Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) ferob válasza SkyLine3000 (#5948) üzenetére


ferob
őstag

Még akár Windows 11 alatt is lehet parancssort nyitni, ez nem ezen múlik, valamint ahogyan azt már írtam, az általad említett gyártónál is szükség volt parancssorra ehhez, így ha annál csukott szemmel tudod, hogy hogyan kell, akkor itt sem kéne, hogy ilyen triviális problémákba ütközz.

(#5952) Balinov válasza SkyLine3000 (#5950) üzenetére


Balinov
félisten

Win10 alatt miért nem? Win gomb, cmd, enternek működni kéne..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5953) SkyLine3000 válasza ferob (#5951) üzenetére


SkyLine3000
addikt

LG-nél nem kellett semmiféle parancssor sem romoláshoz, sem roothoz. de még custom recovery felrakáshoz sem. Illetve root-nál egy bat fájlt kellett indítani, ami parancssorból futott le, de ott is csak kétszer kellett nyomni entert és mindent megcsinált.Ott ráadásul mondjuk 7-es droidról is simán vissza lehetett menni 5-ösre (LG UP). Előtte Samsungom volt, ott is romoltam egy csomót. Odin és társai.

#5952 Balinov: Nem erről volt szó. Nyitott mappában, shift+jobb egérrel a felugró menüből kellett volna parancssort nyitni, de w10 alatt csak powershell opció van. W7 alatt van parancssor.

[ Szerkesztve ]

(#5954) zsotesz81 válasza SkyLine3000 (#5953) üzenetére


zsotesz81
senior tag

nyitsz símán egy cmd-t aztán parancssorból bemész a szükséges directory-ba

(#5955) ferob válasza SkyLine3000 (#5953) üzenetére


ferob
őstag

Nem kimondottan releváns, hogy másik készülékekkel hogyan volt, mert amit használtál hozzá, pontosan ezeket csinálta hasonló módon, csak itt neked kell kiadni a parancsokat, de ebből kifolyólag, valamint abból, hogy nem érted hogyan kéne egy parancssort használni, inkább ne csináld, mert sok problémába fogsz ütközni és nem fogod tudni használni a készüléket.
Ha a recovery felrakásáig el is jutsz, garantálható lesz a probléma, jobb esetben egy még boot-olni képes készülékkel, rosszabb esetben egy folyamatosan újrainduló telefonnal, és hamar az lesz a következő kérdés, hogy hogyan lehet visszarakni a gyári szoftvert.
Célszerű valakit megkérni a közeledben, aki ért a parancssorhoz vagy segít a hibaüzenetek értelmezésében, mert sok fejfájástól tudja magát azzal megkímélni az ember.

(#5956) SkyLine3000 válasza ferob (#5955) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, pont ezért volt könnyebb, mert nem nekem kellett a parancsokat kiadni, hanem a program megcsinálta helyettem. De most egyelőre nem is foglalkozok a témával, mert nincs hozzá kedvem. Pont azért, mert nem akarom elszúrni. Amik miatt meg kellett volna, annyira nem életbevágó, hogy hazavágjam a telót. Ahhoz túl jó. Majd talán veszek egy leharcolt példányt két marék szotyiért, aztán azon lehet gyakorolni. :)

#5954 zsotesz81 : Már rég megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#5957) Tiger. válasza Roland8622 (#5934) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Melyik volt? mert én a 11pro maxal és a 13 pro maxxal nagyon jó makrokat lehet lőni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5958) Tiger. válasza Roland8622 (#5932) üzenetére


Tiger.
nagyúr

13 pro max

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5959) Roland8622 válasza Tiger. (#5957) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Sima 13 volt

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#5960) Tiger. válasza Roland8622 (#5959) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Optikai zoommal is lehet makrózni.
11 pro max

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5961) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Itt az új középkategóriás HTC Desire 22 Pro teló: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5962) peterlevente


peterlevente
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg android auto kapcsán tudtok segíteni? Egy ideig szépen működött az alkalmazás, de aztán összedugáskor automatikusan elindítja a mirror linket, amivel nem enged csatlakozni az AAhoz. Kiírja a kocsi kijelzője, h egyes alkalmazások hiányoznak, töltsem le. Már kényszerített leállítást is próbáltam, de újra indítja a ML-t a telo.
Köszönöm, ha lenne valakinek valami ötlete!

(#5963) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez az ujjlenyomat olvasó hogy működik? Eddig még nem használtam. Illetve régen ki akartam próbálni, de nem sikerült. Most megint tettem vele egy próbát. De ha megadom az ujjlenyomatomat, mindenképp kell neki valami másodlagos biztonsági izét beállítani. Ha beállítok, pl mintát (vagy kódot, stb), akkor feloldáskor kéri a mintát is. Minek? Azért van az ujjlenyomat. Ha kiveszem a mintát, akkor törli az ujjlenyomatot. Így mi értelme? Azt hittem, beállítom az ujjlenyomatot, tudomásul veszi, oszt műxik...

(#5964) Balinov válasza SkyLine3000 (#5963) üzenetére


Balinov
félisten

Ez vagy - vagy alapú. Nekem első perctől kezdve be volt állítva, masodlagosnak a pattern de csak akkor kéri, ha az ujjlenyomat nem muxik éppen akkor valamiért

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5965) SkyLine3000 válasza Balinov (#5964) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nálam majdnem mindig feldobja a mintát, amit megadtam másodlagosnak. Akkor még próbálkozom, hátha nem fogja kérni. :)

(#5966) Balinov válasza SkyLine3000 (#5965) üzenetére


Balinov
félisten

Elkepzelheto, hogy újra meg kell adni az ujjlenyomatot, szvsz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5967) Varoz válasza SkyLine3000 (#5963) üzenetére


Varoz
őstag

"akkor feloldáskor kéri a mintát is."
Nem! Azt akkor kéri ha nem ujjal oldod fel, vagy nem ismeri fel!
Nekem tökéletesen működik az ujjlenyomatos feloldás. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5968) SkyLine3000 válasza Varoz (#5967) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Most nagyjából jól műxik. Viszont az mitől lehet, hogy rendesen felold mindenhol, csak akkor kéri állandóan a beállított mintát, ha a home képernyőn hagyom? Ha odébb lapozok akármerre, vagy menüben vagyok, vagy alkalmazásban, tökéletesen felold. De az alapértelmezett főképernyőn kéri a mintát. Mert így mindig oda kell figyelnem, hogy ne hagyjam ott a telót, hogy legyen értelme az egésznek..

[ Szerkesztve ]

(#5969) Varoz válasza SkyLine3000 (#5968) üzenetére


Varoz
őstag

Biztos, hogy nincs ilyen! Valamit elrontasz. :DDD
Nincs különbség, miért is lenne? Soha nem találkoztam ilyennel, hogy csak adott képernyőn lezárva nem old fel.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5970) SkyLine3000 válasza Varoz (#5969) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Rájöttem, miért van!
Van egy widgetem a főoldalon, amin kapcsolók vannak. Wifi, bt, hálózatváltás, mobiladat, képernyő lezárása. Már régóta használom. Ha azzal zárom le a kijelzőt, akkor csak a megadott mintával oldja fel. Ha hagyom, hogy alvóba menjen, vagy a bekapcs gombbal zárom le a kijelzőt akkor már műxik. Tehát az az app a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#5971) Varoz válasza SkyLine3000 (#5970) üzenetére


Varoz
őstag

Mondtam én, hogy elrontod! :P :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5972) SkyLine3000 válasza Varoz (#5971) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem is fura volt, de legalább rájöttem, hogy mi okozza. Ha nem azzal zárom le a kijelzőt, akkor hibátlanul műxik.

(#5973) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Sziasztok, van itt olyan aki váltott a desire 22 pro-ra?

(#5974) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mivel a teló jópárszor feloldott a zsebemben és volt ilyenkor pár kezdeményezett hívás is, beállítottam az ujjlenyomat olvasót. Azóta nem jött elő az a hiba, hogy random nem oldja fel a home gomb a kijelzőt. Úgy rémlik, hogy amikor megvettem a telót, leszedtem vmi frissítést a rendszerhez és utána jött elő. De ujjlenyomatolvasóként megszűnt.

(#5975) Gabengocia válasza zsotesz81 (#5973) üzenetére


Gabengocia
tag

Szia! Én Mate 20 pro rá léptem de fényképezni htc-vel szoktam, ha előre tudom hogy fogok fényképezni szeretnék.

(#5976) zsotesz81 válasza Gabengocia (#5975) üzenetére


zsotesz81
senior tag

lassan gondolkodom a cserén, szívem szerint maradnék a htc-nél, azért érdekelne, hogy a desire 22 pro-val van-e tapasztalat, ill. ami még tetszik az a oneplus nord 2, lehet végül majd az lesz

(#5977) B-Titi


B-Titi
csendes tag

Sziasztok! :)
Van egy HTC U11 telom.
Szeretnék offline-ben RH rádiót fogni.
Tudja valaki, hogy lehet e ilyet aktíválni?
Alapból nem találom.
Üdv.Tibor

Tibor

(#5978) jotzo01 válasza B-Titi (#5977) üzenetére


jotzo01
tag

FM rádió nincs benne.

(#5979) hape60


hape60
aktív tag

Sajnos, meguntam, hogy a teló csak beltérben használható nekem. Kint nem látok semmit, pláne, ha süt a nap, állandóan bujkálni kellett vele. Sajnálom, mert nekem tökéletes volt,gyors, hibamentes működéssel. Nem adom el egyenlőre, ki tudja, mit hoz a jövő..>
Samsung S21FE-re váltottam, ott kiégeti a szememet, olyan fényerő van -még egy hetes, ismerkedek vele. Van valakinek itt? A fényképező tudására vagyok kíváncsi, a HTC-vel meg voltam elégedve.

(#5980) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Asszonykám még mindig ezt a telót nyúzza és nem is szeretné lecserélni, viszont az akku már nagyon gatya (töltőről levétel után 10 perc alatt -5% kikapcsolt kijelzővel, szinte egésznap töltőn van :DDD ).
Az elérhető szervizek, - amiket találtam - 15 000 Ft körül cserélnék utángyártott akkura és adnak rá fél év garanciát. Szerintetek érdemes? Valaki cseréltetett már hasonló utángyártott akkura?

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#5981) Varoz válasza tozo86 (#5980) üzenetére


Varoz
őstag

Kolléga cseréltetett a Samsungjába, fél évet bírt, utána ugyanolyan fostos, mint a régi.
Én ezért vettem az U11/U12+ helyett egy Pixel 6-ost.
Semmi bajom nem volt, csak az akksi, de pénzkidobás sajnos. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5982) Dracula válasza tozo86 (#5980) üzenetére


Dracula
senior tag

Szia! Igen, én anno cseréltem. Asszem 10e alatt volt 3 éve, de az első akkuval nem volt annyira jó már persze, mint a gyári és melegedett is. Írta, hogy húzza le az USB töltőről és kapcsolja ki és ilyen nagyon magas sípoló hang. Visszavittem kb. 1 hónap után és a második már jobb lett. Azzal használtam egészen tavaly nyárig, amikor végleg nyugdíjba vonult. :U :B
Szóval szórnak az utángyártott akkuk minőségre... én egy Mobilbonto helyen (ez a neve, Budapest, a nagykörút közelében) cseréltettem, korrekt árak és rendes volt a csóka.
Viszont a régi biztonsági frissítések (nekem 2019. június volt az utolsó) én ma már meggondolnám, hogy érdemes-e tovább használni. :(

Üdv
Dr.

(#5983) tozo86 válasza Dracula (#5982) üzenetére


tozo86
tag

Köszi, végül kicseréltettem ugyanott én is. 15 000 Ft volt, sajnos az utángyártott akku nem jött be, 30% alatt random kikapcsolt a telefon. Gariban cserélték tegnap, várom az eredményt...

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#5984) Htc forever


Htc forever
friss újonc

Sziasztok. Szeretnék venni egy u11- et. Ajánlatok valami linket?

[ Szerkesztve ]

(#5985) Badboys


Badboys
őstag

Sziasztok. A párom U11 ével lett valami probléma. Ebben kérnék segítséget. Sajnos az enyém már nincs meg és tippem sincs mi lehet a gond. Nem lehet a beállításokba belépni. Mindig azt írja összeomlott a Sense. Egyébként minden működik telefonálni is lehet. Már nem emlékszem, hogy ebben az esetben miként lehet újra tenni a szoftvert. Mert így sajnos a gyári vissza állítás sem működik.

(#5986) jotzo01 válasza Badboys (#5985) üzenetére


jotzo01
tag

Nálam pár napja ugyanezt a problémát egy újraindítás megoldotta.
Hard reset esetleg?

(#5987) Badboys válasza jotzo01 (#5986) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos többszöri újra indítás nem oldotta meg a problémát. Ezt szeretném tudni, hogy HR hogyan lehet ebben az esetben meg csinálni, hogy nem lehet a beállításokba belépni az alkalmazások menüből.

(#5988) jotzo01 válasza Badboys (#5987) üzenetére


jotzo01
tag

Kapcsold ki, majdj tartsd lenyomva a bekapcsló és a hangerő le gombokat egyszerre, míg el nem indul.

(#5989) Badboys válasza jotzo01 (#5988) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm, de ez nem használt. A megoldás az utolsó Googl frissítés törlése.

(#5990) Dracula válasza tozo86 (#5983) üzenetére


Dracula
senior tag

Ja, sajnos az utángyártott akkuk évekkel ezelőtt is eléggé szórtak, minőségben. Nekem is a 2. lett jó, de aztán már azzal is melegedett, főleg napon, picit vékony sípoló hangot adott ki, hogy húzza le az USB-ről, ha tölti és károsodhat... Ilyenkor csak az újraindítás segített.

Végül jó lett a tiéd?

[ Szerkesztve ]

(#5991) Badboys


Badboys
őstag

Végre egy jó hír június 5 én jön a HTC U23 PRO már előrendelhető 569 Eur előrendelésben + 1 Buds ajándékba. A kérdés, hogy honnan küldik a sarc miatt. [link]

(#5992) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Használ valaki Gránit bank appot a telefonon? Nekem nem megy az első telepítés utáni regisztráció. Internet hibát ír, pedig van net. Érdekes, hogy előtte működött minden, de egy gyári állapot visszaállítása után most nem megy.
Járt valaki így esetleg?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5993) tozo86 válasza Dracula (#5990) üzenetére


tozo86
tag

A 2. akkuval már jó lett, viszont tegnap eldobta a sim kártyát és azóta a wifi se működik. Próbáltam többféle módon megoldani, de nem megy. Úgy tűnik, ez ennyi volt.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#5994) nagim


nagim
tag

Tud valaki jó állapotban lévő eladó darabot esetleg?

(#5995) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok. A lánynak a telefonja ezt csinálta. Hiaba írtam be a kódot elfogadta de ide tért vissza. Azóta factory reset történt, nem látja a sim kártyát és nincs wifi a bal felső sarokban egy lakat van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.