a legjobbra.

Egyébként ez is technológiai"hiba" az előd sokkal jobban szerepelt, de a szoritos szenzor mit se ér egy merev házban. Ha meg mozog egy szoritastol, jó hogy hajlik ha kap is...

(#236) tibor72


tibor72
tag

Pedig sokan vannak akik, sietnek, meleg is van, a kulcsok és az apró az első zsebekben, az ing felső zsebét húzná a mobil, marad a far zseb. Nem csak a fiatalok, idősebbek is oda teszik, ha haladni kell. Rohan az autójához bevágja magát és nyomja gázt ahogy kell.... ha megérkezett meg majd megnézi, hogy kibírta-e :DDD (személyesen is ismerek olyan személyt aki 2 telót ült tropára( XD ), két hónapon belül, mind2 almás volt :)) a másik meg az amikor a kocsi tetejére teszi mert hirtelen nem tudja hova is tegye és ott marad....egy darabig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#237) leslien


leslien
nagyúr

vajon van már hozzá való fólia itthon?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#238) h4h01 válasza leslien (#237) üzenetére


h4h01
senior tag

Itthon még nemhiszem! Még a spigen sem dobta ki a kiegészítőit a telefonhoz, még elég friss a cucc..De a 10-re a spigen fólia az jó minőségű, jó a tapintása! Szerintem várd meg, míg a nagyobb gyártók kidobnak valami használhatót..

[ Szerkesztve ]

(#239) leslien válasza h4h01 (#238) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig kéne mert elképzelhető h 22.én küldi a Telekom... ugyanis hamarosan nálam is landol egy :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#240) nincsnév007 válasza leslien (#239) üzenetére


nincsnév007
őstag

Akkor tőled is várjuk majd véleményeket :D

(#241) h4h01 válasza nincsnév007 (#217) üzenetére


h4h01
senior tag

Sztereo, de csak a music módban..theater módban máshogy szól.. A 10-es mind a 2 féle módban sztereóban szól..

[ Szerkesztve ]

(#242) mjani1172 válasza Richoo44 (#232) üzenetére


mjani1172
addikt

Látom viszonylag nehezen értesz meg dolgokat.Az is érdekes, hogy ugyanazok az arcok minden topicban értetlenkednek bizonyos dolgokon, ami már el lett magyarázva egy nappal korábban nekik egy másik oldalon.
Ez egy teszt, ami ha nem is 100%-os,de megmutat pár dolgot a tervezés és az anyagfelhasználás alapvető hibáiból.Mivel a többség úgyis érti, így csak röviden, aztán lehet értetlenkedni. Van olyan hogy anyagfáradás, ami nem így rögtön törik, hanem a 200.
kicsire adja meg magát. És benne az az elektronikának sem tesz jót, ha picit is hajlik ugyanazokon a pontokon, naponta mondjuk 30-szor.

[ Szerkesztve ]

(#243) Richoo44 válasza mjani1172 (#242) üzenetére


Richoo44
aktív tag

De Te szerencsére MINDEN topikot felügyelsz, és a hozzáértéseddel mindenkit a helyére teszel. :C
Én elmondtam a véleményemet, amit addig személyeskedés nélkül tettem,amíg nem ugrottatok rá a témára, mintha nem lenne más örömötök.Utálom, mikor ilyen megmondók elkezdenek osztani.
El kellene fogadni, hogy nem lehet mindenkinek azonos a véleménye.
Ha már ellenvélemény van, azt lehetne kevésbé primitív módon is közölni.
Ügy lezárva!

(#244) tomboy0013 válasza Richoo44 (#243) üzenetére


tomboy0013
veterán

Üdv a fórumon ;]

(#245) atikó válasza leslien (#239) üzenetére


atikó
őstag

Én is előrendeltem, ma hívtam őket és nem tudta megerősíteni a hölgy a csütörtöki dátumot, érdekes, mint hogy az is, hogy amikor előrendeltem akkor 26 dátumot ajánlott a rendszer a kiszállításra, ennél hamarabbi dátumot nem engedett.

(#246) nincsnév007 válasza h4h01 (#241) üzenetére


nincsnév007
őstag

érdekes. azért remélem majd dobnak ki még olyan telefont amin úgy van a hangszorók mint az M8, M9-en.

(#247) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Jött már meg valakinek?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#248) h4h01 válasza nincsnév007 (#246) üzenetére


h4h01
senior tag

Az szerintem nem valószínű, tekintve a kávanélküli trendet..De mondjuk a fémkeret tetejére oda lehetne tenni a felső hangszórót, ami kb. ugyanazt a minőséget tudja..Mert azért a 10-esnél a kijelző feletti hangszóró, azért jóval gyengébb minőségű, mint az alsó..Tudom, h más frekvencián szól, de akkor is sokkal gyengébb..Persze a többi telónál, még így is szebben szól..De azért rakjanak 2 ugyanolyan fasza minőségűt alulra, és felülre is! :K

[ Szerkesztve ]

(#249) leslien válasza atikó (#245) üzenetére


leslien
nagyúr

hívtam őket én is.. remélem h 22.én nalam lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#250) atikó válasza leslien (#249) üzenetére


atikó
őstag

Ma hívtak, pénteken kapom meg, előreláthatólag de a faszi nem tudta teljesen megigérni mert sok lett az elő rendelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.