Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#225) Xaels


Xaels
félisten

Hazaértem végre. Jól előrerohant a topik.

- crey teljesen jól elmagyarázta miért van(maradt) az S-LCD. Nem véletlen.

- Azon kívül egyet értek azzal, hogy jelenleg a piacon az LG NOVA és a Samsung SAMOLED+ kijelzők a leginkább előremutatóak, de azért az S-LCD sem olyan rossz mint azt egyesek állítják. SAMOLED(nem a +) esetében úgy rémlik, hogy míg a feketék mélyek és a színek teltek, addig a fehér "szín" képes legatyásítani az akkumulátort. Valahol volt egy böngészős teszt ahol az SGS2 bizony alulmaradt 1-2 versenytárssal szemben üzemidőben(hiába a "nagy" kapacitású akku meg az elvileg kis fogyasztású kijelző), lehet ez a +os variánsnál is fenn áll, de ezt én nem tudhatom biztosan.

- SENSE: akinek nem tetszik a felület eleve az minek jön fröcsögni egy androidos HTC topikjába emiatt? Lehet venni WP7-es HTC-t vagy ott van fél tucat másik gyártó, de ez a HTC sajátja, mondhatni "arca". De ha ennyire böki a csőröd akkor 3kattintás és a Sense helyett nézhetsz egy általános ADWLauncher/LauncherPro/SPB Shell3D stb... felületet.

- Kamera: állóképek estében tényleg érdekes, hogy nem hozza az elvártat pedig ugyanaz az optika remekül helyt áll 1080p-s felvételek esetén. Ebből én arra következtetek, hogy szoftveres a probléma, nem pedig hardveres. Viszont egy exponálógomb elférhetett volna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.