Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Van már esetleg letölthető magyar nyelvi csomag a készülékhez? Itt nem a magyarításra gondolok, hanem a szövegbevitelnél a magyar szavak ismeretére (mint amilyen az angol bevitelhez van)...

(A készülékem UK-ban vásárolt verzió).

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1702) ByB válasza sippet (#1697) üzenetére


ByB
addikt

Félreérthetően fogalmaztam. A lényeg, hogy olyan applikációt keresek, aminek a segítségével, a telefonon található alkalmazások eredeti ikonja lecserélhető.

(#1703) Integra válasza joey04 (#1684) üzenetére


Integra
titán

nem tettem még fel kékfog appot.
azt tudom, hogy képet nem tudtam a thinkpadre átküldeni.
noha látta a telefon a notebookot, nem ment át a kép, a gép pedig nem érzékelt bejövő file-t. majd ma kipróbálom ezt a file transferes cuccot. de elég sok a hibája ahogy olvasom, nagyon kevés telefonon megy.
a netcounter pl jó mobilnet figyelésre, de wifi adatátvitelt nem méri. hogy miért, az passz,.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1704) mumk válasza 19_OsY_81 (#1701) üzenetére


mumk
tag

Ezeket tedd fel, régebben használtam és működött. (mind a kettő kell, az alap program és a nyelvi kiegészítő is)

MIUI 0.12.24.

(#1705) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ha veszek egy noname szivargyujtó-usb átalakítót,akkor azzal tudom tölteni rendesen a készüléket,vagy nem megbízható az ilyen?
Kb 500mA.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1706) n0_gAboR válasza Zirowe (#1705) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Siman

(#1707) Ulkesh válasza mumk (#1704) üzenetére


Ulkesh
őstag

Működik, csak kinyírja a multitoch-ot.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#1708) rankesz


rankesz
veterán

Nem követem aktívan a topikot, viszont szeretnék majd egyszer én is ilyen készüléket.
Megjött már az az ígért 720p record frissítés? Ha nem, akkor lehet tudni mikorra van kb. ütemezve?
Augusztusban már jó lenne ilyet használni fesztiválon, de lehet muszáj lesz mást vennem (galaxy S?)

(#1709) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kérdés: ma vettem meg a telómat,és az akksiján a vízjelző csík fehér.
Ez ennél a modellnél a normális állás?
Mert előtte hd és magicnél alapállásban fehér volt piros pöttyökkel..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1710) manchester85 válasza feketepeti (#1678) üzenetére


manchester85
addikt

"Kártyafüggetlenül kb annyi, mint a 3gs 2 év rabsággal "

Csak jelzem, hogy 2 év hűséggel a legolcsóbb komplex csomagban (havi 5k), vagyis ezen csomagok közül a legdrágább ára a 3GS-nek 80 ezer ft. Minden más komplex csomagban csak olcsóbb. :U

Amellett, hogy butaságokat beszélsz, az a legnagyobb probléma, hogy a HTC-k messze nem kaphatók olyan jó feltételekkel (áron) az itthoni szolgáltatóknál, mint az iPhone. Én pl. hajlok afelé, hogy legközelebb egy androidos HTC-t vegyek, de a legnagyobb gondom az, hogy nem fogok azért 130 ezret fizetni, hogy megvegyek egy telót függetlenül, majd ikon vagy médimánia csomaggal használjam. Lehet, vki flottázik, vagy nem publikus csomaga van, annak mindenképp olcsóbb függetlenül a Desire, mint akár kártyásan a 3GS. Én pl. egy 5K körüli komplex csomagot szeretnék használni, ikont vagy médiamániát, ezért a csomagért 80-ért kapok egy 3GS-t. Szerinted mennyi rá az esély, hogy egy 5 ezres csomaggal majd 80-ért lesz a T-nél desire? Csak a példa kedvéért, a Hero (G2 Touch) 60 ezerbe kerül jelenleg médiamánia L-lel, 11k-s csomagban, ugyanebben a csomagban a 3GS 40 ezer! Szóval erről annyit, hogy ha most váltanék, pont azért döntenék a 3GS mellett, mert olcsóbb. Hűséggel, előfizetéssel, de olcsóbb. Ha valaki médimánia csomagot akar, annak a 80 ezer az olcsóbb előfizetéssel, vagy a 130 ezer függetlenül?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#1711) Billgetsz


Billgetsz
csendes tag

Help!

Nokiáról küldtek névjegyet, ezt vcardban kaptam meg. Rányomtam és azt írta sikeresen importálva, de nem találom.
Hogy lehetne ezt a problémát megoldani?

Várom gyors segítségeteket!!!!

Help!
Segítség

(#1712) Dinamiq válasza Billgetsz (#1711) üzenetére


Dinamiq
tag

Ilyen problémám volt nekem is. Erre én is kiváncsi lennék. Ha sms-ben küldik a számot azt simán ki tudod másolni. Én így oldottam meg.

(#1713) Dinamiq válasza Zirowe (#1705) üzenetére


Dinamiq
tag

Tudod tölteni, de nem ajánlom. Egy hét mire feltölti. Inkább 1000mA legyen az a töltő. Ez a gyári árama a Desirenek.

(#1714) feketepeti válasza manchester85 (#1710) üzenetére


feketepeti
aktív tag

És mennyi volt amikor megjelent??? Mert azért lassan kifutónak számít!

Én mondjuk nagyon kiemelt flottás vagyok (1000 feletti kártya) tehát nálunk a médiamánia, meg egyebek, nem játszanak.

Én 2 év hüséggel 99.500Ft+ÁFA áron jutottam hozzá a 3gs16GB verzióhoz, igaz, valamikor múlt év szept-okt körül.

Most a HTC-t FÜGGETLENÜL vettem ennyiért.

A médiamánia dolgokba nem merültem bele, mert nálunk nem opció, ha egy olyan csomaggal beszélnék annyit, mint a mostanival, 2 hónap alatt elmenne egy készülék ára :)

Az én szempontomból tehát ugyanannyi!

(#1715) manchester85 válasza feketepeti (#1714) üzenetére


manchester85
addikt

Mikor megjelent, egy 20-assal többe került ezekben a csomagokban. De télre lement a mostani árra, és még messze nem volt kifutó modell. Megjegyzem, most sem az.

Látod, erről van szó, flottás vagy, valami cégnél, gondolom sokat beszélsz, egymás között ingyen. De akinek nincs ilyen lehetősége, az a publikus csomagokból kell, hogy válogasson. És ha én úgy ítélem meg, hogy ezekből a csomagokból nekem egy 5k-s ikon 200 megfelelő, akkor miért vennék függetlenül 130-ért Desire-t? Szóval, mikor arról beszélsz, hogy a 3GS drága, gondolj arra, hogy a TE esetedben drága. Ha nekem lenne flottás csomagom, és azt kéne használnom, nyilván nekem se lenne jó egyik ilyen csomag se, és csomag nélkül baromi drága lenne a 3GS. De a publikus, médimániás csomagok mellé ebben a kategóriában messze az iPhone éri meg leginkább, főleg azért, mert gyakorlatilag nincs is HTC a kínálatban. A független ár meg csak annak számít, aki flottás csomagban van, erre te vagy az élő bizonyíték. Úgyhogy várom a desire-t a kínálatban. :K

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#1716) feketepeti válasza manchester85 (#1715) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Függetlenül 200K fölött volt akkor a 3gs.

A 3gs természetesen T függő volt 124.000Ft-ért és 2 évet alá kellett írni érte!!!

Nyilván aki csomagban veszi, az majd szépen megfizeti a 2 év alatt a különbözetet. Nem félek attól, hogy a T bármit is ingyen adna :)

Ha 5k lenne a totál számlám havonta, biztos nem vennék ilyen drága bizbaszt.

(#1717) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na,túl vagyok az első benyomásokon,de nem vmi jók...

Előző telóm volt az első androidos áldozatom,egy htc magic 32b,tehát a kevesebb ramos verziójú (kb 192mega). Azt a gépet szarrá nyüstöltem két hónapon keresztül,mindent kipróbáltam rajta,naponta többször cseréltem romot,volt rajta sense és 2.1 is,de simán csak 2.1 is.

Ezek után ma a kezembe vettem a desire-t.
Szép nagy készülék,de csöppet sem vagyok elragadtatva tőle.
Pár órája próbálgatom az opcióit,de egyenlőre elmaradt nekem az a "hatalmas sebesség élmény",amit annyira hangoztatnak.
Indítás után alapból 100mega szabad a ramból.. Én ezt kicsit soványnak tartom az alap 576megához képest,de lehet,hogy még én nem hangoltam eléggé finomra.
Viszont a görgetés az vmi katasztrófa.
Az alkalmazás lista nem szépen,egyenletesen és gyorsan görög,hanem akadozik és lassan,pedig alig van fnet alkalmazás.
Ugyan ez a helyzet,ha astroban görgetem a fileokat,azzal a kivétellel,hogy ott meg is áll görgetés közben gondolkodni.
De az alkalmazások válasz ideje és a kezdőoldal lapozása sem az igazi számomra.
Emlékeztet a magic időszakában tapasztalt lassulásokra.

Kis javítás: most néztem,és indulás után 234 szabad mega ram van,ami okés,de miért írja ki nekem egy progi,hogy alapból csak 400valamennyi mega van?
Lehet,hogy a hiba bennem van,de nekem egyenlőre az elvárásaimhoz képest elmaradt a készülék..

És igen,birtokba vétel előtt volt egy teljes wipe,szóval szűz rendszeren kezdtem el garázdálkodni..

Viszont hogy vmi pozitívumot is mondjak: kifejezetten tetszik,hogy telefonáláskor,ha eltávolítom a fejemtől a gépet akkor feléled a kijelző :D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1718) Zirowe válasza Zirowe (#1717) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Görgetés is kicsit javult,de akkor is,most indítottam újra.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1719) eos30d válasza Zirowe (#1717) üzenetére


eos30d
aktív tag

Hát lehet vissza kéne vinned oda ahol vetted. Mert az a példány hibás. ezek úgy pörögnek hogy nagyon koncentrálnod kell hogy túl ne szaladjon amit keresel....

(#1720) HXY


HXY
addikt

32 GB-os Class 2-es SanDisk-kel használja valaki?
Hogy kezeli? Nem lassú a class 2 miatt?

(#1721) Zirowe válasza eos30d (#1719) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miben nyilvánulna meg a hibás dolog?

Pl: astroban megnyitok egy mappát,ahol 94file van.. Elkezdem görgetni,megy is,aztán 3/4nél megtorpan,gondolkodik,majd megy tovább,és ugyanezt eljátssza felfelé is.

Illetve még annyi,hogy legend romon láttam azt,hogy a képernyőt nem csak a lefele húzással lehet feloldani,hanem az oldalra tolással (kicsit úgy néz ki,mint az alap 2.1es feloldó,csak itt egy fél kört kell vele rajzolni),azt ezen is be lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1722) manchester85 válasza feketepeti (#1716) üzenetére


manchester85
addikt

Látom, továbbra se érted. Most az a baj, hogy csomagban olcsóbban adják az iPhone-t, mint más telefont ugyanabban a csomagban? Lehet Hero-t venni 11 ezres csomagban és lehet venni 3GS-t 40 ezerért ugyanebben a csomagban. Most gondolom, arról fogsz meggyőzni, hogy itt csak iPhone-nal van lehúzás, a Hero meg megéri. :DDD Képzeld el, vodás voltam évekig, és ott se kapok jobb szolgáltatást 5 ezerért, mint egy ikon 200-ban. Ellenben nem 80 ezer egy 160 ezres mobil, hanem 90 ezer egy 100 ezres mobil. Azt meg látom továbbra se fogod fel, hogy ha már érvelsz, akkor gondolkozz néha más fejével, akiknek nincs flottacsomagjuk. A médiamánia csomagok elég jónak számítanak a publikus csomagok között, de tudom, csak az iPhone esetében húznak le, ha más telefonnal veszed, biztos olcsóbb a havidíj is. :U

i6 Silver

(#1723) animoo válasza Zirowe (#1721) üzenetére


animoo
senior tag

A sense azert elegge sok ramot megkajal. Azert ir ki 400korul, mert a tobbit a rendszer foglalja le, ennyi jut az appoknak:) a gorgetes a dézin a launcher menuben tenyleg akadozik, lehet nem olyan penge a gorgetorutin... astrora ugyanezt tudom mondani, mondjuk en nem is szeretem, inkabb a fent emlitett root explorer, vagy az ingyenes androidmate, oi file manager (de azzal nem lehet btn fileokat kuldeni.) estrongs explorer nalam mindig kinyirta magat, ugyhogy mennie kellett.
mas tema: azert szamit a fozott rom, nem tudom, a modaco milyen, de en speedben poenbll megnyomkodtam a nexust, szegeny sztem mondjuk agyon volt nyuzva, de pl ott is a menu erezhetoen lassabb volt, mint nalam cyanogenen.
Biztos javulni fog a desi performance-a is idovel.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1724) joey04 válasza Zirowe (#1718) üzenetére


joey04
titán

a döcögős görgetést én is tapasztaltam már.

(#1725) eos30d


eos30d
aktív tag

hát én mindenhol görgettem idáig, (lehet már nincs is több görgetős rész a telón) szédülök is rendesen, de egyszer nem akadt meg, pedig ketten néztük anyuval... lehet akkor az enyém rossz :)

(#1726) animoo válasza eos30d (#1725) üzenetére


animoo
senior tag

Az a lenyeg:) az en nexusom is biztos egyedi darab, de nekem nincs bajom a mindennapi hasznalatban az erintopanellel. persze a progival nezve ott az elcserelt multitouch, de a gyakorlatban nem erzekelheto.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1727) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Viszont jó hír akit érdekel,hogy a htc hd alap szövet tokja tökéletes a desire-ra:)

Felraktam xyflasht,és valami siralmas.. A sorozatokat,amiket tök jól tudtam nézni magicen (oké,néha megakadt,de nem folyamatosan),itt látványosan csökkentett fps-el látom,illetve a színei sem olyan szépek. Nem folyamatos a kép.

Szép és jó ez az egész,de nekem eléggé "béta" érzésem van,mintha lenne ezen még mit csiszolni.

Tudom,hogy off,de nem tudjátok,hogy coreplayer mikor fog kijönni androidra?
Mert számomra az lesz a nagy megváltás:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1728) eos30d válasza animoo (#1726) üzenetére


eos30d
aktív tag

lehet Kecskeméten jobban mennek ezek a dolgok. :D lehet ez az android városa, nem hiába épít itt a merci :P

(#1729) animoo válasza joey04 (#1724) üzenetére


animoo
senior tag

Voltam ma speedshopban. Akarhanyszor arra jarok, meg akarom tapizni a 3gs-t, h lassam, mit szerettek rajta annyira (3g mar volt a kezemben), de mikor en megyek, sose mukodik, mintha a sors meg akarna gatolni:D

Hehe, lehet:D tok poen lenne a varostablan egy robot logo:) meg ha mar Daimler ut van, legyen Android ut is valahol ott a Szechenyiben:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1730) feketepeti válasza manchester85 (#1722) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Ez csak annyit jelent, hogy ennyire túlárazott az iPhone! (mármint "rendes" áron)
Mivel monopolhelyzetben vannak, annyiért adják, amennyiért akarják.
Hidd el, egyik verzióban sem fognak bukni rajta.

Kizárólag üzletpolitika, hogy mit mennyiért adnak.

[ Szerkesztve ]

(#1731) manchester85 válasza feketepeti (#1730) üzenetére


manchester85
addikt

Mikor el kell adni, akkor is túlárazott? Szerintem ezt a sok sületlenséget gondold újra! Ha a Desire-t az iPhone-hoz hasonló csomagokban, feltételekkel, áron forgalmazza majd bármelyik szolgáltató, én leszek a legboldogabb. 9900ft-ért lehet kapni Desire-t? Nem! Viszont hasonló csomagban a vodánál lehet Legendet kapni, 16 ezres havidíjjal, csak nem 9900-ért, hanem 80 ezerért. Akkor most mi van?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#1732) HXY válasza animoo (#1729) üzenetére


HXY
addikt

Nem tudom, hogy ki az, aki egy használt telefonért kiad ennyit: [link] ?

(#1733) Ulkesh válasza eos30d (#1719) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Hát lehet vissza kéne vinned oda ahol vetted. Mert az a példány hibás."

Sajna nem, két saját és 3 másik példány használata és nézegetése után eléggé egyértelmű, hogy a UI grafikai gyorsítása a béka segge alatt van pár száz méterrel. A scroll mindig és mindenhol akadozik ahol te simának látod ott is, mert nagyon kevés frame-et számol hozzá. Sajna aki már látott jobbat az azonnal kiszúrja.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#1734) Ulkesh válasza animoo (#1723) üzenetére


Ulkesh
őstag

"azert szamit a fozott rom"

Nexus-on biztos, de Desire-n halál. Kipróbáltam az elmúlt 2 napban vagy 5 fajta ROM-ot, de végül visszatettem a gyárit, mert még mindig az a leggyorsabb és főleg a legstabilabb. 5 éve ez az első olyan készülékem ami képes volt álló helyzetben a zsebemben csontra fagyni, illetve bejövő hívásra elfeketedni és semmire sem reagálni, csak csörögni a végtelenségig. Aki a letépős hátlapot kitalálta az valószínű egyhuzamban csuklott vagy fél óráig :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#1735) Zirowe válasza Ulkesh (#1734) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor látom te még nem pakoltált 2.1es sense romot 32b magicre..

Ott is tapasztaltam már ilyet :D
Sőt,volt,hogy egy telefonszám bepötyögése beletelt 5percembe,esetleg sms írtam,erre felhívott nekem vkit inkább..
Meg a telefon a 3. kicsöngés után kezdett el csak csöngeni,stb..

De már vannak főzött romok desire-re?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1736) erdoke válasza Zirowe (#1727) üzenetére


erdoke
titán

A CorePlayer 2-est tavaly augusztusra ígérték WinMo-ra, azóta se jött ki, úgyhogy nem tippelnék. :(

A legjobb aláírás a héten

(#1737) animoo válasza Ulkesh (#1734) üzenetére


animoo
senior tag

Reszvetem:D melyikeket probaltad? en eddig csak a paul fele mcr-rol hallottam.
Nexuson is vannak azert anomaliak, nekem a legstabilabb eddig a cm 5053 volt, de haladni kell a korral, es eroltetem az 506ot, ha mar sokan hasznaljak allitolag gond nelkul,de ebben mar voltak gondjaim, amik az elozo verzioban nem.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1738) sippet válasza Zirowe (#1721) üzenetére


sippet
senior tag

Alapesetben en is azt mondanam, hogy hulyeseg a gorgetes sebessege (illetve akadozasa) miatt hardverhibara gyanakodni, de majd ket het desire hasznalat utan megis azt mondom, hogy a hiba valoszinuleg a keszulekedben keresendo. Egy magic akarhogy is agyon van optimalizalva, elkepzelhetetlennek tartom, hogy ugyanolyan sebessegu legyen, mint a desire. Ha megis, akkor ott valami problema van.

Nalam ket het alatt meg soha nem volt olyan, hogy egy pillanatnal tovabb gondolkodott volna a telefon, barmit is kertem tole. A tegnap delelotti romfrissites utan pedig direkt elhataroztam, hogy kiprobalom, hogy mi tortenik akkor, ha nem hasznalom a task killert. Az a helyzet, hogy pillanatnyilag az advanced task killer listaja szerint kb. 20 kulonbozo alkalmazas fut a hatterben (koztuk olyanok, amiket meg eletemben nem inditottam el, pl. FM radio), es csak 45 mb ram all rendelkezesre (ennel kevesebb meg sose volt, a desire-nel valoszinuleg valahova ide van belove a hatarertek), de soha egy pillanatra nem lassult meg be a bootolas ota a telefon. Most direkt kiprobaltam az astrot a memoriakartya gyokereben (45 onallo fajl es 38 mappa), es a telefonos kontaktlistat (180 bejegyzes), de olyan siman megy gorgetes, hogy ennel jobb nem nagyon lehetne.

Es az a legjobb, hogy hiaba a sok felzabalt memoria meg a szazezer futo process, a keszenleti ido semmit se valtozott, full szinkronizacioval, folyamatosan 3g halozaton logva orankent kb. 1% fogy, ha nem nyulok hozza. Azert ez a snapdragon nem csak gyors, de a fogyasztasa is nagyon durvan jo.

(#1739) sippet válasza Ulkesh (#1733) üzenetére


sippet
senior tag

"a UI grafikai gyorsítása a béka segge alatt van pár száz méterrel"

Jajjmar, mekkora szavak, basszus, csoda, hogy befernek ide a topicba. En keszseggel elhiszem, hogy van ennel gyorsabb kezelofelulet is, egyetlen darab, az iphone 3gs-e, de azert a beka segget emlegetni enyhen szolva is tulzas. Akkor mit mondanal barmelyik masik (ertsd: a vilagon letezo osszes markat es tipust beleertve) telefonra? Es meg te is azt mondod, hogy a 3gs es a desire kozotti sebessegkulonbseget a laikusok eszre sem veszik. Az, hogy ez milyen parasztvakitasnak koszonheto, ha egyaltalan, az ebbol a szempontbol teljesen mindegy.

(#1740) gofry válasza sippet (#1739) üzenetére


gofry
senior tag

:R nem flamelek, de ez tetszett. Fogjunk a kezünkbe LG, Nokia, egyéb még telefon kinézetű egyedeket. Nekem spec n78 van. Böngésző + nimbuzz nyitva és már akad a telefonon itt ott...nem kicsit..nagyon. Speedben használtam az androidot felüdülés volt, használtam egy 3GS et a haveromnál igazán nagy különbséget nem észleltem, de tegyük hozzá, hogy az iphone menüjében nem is találkozunk "térben gördülőnek" látszó ikonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1741) animoo válasza gofry (#1740) üzenetére


animoo
senior tag

Annak orulok hogy ennyi elegedett user van! :)
sot, meg ősiphoneosaink is vettek kivancsisagbol egyet:) :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1742) sippet válasza animoo (#1741) üzenetére


sippet
senior tag

Joey-n es ulkeshen en is le vagyok dobbenve, remelem, steve jobs fuleig nem jut el a hir! :P

Mindenesetre a klasszik bug-feature problematika azert bejatszik, az iment a leveheto hatlap mint hatrany ulkesh altali emlegetesenel bevallom, csendben elmosolyodtam.

(#1743) animoo válasza sippet (#1742) üzenetére


animoo
senior tag

:D

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1744) gofry válasza sippet (#1742) üzenetére


gofry
senior tag

nekem mondjuk bejön, hogy nem kell !1ÉV! gari lejárta után 13 ezerért akksit cseréltetni ha be**ik ;) csak kidobom és rendelek ebayen egy másikat :D

[ Szerkesztve ]

(#1745) Integra


Integra
titán

tudja valaki, hogy mi az ami megpörgeti a cpu-t és hagyja tekerni tovább???
kilövök szinte mindent, mégis teker 998-on ezerrel:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1746) gofry válasza Integra (#1745) üzenetére


gofry
senior tag

tuti, hogy az svchost.exe :C :DD vagy a System Idle Process :D

[ Szerkesztve ]

(#1747) Daczy


Daczy
aktív tag

Lehet hogy hülye kérdés, de az Android 2.1 en van olyan alkalmazás, ami megnyitja az Office doc-ocat (mind a 3 gyakran hazsnáltra gondolok). PDF és Txt fileokkal is megbírkózik? :F

(#1748) sippet válasza Daczy (#1747) üzenetére


sippet
senior tag

Persze, legelterjedtebbek a quickoffice es a documents to go. Mindketto ingyenes a marketban, viszont ezekkel tenyleg csak megnyitni lehet a dokumentumokat, szerkeszteni nem. Ahhoz melyen a zsebbe kell nyulni, 30 dollar kornyeken van az ar.

(#1749) andrew01


andrew01
tag

Akinek akadozik a görgetés vagy gyorsan merül az véletlenül nem live wallpaper-t használ ? Mert egyes live wallpaperek képesek állandó jelleggel 998Mhz-en huzni a Dragont.. :D

(#1750) gofry


gofry
senior tag

HTC Droid Incredible erről tudtok valamit srácok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.