Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) gofry válasza sbazsi (#2000) üzenetére


gofry
senior tag

oké :P lehet tényleg ahogy pély barna mondaná "nem jött át" :P valószínű túlságosan lekötött a vizsgára való tanulás.
OFF: gratulálunk sbazsinak, elkövette a topic 2000-dik postját :D
hát igen ha nem bízol az utángyártottban akkor tényleg nem jó, bár gyanítom ugyanott tolják ki a kapun ahol az eredetit csak más a matrica :D

(#2002) sbazsi válasza gofry (#2001) üzenetére


sbazsi
veterán

bár gyanítom ugyanott tolják ki a kapun ahol az eredetit csak más a matrica
az autós töltőm "eredeti" HTC. vagyis a doboz HTC-s, a vonalkód mellett "Ladekabel mit Logo" felirattal... ;]
kalappal a vizsgához. :K

(#2003) gofry válasza sbazsi (#2002) üzenetére


gofry
senior tag

:D :C

(#2004) gofry


gofry
senior tag

(#2005) gofry


gofry
senior tag

"Mark Your Calendars: Sprint Officially Announces HTC EVO 4G For $199, Coming June 4th! Mobile Hotspot To Cost $29.99"
Az előző béna, fordított cikk után jöjjön az eredeti:
Android 2.2 teszt, hamarosan jön a video is, május 19-20 pedig tényleg a bejelentés dátuma lesz. Az Evo egyelőre csak a sprint-nél lesz, a 4G miatt nem hozzák európába...hurrá.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Zirowe válasza gofry (#2004) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát basszus..

Valaki lefutatta ezt a linpack-ot a telóján?

Mert ha ez tényleg igaz,akkor elég gáz..

Nekem most a desire legjobb mérése kb 7,0-át mutatott.
A cikk szerint pedig heron 1.6on szarabb procival 6,5-öt,kb annyit,mint a desire..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2007) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Elég érdekes ez a lista.

Az itt lévő nexus eredmények fényében a 2.2-es eredmények nem olyan jók (persze jók,csak közel sem 450%osak),viszont a desire alacsony számai szomorúak..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2008) gofry válasza Zirowe (#2007) üzenetére


gofry
senior tag

Jogász barátom :) :) Látom bajba kerültél a számokkal. a 450% nál a viszonyítási alap a 7 MFLOPS -os 2.1es Nexus érték volt a viszonyítási alap, a viszonyított érték pedig a 38-as amit elért az új rendszerrel. Itt jön a 450%. Saját magához kell viszonyítani.
A droidban 1100-1250- re húzott proci van, itt akkor érdemes nézni a különbséget ha a droidon is meglesz a teszt 2.2vel

Itt is tökéletesen látszik, hogy a droid jobb alapból, egyedül a felpiszkált nexus tartja vele a versenyt.

"the Nexus One running Android 2.1 gets about 6.5-7 MFLOPS " Ez az alapértelmezett eredmény

[ Szerkesztve ]

(#2009) balazs0102 válasza gofry (#2008) üzenetére


balazs0102
senior tag

nem értem. a motorola droid és a milestone az nem ugyanaz? nem úgy emlegették, hogy milestone/droid?
És mia az az mflops? Ezzel fejezik ki a készülék gyorsaságát? Eszerint akkor a nexus one-t ennyire optimalizálta a google, a htc-nek pedig ennyir enem siekrült a desire-nél?

(#2010) kopasz79 válasza Zirowe (#1982) üzenetére


kopasz79
tag

sajnos nem....
;]

(#2011) kopasz79 válasza tariattila (#1985) üzenetére


kopasz79
tag

az nem jó mert az tágúl és akkor kipúposodik a hátlap
szilikon kell az gumis
igaz a hátlapot nem nagyon lehet levenni ebben az esetbe se
de hát nem is kell nem fordulhat elő olyan eset hogy le kelljen venni

(#2012) zso79 válasza balazs0102 (#2009) üzenetére


zso79
őstag

A Desire-rel még nincs eredmény 2.2-vel, addig kár találgatni...

(#2013) g0dl válasza gofry (#1999) üzenetére


g0dl
addikt

Van 3200-as is, igaz mindkettő "dagibb", így új hátlap is van mellé.

(#2014) sbazsi válasza gofry (#2001) üzenetére


sbazsi
veterán

bár gyanítom ugyanott tolják ki a kapun ahol az eredetit csak más a matrica
egyébként gyári csak 1400 mah van tudtommal. átmatricázzák? ;]

(#2015) Zirowe válasza gofry (#2008) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok,kicsit későn néztem..

De!:D

Itt a hangsúly azon van,hogy a desire és a nexus alapesetben kb ugyanakkora teljesítményt hoz 2.1en,mint a hero a gyengébb procival 1.6on.
Ok,tehát szar az os (mondjuk akkor mi értelme volt kiadni eddig drága pénzért erősebb vasat,ha nem tudtuk kihasználni),nem használja ki rendesen,és az 1.6 és 2.1 közötti hatalmas javulás se volt annyira igaz.

De!
A nexus top 10ben vannak gyári 2.1es romos mérések,amiket enyhén húzott procival készítettek (1171.2MHz), és már azok is 22,7 körül teljesítettek.

A droid meg kapja be a maga kis 500mhz-re visszafogott 600mhz-s procijával!:D
Viszont csak az eredményeinek a félénél van odaírva,hogy húzva van..:S

Mindegy,lényeg ami lényeg,hogy a desire mostani 7körüli teljesítménye eléggé szégyen szerintem,és ha a froyo tényleg hoz javulást,hát akkor jöjjön (bár remélem,hogy ez nem megy az amúgysem annyira rózsás akksi idő kárára).

Olvasgattam fórumokat,és ott azt írták,hogy a JIT bekapcsolásával jobb eredményeket értek el,és a droid is ezért csinál jobb eredményeket..
Vki erre?

Most letöltöttem martketből mind a 14 benchmark progit,kíváncsi vagyok:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2016) sippet válasza Zirowe (#2015) üzenetére


sippet
senior tag

ne haragudj, de te mi a szart olvastál? összevissza beszélsz a cikkben szereplő adatokról, teljes agyrémeket.

1. hol olvastad te ebben, hogy a top10-es listán szereplő készülékek bármelyike is gyári romot futtatott volna, illetve hogy 2.1-et futtattak?
2. miért lenne szégyen a desire teljesítménye, ha a nexus1 is ugyanannyit bír? mihez képest szégyen? a mostani oprendszer ennyit tud, a frissítéssel pedig néhány jelentős ponton gyorsítanak rajta. most komolyan emiatt fanyalogsz? hihetetlen.
3. azt hol láttad, hogy a desire és a nexus1 ugyanakkora teljesítményt hoz, mint a hero? világosan le van írva, hogy a benchmarkon az első kettő 6.7-7 körüli eredményt produkál, a hero pedig 2-t. még screenshot is van róla.

arról már ne is beszéljünk, hogy 1.6-os hero rom soha nem volt, és valószínűleg nem is lesz. a hero-k jelenleg 1.5-öt futtatnak. (perszer custrom rom-mal megoldható a frissítés.)

(#2017) Zirowe válasza sippet (#2016) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azt a szart olvastam amit linkeltem.
Nem beszélek összevissza,csak leolvastam az adatokat.
Nem fanyalgok,csak azért jobbat vártam.
És persze mindezt normálisabb hangnemben,mint a te hsz-ed.

1. Ott van a készülékek mellett a rom típus és az android verzió, nexusok esetében 2.1.; azt hogy milyen romot futtatnak próbáltam kibogozni,de nem sikerült. Feltehetőleg azért akad egy pár gyári rommal.
2. Ne mond nekem,hogy egy főzött rom és 171mhz-s húzás ekkora teljesítmény növekedést eredményezne ugyanazon (2.1) rendszeren..
Azért a "néhány jelentős ponton gyorsítanak" kicsit kicsinyítő az elért sebesség növekedéshez képest (ha ezek valós adatok), viszont a főzött romok és húzott procik eredménye majdnem eléri a 2.2 teljesítményét, és rég lehagyták a jelenlegi 7 körülinek.
3. A linkelt forrásban írnak 6.5öt herora,amit furcsáltam is látva a desire 7es eredményét (sajnos az általam linkelt listában nem volt hero,bár kerestem,ezért a cikkre hagyatkoztam,my bad),és ezen buktam ki. Utána keresve láttam,hogy hero 2öt hoz,tehát félreírás volt a cikkben. (mondjuk most megint átolvasva a cikket,szintén csak azt tudom mondani,hogy szarul van fogalmazva,mert lehet,hogy hoz 6,5öt a hero 2.2esen,de csak a nexus értékénél írták oda azt,hogy 2.2ön,heronál nem..)

A hero 1.6al való említése meg az én hibám,azt feltételeztem,hogy rég kijött rá a hivatalos frissítés,és már rég nem 1.5ön tengődik,mivel magicre is kijött a hivatalos 1.6.

De persze minderre lehetett volna nyugodtabban is reagálni..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2018) Zirowe válasza Zirowe (#2017) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Lemaradt,hogy persze a listában a nexusnál a 2.2ök hozzák a legjobb eredményt,gondolom ez magától érthetődő,hátha bele kötnének a fogalmazásomba..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2019) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok! Van valami megoldás, hogy lehessen telepíteni fizetős programokat, lehetőleg "olcsón"? :D Ha ez itt tabu, jöhet PÜ-ben. :R

(#2020) Integra válasza DEJVID (#2019) üzenetére


Integra
titán

gondot okoz 2-4 dollár?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2021) Karma válasza Integra (#2020) üzenetére


Karma
félisten

A fizetős Marketet azért nem triviális elérni itthonról :U
Ettől függetlenül azt mondom, inkább MarketEnabler, mint a warez.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2022) gofry válasza g0dl (#2013) üzenetére


gofry
senior tag

Igen van, csak a nexushoz a hátlap viszont nem stimmel a dézivel azt hiszem :( Itt buktuk a storyt :S

(#2023) gofry válasza gofry (#2022) üzenetére


gofry
senior tag

[link] tartalék akksi, ezt érdemes megnéznetek, bár nem olcsó

(#2024) Zirowe válasza gofry (#2023) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem ez jobb megoldás :D

Én az utángyártott akksiktól óckodom kicsit,meg ez az 1600as nem olyan nagy előrelépés az 1400ashoz képest.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2025) DEJVID válasza Integra (#2020) üzenetére


DEJVID
őstag

Köszönöm az építő jellegű hsz-t, de nincs bankkártyám.

(#2026) Integra válasza DEJVID (#2025) üzenetére


Integra
titán

de 130ezer ft-os telefonod az van?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2027) DEJVID válasza Integra (#2026) üzenetére


DEJVID
őstag

:U :U

(#2028) g0dl válasza Zirowe (#2024) üzenetére


g0dl
addikt

Kétkofferes szovjet karóra fíííling ;)

(#2029) zso79


zso79
őstag

Akinek hiányzik az sms-ben kapott vcard-ok elmentésének lehetősége, annak ajánlom a vcardio -t. Kiválóan teszi a dolgát. Remélem ezt is javítják 2.2-ben...

(#2030) norbest válasza Integra (#2026) üzenetére


norbest
aktív tag

:C :) :)

(#2031) Dinamiq válasza zso79 (#2029) üzenetére


Dinamiq
tag

Köszi a tippet! Legalább így meg lehet oldani! :))

(#2032) mumk


mumk
tag

Valaki feltette már az r3 teszt verziót? Esetleg valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

MIUI 0.12.24.

(#2033) tonesz


tonesz
tag

Hi,

nekem ma megint elvesztette az sd-t.:( Működés közben (mellettem volt az asztalon, nem használtam) egyszer csak kiírja nem tudott menteni az sd-re és utána már nem tudok róla megnézni semmit. A készülék nyilván megy, és a setup infó szerint ott is a kártya, látom is a foglaltságot, de nem férek hozzá semmihez. Ötlet? (nyilván ki-bekapcs után megy, de azért ez nem állapot.:( ).

háh, elindítottam a kamerát és kiírta, hogy nem tudja használni, mert nincs elég joga hozzá. (insufficient file permissions) széép... Mi a tök csinálhatja?

Üdv.
T

[ Szerkesztve ]

A vasaló nem attól meleg, hogy a ruhához dörzsölik /index.hu/

(#2034) sippet válasza tonesz (#2033) üzenetére


sippet
senior tag

Peldaul az, hogy szar a kartyad. Futtass le rajta valami ellenorzest, mert a leiras alapjan gyanus, hogy nincs tul jo allapotban.

(#2035) joggy válasza sippet (#2034) üzenetére


joggy
csendes tag

Lehet SW-es hiba is. Nekem a kameránál irja ki néha, hogy nincs jogom a kártyára irni :F
És csak a reboot oldja meg

(#2036) tonesz válasza sippet (#2034) üzenetére


tonesz
tag

Hi,

milyen ellenőrzésre gondolsz?

Üdv.
T

A vasaló nem attól meleg, hogy a ruhához dörzsölik /index.hu/

(#2037) Integra


Integra
titán

hogy lehet írásnál lépkedni?? jobbra balra fel meg le?
főleg netes írásnál.. nincsen a 4 kurzor gomb, eléggé hiányzik.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2038) trblaise válasza Integra (#2037) üzenetére


trblaise
tag

Ha bármilyen szövegbevitelre gondolsz, akkor az optikai trackball cuccal lehet lépkedni. (így, szép magyarosan :D )

[ Szerkesztve ]

(#2039) Integra válasza trblaise (#2038) üzenetére


Integra
titán

:B
a büdös életben nem jutott volna eszembe:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2040) gofry válasza Integra (#2039) üzenetére


gofry
senior tag

:DD

(#2041) sippet válasza Integra (#2037) üzenetére


sippet
senior tag

ahogy előttem is írták. optikai trackball nem dísznek van ám. :D persze az is megoldás, hogy megpróbálsz a megfelelő helyre odabökni az ujjaiddal, de az kissé kínszenvedéses.

(#2042) trblaise válasza sippet (#2041) üzenetére


trblaise
tag

Sms írásnál rendre a felette található sms-re ugrik, szóval nem teljesen százas, de azért használható. :) (inkább ez, minthogy kilógjon a telefonból, lásd Nexus One)

(#2043) sippet válasza tonesz (#2036) üzenetére


sippet
senior tag

(#2044) sippet válasza trblaise (#2042) üzenetére


sippet
senior tag

hát igen, elég finom kis szerkezet, szerintem sem annyira kézreálló és egyértelmű, mint egy valódi trackball, viszont cserébe nagyon dizájnos. :) kell egy kis gyakorlás a használatának elsajátításához.

(#2045) erdoke válasza Integra (#2037) üzenetére


erdoke
titán

A virtuális QWERTY-n nincsenek kurzor gombok?

A legjobb aláírás a héten

(#2046) #16820480 válasza erdoke (#2045) üzenetére


#16820480
törölt tag

nincsenek, mivel minden telefonon van valamilyen megoldás fizikai gombbal, görgővel, ezért a virtuális billentyűzeten nincs szüksége, hogy foglalja a helyet.

(#2047) tonesz válasza sippet (#2043) üzenetére


tonesz
tag

csekkolom, köszi

A vasaló nem attól meleg, hogy a ruhához dörzsölik /index.hu/

(#2048) Integra válasza erdoke (#2045) üzenetére


Integra
titán

a gyárin nem találtam még:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2049) erdoke válasza #16820480 (#2046) üzenetére


erdoke
titán

A HD minin ügyesen megoldotta a HTC, a kis kijelző miatt kapcsolhatók a virtuális kurzor gombok.
HD2-n meg van hely. :K

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#2050) LordAndrew


LordAndrew
tag

Ahogy egyre több megoldást találok az általam gyakran használt funkciókra, egyre biztosabb kezdek abban lenni, hogy ezt a telefont szeretném.

Lenne egy pár kérdésem, amiről eddig nem nagyon esett szó (illetve kérdeztem, de nem kaptam rá választ):
-A GPS-nél (amennyiben Geocache-re szeretném használni) pl. Google Maps-szel vagy Earth-tel, pár méteres elmozdulást is jelez-e (sok régebbi GPS a kis elmozdulásokat statisztikai hibaként értelmezte és nem jelezte a telefonnak)? (Sok felesleges kutakodást lehet megspórolni azzal, ha nem 5 méterrel odébb keres az ember)
-Mennyire gyors és stabil a GPS vétel autóban, amennyiben nem pont a szélvédő alatt helyezzük el?
-Lehet-e hívócsoportokhoz csengőhangot rendelni? Barátok, kollégák, üzletfelek, család másképp csörögjön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.