Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) pzoley válasza mumk1 (#16990) üzenetére


pzoley
őstag

Ok, pedig nekem már majdnem az :D , vagy legalább is úgy néz ki. Flip óra időjárással, mint a sense alatt, ha akarom sima, carbon,kék.... nem lenne ez olyan borzasztó, csak a dialer lenne hasonló mint a sense alatt van, már cserélném is le. :D

(#17002) rekid válasza r4z (#16992) üzenetére


rekid
addikt

Értem, akkor elvileg a frissitésekkel változik a build verzioszam. Akkor az lenne még a kérdésem hogy hol lehet megnézni, hogy a gyárilag független készülékekhez melyik a legfrissebb build number? Természetesen a készüléken mint ahogy az előbb írtam még minden gyári.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#17003) r4z válasza rekid (#17002) üzenetére


r4z
nagyúr

Settings - About Phone - System software updates menüpontban nyomsz egy "Update now"-t, ha nem talál újat, akkor a legfrissebb van fent neked ;)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17004) r4z válasza axis211 (#17000) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha leveszed a hátlapot, már egész jó a minőség :D Én a plexi helyére belekarcoltattam egy üveglapot, klasszisokkal jobb képeket csinál ;)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17005) rono válasza r4z (#16999) üzenetére


rono
csendes tag

Restore előtt wipe vagy más szükséges? A meglévő microsd-t cserélném egy gyorsabbra. :R

(#17006) racerx válasza r4z (#16996) üzenetére


racerx
őstag

A nandroiddal az baj, hogy ha nem pont ugyanakkora ext3 particiót csinálsz az uj kártyán akkor nem teszi vissza.Egyszerűbb és jobb a 12737 ben irt megoldás.

(#17007) r4z válasza rono (#17005) üzenetére


r4z
nagyúr

Egy full wipe-ot végezz el (.android_secure tartalmát mentsd le előtte, ha van benne adat, wipe után másold vissza a karira), aztán mehet a restore ;)

Szerk: Akkor inkább csináld a racerx által beírt módszert, az biztonságosabb elvileg :)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17008) r4z válasza racerx (#17006) üzenetére


r4z
nagyúr

Nekem nem volt ilyen problémám, amikor 8GB-ról költöztem 16GB-ra, megkétszerezett ext3 partícióval :F

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17009) pzoley válasza mumk1 (#16990) üzenetére


pzoley
őstag

Most már ilyen :

(#17010) mumk1 válasza pzoley (#17001) üzenetére


mumk1
addikt

Elismerem azért vannak értékei, óra jöhet, carbon is ok. De mi a gondod a MIUI dialerel??? :) Nekem csak egy dolog hiànyzik a HD senseböl, a böngészöje az verhetetlen, ez têny.

Tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17011) pzoley válasza r4z (#17007) üzenetére


pzoley
őstag

Azt is én írtam, és ugyan az a módszer amit feljebb javasoltam az Android Commander-rel :D

(#17012) pzoley válasza mumk1 (#17010) üzenetére


pzoley
őstag

Fekete. :F, de nemsokáig :D
Már csak a navi teszt van hátra !!

[ Szerkesztve ]

(#17013) r4z válasza pzoley (#17011) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezért írtam, hogy "amit racerx is beírt" :) Azt nem mondtam, hogy nem te voltál :D

(Lehet, le kéne állnom... Tele van a topik vége az én hozzászólásaimmal :DDD)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17014) mumk1 válasza pzoley (#17012) üzenetére


mumk1
addikt

Ez nekem nem gond. A fekete benne van abba a 8 színben amit gond nêlkül meg tudok különböztetni. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17015) rono válasza r4z (#17008) üzenetére


rono
csendes tag

És halleluja minden működik. Elbukott s-off, helyreállítási mizéria, kártya csere - ennyi most egy darabig, zilált idegrendszeremnek. Mindenkinek köszönet a helyreállítási hadműveletért, újra működőképes telefonom van! :R :C

(#17016) r4z válasza mumk1 (#17014) üzenetére


r4z
nagyúr

Mibe, hogy egy HTC Desire-vel fórumozol jelenleg? :DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17017) Pluto69 válasza pzoley (#17009) üzenetére


Pluto69
tag

Nekem annyira nem jön be ez a Nagy ÓRA. Szerintem ez csinosabb: és nem foglalja el az egész képernyőt. Bár azt nem tudom, hogy fizetős vagy sem. Nem tudom mi a neve...

(#17018) mumk1 válasza r4z (#17016) üzenetére


mumk1
addikt

Ön nyert. :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#17019) r4z válasza rono (#17015) üzenetére


r4z
nagyúr

Örülünk, hogy segíthettünk! :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17020) r4z válasza mumk1 (#17018) üzenetére


r4z
nagyúr

Háhá, na és mit? :D Lovat részletekben? :DDD

Pluto69: Beautiful Widgets a neve, 3 dolcsi környékén van, ha emlékezetem nem csal.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17021) Pluto69 válasza r4z (#17020) üzenetére


Pluto69
tag

Köszi ! Igaz már volt róla szó :)

(#17022) volcano válasza pzoley (#17001) üzenetére


volcano
tag

a dialert + a PIN kód panlet nem lehet hasonlóképpen testreszabni? vagy itt nem a kinézetre gondoltál?

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#17023) i400 válasza pzoley (#17001) üzenetére


i400
senior tag

A flip óráról jutott eszembe hogy régebben a topikban volt arról szó hogy a desire alap htc órája nem tudja lapozni a számokat csak simán vált. Pár nappal ezelőtt néztem youtube-on egy 2009-es Hero review-t és az tudja... értetlenkedve wtf fejjel állok a dolog előtt :F :DDD

(#17024) r4z válasza i400 (#17023) üzenetére


r4z
nagyúr

A 2009-es HD2 is tudja :DDD Egyébként tényleg furcsa, hogy nem lapoz... Iszonyat látványos volt HD2-n, hogy feloldottam a képernyőt, lapozott párat az óra, majd elindult az animáció :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17025) james008bond válasza r4z (#16988) üzenetére


james008bond
őstag

Szia! Magát a .zip fájlt nevezzem át?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#17026) pzoley válasza r4z (#17024) üzenetére


pzoley
őstag

Nekem minden rom-ban a hozzá való mod-dal lapoz az óra. :D [link], Saját téma menü !!
Pedig ez már rég volt :)

(#17027) r4z válasza james008bond (#17025) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen. Működnie kell utána.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17028) pzoley válasza volcano (#17022) üzenetére


pzoley
őstag

De, igen arra, azt csinálom.

(#17029) r4z válasza pzoley (#17026) üzenetére


r4z
nagyúr

AuraxTSense-re hogyan tudom felrakni? XDA-s link már bőven jó, ha leírod részletesen, mégjobb :D Ja, lehetőleg a sima kéne, nem carbon és társai :)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17030) racerx válasza r4z (#17029) üzenetére


racerx
őstag

Ki kell cserélni a htcclockwidget.apk-t a system/app-ban, ennyi az egész :)

(#17031) r4z válasza racerx (#17030) üzenetére


r4z
nagyúr

Még mindig megvan az a nyűg, hogy nem mozgathatom, nem csinálhatok vele semmit, mert kifagy a rendszer?

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17032) racerx válasza r4z (#17031) üzenetére


racerx
őstag

redszer nem fagy ki, csak nem tudod visszatenni. Pont ma szoptam vele mert véletlenül rimúvoltam (tényleg nincs vmi app arra, hogy bizonyos widgeteket ne tudjak rimúvolni ? - hmm utánna kellene néznem), aztán meg android commanderrel visszatettem a hagyományost, majd rá a flipdownt, de nem ment. Végül ujra kellet rakni a romot, és így átalakítani...hogy mért csinálta nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#17033) r4z válasza racerx (#17032) üzenetére


r4z
nagyúr

Hát ADW.Launcherben van olyan opció, hogy Lock Desktop... Csak hát ott nincs Sense óra :D

Amúgy megvan, hol volt a hiba nálad: nem pucoltál cache-t, mielőtt visszaraktad az eredetit Valószínűleg azért nem ment.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#17034) llaszlo


llaszlo
veterán

Nincs itt valaki aki esetleg a T-mobile-nál dolgozik és tudna valami információval szolgálni, hogy mikorra várható Desire szállítmány?

(#17035) racerx válasza r4z (#17033) üzenetére


racerx
őstag

Hát pucoltam, de pontosan ugy történt hogy : vissza az eredeti, OK, majd a flipdown, nem jó, vissza erdeteti, nem jó, majd cache/dalvik wipe, eredeti jó, flipdown már megint nem.
Azt itt untam meg, wipe cache, uj rom, + saját módosítások installerje, és OK minden :)
Valami bezavarhatott az elején, és már a wipe se segített később. De hát ezért szép az élet! :)

[ Szerkesztve ]

(#17036) racerx válasza r4z (#17033) üzenetére


racerx
őstag

Viszont ott a beautiful widget (amit rádásul meg is vettem, csak nem használom :) ), aminek a clockja egy az egyben olyan mint a sense (normál) clock, sőt jobb is, most hogy visszagondolok :). Majd lehet hogy játszogatok ezekkel a dolgokkal, de olyan jól belőttem most mindent, minden tutin megy, hogy baromira nehezen visz rá a lélek :)

(#17037) Ap3x89


Ap3x89
aktív tag

üdv! telefonvásárlás előtt állok és lenne pár kérdésem:
1. mennyire vagytok elégedettek a teloval?
2. könnyen lehet rá témák készíteni? van róla valahol egy magyar leírás?
3. magyar nyelv már támogatott vagy még nem?

köszi előre is a válaszokat!

Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

(#17038) llaszlo válasza Ap3x89 (#17037) üzenetére


llaszlo
veterán

Ha vennéd a fáradtságot és kicsit olvasgatnál meg használnád a keresőt akkor ezekre elég gyorsan választ kapnál.

(#17039) TheProb válasza Ap3x89 (#17037) üzenetére


TheProb
veterán

-Teljesítmény 5
-Belső memória 2 (q*va gyorsan megtelik, nálam kb 6progi után már vinnyogott h nincs hely, át lehet pakolni 1-2 kivétellel sd-re de így is szűkös...)
-Android maga 4,5
-tehát összességében én eddig tökéletes választásnak tartom, 1-2 bakival
-magyar nyelv hivatalosan 2.3-tól lesz
-téma szerkesztéshez nemtok hozzá szólni

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#17040) TheProb


TheProb
veterán

Nekem meg egy olyan kérdésem lenne, hogy h a bánatban kell a google naptárat telóra syncelni, mert sehogy se tudtam bele varázsolni?
Olvastam vagy 10oldalt, de egyik sem segített.
Settings > Accounts > Google-ben nincs naptár sync
Calendar>agenda>calendars>add calendar szintén üres
stb.

El nemtom képzelni már hogyan lehetne, már a google naptár web-es részén is megcsináltam a mobil értesítést, de 1részt semmit nem csinált, másrészt szvsz az tök más...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#17041) pzoley válasza Pluto69 (#17017) üzenetére


pzoley
őstag

Akkor legyen kicsi, de Flip !!!! :D, és még az aksit is mutatja %-ba :D

[ Szerkesztve ]

(#17042) Pluto69


Pluto69
tag

BÚÉK :B [link]

(#17043) Pluto69 válasza pzoley (#17041) üzenetére


Pluto69
tag

Hát ez ATOM gyönyörű szép lett :C
Ez igen :K
Látom Te nem ismersz lehetetlent :R
Csak nem tudom miért nem bírom felrakni őket :O

[ Szerkesztve ]

(#17044) bigsee válasza Pluto69 (#17042) üzenetére


bigsee
addikt

Boldog Új Évet kívánok minden kedves Fórumtársamnak!

Jó a link! :DD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17045) <Adamsky> válasza n0_gAboR (#16973) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szevasz n0_gAboR!

Az én hsz.-eim is olvastad?
... akkor próbálj meg kérlek -- a telefonon (!) -- mondjuk létrehozni egy hétfőtől péntekig tartó naptárbejegyzést, de nem egész naposat, hanem olyat, ami csak 8-tól du. 4-ig tart (ja, és ne egész évre, hanem csak 2 hétre)
... vagy konktaktok között keresni mondjuk cégnév alapján.
Itt most nem a szinkronizációról van szó, hanem az (alap)szoftverek tudásáról.
Ígérem ez volt az utolsó ilyen témájú hsz. mert úgy látom ezzel a problémával egyedül vagyok ebben a topic-ban. ;)

(#17046) <Adamsky> válasza bigsee (#16968) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ez a platform nem komoly, egyfajta játék/közösségi élet/boogie woogie, természetesen a saját szigorú véleményem szerint...!"

Nekem is kezd ez az érzésem lenni. :(
Pedig maga a HW annyira jó, és a rendszer is stabil és gyors. De a többi...

(#17047) csabesz:)


csabesz:)
csendes tag

Visszakaptam a törött kijelzős desit az e-care-től. 27000 huf-ért cserélték ki, és amoledest raktak bele. Az enyém egyébként is az volt csak féltem tőle, hogy slcd-t fognak tenni bele.
Most azon gondolkodom, hogy felteszek egy HD romot. Melyiket ajánlanátok?

(#17048) Pityukaaa válasza TheProb (#17039) üzenetére


Pityukaaa
csendes tag

ez a 2.3 as dolog mikortól várható kb?

(#17049) racerx


racerx
őstag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy honan vettétek, hogy a 2.3.ban lesz hivatalos magyar nyelv...Én még sehol sem olvastam erről :F

(#17050) Pityukaaa válasza racerx (#17049) üzenetére


Pityukaaa
csendes tag

nah az jó:),én csak az itt leírtakból vettem..de azért jó lenne tisztán látni hogy egyáltalán lesz e valami rá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.