Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) moleculez


moleculez
veterán

Hasonlóan átgondolt vasak kellenének közép, és alsó kategóriába is, és visszaállna a cég régi fénye. Ez igen, ezt összerakták.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#102) Luck Dragon

Szuper kütyü, bár a külalakja nem tetszik, elől Nokiás , hátulról átlagos.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#103) S e t h válasza South Velen (#89) üzenetére


S e t h
nagyúr

"egyedi és innovatív design"

Igen, és milyen hasznos!
Nem győzi mindenki tokba rakni a kicsi kis dizájnos ékszerét, nehogy vmi bibi legyen ezen az innováció tsunamin.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#104) petymeg


petymeg
addikt

Matt hátlappal jobban tetszene.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#105) leslien


leslien
nagyúr

Htc U 11 vs S8 +kamera teszt.. SuperSaf..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#106) mjani1172 válasza Dominó85 (#33) üzenetére


mjani1172
addikt

Megértem amit írsz de akkor valahogy eltévedtél.

(#107) JoseGee válasza South Velen (#89) üzenetére


JoseGee
tag

Te mennyi ideig használtál HTC-t? Akkor hadd álljon itt egy rövid történet. Párom az M8-át cserélte le egy U Ultrára. Kicsit morci voltam, hogy nem egy olcsó mobil, de ő már csak a HTC vonalon marad. Fogtam a fejem, nem értettem ezt a HTC fanatizmust, telefon-telefon, nem? Szóval egyszer csak összetörtem a sajátom (Vodafone Platinum 7) ami alapból egy jó, pörgős kis cucc volt. Mivel a háztartásban csak az M8 volt backupnak, einstandoltam és hetekig használtam. Nos, mostmár én is megértem, hogy mit nyújt a HTC. Egy közel 3 éves hardver, ami elképesztő sebességgel teszi a dolgát a mai napig úgy, hogy a fémház már ezer helyen hullámos annyiszor volt leejtve. Nem lassúl, nem döcög csak működik, ellentétben az előző G3-asommal, ami ugyanilyen hardverrel egy ipari hulladék volt. Az aksi időről pedig annyit, hogy használatfüggő. Párom már sokszor etette délután a telefont, nekem viszont 1.5-2 napot bírt az M8. Szóval, engem megvett kilóra a HTC, valószínű, hogy beújítok egy 11-est én is.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#108) Gibo válasza #32839680 (#48) üzenetére


Gibo
senior tag

Nubián volt ilyen. Pirosan pulzált a home gomb ha jött valami... a fehér készüléken elég jól mutatott :)

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#109) South Velen válasza S e t h (#103) üzenetére


South Velen
addikt

Én még sosem ejtettem le egy telefonomat sem az 50 közül. De elhiszem, hogy nem mindenki egyforma. És nyilván sokkal sérülékenyebbek, ez igaz. De attól még egyedi és innovatív design, az infinity kijelzővel a felhasználói élmény össze sem hasonlítható egy hagyományos kávás telefonnal. De aki ismer, az tudja, hogy sokat szoktam szidni a Samsungot, főleg megbízhatatlanságuk és optimalizálások hiányának okán, de ezek nekem olyan dolgok, amiket ellensúlyoz az, hogy igazából jóval a piac előbb járnak a felhasználói igények kitalálásában (az első Note is milyen jó példa volt erre ugye.) és emiatt mindig wow-faktorosabb használni az aktuális Samsungot a többinél. Persze oké, szubjektív vélemény. Ez a HTC végre egy jó telefon, persze, de semmi wow-faktor nincs benne (ez talán objektív), és ronda is (ez szubjektív). Azonos áron szerintem az emberek 99%-a ismét csak Samsungot fog venni..

[ Szerkesztve ]

(#110) tibor72 válasza mjani1172 (#106) üzenetére


tibor72
tag

Pedig nem....

(#111) istnag


istnag
addikt

Ez is elég érdekes:
U11, Tissot karóra és S8

(#112) ΞΔGLΞ válasza B-Clone (#21) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem is az értelme a lényege!

(#113) Heisenberg69 válasza leslien (#105) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Hát a Samu nyert itt is.
Ám baromi ronda szegény telefon, de tény, hogy amúgy jól sikerült. Ára is korrekt.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#114) Graphics válasza Gibo (#108) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy még volt a V5-ösben, ott kéken pulzált, baromi jól nézett ki

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#115) Integrale válasza Heisenberg69 (#113) üzenetére


Integrale
veterán

Felemás az eredmény, hol a HTC jobb, hol a Samsung, éjszakai képeket nézve egyértelműen az előbbi.

"Bad reklám is reklám too"

(#116) lezuvius


lezuvius
őstag

Jo telefon lett de szerintem a Htc orulni fog ha az S8 eladasok 5-10%-t el tudja majd erni...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#117) Graphics válasza lezuvius (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem is akkora cég, hogy ennél nagyobbra merjen álmodni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) lezuvius válasza Graphics (#117) üzenetére


lezuvius
őstag

De ezt maguknak koszonhetik, HoX-M7-ig meg teljesen realis volt ez a szam...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#119) atike


atike
nagyúr

Végre egy ismét jó HTC és végre tényleges jó kamera - nem csak papíron. Alakul.

(#120) Fall-N


Fall-N
veterán

Egész korrekt lett! Ha ennyi pénzért vennék telefont, akkor ezt választanám S8, G6 helyett. Egyedül az előlapi FP, ami nem a kedvencem.

(#121) CsabaZz


CsabaZz
tag

A tisztelt cikk író megérdemelne egy anyai vagy atyai fülest, mert más nevében nem illik véleményt formálni. Az Edge Sense nekem igenis bejön, sokkal kézenfekvőbb, mint megnyomni egy ikont, ráadásul egy-, és kétkezes használattal is könnyedén elérhető. Úgyhogy ezt a "senki sem fogja használni" dumát felejtsük már el plz, mert soha sem volt és soha nem lesz igaz.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#122) Shyciii válasza #96302336 (#95) üzenetére


Shyciii
veterán

"Bármennyire is furcsa, mindenre is jó telefont eddig csak egy gyártó tudott felmutatni..."

És melyik gyártó az? Mert sem Symbian, sem Android, sem iOS, sem Windows Phone vonalon nem találtam olyat, ami MINDENRE/MINDENBEN jó telefon.

Ez a HTC is már ott elvágta magát, hogy full üveg. Volt Honor 8-am az is full üveg, és jobban csúszott, mint egy teflon bevonatos cucc. Egyszerűen borzalom. Ha meg tokot tesz rá az ember, akkor kap egy bumfordi telefont. Jack megvonása újfent hibapont, az átalaskítója szar minőségű, úgyhogy ez sem a MINDENRE jó telefon.

[ Szerkesztve ]

(#123) blagolf


blagolf
senior tag

Jó kis telefon ez, a hátlapot leszámítva. Igazából az is szép ha nem ér hozzá az ember. Ez ízlés kérdése. Az S8-nak ugyan ilyen. A képei is simán vannak olyan jók mint az S8-nak vagy a G6-nak. Általánosságban sem rosszabb az S8-nál, sőt!

Üdv, Zoli

(#124) mjani1172 válasza tibor72 (#110) üzenetére


mjani1172
addikt

Mert?

(#125) Azie válasza Dr. 444Hertz (#71) üzenetére


Azie
őstag

Azért kiváncsi lennék, hogy mondjuk 100 hőbörgő "nincs jack akasszuk fel" emberből hány használná hifi fülessel a telefonját és hány a gyári bedugóssal vagy egy kínai sz*rral.

Tippre kb. 5? talán. A többi meg azért köpköd, mert divatos/nincs egy önálló gondolata.

A jack elhagyása nem igénytelenség, hanem a birkák terelése affelé, hogy ami kábel nélkül megoldható, az kényelmes és jó. Igen cserébe vesztesz némi minőséget. Egy mobilt alapesetben a mobilitása miatt használsz, ha a zenehallgatáshoz hordanod kell vele az 50k-s fülest, akkor ez erősen csökkenti a zsebrevághatóság faktort.

Kicsit olyan az egész dolog, mint a vicc, amikor a KGB-s, a CIA-s és az MI6-es odaajándékozzák egymásnak az óráikat egy közös bevetés után...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#126) tibor72 válasza mjani1172 (#124) üzenetére


tibor72
tag

Mert régebben az ár/érték arány volt a plecsnik fő kiváltó oka, de mára szinte csak a dizájn és a müszaki beltartalom/kamera/(használhatóság, ami kinek mi) alapján dől el. Mindenki egyvalaki után ment és halad az árképzést illetően, de ez ettől még nem kellene hogy ajánlott legyen, ennyi erővel bármilyen túlárazott dolog lehet ajánlott, amikre régen csak egy " tetszett " plecsni volt elfogadható. Mivel attól még, hogy drága, jó. De semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#127) tibor72 válasza mjani1172 (#124) üzenetére


tibor72
tag

Az ár, ami néhányunknak nem egyeztethető össze a használati tárgy, meghatározott árával. Nem tartjuk reálisnak.

(#128) Dr. 444Hertz válasza Azie (#125) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért kiváncsi lennék, hogy mondjuk 100 hőbörgő "nincs jack akasszuk fel" emberből hány használná hifi fülessel a telefonját és hány a gyári bedugóssal vagy egy kínai sz*rral.
Nem kell ehhez hifi füles, egy 30ezres fejes már elfogadhatóan szól. Egy ugyanennyibe kerülő BT headset a nyomában sincs. És ha valaki nem akar minőségben alább menni, akkor ott van egy 50 ezres wireless fejes.
Köszi.

A jack elhagyása nem igénytelenség, hanem a birkák terelése affelé, hogy ami kábel nélkül megoldható, az kényelmes és jó. Igen cserébe vesztesz némi minőséget. Egy mobilt alapesetben a mobilitása miatt használsz, ha a zenehallgatáshoz hordanod kell vele az 50k-s fülest, akkor ez erősen csökkenti a zsebrevághatóság faktort.
Úgy tűnik, nem láttál embert fejessel a nyakában/fején mászkálni a városban (előbbit preferálom, ha utcán vagyok). De képzeld, valaki szimplán csak zenét szeretne hallgatni a kanapéján, de nem akar százezreket, milliókat költeni egy profibb berendezésre. És erre teljesen megfelel a legtöbb csúcstelefon.

Azért, mert neked nem kell, attól még valakinek hasznos.
És ez nem egy FM rádió méretű apró probléma, hanem egy nagy réteget foglalkoztató kérdés.
És igen, a HTC-n és az almán kívül az összes gyártónak volt esze, és meghagyta a jack-et.
Köszönjük szépen, megtartjuk a drága fejesünket, és veszünk egy nem HTC telefont.
(Kár.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#129) bloomberg


bloomberg
tag

Nekem nagyon tetszik ez a készülék. Az első - és eddig utolsó - HTC-m a Desire volt. Azóta csak az m7 tetszett, de kimaradt.

Lehet, én is visszatérek a HTC-hez....

(#130) Bog válasza CsabaZz (#121) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kicsit olvass máskor alaposabban:
de biztos lesznek olyanok, akik hozzászoknak majd a szorongatásos vezérléshez, valahogy nem jutott eszembe sosem, hogy ez is van, mert a klasszikus módszerekkel is vidáman elboldogultam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#131) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Drága.
Forma nekem ocsmány
No jack!
Csak ip67
Ha ez a kamera a csúcsw akkor meneküljön ki merre lát...
150 ért best buy egy forintal felette már veszett fejsze nyele..

Abe due dembella

(#132) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nem néztem ki a HTC-ből, hogy ekkorát fognak dobni. Remek darab, de a jackért valóban nagy kár szvsz. Ára meg majd beesik.
Ízlés dolga, de azért ezt a designt rondának nevezni elég erős szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#133) karldergroße


karldergroße
senior tag

HTC 10-em van, volt HTC 8-am is. A jack hiánya nálam döntő, ennyiért már belefért volna. Nem ez lesz a következő telefonom. A külseje nem tetszik, fémpárti vagyok. A 10-es talán még 1-2 évet bír (végül is még a 8-asom is megy.)

(#134) helixP válasza Azie (#125) üzenetére


helixP
nagyúr

Sajnos nagyon szarok a tippjeid, úgyhogy ne nagyon tippmixelj :)
Szerintem inkább Te vetted be ezt a maszlagot, hogy el KELL hagyni a Jack-et.

Mondom ezt úgy hogy jó ideje csak BT fülesemet van. Hagyják meg a lehetőséget, hogy lehessen máshogy, is dönteni. Pláne ha semmit nem nyertek azzal, hogy levették. És amúgy is: mért kell kényszeríteni az embereket akármire is? Ki a HTC még az Apple hogy tetelgessen akárkit? Mondjuk Téged valóban egész jól sikerült.

A Jerry Rig-es Zak, a wireless buzi UnboxTherapy-s Lew, Marques Brownlee egyértelműen nem helyesli ezt a trendet, pedig ők aztán tényleg csúcs kütyüket látnak nap mint nap, csúcs BT fülesekkel, de szerintük is megfosztja az embereket a választás lehetőségétől.

[ Szerkesztve ]

(#135) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

A jelenlegi flagship modellek közül az U11 az abszolút nyerő eddig számomra. (esetleg majd még a Oneplus 5)

Úgy vélem, itt azért sikerült majdnem teljes mértékben kárpótolnia a HTC-nek minket a jack elhagyásáért. Nálam nem hiszem, hogy bármikor fenn állna az "egyszerre töltöm, egyszerre hallgatok zenét" opció, úgy vélem, hogy ezt egy picit tudatosabb használattal ki lehet kerülni (rengeteget hallgatok mobilon zenét, de még így sem 24/7-ben, és a töltést bárhol és bármikor meg lehet oldani, szerintem egy powerbank már kötelező kiegészítő mindenki számára),.

A design nekem a többséggel ellentétben nagyon bejön, hirtelen el sem tudnám dönteni, melyik színt válasszam.

Az Edge Sense szerintem jó újítás, eléggé intuitívnak tűnik a használata, így a tesztben lévő kijelentés, hogy senki sem fogja használni, elég nagy ferdítés (vagy épp ordas nagy hülyeség).

A kijelző is elég jónak tűnik, a Super LCD még mindig jól szuperál a konkurenciával összevetve.

A kamerás teljesítményért hatalmas piros pont. A zenei részért még egy.

Nagyon elgondolkodtató választás az U11, és szerintem abszolút megéri :)

szerk.: hülye kérdés, de felteszem
Van olyan USB-C to Jack adapter, amiben van beépített DAC?

[ Szerkesztve ]

(#136) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó cikk lett, most valóban szinte kifogástalan lett a HTC új csúcsmodellje, impozáns a kamera teljesítménye, szép és igényes maga a készülékház is, a korábbi hibákat javították, es még az ára is emészthető. Bravó!

(#137) Lacy6 válasza kovaszoskeny (#131) üzenetére


Lacy6
senior tag

Annyira drága mint az összes csúcskategóriás telefon.
Ha nem tudod megvenni, akkor középkategóriás telefonokat kell nézni.
A kamera meg ténylegesen a jelenlegi csúcskategóriás telefonok szintjét hozza.
Én is úgy vagyok ezzel, hogy nekem kevés mobillal fotózni mert az én igényemet nem elégíti ki.
Viszont tőled ezt nagyon furcsa olvasni, ahhoz képest hogy korábban ilyet írtál.
Vagy végül csak menekülsz fényképezőt venni és "magamutogató ficsur" lesz belőled? ;]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#138) MrPetya19 válasza Azie (#125) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem a legnagyobb problémám az elhagyással, hogy droid fronton nincs rá egységes szabvány, és a töltés sincs egyenlőre megoldva.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#139) Azie válasza helixP (#134) üzenetére


Azie
őstag

Azért habzó szájjal a választás eltűnése miatt felháborodni egy androidos telefonnál... remélem érzed. :)

(nagy választási lehetőség: egy optimalizálatlan OS (droid) ami letarolt erővel minden mást és egy zárt, megfigyelt, mindenért ffizetős, gyakorlatilag 0 innovációval rendelkező OS (ios) közül választhatok. hja meg választhatom, hogy kösz nem. :)

Igen. Én bevettem a maszlagot, ezért használok a kezdetek óta BTs fülest és WP-t. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#140) Azie válasza MrPetya19 (#138) üzenetére


Azie
őstag

pont ezért van oda minden driodfanboi a driodért, mert nincs semmi szabvány. és pont ezért hulladék optimalizálatlan telefonokkal és erőből "optimalizált" készülékekkel van terítve a piac. Olyan nem létezik driodon, hogy valamit az OS-hez méretezel, vagy az OS-t méretezed hardverhez.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#141) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A kijelző tesztnél miért az a trend, hogy teljesen eltérő kategóriájú telokat vetnek össze?
Hamár 5,5 collos a HTC miért nem ilyennek az ellenfelei? És ez már nem az első ilyen teszt....

Akinek nem tetszik a telo és szerinte kaki a kamerája, és nem mellesleg ronda is nekik, azok nem fáradnának át esetleg másik topikba? Semmi szükség felesleges ócsárolásokat olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#142) MrPetya19 válasza Azie (#140) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egyszer próbálj ki egy HTC-t vagy egy Nexust/Pixelt és rájössz.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#143) South Velen válasza Azie (#139) üzenetére


South Velen
addikt

Komolyan is vettem volna a kommentedet, ha nem kezded el a WP-t emlegetni, mint pozitív dolgot.

Már azonos hardverrel is lassabban futott a WP mint a droid csak a több másodperces animációk elfedték. A Microsoft is ugyanúgy meg akar figyelni mint a Google, csak nem csinálja olyan ügyesen. Az alkalmazáskínálatot direkt nem említem, mert az amiatt volt mert kutya se vett WP-t. De biztos jó érzés WP hippinek lenni.

(#144) helixP válasza Azie (#139) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, hogy WP :D Akkor tényleg én is abbahagyom a vitát.
Természetesen Neked van igazad, mindenben, természetesen a WP is a két szemedért ad OS-t És nem figyel, raktároz semmit sem.
Azért majd állj ki az innováció mellet a WP-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#145) BenHans válasza tamass.szabo (#135) üzenetére


BenHans
addikt

"szerk.: hülye kérdés, de felteszem
Van olyan USB-C to Jack adapter, amiben van beépített DAC?" No silly question! Tudok ilyet, benne van a dobozban... :D

[pocketnow]

"Like the U Ultra, there's no headphone jack, but HTC will at least package a USB-C to 3.5mm dongle in the box this time. (The dongle itself contains a high-end DAC, I'm told.)" (androidcentral)

"On the inside, the phone is accompanied by a Quick Charge 3.0 wall chargers, a USB A to USB C charging and sync cable, a pair of USonic in-ear earphones with active noise cancellation, a clear plastic case of the U11 and a USB C to 3.5mm headphone jack adapter which a built-in DAC." (htcsource)

"If you don’t want to give up your current pair of headphones, HTC also includes a 3.5 mm to USB Type-C adapter in the box. Using the adapter will give you a much better audio experience, as it actually sport a built-in DAC. This allows you to drive higher impedance headphones." (androidauthority)

+ Arra is van megoldás ha valaki egyszerre akar zenét hallgatni és telefont tölteni...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#146) tamass.szabo válasza BenHans (#145) üzenetére


tamass.szabo
tag

Impresszív. :)

Nem tudom, utoljára mikor tetszett ennyire telefon, mint az U11.

(#147) tomboy0013 válasza Azie (#140) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egy optimalizálatlan hulladék alsó középkategóriás droidos teló alatt is háromszor olyan gyorsan nyílnak az app-ok mint egy L930-on. Volt 930-am és W10-zel egyszerűen siralmas, 8.1-gyel meg már használhatatlan, pedig azzal még jó is volt anno.

(#148) Integrale válasza tomboy0013 (#147) üzenetére


Integrale
veterán

Nem véletlenül kopott ki a topikja sem, ráadásul az ős WP-sek mindegyike más platformra tért át. :)

"Bad reklám is reklám too"

(#149) #96302336 válasza Shyciii (#122) üzenetére


#96302336
törölt tag

S8? Jó kamera, jó hang, jó HW, jó anyagválasztás, tele hasznos szenzorral. Írom ezt úgy, hogy sosem voltam Samsung rajongó, sőt, most sem vagyok az :D ... Ha kukacoskodni akarok, akkor minden telefonban tudnék sorolni több olyan hibát, ami miatt nem tetszene. Nálam néhány dolog számít egy jó telefonnál. Vízállóság, kiváló zenei teljesítmény, és barométer, mert a telefont használom a túrázások alatt navigálni és logolni. A HTC már ott kiesett nálam, hogy nincs benne légnyomásmérés. Folytatta azzal, hogy nincs normális BT adatfolyama zenéhez. Fotózni pedig már nem fotózok mobillal, a munkafotók pedig nem hobbinak számítanak, így már eléggé hidegen hagy egy telefon kamerája.
Érdekes módon, én jobban örülök egy full üveg telefonnak. Elvileg masszívabbak, mint a fém-üveg konstrukciók. mondjuk az U11 ezen pont nagyot hasalt, mert törik, mint a száraz ropi. Azért is szeretem jobban a full üveg cuccokat, mert jóval nehezebben karcolódik, mint egy fémház. A csúszósságot pedig filléres dologgal lehet orvosolni, előlapi, hátlapi fóliával. És ezzel két dolog is megoldódik, a mikrokarcokat is el lehet kerülni, és a kisebb ütődésektől is jobban védve van.
Ideális telefont még senki sem gyártott. Mert hiába a király hardver minden téren, eddig egyik nagy gyártó sem lépte meg a minimum 6000-es akkumulátort egy csúcskészülékben. Pedig inkább elviselném azt az egy-két milliméterrel vastagabb házat, mint hogy állandóban szórakozni a töltéssel naponta, kétnaponta. És még a fogáson is javítana.

(#150) RaveForce válasza #96302336 (#149) üzenetére


RaveForce
veterán

Pont az S8? Ugyanmar. Hat le van hajlitva a szele, amibe mindig beleer a keze azoknak, akiknek nincs.. ;] :))
Nekem a femmel az a bajom hogy horpad, es altalaban sokkal csuszosabb az uvegnel :/ pedog kinezetre mai napig a matt fem(esetleg szalcsiszolt) feluletek jonnek be

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.