Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) andrew01 válasza Soockit (#1935) üzenetére


andrew01
tag

Nextel Gsm Astoria az Astoria üzletházban.. ott talán van fólia.. elözö héten vettem ott telom.. és azt mondta csávo holnapra megrendeli mind a 3 fajta kij.védő fóliát.. én egy napot se vártam és mentem a speedshopba :) most lehet forditva van és ott talász fóliát... ;)

(#1952) Reaper válasza Tigershark (#1949) üzenetére


Reaper
őstag

Ez mondjuk nem mai hír, de bizakodom: [link]

(#1953) Integra válasza Tigershark (#1949) üzenetére


Integra
titán

a run like butter azért szerintem még erős, de a semminél ez már sokkal több és még annál is, amit alapvetően kezdésnek vártam. teljesen pozitív a helyzet jelenleg, csak nyomják ugyanígy tovább. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1954) Integra válasza Soockit (#1945) üzenetére


Integra
titán

miért kell fólia?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1955) andrew01 válasza Integra (#1954) üzenetére


andrew01
tag

na vajon miért kéne neki fólia... mondjuk már előre látom a köv. kommented.. ezért megelőzve mondom - én már láttam tök karcos HD2 kijelzőt is.. pedig az konkrétan karcállóként fut.. ugyhogy kinek igénye, kinek nem.. én biztosra megyek karcvédelemböl

(#1956) erdoke válasza andrew01 (#1955) üzenetére


erdoke
titán

A fólia csak ront az érzékenységen, normális használat mellett viszont szükségtelen (mondom ezt bő 6 hónap HD2 használattal a hátam mögött). Leejtéskor a törés nagyon sanszos, attól pedig nem véd a fólia, legfeljebb egyben tartja a szilánkokat...

A legjobb aláírás a héten

(#1957) joey04 válasza andrew01 (#1955) üzenetére


joey04
titán

egy késsel nyúzták a hd2 kijelzőjét, és semmi nyoma nem maradt, úgyhogy ha tiszta karc a kijelzője, akkor az a telefon csoda, hogy még működik...

nem kell fólia

(#1958) Integra válasza andrew01 (#1955) üzenetére


Integra
titán

arról hogy valaki nem tud vigyázni a telefonjára.. én is láttam már karcos cuccot, olyan is volt a gazdája.. tudod ez olyan, hogy valakiről lekopik 2 héten belül a zsírúj cipő, máson pedig 2 évet simán kibír..
erdoke is megmondta, hogy rontod az érzékenységet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1959) andrew01 válasza Integra (#1958) üzenetére


andrew01
tag

Nekem minden telomon volt fólia, söt elöző tokban is volt.. de egy balszerencsés 4 éves unokatesos asztalrol lesodrás következtében igy is csunyán megsérült.. Abszolut mértékben korrekt user vagyok-mármint vigyázok rá.. de murphy-it ismerjük :) ezért használok fóliát! Én nem a s×ggemben hordom a telot állandóan, néha leteszem az asztalra(tokban)-én biztos nem verem le, de nincs garancia, hogy más nem.. akkor pedig cseszheted h vigyázol rá.

(#1960) Mappa


Mappa
addikt

ez a fólia dologhoz annyit fűznék hozzá hogy a hétfőn vettem desirere egy matt brandot mert a fényes nem volt....hát úgy kb 7 mp-ig hagytam rajta annyira gány a matt.de ettől függetlenül fogok venni rá egy fényes brandot sztem....az meg hogy az érzékenységét korlátozza nem nagyon vettem észre...két kollégának is iPhone-ján van fólia pedig azis karcmentes edzett üveg ha jól tudom...

nem kötelező megadni

(#1961) andrew01 válasza joey04 (#1957) üzenetére


andrew01
tag

Oh én is láttam a videókat youtube-on még megjelenés elött..szikéset is :) ezért volt megdöbbentő számomra a látvány...
Az érzékenységről annyit, hogy fólián keresztül is-háttér beállításnál kerettágitásnál.. már el is engedem a kijelzőt.. az ujjam 0,5 & 1mm van a kijelzőtől és még mindig ugy mozgatom a keretet ahogy akarom :D ja ha nincs fólia akkor 2mm ről működik ez ?? ;] pff szerintem olyan csekély különbség lehet hogy mérni sem lehet..

(#1962) andrew01 válasza Mappa (#1960) üzenetére


andrew01
tag

Fényes tényleg jó ;) Igen, Iphone példa ugyanez.. elvileg az.. de cimborám Iph-ján egy jól kinéző 1cm-es karc ott csücsül..

(#1963) Integra válasza andrew01 (#1959) üzenetére


Integra
titán

régen pda-hoz használtam én is. ma már nem használok, tök felesleges szerintem. szerintem! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1964) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én idáig csak fényes fóliával használtam a telefonjaimat.
Itt ph aprón cilo9 árul 400ft/db áron fóliát és nagyon jól bírja az ára ellenére,van desire-re is!
Magicen először furcsa volt a fogása és mintha tényleg csökkent volna az érzékenység és nem találtam olyan képernyő kalibrálási opciót,minr winmo-nál,végül kalibráltam a billentyűzetet és megoldódott a probléma,és a fogása is jobb lett,persze már nem suhant olyan könnyen az ujjam a kijelzőn,de legalább nem esett ki a kezemből :D

Desire-t már úgy kaptam,hogy matt fólia volt rajta,ami nekem is újdonságként hatott,de azt kell, hogy mondjam,hogy rohad jól áll rajta!
Alig látszik meg a matt fólián a kosz+a zsír,és ahogy én tesztelgettem, az érzékenységet aboszlút nem befolyásolja (már ha vki jól rakja rá,nem pedig tiszta buborékos!),és a matton jól csúszik az ember ujja:P

Én csak ajánlani tudom a fóliákat,főleg most desire-re a mattot,mert nagyon jól teszik a dolgukat és hasznosak.

Ipod touch kijelzőjére is azt mondták,hogy karcálló,mégis sikerült zseb+zokni+kulsc kombóval megkarcolni,szóval vannak véletlenek (szerencsére volt egy garanciális problémám más miatt és ki lett cserélve,azóta csak fóliával használom,mint minden más kütyümet).

Elvileg cilo9 is tud majd matt fóliát szerezni desire-hez ugyanezen az áron,de még nincs neki,de a sima is megér simán 400ft.. A többi fólia ára meg nevetséges!

Nem teszteltem még a brando-t,és fogalmam nincs milyen márkája van annak ami most van a desire-n,de szerintem mindenképpen megéri!

Troll leszek és berakom a hirdetését! :D
Itt,és Bp-n személyesen is átad.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1965) andrew01 válasza Integra (#1963) üzenetére


andrew01
tag

Ok ;)

Én régi telomon pl Omnián probáltam pár 100Ft-sat és p990 is .. de mindegyik "lekopott" pár hónap után.. jobban megéri minöségit venni.. omniára-is végül Brando került ami kerek 1év elteltével is.. mintha uj lett volna..

(#1966) Integra válasza andrew01 (#1965) üzenetére


Integra
titán

persze, pda-n én is brandóztam. mivel még stylusos pda volt, agyon is van karcolva a brando. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1967) erdoke válasza Zirowe (#1964) üzenetére


erdoke
titán

Aki kulcs mellé teszi zsebre, az vegyen rá vaspáncélt... Hülyeség ellen talán az jó. :P :))

A legjobb aláírás a héten

(#1968) Integra válasza erdoke (#1967) üzenetére


Integra
titán

ennyi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1969) Zirowe válasza erdoke (#1967) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Balesetek mindig történnek :D
Ne azon a kis aprón múljon,amit a fólián spórolok meg:P

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1970) tariattila


tariattila
veterán

ÜDV! kíváncsi lennék, hogy nektek jelentkezik-e olyan, hogy ha a hátlapot hátulról kicsit ütögetitek (vagy előre hátra megrázzátok kicsit a telefont) akkor belül kotyog valami...

a hátlapot levéve ugyan az! (a kamera és a hangszóró körül valami belül...)

egy embert kérdeztem a fórumon ezzel kapcs és őneki is csinál ilyet...!!! Nektek ???
egy másik fórumozónak a nexusa például nem csinál ilyet...

a vibra motorra gondolok mivel szerintem csak abban van mozgó alkatrész (ha egyáltalán van :F )

( ja és a tesztet józan állapotban végeztem... tehát vegyetek komolyan :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1971) Zirowe válasza tariattila (#1970) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Végre vki aki ezt észrevette!

Nem csak az,hanem pl: ha gépelek és be van kapcsolva a vibra érintéskor,akkor is recseg a hátulja!

Meg ha rázod a telefont,mintha egy kis vmi belül mozogna,de az nem mindig van..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1972) JarrekStar válasza Zirowe (#1971) üzenetére


JarrekStar
tag

Én úgy vettem észre, hogy a bekapcsológomb szokott mocorogni rázáskor

(#1973) tariattila válasza Zirowe (#1971) üzenetére


tariattila
veterán

ez a legnagyobb bajom, hogy mindent észreveszek (és minden zavar... :B )
igen gépelésnél is idegesítő amikor pont úgy rezonál a vibra, hogy előidézi ezt a kotyogást közben... (elég bóvli hatást kölcsönözvén a gépnek...)
tehát ez általános betegsége lehet ???

nálam biztos nem a bekapcs.gomb ...mivel amikor ezt lefogva rázom akkor is kotyog...

[ Szerkesztve ]

(#1974) Szmeby


Szmeby
tag

A mozgásérzékelő szenzor hogyan működik ezekben a kütyükben?

(#1975) JarrekStar válasza tariattila (#1973) üzenetére


JarrekStar
tag

Hmm...most, hogy mondtad én is megpróbáltam lefogott gombbal és nekem is kotyog így is. Valószínűleg tényleg a vibramotor lehet.

(#1976) Integra válasza tariattila (#1970) üzenetére


Integra
titán

nálam semmi ilyen nincsen, semmi sem recseg vagy ropog vagy lötyög.
az a kotyogás az szerintem normális, vagy vibra vagy gravi szenzor kell legyen.
(tippeltem) :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1977) trblaise válasza Zirowe (#1971) üzenetére


trblaise
tag

A "probléma" itt is megvan, szóval tényleg nem egyedi eset. Kíváncsiságból megkocogtattam a hátlapot és a htc logó bal felső sarkánál hallható a legjobban. Lehet valami spare part van minden készülékben... :D

(#1978) VipJoco válasza tariattila (#1970) üzenetére


VipJoco
tag

Én úgy vettem észre, hogy a kamera mocorog az zörög benne. Mikor bekapcsolom a kamerát akkor is pont ilyen hangot ad ki csak magától. Mintha az optika zoomolna :)

(#1979) kopasz79


kopasz79
tag

ne aggódjatok
majd a 2.2 frissítés ezt a zörgést is megoldja

(#1980) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azt nem tudja vki,hogy lehetséges-e az alkalmazás menübe mappákat csinálni?

Tehát ne a home felületre,hanem a menübe rendszerezni a sok ikont,mert már a fejemre nőnek (mittom én: játékok, rendszer,stb)..
Mint régen a symbianos nokiáknál.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1981) kopasz79 válasza Zirowe (#1980) üzenetére


kopasz79
tag

hát...
ha elég sokáig ütöd biztos lesz belőle no..ki..a

(#1982) Zirowe válasza kopasz79 (#1981) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sokat gondolkodtál ezen a hsz-en?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1983) JarrekStar válasza Zirowe (#1980) üzenetére


JarrekStar
tag

Amennyire tudom erre nincs lehetőség, bár lehet, hogy van olyan Home Replacement amiben ez a funkció is megvan de én még nem láttam ilyet.

(#1984) Zirowe válasza JarrekStar (#1983) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Remélem majd csinálnak egy ilyen opciót..
Eléggé hasznos lenne.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1985) tariattila


tariattila
veterán

akinek kotyog a masina annak javaslom a hátlapfedél alá gyorsan nagy mennyiségben benyomott purhabot!!! tutira beválik ! :U

(#1986) macko003


macko003
csendes tag

nekem egy olyan problémám lenne, hogy a weather widget (gyári) menüben belövöm, h automata update, back gomb, és nem csinálja, visszamegyek a beállításhoz és nincs bekapcsolva, pedig előtte kapcsoltam be...

(#1987) Brain75 válasza tariattila (#1970) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello.

Mivel a kamera autófokuszos ezért van benne mozgó alkatrész. A vibra motor is mozgó alkatrészeket tartalmaz. Ez az oka a zötgésnek. De ez normális.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#1988) Brain75 válasza Szmeby (#1974) üzenetére


Brain75
senior tag

Elektronikus. Nincs benne semmi mozgó alkatrész !!!

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#1989) Brain75 válasza Zirowe (#1980) üzenetére


Brain75
senior tag

Bármelyik home screen-re tudsz mappákat csinálni és utána belehúzod az ikonokat a menűből. Én is így rendszereztem a dolgokat.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#1990) tariattila válasza Brain75 (#1989) üzenetére


tariattila
veterán

köszi az infót...de a többi okostelóban ami hasonló paraméterekkel bír azokban miért nem lötyög ugyanaz a cucc???

jópárat már vizslattam alaposan de egyik se adta ezt a kotyogó hangot...persze mindnek van valami rákfenéje de ilyen egyértelmű és intenzív hangot egyik se produkált még... :F
pedig ez az árkategória (és név) már feltételez egy korrekt odafigyelést a részletekre nem?

[ Szerkesztve ]

(#1991) sbazsi válasza tariattila (#1973) üzenetére


sbazsi
veterán

igen gépelésnél is idegesítő amikor pont úgy rezonál a vibra
nekem nem sikerült úgy gépelnem, hogy zavarjon. :U
sőt, amíg nem írtad, fel sem tűnt, de őszintén szólva azóta sem zavar.

(#1992) tariattila válasza sbazsi (#1991) üzenetére


tariattila
veterán

na jo kicsit tuloztam... Gépelés közben annyira nem zavaro csak mondjuk fura...
Ha tudnám hogy ez nem hardveres bug hanem feature akkor nem is zavarna... De igy igen...főleg ennyi zsetonért

(#1993) sbazsi válasza tariattila (#1992) üzenetére


sbazsi
veterán

én gépelés közben egyáltalán nem hallottam.

ami viszont nagyon zavar, az az akksi teljesítménye. az igaz, hogy kihasználom a funkcióit, de nem ritka, hogy estére lemerül. és a BT headsetemet még nem is használtam.
megy szinte egész nap a wifi, valszeg ez sokat zabál, de elvileg kevesebbet kellene, mint a 3g-nek, ha meg egyiket sem használom, akkor sokmindenre kérdezhetném, hogy mire jó...
pl szeretem, hogy magától jelzi ha email jött...

(#1994) gofry válasza sbazsi (#1993) üzenetére


gofry
senior tag

na ha jól tudom nexushoz ua. az akksi passzol mint a desire-be, így viszont szerintem akku idő is megoldódik. btw nekem a nokia n78 is lemerül ha 3G val meg minden csoda megy rajta. Ez olyan dolog szerintem, hogy pontosan tudtad mielőtt megvetted.

[ Szerkesztve ]

(#1995) balazs0102


balazs0102
senior tag

segítsetek Urak!

htc desire vagy iphone 3gs? 3gs-em már volt, nagyon elégedett voltam vele (csak a bő haszon miatt adtam el) Most megint érintősön gondolkozom. Ez ellen szinte csak azt tudom felhozni h állítólag gyenge az akksija és a volt samsung i7110-emben az AMOLED kijelzőt napfényben egyáltalán nem láttam. Ha nincs igazi rendszerlassulás akkor ez jobb választásnak tűnne...de franc se tudja. Aki hazsnálja és volt már iphonja is győzzön már meg h melyik jobb. Ennyi zsetont nem akarok kiadni aztán 1 hónap után váltani..

(#1996) tariattila válasza balazs0102 (#1995) üzenetére


tariattila
veterán

teljesen más a kettő...neked kell tudni, hogy mi fontosabb...

mondjuk a Desire ellen most nem is tudok felhozni szinte semmit ha az iphone ellenébe állítjuk...
mellette viszont sokmindent !!!

a multi task nekem pl. elengedhetetlen... az iphone akksiját nem ismerem (írtad, hogy az fontos neked...)

döncsokosan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1997) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Szerintetek majf frissitheto lesz a telefon az Android 2.2-es oprendszerre?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#1998) sbazsi válasza gofry (#1994) üzenetére


sbazsi
veterán

na ha jól tudom nexushoz ua. az akksi passzol mint a desire-be, így viszont szerintem akku idő is megoldódik.
hogy oldódik meg?

Ez olyan dolog szerintem, hogy pontosan tudtad mielőtt megvetted.
eddig nem volt 3g net a telefonhoz, csak wifi, és wap. wap elég volt a nokián a gmail klienshez. tudom, hogy itt is elég lenne, de nem azért vettem ilyen telefont...
de nem is ez a gond, hanem az, hogy sokkal jobb netezésre, és soxor be se kapcsolom a gépet, csak a telefonon netezek, pl itt a fórum használata is sokkal jobb, lehet vele kényelmesen gépelni rövidebb dolgokat. eddig ez ritkábban volt.
tehát nem, nem tudtam. :N

(#1999) gofry válasza sbazsi (#1998) üzenetére


gofry
senior tag

úgy hogy van 2500 Mah -s akksi nexushoz ebay :)
Nézd én úgy vagyok a telefonnal, hogy mielőtt megveszem tájékozódom róla, mert nem kis összeg. Nokianal is tudtam, hogy nem a legjobb az akku ideje de az akkori bedöglött lgmnél 34 ezer magyar pénzért megváltás volt :)
Elhiszem, hogy nagyon jó a 3G és tényleg arra van kitalálva, de perpill tényleg nem jó az android energiagazdálkodása annyira, hogy lehetővé tegye másrészt egy 3GS is lemerül másfél nap alatt még akkor is ha nincs wifi és 3G, elég ha telefonálsz :) Ezek szerintem velejáró dolgok. Az meg tényleg másik dolog, nem bántás, de pont ma mondta egy ismerősöm, hogy aki megvesz 120 ezerért egy telefont és nem tudja mit várhat tőle, azt nem tudja sajnálni ilyen téren. Kicsit markáns vélemény, nem megbántani akartalak, de valahol van benne szerintem igazság.
Viszont annak örülök, hogy ennyivel megával ragadott a teló és ennyrie jó rajta netezni :)
Az akksit meg nézdd meg: ebay: nexus one 2500 mah erre rákeresel és már lesz is egypár.

[ Szerkesztve ]

(#2000) sbazsi válasza gofry (#1999) üzenetére


sbazsi
veterán

nem bántásként, de úgy látszik nem érted amit írtam. :P
megváltoztak a felhasználási szokásaim, ennyi.
az utángyártott cuccokért meg nem vagyok oda :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.