Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Tiger. válasza MK VII (#900) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A 10-esuk jó volt pedig.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#902) MK VII válasza Tiger. (#901) üzenetére


MK VII
veterán

Igen. Vannak kivételek.
Még itt ph-n is vannak negatív vélemények róla, de szerte a neten mindenfelé. [link]

[ Szerkesztve ]

(#903) rhonin válasza MK VII (#902) üzenetére


rhonin
senior tag

üdv mindenkinek.

Akkor lényegében mire figyeljek ha online boltból rendelném a készüléket?
Ha 2 év garit adnak rá az adott boltban akkor az biztosan Magyarországra gyártott és problémamentes lesz? Pl. ha esetleg gariztatni kellene.
Az 1 év garanciát kínáló boltoknál értem, hogy szürkeimportos, de a 2 év garinál is előfordulhat ez?

(#904) MK VII válasza rhonin (#903) üzenetére


MK VII
veterán

Ha biztosra akarsz menni akkor a GSM végződésű boltneveket kerülöd.
Euronics, Media Markt, ilyesmi boltokból, illetve hivatalos márkaboltból való rendelésnél vásárlásnál nyugodt lehetsz. Én még az emag-ot sem feltétlenül ajánlom. Ott is vannak olyan készülékek amiket külsős GSM boltok készleteiből szereznek be.

(#905) rhonin válasza MK VII (#904) üzenetére


rhonin
senior tag

Elsősorban a smartshop-ot és turbadot néztem jelenleg akik 2 év garival adják.
Tőlük rendelt valaki innen?
Nem látok róluk negatív vélemény a rossz voltok topicjában. Ettől persze még... :U

(#906) #92673536 válasza rhonin (#905) üzenetére


#92673536
törölt tag

Turbadoról egyszer rendeltem telefont, kb. két éve, minden úgy volt ahogy leírták, anyám azóta is megelégedéssel használja :)) (Gariztatni sosem kellett, szóval arról nem tudok nyilatkozni)

[ Szerkesztve ]

(#907) istnag válasza MK VII (#900) üzenetére


istnag
addikt

Én azonnal visszaküldeném és visszakérném a pénzt. Ez a partnero gsm. Szürkeimportos szarokat árulnak.

Nincs ezzel baj szerintem, csak tájékoztatni kellene a vevőt, hogy miért olcsóbb, mert azért jóval olcsóbb tud lenni.

(#908) MK VII válasza istnag (#907) üzenetére


MK VII
veterán

Ezzel pont az a baj, hogy, ha tájékoztatnák az embereket, hogy 1 év garit adnak csak ami bolti garancia, semmi köze a gyártói garanciához és timbuktuból származik a telefon, akkor nem lenne forgalmuk. Pont azért nem tájékoztatnak, hogy legyen eladásuk...

(#909) istnag válasza MK VII (#908) üzenetére


istnag
addikt

de, ha tudod miért olcsóbb, akkor tudod mérlegelni, hogy megéri Neked vagy sem. Nekem mondjuk csak pozitív tapasztalataim vannak velük.

(#910) rhonin válasza istnag (#909) üzenetére


rhonin
senior tag

szerintetek megéri 10-15k-t spórolni, hogy csak 1 év garit kapj?
szerintem nem.

(#911) Tiger. válasza rhonin (#905) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Smartshop htc10 eus.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#912) istnag válasza rhonin (#910) üzenetére


istnag
addikt

Partnero 172 - edigital 250 - Speedshop 250 :U

(#913) BenHans válasza MK VII (#904) üzenetére


BenHans
addikt

Ferob is számtalanszor leírta, sőt az összefoglalóban is benne van, hogy mi alapján kell leinformálni a készüléket, hogy megkapja a 2 év gyártói garanciát.
Ez nem csak MM, Edigital stb esetén valósulhat meg!
Célszerű neten rendelni és ha véletlenül mégsem azt küldenek akkor 14 napon belül elállni a vásárlástól.
Persze ha valaki 50ezerrel többet akar kifizetni, hiába nem származik előnye belőle akkor is tiszteletben kell tartani a döntését.

(Van még HTC 10 is 198-ért edigitalban, ha valaki nem akar elszalasztani egy ilyen alkalmi vételt. :DDD Igazán nagy vétel megjelenéskor volt 270-ért "hivatalosan" gyorsboltból. :)) )

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#914) rhonin válasza BenHans (#913) üzenetére


rhonin
senior tag

Igen ezért is hoztam fel a smartshopot mivel ugyanúgy 2 év garis és több mint 60k-val van alatta azoktól a boltoktól akik 250-ért árulják.
Nem látom értelmét kifizetni egy ekkora felárat. :U

istnag: a levelemben említett boltban 2 év garit adnak arra értettem a 10-15k-t.

[ Szerkesztve ]

(#915) BenHans válasza rhonin (#914) üzenetére


BenHans
addikt

Gondoltam. Keveseknek mindegy a pénz... :D
A szükséges dolgokat tudod, leinformálod otthon Simple CID Getter stb és hajrá. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#916) MK VII válasza BenHans (#913) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt miért nekem írod? Nem akarok én ilyen telefont venni. Egy kérdésre válaszoltam. Innentől az, hogy ki, hogy informálódik a készülékről amit meg akar venni vagy már megvett az a saját szívügye. Természetesen nem kell +50 ezret fizetni feleslegesen, de nem is írtam ilyen hülyeséget sehol... Ezt te hoztad fel.
De eleve úgy kezdtem, hogy, ha biztosra akar menni... Ergo nem kell kutakodni meg térdremegéssel várni a telefont, hogy vajon milyet kap az ember. Ennek ára van. Van aki kifizeti és van aki keresgél, informálódik, kérdez. De ez tök természetes.

(#917) BenHans válasza MK VII (#916) üzenetére


BenHans
addikt

Jaj, bocs! :B Véletlenül lett válasz belőle, újnak volt szánva általános jelleggel és legkevésbé sem volt benne támadó szándék! Igaz amit írsz, nem is vitatom... Engem pl nem zavar ilyen formában ahogy a HTC kezeli a garit, hogy szürkeimportos, ha európai. Inkább futok még egy kört, a saját pénzemért ha azt vesszük.

Nem akarsz ilyen telefont venni? Akkor nem csak én nézegetem tájékozódás céljából, sokszor read onlyban is a különböző topikokat.

rhonin: Az is lehet. :D A Pixel(ek)re én is kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#918) rhonin válasza BenHans (#917) üzenetére


rhonin
senior tag

"Nem akarsz ilyen telefont venni?"

Lehet, hogy tud valamit amit mi nem... ;] ( Pixel 2, stb... )

(#919) Koris válasza MK VII (#900) üzenetére


Koris
aktív tag

Sok készüléket vettem tőlük,korrektek ,soha nem volt probléma velük.

(#920) Koris válasza dodicsaba (#896) üzenetére


Koris
aktív tag

MoreLocale2 megoldja😉

(#921) atikó


atikó
őstag

[itt] egy update.

(#922) dodicsaba válasza MK VII (#900) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem kellet visszakérnem az u11 árát. Mondta a Partneros kicserélik egy vadi újra de kipróbálják van e Magyar nyelv. Sajnos abban sem volt elnézést kért és visszaadta a telefon árát. Nagyker rendelés volt és mivel eus egész pontosan Német ezért nem ellenőrizték.Korrekt volt szerintem. Nyilván ha tudja hogy ez van jelzi ill én bontatlan dobozban kértem tehát úgy is kaptam.Nekem garanciás gondom volt teloval de azt is kicserélték újra mert nem lehetett javítani.Konkrétan előttem küldte az lg szervizbe a futárral. Szerintem nincs velük gond de mindent nem tudhat .De lesz náluk új szállítmány abból majd rendelek.

BlackBerry Passport

(#923) ferob válasza dodicsaba (#922) üzenetére


ferob
őstag

Azért vakon nem kell elhinni nekik, amit mondanak, mert a Németországban értékesített készülékek mind kétkártyásak, leszámítva azokat, amik szolgáltatótól származnak, így a beszerzési forrás nem kérdés.

Ezek a készülékek többnyire saját CID-del rendelkeznek, így ha megnézted a tegnap ajánlott módon, akkor azt megoszthatnád, hogy más ne fusson ebbe bele.

(#924) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, valaki nem tudja esetleg, hogy hogy lehetnel egy xp rendszerrel felismertetni a telefont? Feltelepitettem az usb drivert de hulye, nem tudja felepiteni a telefon driveret mikor rakotom.. MTP akarmi a baja.
Uvyanez van a Redmi 3-al is :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#925) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Tudom, hogy a stabilizátort kihagyták, de autofókusz van a selfie kamerában?

(#926) leslien


leslien
nagyúr

na ezt vártam... HTC-U11 vs Google Pixel Speed & camera test

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#927) Tiger. válasza Aryon87 (#924) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez most komoly? Van egy ilyen telefonod és xp rendszert használsz, vagy is bátran kimerem jelenteni, a telefonod erősebb, mint a géped.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#928) Aryon87 válasza Tiger. (#927) üzenetére


Aryon87
félisten

Egy rozoga, 2 eve porosodo laptopot szedtem elo, mivel pc-t hasznalok. Nem akarom az 5gigas roamning netet lerohasztani mar az elso napokban, meg konnyebb azon szelektalni a kepeket.
Mi ebben a problema?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#929) Tiger. válasza leslien (#926) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az u11-ben nincs optikai képstabilizátor? Az egyik videón jól látszik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#930) _Flood_ válasza Tiger. (#929) üzenetére


_Flood_
aktív tag

A selfie kameráról volt szó

(#931) Koris válasza _Flood_ (#925) üzenetére


Koris
aktív tag

Nincs

(#932) Tiger. válasza _Flood_ (#930) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A videóban nem a selfi kamerát teszteli, ahol látszik hogy nincs stabilizátor.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#933) tipuka


tipuka
addikt

szegeden 2 telekomban is voltam (árkádban meg fekete sas-ban), kérdeztem a csávót, hogy "raknak-e ki majd HTC U11-et vagy van-e nálatok akárcsak ránézni 1 percre?! :) " mondja, hogy "raktáron sincs, nem,hogy kint", mondtam nekik,"hát akkor így nem lesz jó reklám". egyetértett velem, ő is sajnálja a jó kis mobilt :) de legalább Ő tudta melyikről beszélek, nem az , hogy magyarországról kivonult a HTC meg nem forgálmazzák... :DDD ;] (valaki mesélte fórumon ezt a nagyszerű tapasztalatot :DD )

(#934) CsGábor válasza tipuka (#933) üzenetére


CsGábor
tag

Érdekes mert amikor én vettem - Telekom -még színt is választhattam. Fekete vagy ezüst, pedig csak ezüstöt látok rendelésnél.
Mondjuk még egy sem jött velem szembe Győrbe, nem gyakori készülék és igy nem is lesz az. Kellene neki az hogy kint legyen , lássák az emberek. A HTC one M7-em így lett anno. Vártam a t-komban a soromra s nézegettem a kirakott telefonokat . Megtapiztam a One-t és annyira megtetszett, hogy haza is vittem egyet még aznap :) .

Sajnos csak Samsung , "ájfon" és Huawei van a tnél de ahogy néztem a többi szolgáltató is ezeket nyomja a többi márka mintha nem is létezne. MM ben meg már szinte túl sok van kint.

[ Szerkesztve ]

(#935) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Akinek van U11-e az elmondaná a véleményét felhasználói szemszögből?
Meg hol érdemes megvásárolni?

Nagyon érdekel ez a készülék.

Köszönöm.

(#936) Aryon87


Aryon87
félisten

[link]

Leendő érdeklődők és tulajok akik kíváncsiak a telefon kamerás oldalára :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#937) CsGábor válasza Szellem. (#935) üzenetére


CsGábor
tag

Szép, gyors, jó a hangja fülessel és anélkül is, kijelző nekem erős fényben is jól olvasható maradt. Mérete nekem teljesen megfelel de egykezes használatra nem a legalkalmasabb készülék. Felületet - ikonok , hátterek , hangok stb. - teljesen be lehet saját ízlésedhez állítani. Korrekt fotókat lehet vele készíteni. Nem haszontalan dolog a "szorongatós" (edge sense) képesség sem.
Ellenben nincs jack , full üveg tehát kényes esésre és ujjlenyomatra. A gyári tok újonnan szép de nem praktikus. Addig jó míg nem szerzel valami normálisat . Videó képességeket nem teszteltem.
Egy hónapja elégedetten használom. Szerintem megéri az árát.

(#938) Aryon87 válasza CsGábor (#937) üzenetére


Aryon87
félisten

+ 1

Par napja siman leejtettem a gyari tokban padlolapra, nem kicsit csattant. Tulelte :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#939) ferob válasza _Flood_ (#925) üzenetére


ferob
őstag

A téma összefoglalóban, de még a tesztben is olvasható, hogy az előlapi kamera esetében nincs sem optikai stabilizátor, sem autofókusz.

(#940) Tiger. válasza ferob (#939) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez rosszabb mint a 10-esé?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#941) leslien válasza Tiger. (#940) üzenetére


leslien
nagyúr

mondhatjuk h rosszabb ,de a hátsó kamera 2x pofán vágja...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#942) CsGábor válasza Aryon87 (#938) üzenetére


CsGábor
tag

Az csak szerencse volt mivel kemény tok :K , vékony s alig takar/véd valamit a telefonból. Az enyém már meg van jelölve, oldalt 3 mm hosszan lekoptatta a festést a munkás gatyám zsebének patentje :((( . Mire észrevettem hogy az veszélyforrás s lefedtem vastag ragasztóval addigra már késő volt.

A telefon ezen kívül sérülésmentes , a kében látható karcok a gyári tokhoz tartoznak nem a hátsó üveghez.

[ Szerkesztve ]

(#943) ferob válasza Tiger. (#940) üzenetére


ferob
őstag

Igazán nem csak ezen múlik, hogy egy kamera modul jobb vagy rosszabb-e.
A két modul egymástól teljesen eltérő apertúrával, látószöggel és pixelszámmal bír.

(#944) Tiger. válasza leslien (#941) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt kötve hiszem hogy 2szer jobb, mint a 10-esé.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#945) kbadam83


kbadam83
senior tag

Nalam van vegre a kicsike :-) Este kezdodik a beuzemeles ;-)

(#946) leslien válasza Tiger. (#944) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig kezdhetsz megbarátkozni vele....

szerk vegyél egyet aztan megtudod... de egyébként volt mind2 ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#947) Tiger. válasza leslien (#946) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mire alapozod ezt?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#948) tipuka válasza Aryon87 (#936) üzenetére


tipuka
addikt

nem kell neked az a teló, majd én vigyázok rá! :DDD

(#949) Zsozsoka 74 válasza Aryon87 (#936) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nagyon ott vannak a képek. Az esti képek is klafák lettek. ;)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#950) cyber86


cyber86
őstag

Csatlakozom én is a klubba :) HTC 10-et vált le. Viszont volna is egy kérdésem, hogy az óra nálatok is kicsi nyomott? Erről lenne szó. [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.