Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) CptAdamica válasza kemcso (#4000) üzenetére


CptAdamica
veterán

Várok még egy fizut, aztán rendelem. :)

Megyen!

(#4002) ferob válasza CptAdamica (#4001) üzenetére


ferob
őstag

Azért arra ne vegyél mérget, hogy lesz is készleten, mert elég hamar változnak a dolgok, szóval legyen egy másik terved is.

(#4003) CptAdamica válasza ferob (#4002) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha elfogy a dual kék, akkor marad a single, ha az is, akkor a fekete. :) Ú, még egy kérdés, a bankkártyás fizetésnél mennyire biztonságos megadni az adatokat, vagy érdemes inkább paypal-al fizetni?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4004) kemcso válasza CptAdamica (#4003) üzenetére


kemcso
Ármester

Fekete már nincs (és a többi szín se)... Csak a kék.
Én Paypallal fizetnék mindig, ha van lehetőség.

(#4005) CptAdamica válasza kemcso (#4004) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most totál káosz van, már a dual sim-es sem free shipping-es, előbb 33 eurót dobott szállításnak, most 26-ot. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4006) Shokkolo válasza sirokipatrik (#3978) üzenetére


Shokkolo
addikt

Köszönöm a "tesztet".
Én is tervezek nyár végén eljutni a horvátokhoz, és kattintani pár képet :B
Így nem kicsit vagyok nyugodtabb

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#4007) kekkola válasza Shokkolo (#4006) üzenetére


kekkola
senior tag

Szvsz a sós víztől mindenképpen tartsd távol a telefont. Az enyémet elmosta az óceán márciusban, az usb-c csatlakozó bánta.

O+8T

(#4008) kano válasza kekkola (#4007) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem mindenféle víztől tartsátok távol. Nem fogják garban javítani, ha behal ez miatt az USB csatlakozója vagy a belső indikátor elszíneződik a víztől.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4009) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megrendelve a kék, várom a csomagot. :)

Megyen!

(#4010) opr válasza kano (#3953) üzenetére


opr
veterán

Hogy kell ellenorizni ezt az EAN szamot?
Most jott meg a telefon, eddig ugy nez ki, minden szep es jo. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4011) sirokipatrik válasza kano (#4008) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Akkor színeződik el, ha beázik.
Édes vízzel, deszt vízzel érdemes átmosni a só miatt, mert az kiült rajta. Jelezte is hogy a headset be van dugva. Kimostam, megszaradt és minden megy tovább. Plusz ha ráírnak egy szabványt, akkor azt teljesítenie kell. Az enyém teljesíti 😀

(#4012) ferob válasza sirokipatrik (#4011) üzenetére


ferob
őstag

Itt elég komoly tévedés van, mert a szabvány édesvízről szól és nem sósról vagy kávéról, sörről, netán bármi egyéb másról.
A fizikai részére nem térnék ki, de mindenki saját felelősségre próbálkozzon a tengerrel, mert nem ajánlott, úgy ahogy egy liter szódába se, még akkor sem, ha véletlenül kibírja, látszólag probléma nélkül.

(#4010) opr: Nézd meg a doboz élén található cikkszámot, abból már kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#4013) opr válasza ferob (#4012) üzenetére


opr
veterán

Ok, de mit nezzek konkretan rajta? :DDD
P/N: 99HAMB048-00

szerk: Kozben megtalaltam egy honlapon, az alapjan azsiai regios a keszulek.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4014) opr


opr
veterán

Tud valaki egy jo tempered glass-t ehhez a telohoz?
Amit rendeltem, az valami fortelmes, nem ugy tapad fel, ahogy minden mas telefonra szokott, hanem csak a szelen van ilyen ragaszto szeru ize, a kozepe meg hot szivarvanyos csikos savos az egesznek, olyan, mintha valaki behugyozott volna az uveg es a kijelzo koze, borzalmas. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4015) kekkola válasza sirokipatrik (#4011) üzenetére


kekkola
senior tag

Édesvízzel megmostam azonnal, de utána problémásnak mutatkozott a töltés funkció. Gariban javították.

O+8T

(#4016) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Melyik a legjobb átlátszó szilikon tok a telóra? Gondolok itt például a Nillkin-hez hasonlóhoz, bár úgy látom, hogy az U11-hez nem csináltak. Találtam egy xpro-t, ami talán jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4017) MAGUS7


MAGUS7
tag

Hejj ma én is csatlakoztam a HTC U11 tulajok közé,ezüst,ez a szín,maga a telefon gyönyörű,gyors,még 7-es androidon vagyok,érdemes frissíteni ? az Edge Sens tök jó,a kamera szuper,a füles is bejön,a kialakítása már kevésbé,állandóan kiesik a jobboldali,holnap érkezik a Spigen Rugged Armor tok,áttetszőt akartam,viszont ez jobban véd elvileg,már csak fólia kellene,ahogy néztem a Screen Knight fóliát ajánlották,ez jobb mint az Xprotector ? üvegfóliának mennyire lenne értelme ? azt még nem használtam.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#4018) kano válasza opr (#4014) üzenetére


kano
nagyúr

Igen. IMAK. 3D, ha nem teszel rá tokot és sima Full covered, ha teszel rá.
MAGUS7
Használd egy kicsit 7-el és írd meg légyszi, hogy mennyit tud az akkuja.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4019) opr válasza kano (#4018) üzenetére


opr
veterán

:R

Sajnos gyarilag 8-al jott, ugyhogy nem tokoltem, ami jott ket update (egy 750mb-os es egy kisebb, 250mb-os), azokat is feldobtam ra.
Egyelore ugy all, hogy 1,5 ora aktivan hasznalt kijelzo utan 77% az akku.
Toltorol kb 2 oraja vettem le.

A hasznalat:
Alap infok: mobilnet, wifi, nfc, location, stb bekapcsolva, automatia fenyero
- netezes (chrome)
- zenehallgatas spotify-al (minden very high quality-ra allitva) bluetooth fejhallgatoval
- manhwa es manga olvasas
- hangouts
- nemi mobilbank

Szoval igy most azt mondom, hogy nem kiemelkedo az akkuideje, de azert korrekt. Persze ez par teljes ciklus utan fog beallni, de ha tartja ezt a szintet, az nekem mar eleg.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4020) opr


opr
veterán

ui.: Ez az IMAK ez a teljes feluleten tapad a kijelzohoz, vagy ez is csak a fekete resznel?

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4021) kano válasza opr (#4020) üzenetére


kano
nagyúr

Csak fekete résznél de nem lesz szivárványos és nem megy alá a por. Legalább is nekem eddig nem ment alá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4022) Tiger. válasza opr (#4020) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Felejtsd el.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4023) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! 2 napja lett egy u11 kék telefonom. Problémám a következő: videó kevés fénynél laggol, valamit lehet ezzel csinálni? Elötte S9 volt az nem csinált ilyet.

(#4024) kano válasza kano (#4021) üzenetére


kano
nagyúr

Én innen rendeltem: [link]
Ez tuti, hogy tökéletes, ha jól teszed fel. Én elkövettem azt a hibát elsőre, hogy hozzáértem az üveg belső feléhez és akkor szivárványos lett. De a következővel már nincs ilyen gondom.
Viszont nagyon pontosan kell feltenni a gombok világítása miatt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4025) Tiger. válasza Tekergő82 (#4023) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt, hogy érted, nekem mind a kettő van.

Pont, hogy az s9 lagol, amikor kevés fényben használom a fényképezőt.

Én az u11 el vettem fel videót hogy hogyan viselkedik az s9, u11 jó volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4026) Tekergő82 válasza Tiger. (#4025) üzenetére


Tekergő82
tag

Úgy értem, hogy ahogy videózok, amikor kevesebb lesz a fény leesik az fps. Samsungnál nem volt ilyen.

(#4027) Tiger. válasza Tekergő82 (#4026) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Próbáld meg amikor fenykepezzel, és mozgatod. Samsungnal natúr videó volt, vagy 60fps?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4028) Benji77


Benji77
tag

Nektek mi a software verzió?
Nekem az Android biztonsági szintre 2017. November ír.
Nem frissül. Android 8.0.0

(#4029) opr válasza Benji77 (#4028) üzenetére


opr
veterán

Nekem:
Android version: 8.0.0
Security patch level: 2017 Dec 1
Software number: 2.42.709.6 (gyors gugli utan elkepzelhetonek tartom, hogy ez a verzio (meg?) csak az azsiai-regios keszulekekre jott ki)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4030) Benji77 válasza opr (#4029) üzenetére


Benji77
tag

Software number :2.33.401.10
Pedig én a T-nel vásároltam.

(#4031) Badboys válasza Benji77 (#4030) üzenetére


Badboys
őstag

Az igazsághoz tartozik,hogy a biztonsági frissítéseket nem kapkodja el a HTC. Most,hogy eladták bizonyos részeit bizony nem sok jóra lehet számítani frissítések terén sajnos.M7 től kezdve vettem a szériát,de ennyire elhanyagolt nem volt a telefon frissítések terén. Sejtéseim nem csalnak akkor lesz frissítés,ha kiadják az új főverziót,de már abban is kezdek kételkedni,hogy miként fog sikerülni. Tavaly vettem a T-nél azóta semmi frissítés csak a Playon keresztül jön pár frissítés.
Nem oly régen olvastam,hogy más cégek sem frissítenek biztonság terén. Eljátszák,hogy frissítettek pedig csak a verzió számot írják át. Az android ezekkel a hátrányokkal nyomul kőkeményen. Évi két fő verziónak titulált tákolmány. Így nem tudják a cégek követni az aktuális kiadást mivel képtelenség 10 meg kitudja hány telefonra optimalizálni. Sajnos ezt így kell elfogadni vagy nem elfogadni. Sok választás nincs op. rendszerben.

(#4032) Tekergő82 válasza Tiger. (#4027) üzenetére


Tekergő82
tag

Mit nem értesz azon, hogy akad? Amikor sötétebb helyen vagy gyenge fénynél videózok akadozik a felvétel, nappal jó, S9-nél is jó volt. De ha adsz egy email címet szívesen töltök fel drive-ra Samsung S9 és Htc U11 videót is, és megláthatód, hogy a HTC akad.

[ Szerkesztve ]

(#4033) MAGUS7 válasza kano (#4018) üzenetére


MAGUS7
tag

7.1.1.csak a biztonsági csomagot frissítettem eddig,2017.október.1 , 23 órája van akkumulátoron,és most vagyok 20%-on.
Használat
-pár hívás,Wifi,bluetooth,location,automata fényerő,Chrome
-play zene gyári fülessel,FB,Messenger,Instagram
-Játék Hearthstone,Elder Scrolls Legends,Duolingo
-pár kép
még nincs annyira használva,amúgy a fehér dobozon kell lennie fóliának ? az enyémen nem volt,viszont kicsomagoló videón meg volt rajt,nekem amúgy a kijelzőt kicsit nehéz megszokni amoled után,ugye Lumia 930-óta csak amoled kijelzős telefonom volt,VR-t használ valaki ? Gear VR-ba sajnos nem fér bele,Google Camera tapasztalatok ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#4034) kano válasza MAGUS7 (#4033) üzenetére


kano
nagyúr

Kijelzőidőt mondanál? Várj még több töltést is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4035) Tiger. válasza Tekergő82 (#4032) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ki próbáltam szobában, ahol csak a monitor fénye volt, elég redőnyök lehúzva, szóval kevés fény volt, a videó hibátlan nincs lassulás nálam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4036) Tekergő82


Tekergő82
tag

Nagyon egyszerű a dolog. Adj valami elérhetőséget email-t vagy egyéb és küldök linkelt videót és megmutatom

(#4037) Tiger. válasza Tekergő82 (#4036) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Már küldtem neked privátba, ide nem lehet ki rakni, az adatvédelmi törvény miatt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4038) kano válasza Tiger. (#4037) üzenetére


kano
nagyúr

Ha az igekötő az ige előtt áll, akkor egybe írjuk az igével. Figyelj már rá légyszi, mert b@romira idegesítő olvasni.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4039) Tiger. válasza kano (#4038) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Megpróbálok.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4040) MAGUS7 válasza kano (#4034) üzenetére


MAGUS7
tag

A mai,1 napja van akkumulátoron,5 óra 50 perc képernyő,most van 15%-on.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#4041) kano válasza Tiger. (#4039) üzenetére


kano
nagyúr

:R
Magus7
2 simmel vagy eggyel?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4042) MAGUS7 válasza kano (#4041) üzenetére


MAGUS7
tag

1 sim,az Oreo milyen üzemidőt produkál ? érdemes frissíteni ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#4043) kano válasza MAGUS7 (#4042) üzenetére


kano
nagyúr

Kb ugyan ilyet. Egy kicsit várj még, ha gondolod.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4044) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Na felraktam az Ultimate Shiled fóliát előre és hátra. (oldalra nem szeretem, ezért oda nem)
képek
A kijelzővédő fólia oldalt is véd, és mikor oda raktam föl sajnos buborékos lett néhány helyen a szélén.
Tapintásra és átlátszóságra jobb, mint ami előtte volt (screenknight).
A hátlapi viszont tetszik nagyon, és a tapadása is jó kézben, de sokkal puhábbnak tűnik, mint a Slickwraps fólia, ami előtte volt rajta.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4045) Varoz válasza CptAdamica (#4016) üzenetére


Varoz
őstag

Spigen! :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4046) CptAdamica válasza Varoz (#4045) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van belőle esetleg vékonyabb fajta is? :)

Megyen!

(#4047) Kobun1980 válasza CptAdamica (#4046) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Ami anno nekem volt, az egesz elviselheto vastagsagu volt. Mostaz U11+ on IMAK van.

(#4048) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Elkezdett feljönni az Ultimate Shiled kijelzővédő a sarkoknál. :(

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4049) opr


opr
veterán

En vegul egy ilyen uveget vettem, Spigen Rugged Armor-al tokeletes. Extra, hogy ezzel a komboval igazan at tudom erezni, mit erezhet a mobiltelefon dizajner, aki addig melozik, hogy a sik egyenkavicsbol elegans es megkulonboztetheto format teremtsen, amig ver nem folyik a szemen at, csak azert, hogy vasarlastol szamitott egy heten belul a telefonbol magabol egy kb fel mm vastag fekete csik latszodjon a kijelzo korul. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4050) Tiger. válasza opr (#4049) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ennyit a tekelefon szepsegerol😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.