Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) BenHans válasza Zsozsoka 74 (#798) üzenetére


BenHans
addikt

Röviden tömören, rendszer folyamatok és az általad használt alkalmazások, gyorsítótár stb... Nem a szabad RAM az érdekes, hanem hogy a rendelkezésre állóból mennyit és hogyan kezel.
Használni kell, és ha megtelik - ami nem két alkalmazás után lesz - majd maga felszabadít helyet prioritástól függően. Ezen tud még tovább reszelni a gyártó a forkjával, így azzal is hogy a UI-t a végletekig optimalizálja.

Én sem vagyok programozó vagy szoftverfejlesztő, de ezeket érdemes áttekinteni: [link] & [link] plusz iOS-szel hasonlítva [link] & [link]

Remélem tudtam adni némi támpontot... :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#802) Tiger. válasza Zsozsoka 74 (#798) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem akarom Ferobot védeni, de nincs még egy ilyen ember a fórumon aki ennyit segít, nem csak szóban, de ha kell, feltölti amire neked szükséged van és te letöltheted.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#803) Zsozsoka 74 válasza Tiger. (#802) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Persze igazad van és nem szeretnék senkit sem megbántani, minden tiszteletem az övé és biztos gáz lehet ugyanazt megválaszolni többször...
Amúgy köszönöm mindenki segítséget aki próbál válaszolni a bugyuta kérdéseimre.

#821 Benhans
:R

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#804) dodicsaba válasza leslien (#773) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Kár. Ma megjön kipróbálom és ha függő megkérem a kódot hozá. A telenyominál 7700 ft hivatalosan a kód ha jol emlékszem ezt mondták..

BlackBerry Passport

(#805) leslien válasza dodicsaba (#804) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, annyiba kerül... miért nem olvasod a topikot sűrűbben?! mert írtam ha már szolgáltatónal veszed (bár az is kiderült h van olcsóbban dual 2 év garanciával... ) Vodától kártyás csomagban rendeld mert ott olcsóbb és független..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#806) dodicsaba válasza leslien (#805) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Nem tudtam hogy van duál is... Nem nagyon olvasom mostanában a fórumot idő hiány miatt... telenoros vagyok és azért gondoltam ott venni praktikummal mivel ott nem rendelni kell és szeretem átnézni a telefont nincs e valami hiba vele. festékhiba pixel illesztés stb.. azt ott megtehetem..

BlackBerry Passport

(#807) leslien válasza dodicsaba (#806) üzenetére


leslien
nagyúr

nem értem akkor nem online rendelted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#808) leslien


leslien
nagyúr

Erica Griffin - nek köszönhető , Htc U 11 Solar Red, Sapphire Blue

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#809) speedy87 válasza leslien (#808) üzenetére


speedy87
csendes tag

Jól néz ki mind a kettő, habár élőben kéne megnézni, ott teljesen más, mint egy videón. Csak ugye még sehol sem láttam, sem MM-ben sem a Vodánál kitéve, pedíg jó lenne megfogdozni. :D

(#810) #92673536 válasza speedy87 (#809) üzenetére


#92673536
törölt tag

Nem is tudom már hány Media Markt, Vodafone, Telekom, vagy épp Telenor üzletben jártam már Pesten az elmúlt 1-2 héten, egyikben sem volt... :(

(#811) leslien válasza #92673536 (#810) üzenetére


leslien
nagyúr

nem is fogsz találni sajnos... de ha ilyet szeretnél venni akkor nyugodtan veheted és garantálom h nem fogsz csalódni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#812) Aryon87 válasza #92673536 (#810) üzenetére


Aryon87
félisten

Tanusithatom Leslient. Rá hallgattam, nem is bántam meg (S8 lett volna a másik kiválasztott)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#814) #92673536 válasza Aryon87 (#812) üzenetére


#92673536
törölt tag

Kösz srácok, mindkettőtöknek, de Telekom előfizetéseim vannak, ott meg egyelőre készlethiány van... várok még, aztán majd kiderül. :)
Egyébként a kamera ami nagyon vonz, legalábbis tesztek alapján kitűnő, meg az audio képességei is meggyőzőek, na meg külsőre is pofás :D szóval majdnem minden tetszik
Az Androidtól mindig félek kicsit, Nekem az iOS, meg (ha már Android) az új Samsung felület, ami bejön, a többi gyártó mindig picit szedett-vedettnek tűnik (nem egységesek az ikonok, stb.)
Egyszer volt egy alsó kategóriás HTC-m, azóta nem tudom mennyit változott a felület :DD

(#815) leslien válasza #92673536 (#814) üzenetére


leslien
nagyúr

ez is szanaszét témázható... pl kérdezd Aryon87 neki Samsung ikonok vannak... maga a rendszer meg példátlanul működik..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#816) ferob válasza #92673536 (#814) üzenetére


ferob
őstag

Azóta sokkal közelebb került a gyári android kinézetéhez, de mivel minden témázható, még az ikonok is, ezért olyat állítasz be, amilyet csak akarsz, valamint további alkalmazásokhoz is készíthetsz akár saját ikont is, így ha neked egyforma alakú ikonokra van szükséged, akkor akár be tudod olyanra is állítani.

(#817) bajoros


bajoros
csendes tag

Kérdés leginkább Ferob kartárshoz!
Van egy BoomBass kockám ami eddigi M7 ill M8-al jól működött. U11 sajnos nem akarja meghajtani. Vagy a telefon hangszóró megy vagy a kocka puffog.
Kompatibilitási hiány van a háttérben avagy én vagyok a béna user?

Bajoros®

(#818) Aryon87 válasza #92673536 (#814) üzenetére


Aryon87
félisten

Kamera dicseretes. En most pl toroltem a kamera frissiteset, erzetem szerint meg jobban is tett neki.
Kapott egy HR-t is, azzal is megszunt 3 anomaliam, mert mikor atvettem a futartol, ezt a fontos lepest elmulasztottam.
Most tokeletesnek a tokeketese :)

Akksi: phuuu. Brutal. 9%-on vagyok, 30%rol indultam haza melobol, de tettem kiterot fotozasra. Pont kibirja, es vagy 30 kepet csinaltam emellett megy a zene, es itt irogatok..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#819) speedy87


speedy87
csendes tag

Nekem is csak a szín és a méret miatt kéne megnéznem élőben, mivel jelenleg egy 4.7"-es iPhone 6-om van. Egyébként milyen a telefon hangja, ha 3.5-ös fülessel és átalakítóval hallgatod? Egyes reviewekben nagyon lehúzták, úgy hallottam azóta érkezett valami frissítés...

(#820) Aryon87 válasza speedy87 (#819) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen kapott frissitest az adapter. Nem vagyok vajtfulu, nekem teljesen jo

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#821) mocsyzozi válasza Aryon87 (#818) üzenetére


mocsyzozi
tag

Brutál???Én reggel nyolckor húztam le a töltőről délután fél ötkor már csak 15% volt fél hétre feladta a küzdelmet és kikapcsolt....Pedig teljesen normális napom volt pár telefon kb. másfél óra traffi hunter no videó nó játék nó zene....kicsit pipa vagyok nem lesz igy jó legalább 1 napot bírjon ki normálisan...valami ötlet hogy miért merül ilyen gyorsan???Ja és tegnap is ugyanígy jártam (de akkor volt töltőm és rá tudtam tenni)

[ Szerkesztve ]

Mocsyzozi

(#822) Aryon87


Aryon87
félisten

Parancsolj. Elso feltoltes utan. Par nap, es +1.5-2 orat meg tunningolodik mind2 teren.



[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#823) ferob válasza bajoros (#817) üzenetére


ferob
őstag

Röviden megfogalmazva nem támogatott a BoomBass az U11-en, de igazából már a 10 esetében sem.

(#821) mocsyzozi: Kell néhány töltési ciklus, hogy beálljon a dolog, így ez még változhat, de tegyél fel valamilyen alkalmazást (pl. GSam Battery Monitor), hogy tudjad monitorozni, hogy mitől merül jobban a készülék.

(#824) CsGábor válasza Aryon87 (#818) üzenetére


CsGábor
tag

"En most pl toroltem a kamera frissiteset, erzetem szerint meg jobban is tett neki."
Volt ilyen? :Y

(#825) Aryon87 válasza CsGábor (#824) üzenetére


Aryon87
félisten

Bezony. Kamera a Play-bol frissul.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#826) CsGábor válasza Aryon87 (#825) üzenetére


CsGábor
tag

Nem vettem észre de tényleg, 19.-én frissült. Mi rosszat tapasztaltál hogy törölted?

(#827) Aryon87 válasza CsGábor (#826) üzenetére


Aryon87
félisten

Semni kulonos, csak nemelyik kepen jelen volt ilyen fekete pottyosodes, es az zavart. Nem tudom, most mi a helyzet, nem volt meg idom visszanezegetni a mai termest.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#828) mocsyzozi válasza ferob (#823) üzenetére


mocsyzozi
tag

Ok megpróbálom!
Udv:Zoli

Mocsyzozi

(#829) bajoros válasza ferob (#823) üzenetére


bajoros
csendes tag

Köszi Ferob.

Bajoros®

(#830) Tiger. válasza bajoros (#817) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is van de már 10-el sem volt jó.
Vettem egy jam heavy metál hangszórót ezt a tetejére raktam, bele a telefont úgy szoktam filmezni mikor eszem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#831) Dracula


Dracula
senior tag

Sziasztok!

Akinek ilyen van, tudja hol lehet kapni hozzá fóliát? Hetek óta keresek és nincs sehol. :F

Valamint 2. akkutöltőnek ki mit használ? Vennék gyári HTC-t, de az sincs itthon!

Köszi! :R

Üdv!

(#832) tipuka válasza Dracula (#831) üzenetére


tipuka
addikt

szia!

ha ráér, akkor üvegfóliát érdemesebb inkább alin/ebay-en venni egy nagyon jól értékelt eladótól, töltőnek meg bangood/gearbest,ali , márkákból pedig: blitzwolf,xiaomi,tronsmart,aukey,orico,ugreen márkákból válassz főleg (lehet kihagytam valamit), érdemesebb QC-sat venni, még jól jöhet, ha sietsz :D
ha van konkrét elképzelésed akkor még linkelni is tudok/tudunk :)
ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan.

(#833) pg1966 válasza Dracula (#831) üzenetére


pg1966
aktív tag

A Xiaomi Power Bank 2-t (20.000 mAh) nagyon tudom ajánlani, viszonylag kis méretű, de gyorstöltős mindkét irányban, legalább 5-ször tuti feltölthető vele a HTC U11.

(#834) Dracula válasza tipuka (#832) üzenetére


Dracula
senior tag

Köszi szépen, megnézem ezeket. :R

Hát most azért rendeltem itthon egyet, mert találtam, meg tokot is...

Üdv!

(#835) Dracula válasza pg1966 (#833) üzenetére


Dracula
senior tag

Szia! Köszi!

Ez az? [link]

Üdv!

(#836) Dracula válasza tipuka (#832) üzenetére


Dracula
senior tag

Konkrét töltőt mondjuk tudsz a Xiomi-tól? A Powerbankja tetszik!

Amúgy a HTC azt írta a FB-on, hogy hamarosan jön itthonra is a gyári kiegészítők sora... remélem.
Kérdeztem, hogy a SONY Ultra charge-ot (3A) ajánlják-e... mivel a gyári csak 2,5A. Nyilván nem. :)
A SONY Fast charge meg csak 2 A...

Üdv!

(#837) pg1966 válasza Dracula (#835) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nem, figyelni kell, hogy 2. kiadású legyen, 2017-es. Kisebb, mint a régebbi, de az csak egy irányban gyorstöltős, a telefont nem tölti gyorsan, csak önmagát. Először én is azt vettem, aztán visszavittem, és rendeltem egy 2. kiadásút az AliExpressről, itthon nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#838) tipuka válasza Dracula (#836) üzenetére


tipuka
addikt

azt hiszem azt úgy is a telefon szabályozza, hogy mennyit tud felvenni, különben a végén meghibásodna. :)

töltőből van jobb is (több A-t ad le), de tessék a xiaomi töltő
ugyan itt a honlapon van blitzwolf töltő is, QC 2.0 (mondjuk ez kifogyott és csak akcióban érdemes venni) és QC 3.0-s is, ami szerintem előny.

pg1966: ha megvan QC nélkül, akkor mondjuk olcsón jó lehet az első kiadás is szerintem . :) ha szempont, akkor a 2.-at vegye persze

[ Szerkesztve ]

(#839) MrPetya19 válasza tipuka (#838) üzenetére


MrPetya19
addikt

De USB-C esetén kell a jó kábel, mert lehetnek gondok, mint tavaj a HTC10-el.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#840) tipuka válasza MrPetya19 (#839) üzenetére


tipuka
addikt

minden esetén csak jó kábelt vennék :D

(#841) ferob válasza pg1966 (#833) üzenetére


ferob
őstag

Nem rossz az említett külső akkumulátor sem, de én magam a RAVPower 20100 mAh kapacitású, QC3.0 képes típusát használom több mint másfél éve és inkább ezt ajánlanám a Type-C port és az élettartam garancia miatt, bár a regisztráció után 2,5 évet ír, de még ez sem rossz.

Töltőfejből a BlitzWolf BW-S9, ami több gyorstöltési szabványt támogat.

A kábel, ami már ezekhez érdemben használható, az a BlitzWolf BW-CB3.

Mindhárom rendelhető közvetlen akár az Amazonról, így a garanciával sem lehet probléma a későbbiekben.

(#842) pg1966 válasza ferob (#841) üzenetére


pg1966
aktív tag

Ugyanez a RawPower volt nekem is, azt cseréltem le a Xiaomi-ra, kb. 20%-kal többet tud tölteni, valamivel gyorsabban tölt/tölthetö fel, és jóval kisebb méretű. Az igaz, hogy nincs rajta type-C, de az csak kábel kérdése, azon úgysem lehetett QC-vel tölteni. Teszteltem mind a kettőt, nem csak úgy mondom.

(#843) ferob válasza pg1966 (#842) üzenetére


ferob
őstag

Méretben valóban van 3 centi eltérés, viszont az vastagabb, ellenben nem tudom, hogy milyen modellt fogtál ki, de én is próbáltam és nincs 20% eltérés, az azért elég sok lenne, azt meg egyáltalán nem tapasztaltam, hogy gyorsabban töltene bármelyik is.

[ Szerkesztve ]

(#844) pg1966 válasza ferob (#843) üzenetére


pg1966
aktív tag

A RavPower-rel 4,38-szor tudtam feltölteni, a Xiaomi-val 5,64-szer, kb 7-8%-ról 100-ra. 59/71 Wh-t adtak le, és 82/100 Wh-t vettek fel töltéskor. A töltési időkben csak pár százalék különbség van a Xiaomi javára.
A méréseket kalibrált műszerekkel összehasonlított méröeszközökkel végeztem, 1%-nál kisebb hibalehetöséggel.

[ Szerkesztve ]

(#845) ferob válasza pg1966 (#844) üzenetére


ferob
őstag

Ez elég nagy különbség, bár én nem írtam fel, amikor lemértem, de esetemben ilyen mértékű eltérés nem volt.

(#847) Tiger. válasza mocsyzozi (#846) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:C lol ezek kb 220eft-ba mennek amúgy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#848) Aryon87 válasza mocsyzozi (#846) üzenetére


Aryon87
félisten

Miert adod el?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#849) ferob válasza mocsyzozi (#846) üzenetére


ferob
őstag

Használd a megfelelő felületeket, mert itt tilos hirdetni.
Sajnos vagy nem, de az EU-n belülről már megrendelhető a piros 128GB-os modell 195 ezer forintért.
Ha még így sem tartod meg, akkor talán az segíthet, ha említést teszel az európai CID-ről és az európai régiós szoftverről.

A színe miatt nem sikerült végül megbarátkozni vele?

[ Szerkesztve ]

(#850) mocsyzozi válasza ferob (#849) üzenetére


mocsyzozi
tag

Igen,a legfőbb ok a szín, ki vagyok tőle bukva....igazából ez egy csajnak való telefon....Amúgy nem hirdetketem sehol mert csak a HTC fanok vesznek ilyen készüléket....Nekem 310-ben van ha érdekel valakit rácsap ha nem akkor megmarad,max kap egy olyan tokot amiben nem látszik a szín...
Az aksi merülésem viszont megoldódott rájöttem hogy amikor külföldön vagyok a határ túloldalán, akkor a két sim a hálózatok közti keresgetés és ide váltogatás miatt szívja az aksit...Most két napig itthon voltam és nem merült olyan brutálisan az aksi,este 10-kor még 18%-on volt amikor rátettem a töltőre...
üdv:Zoli

Mocsyzozi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.