Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) pzoley válasza mumk (#13981) üzenetére


pzoley
őstag

Milyen a verziója a clockwork-nek ?? Nem tettél fel egy új rom-ot ?
Az oxigen 0.2.2 tuningot láttad ??

[ Szerkesztve ]

(#14002) siofok válasza premete (#14000) üzenetére


siofok
őstag

Ezt irja a reflash exe reboot után:"we didn't get root.this happens sometimes.Please restart and try again"
A :F kkor próbáljam ujra ugyanígy?

OnePlus nord 2t

(#14003) pzoley válasza mumk (#13981) üzenetére


pzoley
őstag

[Itt az USB brick oka !!]
Marad a jó öreg 2.5.0.7 :D

[ Szerkesztve ]

(#14004) siofok válasza siofok (#14002) üzenetére


siofok
őstag

akár hányszor próbálom,nemmegy.:(

de ha ezzel a 2.5.0.7-el nincs gáz akkor vszínű hagyom is!
Ezek a próbálkozásaim nem ronthatták el a recovery-t?
Nem lehet hogy az a gond nálam,hogy először mikor nekiálltam,és már ujraindult a készülék, nem vártam meg még kiirta a reflash hogy kész,és lehuztam az usb-ről?

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#14005) kosturica válasza siofok (#14004) üzenetére


kosturica
őstag

Nem is fog :DDD ! Először unrootolni kell, rakj fel egy gyári romot. Utána azt rootold, de úgy, hogy eleve az AmonRa-t válaszd ki az unrevoked toolsban. Másképp próbálgathatod Karácsonyig is :DD !

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#14006) premete válasza siofok (#14004) üzenetére


premete
veterán

akkor marad az s-off. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14007) racerx válasza pzoley (#14003) üzenetére


racerx
őstag

Hehe, a multkori szenvedésem után jó hogy maradtam én is a hiv. clockworkmod változatnál... :D

(#14008) siofok válasza kosturica (#14005) üzenetére


siofok
őstag

Akkor nemis kell! :DDD

(ha jólértelmezem hogy az új recovery-vel van a galiba!)

OnePlus nord 2t

(#14009) pzoley válasza racerx (#14007) üzenetére


pzoley
őstag

Pedig én is feltettem, aztán írtam is hogy még saját magával sem kompatibilis.Vissza tettem a 2.5.0.7 -et de csak azért, mert nem jöttek vissza a régi mentések. Malacom volt :D Ezzel nincs semmi gond, nagyon sokat használom.

[ Szerkesztve ]

(#14010) racerx válasza pzoley (#14009) üzenetére


racerx
őstag

Igenm, valszeg előjött volna már párszor. És a fórumokon se irnak róla.

(#14011) mumk válasza pzoley (#14009) üzenetére


mumk
tag

El kell hogy keserítsek mindenkit, mert én is a 2.5.0.7-t használtam, a marketröl nem is jön le más verzió. Úgy hogy csak óvatosan a backuppal. Az usb brick egyébként sem új jelenség és nem fogható rá az új clock verzióra, legfeljebb ott gyakoribb.

MIUI 0.12.24.

(#14012) racerx válasza mumk (#14011) üzenetére


racerx
őstag

Akkor szívás.
Viszont itt van egy megoldás, az állandóan nagyobb és nagyobb helyet akaró tagoknak :) :
[link]

(#14013) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Nálatok is megjelentek a marketban a fizetős appok ráadásul forintban mérve, vagy csak nekem új ez? :DD :F

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#14014) premete válasza r4z (#14013) üzenetére


premete
veterán

Nálam euróban vannak most is, ahogy régebben.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14015) premete válasza racerx (#14012) üzenetére


premete
veterán

Nem is kell olyan messze menni, itt van pzoley oldalán is: [link]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14016) pzoley válasza mumk (#14011) üzenetére


pzoley
őstag

Akkor gyorsan tedd közkinccsé, hogy mi a legegyszerűbb megoldás. Főleg engem érdekel, kivéve , ha az az újra root-olásos. Pedig aki tőlem többet backup-ol.....Van olyan hétvége, hogy 10-15 backup beugrik, főleg mostanában. :D MTD ?? megvolt ?

(#14017) premete válasza pzoley (#14016) üzenetére


premete
veterán

Szia, mekkora a bluecarbon témád? Találtam az xda-n egy 58 MB-osat, de fel sem áll utána a rendszer.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14018) pzoley válasza premete (#14015) üzenetére


pzoley
őstag

Igen, az alapok közösek, ő is egy G1-es alapról indult.Igaz nekem már 23.-én kész volt a LeeDroid, amire mikor megjelent ez a téma / 3 napja / azt írták nem lehet megcsinálni.
A script az 90 % ugyanaz / csodák nincsenek /, viszont nekem nem kell az elején az buzybox mókolás sem, + azért rájöttek ők is nagy nehezen / mint én /, hogy nehéz egy pc-n windows alatt szerkesztett .txt file-nak, linux alatt futtatható jogot adni :D Ezeket én másképp oldottam meg. De a végeredmény ugyan az. Semmit nem ér az egész, /számomra/ ujjgyakorlatnak jó volt. :D

(#14019) pzoley válasza premete (#14017) üzenetére


pzoley
őstag

40 MB. de az fullos. Tehát berakja az eddigi összes módosítást,amit csináltam,a témától kezdve a taszkbár ikonokig mindent.pl egy sima deodex-es rom-ra rátéve, egyből tud mindent, a boot menütől kezdve....
Viszont, neked nem az a gondod.Mert kipróbáltam a 2.29-es verziót, de nekem az boot-loop-ba ment.Azzal meg azért nem foglalkozok, mert én még a clockworkmod 2.5.1.2-n kívül semmire nem mondtam rossz véleményt, "erről a rom-ról" sem mert az a mondás halottról vagy jót vagy semmit :D Én maradok LeeDroid-nál. :D

De maga a bluecarbon az csak egy framework-res.apk csere.

[ Szerkesztve ]

(#14020) racerx válasza premete (#14015) üzenetére


racerx
őstag

Nem nézegettem, ui teljesen hidegen hagy, hogy most 50 mega szabad helyem van (jósok progival, és 5 navigációval :D ), vagy 1 giga :DD :DD .
A blue carbon téma azért olyan nagy -emlékeim szerint, mert abban benne vannak a modosított system appok. Mondjuk én azokból is beleraktam ami nekem kellett, mert tök szépek :)

(#14021) pzoley válasza racerx (#14020) üzenetére


pzoley
őstag

Szerintem erre gondolt, amit most csináltam pár napja.

[ Szerkesztve ]

(#14022) premete válasza pzoley (#14021) üzenetére


premete
veterán

Erre bizony, megosztanád alkalomadtán?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14023) pzoley válasza premete (#14022) üzenetére


pzoley
őstag

Persze,felteszem az oldalamra pár percen belül.

(#14024) premete válasza pzoley (#14023) üzenetére


premete
veterán

Köszi. :R

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14025) racerx válasza pzoley (#14021) üzenetére


racerx
őstag

Jah, az más.
IGO-val jutottál vmire?

(#14026) pzoley válasza premete (#14024) üzenetére


pzoley
őstag

Feltettem az egészet. A LeeDroid 2.2f + Blue Carbon téma.Ez így biztos hogy müxik :D
LeeDroid V2.2f moddolt + BlueCarbon menü.Használj belőle amit tudsz.
Már leszedtem a QtADB 0.7.4. már kijavították a hibát.

(#14027) premete válasza pzoley (#14026) üzenetére


premete
veterán

Köszi, már le is szedtem. Jó gyorsan lejött, 3.5 MB/mp-cel. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14028) pzoley válasza premete (#14027) üzenetére


pzoley
őstag

2 GBit netem van itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#14029) pzoley válasza racerx (#14025) üzenetére


pzoley
őstag

Igen, megnézte, el van cseszve a kilépés, mert nem a beállítottat menti el, hanem az eredetit.Ráadásul, hiába állítom a hozzáférést Read Only-ra, simán felülírja.
Megpróbálom kiszedni belőle,mert már nekem is ez van fent. :)

[ Szerkesztve ]

(#14030) LouiS22 válasza pzoley (#14028) üzenetére


LouiS22
veterán

Bazze, gerinchálózatot fektettél be magadhoz? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14031) mumk válasza pzoley (#14016) üzenetére


mumk
tag

Persze, leírom hátha más is beleszalad. Az USB-BRICK tüneteket könnyű lesz észrevenni, :) a készülék nem látja az SD kártyánkat sem recoveryben sem bebootolva, az USB csatlakozás csak fastboot alatt működik. A leírás csak rootolt telóval fog működni, gyári készülékkel irány a szervíz!!!
1. Inditsuk el a dezit fastboot-ba. (elötte a pzoley oldalán az S-OFF-hoz való driverek legyenek feltelepítve!)
2. Csatlakoztassuk a dezit a géphez, majd sdk parancssorba írjuk be: 'fastboot oem enableqxdm 0' (ezzel már nagy előrelépés történik :) mert recoveryben már látható a kártya, sőt ha működő rom van fent, vidáman el is indul. Viszont a bootolt rom alol nem lehet mountolni a kártyát, tehát még nem vagyunk kész.)
3.Maradjunk csatlakozva, majd írjuk be a következő sdk parancsot: 'fastboot oem boot' a kapott listában keressük meg ezt a sort: #INFOCID is HTC__E11 (itt az E11 érték mindenkinek más és más lesz, ezt gondosan irjuk fel. nekem pl. 011 volt)
4. Szedjük le ezt és ezt (xda melléklet regisztráció kell hozzá)
5.Mindkettőt csomagoljuk ki és a mtd0.img-t szerkesztenünk kell egy HEX editorral. A 00000000 sorban javítsuk ki a HTC__E11 arra amit az előbb felírtunk, majd másoljuk fel az SD gyökerébe a másikkal (flash_image) együtt.
6.Indítsuk el a telefont. (Ha összedőlt a ROMunk akkor a szokásos módon recoveryből tudunk flashelni, itt már minden működni fog, a mount is.
7.Tegyük fel a telefonra a Terminal emulatort és a Root Explorert. A Root Explorerbe engedélyezzük az R/W-t és az SD-ből tegyük át a módosított mtd0.img és a flash_image a /data könyvtárba.
8. Terminal emulátorba írjuk be a következőt "/data/flash_image misc /data/mtd0.img"
Ha mindent jól csináltunk lehet örülni. :) Én is azt tettem. ;)

MIUI 0.12.24.

(#14032) jaszy76 válasza r4z (#14013) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Tegnap történt vmi, mert azóta elérhető a fizetős market. Tegnap este még nem forintban voltak az árak. Remélem, így marad. :)

(#14033) racerx válasza pzoley (#14029) üzenetére


racerx
őstag

Ezeket én is néztem, az original apk-ban kéne megváltoztatni, de ahhoz meg nem értek :)
Megnéztem az oldaladon lévő framework zip-edet, s egy dolgot nem értek. A képeken más a circle battery-d van, mint ami a framework-res.apk-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#14034) tgb


tgb
senior tag

Lehet hogy csak beképzelem,de feltettem a GDE home alkalmazást és azóta lényegesen megnőtt a telefon készenléti ideje!Holnap melóban(sok telefon és mobilnetnél) még letesztelem mit mutat!Eddig nagyon jó!

az irányár nem félarat jelent!

(#14035) premete válasza pzoley (#14023) üzenetére


premete
veterán

Kipróbáltam, leedroidon megy a bluecarbon, 2.29-esen sajnos nem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14036) pzoley válasza premete (#14035) üzenetére


pzoley
őstag

De miért is favorizálod a 2.29-et? Próbáld ki legalább 1 napot a LeeDroid-ot, ugyan olyan körülmények között mint a 2.29-est.Hagyd alap beállításona cpu-t, ahogy feltette.Szerintem nagyon jól fogyaszt.De megnézem akkor a 2.29-et még egyszer, úgyis fent van egy 8GB kártyán.

(#14037) pzoley válasza tgb (#14034) üzenetére


pzoley
őstag

Én az új Tasker-t használom. Igaz pilóta vizsga kell a beállításokhoz, viszont tud pl. olyat, hogy cella infó alapján beállíthatod, hogy a ha hazaértél, milyen módba kapcsoljon.pl: wifi-be, mobilnet-ki,stb.. :D

(#14038) premete válasza pzoley (#14036) üzenetére


premete
veterán

A tiédhez kell az sd-n külön data partició? Láttam, a system/app szépen ki van tisztítva, :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14039) pzoley válasza premete (#14038) üzenetére


pzoley
őstag

Az extended-hez igen.Azért van így kitisztítva, mert csak ezeket használom, valamint így az AlphaRev 2 partíciós táblájába is belefér.Van olyan verzióm is, ami az N1-be fér bele.

(#14040) pzoley válasza LouiS22 (#14030) üzenetére


pzoley
őstag

Nem, sima mikrohullámú, de enyém az egész sávszélesség :D Csak kapcsolat kérdése, és havi 4.000 Ft korlátlan. De nem bírom kihasználni, mert kevés a vinyóm sebessége :D Letöltés max 100MB/sec. Így pl. egy 4.7GB anyag kevesebb mint 1 perc.De hát az idő pénz :D

(#14041) premete válasza pzoley (#14039) üzenetére


premete
veterán

Az N1-be beleférős is sense, vagy az oxygen?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14042) mumk válasza pzoley (#14016) üzenetére


mumk
tag

MTD-vel nem volt időm szórakozni, lekötött tegnap az usb brick. :) A Data++ partíciót viszont feltettem, az új MIUI 11.26. alatt most azt használom.

MIUI 0.12.24.

(#14043) pzoley válasza premete (#14041) üzenetére


pzoley
őstag

LeeDroid 2.2f. De bármelyik sense-t megcsinálom 3 perc alatt.pl 2.29?? :D

[ Szerkesztve ]

(#14044) pzoley válasza mumk (#14042) üzenetére


pzoley
őstag

És, milyen a sebessége.Észre veszel valami különbséget ?
Melyik módszerrel hoztad vissza az USB -?

(#14045) mumk válasza pzoley (#14044) üzenetére


mumk
tag

Picit lapozz vissza. :D
Szép is gyors is, 4MB a cache méret ami a 10MB-on vidáman elfér. :)

MIUI 0.12.24.

(#14046) pzoley válasza mumk (#14045) üzenetére


pzoley
őstag

Na, ezt mondtam én is, nem kell az a sok cache.
Ezt a leírást kihagytam, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#14047) Zoty4


Zoty4
őstag

Sziasztok
USB Tetheringgel volna problémám
Feltettem laptopomra a htc syncet ahogy a leírásban van. Újrainditottam laptopot.
Bedugtam a telefont usbn keresztül. Majd az usb tetheringet választottam, ahogy a használati útmutatóban volt. Sajnos nem megy az internet sehogysem. A laptopon win7 van. a telon 2.2 froyo. Nincs se rootlolva se rom-piszkálva
Nem tudjátok mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#14048) pzoley válasza mumk (#14045) üzenetére


pzoley
őstag

Nem csuklottál az előbb ?? Emlegettelek. Azért azt írhattad volna, hogy CID lekérdezésre újra indul a a telefon. / legalább is nálam /. Gyorsan megcsináltam a visszaállításhoz szükséges cuccokat, mert így tuti, hogy nem lesz rá szükség soha :D

(#14049) mumk válasza pzoley (#14048) üzenetére


mumk
tag

Arra már nem emlékeztem, szerintem nekem nem volt reboot. :) Minden esetre helyesen tetted. :) Én sem töröltem le semmit, még jól jöhet.... :DDD

MIUI 0.12.24.

(#14050) feeder42


feeder42
csendes tag

Szeretném megkérdezni,hogy pzoley oldalán található LeeDroid 2.2f moddolt romot amit volt szíves feltölteni azt ugyan úgy kell feltelepíteni mint más romokat,tehát full wipe és recovery-ből vagy esetleg más módon.
jelenleg én is mint sokan a 2.2f LeeDroidot használom nagy megelégedéssel viszont az a blue carbon téma is nagyon tettszik.
Kösz a választ. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.