Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Helltak válasza Tiger. (#449) üzenetére


Helltak
őstag

Viszont nekem még csak két töltés van benne, szóval kell neki pár nap, mire beáll. Ma jobbnak is tűnik már.
1 óra 40 perc SOT és 73%. Egész nap okosórával kapcsolatban van.

Xiaomi 14 Ultra

(#452) leslien


leslien
nagyúr

Telenornál elérhető ezüst...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#453) leslien válasza leslien (#452) üzenetére


leslien
nagyúr

érdemes megnézni a technikai jellemzőket.. sztem az aki írta azt sem tudja h merre van arccal....

ja aki most hozz ki pls nézze már meg h független vagy sem..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#454) Tiger. válasza Helltak (#451) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az már elég jó, én is órával használom a 10-est amikor kocsikázok ott meg + a fejegység rajta van kb 40 perc az idő alatt 2% merül.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#455) Kronk válasza leslien (#452) üzenetére


Kronk
őstag

ez inkább a fehér a kép szerint

http://totesz.myminicity.com/

(#456) cyber86 válasza leslien (#452) üzenetére


cyber86
őstag

Kár, hogy nem fekete :(

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#457) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Ma néztem éppen a telenornál 220k jött ki ha előfizus csomag mellé kérem... Ugyanannyi mintha kártyásan tenném... még az a gáz hogy csak szürke kapható náluk, kék nincs (még)...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#458) leslien válasza cyber86 (#456) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos nem ,de egy tok rá aztán tök mindegy... a kérdés h független?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#459) Herczegh


Herczegh
csendes újonc

Kék színűt még nem találtam egyik magyar (web)shop kínálatában sem. Szabad érdeklődnöm, hogy ismertek megbízható boltokat EU-n belül? Köszönöm.

(#460) cyber86 válasza leslien (#458) üzenetére


cyber86
őstag

Valami átlátszó tokot szeretnék rá. Nem akarom a szépségét elrejteni így viszont csak fekete jöhet szóba.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#461) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Mostmár nekem is van pár nap tapasztalatom,gondoltam megosztom:)

Eldőlt hogy ez marad,a iPhone 7 pedig eladósorba kerül,szerintem már ez is sokatmondó:)
Akksiban nagyon jó szerintem, simán hozza az iPhone szintjét, napi kb 2 óra telefonálás,2 óra Spotify stream és folyamatos 2 email fiók szinkron meg a szokásos dolgok mellett is nap végére még 50% felett van az akksi,szóval az egy nap akkor is megvan sztem ha poweruser az ember

Rendszer nagyon fluid,sok appot bent tart memóriában, várni még 1x se kellett semmire sem a 3nap alatt.

Külön plusz a füles,az valami nagyon fasza cucc. Hangos,tiszta, jol hallanak a túl oldalon,zajszures nagyon jó. Airpodsnál pl sokkal jobban minden téren,de a lightningos apple fulesnèl is.

Egy dolog zavar,hogy a mellé adott tok alá bemegy a tetején a por meg a retek,pedig vigyázok rá,és folyton torolgetem,mert félek h megkarcolja a hátlapot. Ami amúgy nekem a telo legkirályabb pontja. Akárki meglátta mindenki kérdezte hogy ez meg milyen telefon,mert ilyen szépet meg különlegeset még nemi nagyon láttak.

Szóval részemről 10
😀

(#462) Helltak válasza b.daniel (#461) üzenetére


Helltak
őstag

Ezt a szilikon tokot rendeltem tegnap: [link]
Meg egy üvegfóliát, ami nem lesz nagy szám, de nyaralás előtt kell valami.. Holnap jön meg mindkettő, majd beszámolok róluk.
Amúgy én is egyetértek veled. Nagy bajban vagyok, hogy melyik telefont tartsam meg... S8+ vagy a U11.

Xiaomi 14 Ultra

(#463) ferob válasza b.daniel (#461) üzenetére


ferob
őstag

Egy átlátszó, vékony szilikon tok alkalmas az egyszerűbb behatások ellen megvédeni, gondolok itt olyanra, ami csak a szükséges helyeken van kivágva és az összes oldalán körbe védi, így az nem gyűjti kimondottan a szennyeződést, ezért elég nagyjából hetente kivenni a készüléket és megtörölni, hogy az apró szöszöket eltávolítsa az ember.

Ilyesmi pl. az Olixar Ultra-Thin vagy a TopAce Ultra Thin, esetleg egy hajszállal vastagabb kivitelben a Spigen Liquid Crystal típusa, amiből van csillámos is a hölgyeknek.

(#464) atikó


atikó
őstag

Aki a magentatol vasarolta, hivtak mar a pink koncertjeggyel kapcsolatban?

(#465) cudarz


cudarz
tag

Vajon miért csúszik ennyire a szürke importos változatok megjelenése? Egyelőre csak a nagyobb boltokban lehet kapni, míg tavaly a 10 esetében elég hamar megjelent a kisebb boltokban is. S8 is van már rég mindenhol. Van valakinek valami belső infója ezzel kapcsolatban?

(#466) Koris válasza atikó (#464) üzenetére


Koris
aktív tag

Nem,de reklamáltam,majd keresnek.

(#467) leslien


leslien
nagyúr

Vodafone nál is ezüst színű van.
. 209k kártyás..
itt a legolcsóbb pláne ha független lenne..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#468) Kronk válasza leslien (#467) üzenetére


Kronk
őstag

itt picit olcsóbb, ráadásul dualsimes...

csak a [link] maradt le, köszi :)

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#469) leslien válasza Kronk (#468) üzenetére


leslien
nagyúr

már látom.. na akkor jó kezd a Gsm boltokban.. hamarosan nagxon jó ára lesz és veszek majd egy dual t...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#470) tipuka válasza leslien (#467) üzenetére


tipuka
addikt

ha nem ragaszkodtok a vodához, van smartshopon fekete , fehér és szürke is 199.390,-rt is

update: na, megelőztek, nem frissítettem az oldalt :D

[ Szerkesztve ]

(#471) leslien válasza tipuka (#470) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, de vki csak szolgáltatónal tudja kihozni részletre...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#472) tipuka válasza leslien (#471) üzenetére


tipuka
addikt

dominónál is lehet részletre kihozni?

(#473) leslien válasza tipuka (#472) üzenetére


leslien
nagyúr

nem... csak 2 éves előfizúval lehet illetve a Telenornál a data csomaggal..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#474) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mindegyik u11-es dual simes?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#475) leslien válasza Tiger. (#474) üzenetére


leslien
nagyúr

nem...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#476) Risard válasza Tiger. (#449) üzenetére


Risard
aktív tag

Majd a note 8.Szerintem az s8 nál arra spóroltak hogy visszanyerjék a note széria hirnevét.Legalább is ebben bízok

(#477) tipuka válasza leslien (#473) üzenetére


tipuka
addikt

hirtelen azt hittem már. :) oksa köszi.
remélem lejjebb megy gyors az ára, mint az LG G6-nak ( ~133k most függetlenül), ~150k-ban még elvinném a nyáron. :D Már elmúlt azaz idő, mikor gondolkodás nélkül jöhetett a flagship előrendelésben. :(

Risard: arra én is kiváncsi leszek majd, de ezzel a dizájnnal, ami az S8-nak is van, nem jön be. :) az s6 edge plus s7 edge/note 5 + 7 volt számomra a legszebb, persze csak a Samsungokat nézve

[ Szerkesztve ]

(#478) atikó válasza Kronk (#468) üzenetére


atikó
őstag

Hianyzik a dualsim varnom kellett volna a vasarlassal, lekell lecserelnem egy dual-ra.

Nem tudtam hogy a 64GB verzioban is van dual, ugy tudtam csak a 6/128GB van.

(#479) atikó


atikó
őstag

[ Szerkesztve ]

(#480) leslien válasza atikó (#479) üzenetére


leslien
nagyúr

és ebből mi mennyi a SOT?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#481) Tiger. válasza atikó (#479) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egy ilyennel előrébb lennénk.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#482) MK VII


MK VII
veterán

Azta mindenit...
Ez egy HTC? Vagy csak félreolvastam?
Végre egy HTC amire azt mondanám, hogy kell... Csak mondanám, ha nem lenne ennyire csúnya.
Hardver rendben.. Nagyon is rendben.. Kamera veszett jó... Kijelző számomra tökéletesen rendben...

Ejj ejj.. Az a hátlap... Mi ez a módi mostanában, hogy el kell csúfítani egy ilyen tükrös ocsmánysággal a telefonokat? Nem értem. :(

[ Szerkesztve ]

(#483) leslien válasza MK VII (#482) üzenetére


leslien
nagyúr

azért nézd meg élőben is... ha meg annyira bejövős akkor meg tok és máris rendben van.. pl én azt sem tudom h néz ki hátulja a S8+ nak mert tokban van....
btw 99% ban kijelzőt nézzük... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#484) MK VII válasza leslien (#483) üzenetére


MK VII
veterán

A tudat, hogy az olyan amilyen.
Legalább valami szálhúzott lenne vagy nem is tudom.. Vagy szénszálas mint anno a Motorola Razr XT910. A valaha gyártott legszebb telefonok egyike...
Vagy valami...
De ne ez a homártükrös csicsahátlap.. :)

[ Szerkesztve ]

(#485) leslien válasza MK VII (#484) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig most mindegyik ilyen lesz... és ezzel nagyon nem tudsz mellé lőni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#486) MK VII válasza leslien (#485) üzenetére


MK VII
veterán

Igen sajnos ez a tendencia.. Ilyenek lesznek a telefonok, de hál' Istennek mindig van egy két kivétel szóval nem aggódom..
Jelenleg jól elvagyok a P9-cel szóval a váltás még messze, de ez előtt a HTC előtt kalapot emelek.. Nagyon penge kis gép lett. :)

(#487) atikó válasza Tiger. (#481) üzenetére


atikó
őstag

Majd kiprobalom ezt az alkalmazast.

Azert tettem fel a kepet mert szepen egyenletesen merult.

(#488) b.daniel válasza atikó (#464) üzenetére


b.daniel
senior tag

Milyen koncert?😂 Engem is érdekelne,de én nem is hallottam róla pedig dolgozó is vagyok:(

(#489) TTom65 válasza tipuka (#470) üzenetére


TTom65
tag

Hali. Ez mennyire megbízható bolt szerintetek?
Vagy hol érdemes még megnézni?

:R

(#490) Zsozsoka 74 válasza b.daniel (#488) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Állítólag a Telekom megrendeléssel egybekötve megajándekoz egy Pink koncert jeggyel is...

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#491) mocsyzozi


mocsyzozi
tag

Sziasztok!Ha az Ebay-ről rendelnék Írországból egy 128 gb-ost az lehetne magyarosítani és garanciát érvényesíteni rá?
üdv:Zoli

Mocsyzozi

(#492) ferob válasza mocsyzozi (#491) üzenetére


ferob
őstag

Nem az számít, hogy honnan rendeled, így a készüléken választható nyelvek listája sem azon múlik.
Az említett modellt ebben a régióban hivatalosan nem forgalmazzák, így itt érvényes jótállás se lesz rá.

A többire választ találsz a téma összefoglaló elolvasásával és a kereső használatával.

(#493) winfier


winfier
senior tag

Sziasztok!

Elhatároztam, hogy a mai napig működő HTC ONE M7-es telefonom lecserélem az U11-re. Viszont dual sim-es telefont szeretnék, hogy a magán illetve a céges kártyám is benne legye.

A kérdésem igazából abba az irányba irányul, hogy is működik két kártyával együtt a telefon.
- Ha a fő (elsődleges) sim-en hívnak, mi történik a 2. sim-ről beérkező hívásokkal? Foglaltat jelez, vagy kicsöng és látom, hogy hívnak?
- Van megkülönböztetés, hogy éppen melyik telefonszámon keresnek éppen. A SIM1 vagy a SIM2-ön? (bejövő hívások)
- Illetve beállítható, hogy melyik SIM-hez tartozó mobilinternetet használja elsődlegesen a telefon?
- A kimenő hívások miképpen szabályozva mennek ki. Azaz a beállított SIM az alapértelmezett. Esetleg perchez köthető-e, hogy mikor váltson a SIM-ek között?

Köszönöm előre is a segítséget! Elnézést a bugyuta kérdésekért, de Nekem ez szürke folt, hogy is működik a dual sim. :R

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#494) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Esetleg van valakinek némi infója arról hogy kapható lesz - e kis hazánkban kék színű készülék?
Illetve a boldog tulajdonosokat megkérdezném hogy átlagos használat mellett hogy alakul a sot idő (mert olvasok 6 órásról meg 4 óra körüli értékekről is.
Ha van valakinek tapasztalata arról is hogy mi az amiben csalódott vagy nem tetszik a készülékben az jelezhetné... azért próbálom feltérképezni mert sajna a oneplus 5 - nek már vannak (zselés képernyő görgetésnél illetve kamera gyengeség).

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#495) ferob válasza winfier (#493) üzenetére


ferob
őstag

Amíg az egyik kártyán hívást bonyolítasz, addig a másik kártya nem lesz elérhető, mivel a készülék nem DSFA, hanem csak DSDS.
Bejövő hívás esetén jelzi, hogy melyik kártyára érkezett a hívás, de foglalatonként külön csengő- és értesítési hangok állíthatóak be, valamint az előnyben részesített SIM is beállítható az adatkapcsolat miatt.
A híváslistában és az üzeneteknél is külön jelzi, hogy a bejövő és a kimenő hívások, valamint az üzenetek melyik kártyával történtek, továbbá a tárcsázóban két SIM-kártya behelyezésekor két gomb jelenik meg, így azzal indítod a hívást, amelyikkel szeretnéd.

(#494) Zsozsoka 74: Azt senki nem fogja tudni neked megjósolni, hogy egyes üzletek milyen színben szeretnék forgalmazni, de ettől függetlenül biztos lesz olyan, ahol majd lesz.
A többivel kapcsolatban olvasd el ezt a hozzászólásomat és legközelebb használd a keresőt.

[ Szerkesztve ]

(#496) Zsozsoka 74 válasza ferob (#495) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Köszönöm az infókat... követem a topicot és mivel egyre több ember jutott hozzá a készülékhez azért gondoltam megkérdem ezeket a dolgokat, több szem többet lát.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#497) b.daniel válasza Zsozsoka 74 (#494) üzenetére


b.daniel
senior tag

Mai nap. 7kor vettem le toltorol, sok Chrome,kb 4 óra Spotify folyamatosan BT kapcsolat,és 36on van most.
Hívás ma nem volt csak 1 óra kb és eddig 4 óra SoT

[ Szerkesztve ]

(#498) leslien válasza b.daniel (#497) üzenetére


leslien
nagyúr

4g mennyi volt ebből? csinálj egy képernyő képet az akuról pls..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#499) mocsyzozi válasza ferob (#492) üzenetére


mocsyzozi
tag

Ha mondjuk Tajvanba küldöm vissza a telót ott megcsinálják gariba???
üdv:Zoli

Mocsyzozi

(#500) b.daniel válasza leslien (#498) üzenetére


b.daniel
senior tag

Egész nap 4G és 4G+ volt , nem wifizek nagyon sok netem van:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.