Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Scoobyka #116 üzenetére

    Én is pont így gondolom. Ha arról lenne szó, meg tudnám venni, de ezért a pénzért már egy komoly PC-t is tudok venni (jó, az meg is van). És az már 200k-ért nevezhető felső kategóriásnak.
    Inkább "felújítottam" egy tizesért az S2-met és használom még pár újabb S széria megjelenéséig.
    Úgy néz ki mint újkorában, minden hibátlan, az érintőgombok világítása néha elmarad (pedig folyamatos világításra vannak ítélve a beállításokban). Nekem ez a 4.3 col ideális, ezt még telefonnak tudom hívni, szerintem gyönyörű, bár már nagyon megszoktam.

    #sif85: Én átlagosnak tartom a kameráját, sok képet csinálok, de csak foglalják a helyet! :D Ha nem nagyítok bele szép a képe (főleg amire fókuszál), viszont belenagyítva ugyanilyen lesz, mint ennél a One-nál.

    Van egy mondat, ami kicsit sokat lett javítgatva és rossz lett az eredmény: "A vezérlőgombokat során ismét rendhagyó módon alakította ki a HTC..."

Új hozzászólás Aktív témák