Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) tipuka válasza Aryon87 (#400) üzenetére


tipuka
addikt

Ha kicsit olcsóbb lenne már rohannék érte a bóótba :D
Sajnos előfizuval is drágább, mint függetlenül.. :(((

(#402) CsGábor válasza Aryon87 (#400) üzenetére


CsGábor
tag

Tizen-pár órája tesztelgetem ezt a megosztó készüléket és eddig hozza azt amit anno az one m7 megvásárlásakor éreztem. Nagy wOw érzés. Nagyon megcsinálták ezt a telefont a HTC-nél. Már csak valami normális tok kell hozzá, mert amit csomagoltak mellé az nincs egy minőségi szinten a telefonnal :). Addig jó lesz míg kapni magyarországon/ról is elérhető helyről valami spigen szintet rá.
Hát igen... a külső, sebesség, fotózás, kijelző és hangzás(a hangszóróival) kíváló. Meghallgattam a mellé adott headsetet, nem rossz de kicsit keveslem a magas hangokat. Tartottam kicsit a hátlaptól de mióta megvan újra és újra megcsodálom, mennyire jól néz ki. Ezüstöt választottam mert ez a halványkék-ezüst átmenet jobban tetszik mint a fekete "olyanfurafekete" színe. Jó ez az "Edge Sense" . mivel a szorítás erősségét korrektül be lehet állítani igy abszolút nem kell vele erőlködni. Beálítottam olyanra amit nem fogok véletlen megnyomni de nem is kell beremegni hogy vegye az adást.
Teszteltem délután erős napfényben a kijelző láthatóságát és átment ezen a vizsgán. Jól látható, olvasható a kijelző (mondjuk az amoledhez képest gyengébb de teljesen jól használható, nem kell árnyékot keresni ha pld. el akarok olvasni egy üzenetet).

(#403) Zsozsoka 74 válasza CsGábor (#402) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Ingyenes témákkal át lehet variálni az ikonokat meg a menü kinézetét mint mondjuk a xiaomi - nál?
Mondjuk Samsung s7e - n is voltak ingyenes témák de (nem szeretnék senkit megbántani) nagyon gyerekes gagyi témái voltak...
Kíváncsi vagyok arra is hogy milyen teljesítményt nyújt a kamera kültéri illetve low light beltéri videó felvétel alatt...
Tudtok esetleg sot időt is megosztani?

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#404) CsGábor válasza Zsozsoka 74 (#403) üzenetére


CsGábor
tag

Még nem variáltam át a teljes felületet csak kész témát választottam de úgy láttam a lehetőség adott. Vannak külön ikonok, fontok, hátterek plusz ott a téma készítés/szerkesztés lehetősége ...ezek alapján tuti meg lehet tenni a teljes átvariálását a felületnek. Képeket majd teszek fel a közeljövőben. Azokból kiderül mennyire "amatőrbiztos" a cucc mert én teljesen láma vagyok a fotózáshoz. Meg ugye hamarosan felkerül "Aryon87" LG G6 - S8 - U11 összehasonlító sorozata ide .
SOT időt én még nem közlök mert nics még 24 órája sem nálam a telefon és igy nem lenne valami reális az érték.

[ Szerkesztve ]

(#405) Koris válasza Zsozsoka 74 (#403) üzenetére


Koris
aktív tag

A Htc-nek már M8 óta van saját témaszerkesztője,akkora és annyi ikont csinálsz amennyit akarsz,tárcsázó,színek,betűkészlet,bill.,óra,stb.Megoszthatod a saját alkotásodat a többiekkel,szóval frankó.

CsGabor Amikor a fülest tesztelted akkor beállítottad,engedélyezted az Usonicot?Csak mert szerintem brutal.

(#406) Zsozsoka 74 válasza Koris (#405) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Nem is témaszerkesztőre gondoltam hanem simán téma menüpontra ahol lehet választani különböző témákat amelyek más háttérképel és más ikonokkal rendelkeznek.

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#407) CsGábor válasza Koris (#405) üzenetére


CsGábor
tag

Természetesen engedélyeztem meg minden ami kell. Nagyon jó csak keveslem kicsit a magas hangokat. Tudom , van EQ csak nem szeretem használni.

(#408) Aryon87 válasza CsGábor (#402) üzenetére


Aryon87
félisten

Helltaknak is az ezüst variánsa van, ami nekem inkáb kék volt. De valami brutálgyönyörű. A bemutatóvideókon csicsásnak tűnt, de élőben sokkal szebb. A kijelző valóban jól látható, ahogy az S8+nak is és a G6-nak is.
Fotózásban jónak tűnik, most fogom kiválogatni a 3 nagyágyú képeit. Kíváncsi vagyok mit alkottak.
Ahogy Tipuka írja, ha nem lenne ennyire húzós az ára, én is venném, de sajnos a Telenor még drágábban adja, mint a Telekom :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#409) ferob válasza #75490304 (#398) üzenetére


ferob
őstag

Ha orosz vagy arab régiós készüléket veszel, akkor nem csak a hardver, de a szoftver is pontosan ugyanaz lesz a készüléken, mint a kevesebb RAM-mal szerelt európai modelleken.
Ha másik régióból származót, akkor sem ér semmilyen hátrány, maximum a frissítés bizonyos esetekben előbb vagy éppen valamivel később érkezhet a készülékre.

(#410) Koris válasza Zsozsoka 74 (#406) üzenetére


Koris
aktív tag

Az is van természetesen.

(#411) Aryon87 válasza Aryon87 (#408) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha már szóba került, akkor itt is közszemlére teszem a kamerapárbaj eredményét.
Az U11 linkje az első mindegyik kép alatt, de egyelőre még "vaktesztként" fut a másik topikban, azért nincsenek megnevezve.

G6, S8+ és U11 kamerapárbaj

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#412) #75490304 válasza ferob (#409) üzenetére


#75490304
törölt tag

Köszi ez igazán jó hír. EMEA modelről lenne szó. Valahol,olvastam hogy ezek valami LTE B66-ot nem tud de nekem ez nem sokat mond. Igazabol egy dolog kar ezert ateloert hogy nem bluetooth 5 csak 4.2 bar 5-os keszulekkel meg nem volt dolgom...

(#413) CsGábor válasza Aryon87 (#411) üzenetére


CsGábor
tag

Nagyon jó , részemről köszi a belefektetett melót. jó kis összehasonlítás. Gondolom a 2. link a G6.

(#414) CsGábor


CsGábor
tag

Nem tudtok valami jó féle tok lelőhelyről? Eléggé irritál ez a gyári tréfa tok amit kaptam hozzá :F .

(#415) leslien válasza #75490304 (#412) üzenetére


leslien
nagyúr

honnan rendeled?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#416) Aryon87 válasza CsGábor (#413) üzenetére


Aryon87
félisten

Fentrol lefele a sorrend: U11, S8+, G6

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#417) #75490304 válasza leslien (#415) üzenetére


#75490304
törölt tag

Qatarból

(#418) ferob válasza #75490304 (#412) üzenetére


ferob
őstag

Nem tudom, hogy mi szükséged lenne ebben a térségben a B66-os sávra, mivel Észak- és Dél-Amerikán kívül nem nagyon használják, valamint csak az amerikai független készülékeknél támogatja a firmware.

Jelenleg semmilyen készülék nem rendelkezik a Bluetooth 5.0 adta előnyökkel, mivel az Android O hozza el a támogatást, így amelyik gyártó ezzel reklámozza magát, az jelenleg nem állít valósat.
Mivel a Snapdragon 835 chipset Bluetooth 5.0-képes, így egy esetleges firmware frissítéssel ez is megoldható, viszont amíg egyetlen Bluetooth 5.0-s eszközöd sincs hozzá, addig hiába.

(#419) #75490304 válasza ferob (#418) üzenetére


#75490304
törölt tag

Köszönöm szépen a felvilágosítást! Nem mindennel voltam tisztában...
Egyre jobban tetszik ez a teló :))

(#420) leslien válasza #75490304 (#417) üzenetére


leslien
nagyúr

ismerősön keresztül kerül hozzád v h?

meg mondott még vmit ferob kolléga is másik hely muszkáktól?! :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#421) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Ma én is beneveztem egy ilyen telora, silver, telekomos.
Előtte egy iphone 7 vt, vagyis még megvan az is, majd eldől melyik marad 😊
Első benyomások nagyon pozitívak, a készülék iszonyat gyors, minden azonnal történik, kijelzo nekem nagyon tetszik, illetve maga a külső gyönyörű.
A droidot még szoknom kell most egy év ios után,de eddig minden okés 😇

(#422) kakuk100 válasza b.daniel (#421) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Te független telefont kaptál? Én ma érdeklődtem a Telekomnál és azt mondták, hogy kódolt a telefon. :F

(#423) leslien válasza kakuk100 (#422) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdezd meg Helltak kollégát... egyébként ott írják a honlapon h kártya független...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#424) Helltak válasza kakuk100 (#422) üzenetére


Helltak
őstag

Nem tudtam még másik kártyával kipróbálni, de ahogy Leslien mondta, webloldalon függetlent írnak.

Vivo X100 Pro

(#425) ferob válasza kakuk100 (#422) üzenetére


ferob
őstag

Nincs a jelenleg kapható készülékeken hálózati zár.

(#426) leslien válasza ferob (#425) üzenetére


leslien
nagyúr

na majd a gyökszi Telenor.... :((

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#427) #75490304 válasza leslien (#420) üzenetére


#75490304
törölt tag

Igen, egy barátom hozná el nekem.
Elvileg ugyanaz mint az eu modell nincs elteres... :)

(#428) Helltak


Helltak
őstag

Ma a Htc-t használtam és nagyon kezdem megszeretni!
Üzemidőben is hozza, amit az S8+. Most majdnem 3 óra SOT és 35%.

Vivo X100 Pro

(#429) #75490304


#75490304
törölt tag

Akinek ilyen keszuleke. An melyik szín lett a befuto? Van valami erv vagy ellenerv a kek vagy silver mellett?

(#430) ferob válasza #75490304 (#429) üzenetére


ferob
őstag

Mivel mindegyik színű az üveg belső oldalán festett, ezért egyik sem különbözik a másiktól.

(#431) leslien válasza Helltak (#428) üzenetére


leslien
nagyúr

az nem kevés egy kicsit?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#432) kakuk100 válasza ferob (#425) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Nem néztem a honlapot, de szerintem ezt egy Telekom dolgozónak az ügyfélszolgálaton is tudnia kellene. :K

(#433) leslien válasza kakuk100 (#432) üzenetére


leslien
nagyúr

nem olyan biztos... vmelyikek kérdeznéd : bocs ez it a Telenor? várjon egy picit mindjárt megkérdezem... sajnos és mindegyiknél vannak ilyen remek hozzá értő szakemberek... bár neki csak az a dolga h eladja
;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#434) kakuk100 válasza leslien (#433) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi. Igazad van, sajnos.

(#435) Zsozsoka 74 válasza leslien (#431) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Én is úgy hallottam hogy kábé 6 óra a sot idő általában normal használat mellett...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#436) b.daniel válasza kakuk100 (#432) üzenetére


b.daniel
senior tag

Független

(#437) kakuk100 válasza b.daniel (#436) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm! :R

(#438) tipuka válasza Helltak (#428) üzenetére


tipuka
addikt

játszol is vagy mitől merül nálad ennyire? :D

(#439) b.daniel válasza kakuk100 (#437) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szívesen:) egyébként én is t-nèl dolgozom, és a kollégát megvèdve ma reggelig nem volt kódja a készüléknek úgyhogy nem tudtuk biztosra:)

(#440) Helltak válasza tipuka (#438) üzenetére


Helltak
őstag

Volt benne kb 20 perc játék. Elég sok zene hallgatás, szóval általános használat. Azért az 5,5 óra SOT meglesz (kicsit töltöttem rá, de 3 % lenne most benne még):
[kép]
[kép]

#441 tipuka: Szívesen :)

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#441) tipuka válasza Helltak (#440) üzenetére


tipuka
addikt

köszi a képernyőfotót :)

(#442) kakuk100 válasza b.daniel (#439) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Jaj nekem! Ez azt jelenti, hogy ma reggeltől lekódolták? Akkor légyszíves írd meg mert akkor még várok vele!SOS

(#443) leslien válasza kakuk100 (#442) üzenetére


leslien
nagyúr

nem sztem üzletben a kód... ne aggódj nem lesz függő

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#444) kakuk100 válasza leslien (#443) üzenetére


kakuk100
őstag

A Próféta beszéljen belőled! :C

(#445) Helltak válasza kakuk100 (#442) üzenetére


Helltak
őstag

Nem olyan kódra gondolt. Pénteken, amikor bent voltam, mondták, hogy hétfőtől lehet csak átvenni, mert nincs belistázva, szerintem ilyen jellegű kódra gondolt. Szerencsére ki tudták nekem hamarabb adni, így nem kellett vissza mennem :)
Amúgy, a Htc-k már évek óta függetlenek náluk ;)

Vivo X100 Pro

(#446) kakuk100 válasza Helltak (#445) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! :R

(#447) Tiger. válasza Helltak (#440) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez nem sok:(

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#448) Helltak válasza Tiger. (#447) üzenetére


Helltak
őstag

S8+ ugyanilyen használat mellett, maximum ugyan ezt tudta, néha kevesebbet. Nem rossz, hanem kb átlagos szint.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#449) Tiger. válasza Helltak (#448) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szomorú hogy az újak azt a szintet hozzám int a régiek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#450) istnag válasza Tiger. (#449) üzenetére


istnag
addikt

Nagyobb és jobb teljesítmény mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.