Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Ez most nagyon meggyőző lett, nagyon kellet ez a cégnek. Szerintem szükség van egy erős HTC-re a piacon!

Remélem, az általában extra érzékeny HTC-fan ek is elhiszik, hogy nincs nemzetközi gyíkember összeesküvés a márka ellen a MA!-n belül :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Swinegod


Swinegod
őstag

Ronda szegény nagyon, cserébe tényleg nyújt valami olyat is, amit mások nem, még ha értelme nincs is. Flagshiphez képest moderált ára is van de az az USB C 1.0 eléggé fukarkodásnak tűnik

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Végre (újra) egy HTC telefon, ami nem csak a fanok szerint jó ajánlat.
Tetszetős és korrekt! :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) leslien


leslien
nagyúr

köszi a tesztet... hamarosan beszerzek egyet.. aztán meglátjuk h melyik marad S8+ vagy Htc U11.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz a belseje, de a kulseje, uh... eleg rajcsi ezzel a salamon kukija hatlappal. :DDD

(#6) Drakmusz válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


Drakmusz
őstag

Nekem is nagyon bejön!
Már csak a kamera miatt is.Az utolsó két Nexus és a Pixelek tekintetében csak a rendes manuális mód hiányzott az üdvösséghez.Lehet hogy megvan a 6P-m utódja??:D

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#7) helixP válasza hemaka (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja hát ez tény, hogy ízléstelen, de mindegy, úgyis tok megy rá :DDD

(#8) csakany2001


csakany2001
senior tag

Jelenleg a legjobb telefonnak tartom.(S8 ide vagy oda, engem valahogy nem győzött meg)
Kellően erős vas, jó multimédiás képességek és szerintem jól is néz ki.(bár ez is egy 5,5"-os tepsi...)

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#9) leslien válasza helixP (#7) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod ... máris olyan mint a többi...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10) Dr. 444Hertz válasza Drakmusz (#6) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha most egy 200+ kategóriás telefonon gondolkoznék, nekem is rajta lenne a listámon az U11. :)
De jelenleg egy P9 van várólistán.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11) Azie


Azie
őstag

van csúnyább készülék a piacon, ami dárgább és gyengébb. a kamerája meggyőző

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12) #24536576


#24536576
törölt tag

Durva, hogy negyed milla baráti árazásnak számít.

(#13) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt hittem csak a szemem káprázik, hogy egy HTC ajánlott lett. :D Amúgy korrekt telefon, majd jövő év elején talán. :)

Megyen!

(#14) Dr. 444Hertz válasza #24536576 (#12) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az nagyobbik U-hoz képest (ami SD821) simán jobb.

san01: ez mondjuk engem is meglepett.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#15) szami777


szami777
addikt

A hátlapot leszámítva nagyon patent kis készülék lett.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16) AlrightSir


AlrightSir
tag

Hát ezek a tesztképek engem speciel nem győztek meg. Mintha túl lenne tolva a fényerő hogy nagyon trendin nézzenek ki. A standard házas kép is a jó fényviszonyok ellenére kissé szemcsés és Samsungosan túlélesített.

[ Szerkesztve ]

(#17) helixP válasza leslien (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Aszem jelen esetben jól áll neki, hogy úgy nézzen ki, mint a többi.

(#18) slimshady


slimshady
senior tag

"ha fotózásnál akad némi fény szemből, akkor a HTC felirat csodálatosan visszatükröződik a témára"

Nem rossz cucc, bar ez eleg vicces. :)

üdv.: SlimShady

(#19) Roxbury


Roxbury
őstag

Mint a ropi..

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

A hátlap nem tetszik, ebben a Mate 9 nagyon magasra tette a mércét. (Mutattam az MM-ben a Samsung-fan öcsémnek. Állt vele egy darabig. :D )

A kamera produktuma tetszik, az előlap szintén. Fényerőben valóban lehetne magasabb. Jó telefonnak tűnik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) B-Clone válasza Roxbury (#19) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Ez ilyen "teszteknek" az ég világon semmi értelme nincs....

(#22) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Nem rossz vas, de azért én jobbra számítottam kamera terén.. :))

S9+

(#23) Dominó85 válasza Roxbury (#19) üzenetére


Dominó85
veterán

És mindez 250 eFT-ért, ami a magyar átlagkeresetet figyelembe véve 114%-a annak. Egyszerűen vicc, hogy egy kész vagyont elkérnek egy 5-6 óra SoT-ot bíró telefonnak csúfolt készülékért.

* Péter - 06302461862 *

(#24) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem rossz, de semmi átütő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) h4h01


h4h01
senior tag

Jó telefon lett ez is! Egyedül az optikai képstabi nélküli első kamerát sajnálom, amit kár hogy nem tartottak meg..Külföldi tesztek azt jobbnak mondják, valamint azért a 10 fém házát jobban kedvelem..De amúgy ez is nagyon tetszik, az előlap pont annyira lekerekített amennyire kell, úgy egybeolvad az egész. Sok mindent javítottak a 10-hez képest..IP 67, jobb hangszórók, jobb kamera, ufs 2.1 mindegyik variációban..Egyedül a sense felület, ami szinte semmit sem változott, de az nagyon jó a 10-en is..Talán valami frissebb szoftveres kinézetet, felületet vártam volna..A 10-et nem hiszem, hogy lecserélem erre, de azért ilyen szürkés kékben, vagy királykékben szívesen elfogadnám. Nagyon jó telefon lett! :K

(#26) #56573440 válasza B-Clone (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szerintem meg van. Alapvetően a karcolódás, a gombok, kamera lencse, etc strapabírása, anyaghasználata elég sokat nyom nálam a latban... A hajlítás meg... A számomra kívánatos 6+"-os kategóriában azért egy elég komoly faktor, és ha másra nem volt jó, látszik, hogy pl ejtésnél pont nem lesz túl ideális ez a felépítés. Akit érdekel annak ez simán lehet selling point...

Egyébként meg HTC szinten meglepően korrekt telefon, de így külsőre ha bevágnák egy vödör akármi közé nem ismerném meg. Egyáltalán nem vált ki nálam semmit :/

(#27) tomboy0013 válasza Dominó85 (#23) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem kötelező megvenni, vannak lehetőségek kevesebb pénzzel rendelkező embereknek is. Tudom, hogy sokan szinte kötelezőnek érzik hogy többet adjanak ki egy telefonra mint amennyit keresnek, de ennyi erővel ne legyenek 200 ezret meghaladó áron TV-k se, 50 ezret meghaladó mosógépek, hűtők stb. Mit gondolsz kinek kellene eldönteni mennyit érhetnek ezek az eszközök maximum? Neked? Sosem értem minek ilyen hülyeséget egyáltalán leírni is...

[ Szerkesztve ]

(#28) helixP válasza B-Clone (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Mivel minden készülékkel megcsinálja, ezért van értelme. Jó összehasonlítási alap. Nyílván nem mindennapi használatot modellezi.

(#29) tomboy0013 válasza #56573440 (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk ezek a karcolás tesztek pont nem érnek semmit, a por az igazi ellensége a telefonoknak, azt meg ugye nem tudja szemléltetni. Gondolom nem sűrűn kerül kinyitott sniccer mellé a telefon szebben, se égő öngyújtó mellé. Ezek a videók arra jók, hogy pénzt keressen vele mert az embert alapvetően vonzza a pusztítás.

[ Szerkesztve ]

(#30) shifty! válasza Dominó85 (#23) üzenetére


shifty!
senior tag

Szerintem ez minden hasonló árkategóriás telefonra tökéletesen igaz. Még ha nem is magyar átlagkeresettel nézed, mert szerintem elég kevés olyan van aki csak úgy bemegy, leteszi az asztalra a 20e-es köteget, és rábök, inkább valamilyen szolgáltatós csomagban. Ahhoz képest pedig, amiket a HTC-től mostanában árazás címszó alatt láttunk, ez üdvös :D

A telefon szerintem szuper, szvsz kiváló lett a megjelenése, a kompromittáló hátlap tokért kiált...
A kamera szuper, olvasom a teszteket, nálam No.1 eddig.
Kérünk Jacket... (kólával vagy nélküle), persze jó a saját hiperhallgatóval, de egy jobb fejes lehet nagyobb élmény, főleg annak aki nem szeret fülbemászóval járkálni.

Köszi a teszt!

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#31) opr


opr
veterán

Istenem, vegre csinal a htc egy tenyleg jo telefont az m8 ota eloszor, erre nem rak ra jack aljzatot, bun ronda, gyujti az ujjlenyomatot, es valszeg serulekeny (mindegy ki mit mond, meg nem lattam olyat, hogy egy nem tokban tartott uveg hatlapu keszulek ne lett volna valami otromba karcos az elso ev utan)... Agyam eldobom komolyan.

Bun ronda: megneztem eloben a carphone warehouse-ban, valami eszmeletlen, mennyire ronda telefon lett. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#32) nordo


nordo
tag

Ez jó lett, de minek ez a lekerekített kijelző igy nem lehet normálisan felrakni rá egy tempered glass-t sem.

[ Szerkesztve ]

(#33) Dominó85 válasza tomboy0013 (#27) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem arról van szó, hogy vannak kevésbé tehetősek. Hanem arról, hogy egy ilyen fél téglányi 1-2 évre (se) tervezett ipari hulladék negyed millió forintba kerül. Mert valljuk be minden mai okostelefon ipari hulladék, mivel 1-3 évet is alig bír ki. Míg korábban a telefonok többsége akár egy évtizedet vagy többet is kibírt. Lásd a fiókomban lévő SonyEricsson C702 és K800i. Amikben az gyári eredeti alaplap és aksi van. Mai napig elmennek 4-5 napot 10 éves aksival. Megértem hogy az új okostelefonokban minden (főleg a kijelző) rengeteget fogyaszt. Ugyanakkor az alaplapjaik 3-4 évet JÓ ha elmennek. Ergo a tömeggyártás lesilányodott egy szánalmas szintre. Ugyanakkor pofátlanul elkérhetnek értük több száz gurigát is. Bár én gurigában inkább WC papírt adnék nekik. :DDD Tényleg nem bántásból írom. Akik megveszik a prémium telefonokat, megveszik. Jól is járnak a prémium hatással és a jobb kamerával, kijelzővel, gazdagabb szoftveres funkciókkal és támogatással is. Csupán annyi, hogy az én elvrendszeremben 75.000 Ft a felső limit. Egyszerűen többet nem ér meg nekem egy telefon sem. :R

* Péter - 06302461862 *

(#34) h4h01 válasza #56573440 (#26) üzenetére


h4h01
senior tag

Olyan tekintetben tök mind1, hogy az idei összes csúcstelefon fém+üveg..Leejted valami keményre, és ha pont olyan szögben esik mindegyik törni fog! Karcolódni is ugyanúgy karcolódik az összes ezen is ugyanaz az üveg van..Egyedül az essential phone mutat minőségi különbséget, valamint a G6 tűnik egy hajszálnyival strapabíróbbnak (leejtésnél) ! Hajlítgatni meg nem fogod.. Ha ráülsz, és nem vagy 200+ kiló, akkor nem fog hajlani, de amúgy akkor sem hajlana, vagy törne el..

(#35) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ízlések és pofonok, de pont erről a telefonról nem gondoltam, hogy a kinézete miatt fogják támadni itt...
Mert szerintem kifejezetten szép lett.
És nálam a ujjlenyomatgyűjtő felület és a nagyobb káva nem egyenlő a rondasági faktorral.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) opr válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


opr
veterán

Fotokon tenyleg jol nez ki, ezert is mentem el megnezni, de eloben valami borzalmas. Hozza kell tenni, en a kek verziot lattam, lehet ezustben jobban kiadja.
Mindegy, nekem a jack hianya miatt ugyis felejtos. :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#37) MrPetya19 válasza Swinegod (#2) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem az GEN 1 akart lenni, (ami USB3 sebesség), ami teljesen jó, és örvendetes, hogy nem USB 2.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) MerLinh válasza Dominó85 (#33) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát azért én leszurkoltam anno a favorit k800iért 110 lepedőt amikor megjelent :) és még nem is okostelefon :))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#39) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elég tég láttam olyan HTC-t, ami ennyire meggyőző lett volna. Az előlap is elmegy, de a hátlap nekem nem jön be, főleg, hogy nem szeretem a tokokat.

(#40) Dr. 444Hertz válasza opr (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jack hiánya valóban feketepont.
Valaki azzal jön, hogy már 2017 van.
Én azt mondom, még 2017 van. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41) #56573440 válasza tomboy0013 (#29) üzenetére


#56573440
törölt tag

A kijelző karcolás elég jól behatárolt, sok meglepetés nincs. Mondom, engem az izgat leginkább hogy a gombok, hátlap, kamera lencse etc, az mennyire bírja. A sniccer meg se karcolja ezeket, de a hátlapot ha szétbarmolja mert minőségi alu jetblack vagy társai azért arról szeretek tudni ;]

(#42) Mans20


Mans20
addikt

Miért kell egy vagyonba kerülő telefonból kisajnálni a képstabilizátort nem értem. A kamera amúgy elég jó.

(#43) Helltak


Helltak
őstag

Végre egy méltó Htc készülék!
Biztosan kipróbálom majd, ha lemegy az ára.

Xiaomi 14 Ultra

(#44) enginev3.0 válasza Mans20 (#42) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van benne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) no more


no more
addikt

Végre már HTC, b*ssza meg!!! Hát mennyit kellett erre várnunk már?!?!??!? :D Gyönyörű, gyors, optimalizált, brutál kamera, ez lesz az S8 kemény ellenfele!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#46) leslien válasza no more (#45) üzenetére


leslien
nagyúr

ez lesz az S8 kemény ellenfele

na majd kiderítem neked hamarosan.... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47) Integrale válasza Dominó85 (#33) üzenetére


Integrale
veterán

Baromság általánosítani, vannak olyan modellek, amik érintettek alaplap megdöglésben, viszont rengeteg olyan van, ami hibátlanul teszi a dolgát évek óta, és várhatóan még fogja is.

"Bad reklám is reklám too"

(#49) tixem


tixem
addikt

Bazári :U Ez a sukár csillivilli hátlap irtózatosan gáz, nem csak ennél a telefonnál. Ideje lenne már leszokni róla. A jack elhagyása miatt pedig szívesen kiosztanék pár jól irányzott sallert a tervezők között. Milyen elb&@=%tt divat lett már ebből is, holott semmi nem indokolja az elhagyását. Nettó baromság.

Ettől eltekintve viszont a 10 után újabb jól sikerült gépet raktak le az asztalra, bár most nem fogott el annyira a must have érzés, mint anno a 10-nél. Ugyanakkor a 10 után meglehetősen ciki, hogy képtelenek és/vagy nem akarnak ennyi pénzért olyan telefont összerakni ami nem roppan ketté. Nyilván nem hajlítgatja senki így, de akkor is égő szerintem. Fele ennyibe kerülő telefonok sokkal minőségibb benyomást keltenek.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#50) Helltak válasza leslien (#46) üzenetére


Helltak
őstag

Izgatottan várjuk :))

Xiaomi 14 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.