Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Sanyee30 válasza mumk (#1198) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Nekem nem megy!!!

(#1202) mumk válasza Sanyee30 (#1201) üzenetére


mumk
tag

Átnéztem, de jól írtam, nekem ezekkel működik. Érdekes viszont hogy ugyan ezzel a kártyával egy t-mobile pulséba nekem is teljesen más beállításokkal ment csak. :F

MIUI 0.12.24.

(#1203) Mappa válasza Coyote01 (#1200) üzenetére


Mappa
addikt

ja ok megvan...az előbb nem vettem észre elég hamar leveszi

nem kötelező megadni

(#1204) Palee17


Palee17
tag

Hívásvárakoztatást használ valaki? Telefonálás közben nem veszem észre ha hívnak, nem jelez semmilyen hanggal, világítás meg nem kapcsol be ha a fülemnél van a teló. Van erre valami beállítás valahol?

(#1205) Integra


Integra
titán

uhh, nagyon durva ez az sms téma dézin...
a messages amúgy az sms része????:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1206) zso79 válasza Palee17 (#1204) üzenetére


zso79
őstag

Nekem tökéletesen működik, pittyeg és a kijelzőn is látszik. Teljesen jól lehet kapcsolgatni a hivások között, vagy konferenciázni. A hívás beállítások között keresd.

Viszont amit meg én nem találtam meg: ki lehet valahogy jeleztetni, amikor én vagyok várakoztatva? Sokszor praktikus lenne, ha tudnám hogy éppen beszél az illető akit hívok. Eddig minden telefonom tudta alapból, ennél meg lehet oldani?

(#1207) vatai_b válasza ThorsHUN (#1164) üzenetére


vatai_b
csendes tag

Pont ma észleltem ugyanezt. A htc calendar widget valamiért nálam bugzik, néha nem vált hónapot. (függőleges "görgetésre") Olyankor kifagy. Ma egy ilyen után removeoltam a képernyőről, és utána teljesen megkergült a telcsi. A home gomb után viszont szerencsére magához tért, nem kellett neki restart, a widgetet is visszaraktam, és boldogan irogattam tovább a teendőimet a naptárba. :)

(#1208) sippet


sippet
senior tag

ha valakinek nem menne az eddig említett apn beállításokkal az internet, akkor próbálkozzon be ezzel. én már minden szart beirkáltam, de az istennek sem akarta a jót, mire végre megtaláltam ezt, és egyből villant is a 3g felirat a notification baron.

(#1209) Palee17 válasza zso79 (#1206) üzenetére


Palee17
tag

Nekem nem pittyeg csak kijelzőn láccik. Beállításokban csak ki-bekapcsolás van, semmi más lehetőség.

(#1210) animoo válasza erdoke (#1166) üzenetére


animoo
senior tag

Erdoke: de, lehet. Androlib.com, cyrket.com,appbrain.com. utobbival lehet syncelni a pda es a pc-n nezett oldal kozott, leegyszerusitve a progik kezeleset.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#1211) Mappa


Mappa
addikt

Ezt a Desk Clock óra kijelzést nem lehet beállítani hogy lezárás után kijelezze ótómatica ?

nem kötelező megadni

(#1212) ThorsHUN válasza Mappa (#1211) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem az kene, hogy ne egy helyben alljon, hanem mozojon vagy nemtom. Nem lesz baja a kijelzonek? (Nem ertek hozza, mittomen beeg)

Azert szoljatok mar ha vki talalt hozza foliat pls!

[ Szerkesztve ]

(#1213) Dinamiq


Dinamiq
tag

Valaki készített már hangfelvételt a készülékkel? Akár hívás közben, akár csak simán. Milyen volt a hangminőség? Még régebben a Hero-t próbáltam, de az nem szerepelt valami fényesen!

(#1214) Sanyee30 válasza sippet (#1208) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Nekem a netre az alap beállításokkal is felmegy, de az mms nem akar elmenni.

(#1215) Dinamiq válasza ThorsHUN (#1212) üzenetére


Dinamiq
tag

Ha fólia akkor: http://www.zagg.com/

Csak ajánlani tudom. Ez mindent kibír. Érdemes megnézni a tesztvideót. Lehet kapni olyan fóliát, ami a teljes készüléket beborítja. Mellesleg "örökélet" gari jár hozzá. Nekem anno pár nap alatt megjött és azóta is szuper. Használom már vagy 3 éve.

(#1216) ManUnited válasza Dinamiq (#1215) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Nekem a héten jön meg a Maximum coverage ami a hátulját és az oldalát is védi. Kíváncsi leszek rá.

(#1217) Integra


Integra
titán

ma éjjelre bekapcsolva hagytam a dézit, és most se ébresztett reggel.
szerintem bugos az ébresztő része masszívan még:DDD

és hol lehet lehet beállítani ébresztőnek és telefon csörgéseknek saját, microsd kártyán tárolt mp3-at????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1218) Mappa válasza ThorsHUN (#1212) üzenetére


Mappa
addikt

Igen az sem lenne rossz lehet van rá valami alkalmazás majd utána járok,csak még énis friss user vagyok.A másik ez a beégés dolog sztem nem kell ilyentől tartani itt,ki van ez találva.Gondolom akkor gyárilag nem lenne ilyen funkciója mert "beégne" a kijelzőbe..azt a fene se tudja :DDD

De ez sztem simán lehetne benne hogy oldalt megnyomom a valamelyik gombot a kettő közül azt kijelzi az időt mint anno a K800 SE-on.

nem kötelező megadni

(#1219) BEigner válasza Integra (#1217) üzenetére


BEigner
csendes tag

Ha jól emlékszem akkor az SD gyökerébe kell egy "alarms" nevű könyvtárat csinálni, majd abba beletenni az mp3-akat. (Ugyen ez ringtones-al is megy azthiszem... bár nem vagyok biztos benne, hogy nem a /sdcard/media megfelelő alkönyvtárába kell...)

Kütyücsinosítás, testreszabás ügyesen: http://bit.ly/c6InhZ

(#1220) Coyote01 válasza ManUnited (#1216) üzenetére


Coyote01
tag

Érdeklődéssel várjuk majd a tapasztalatokat róla!

(#1221) Mappa válasza Integra (#1217) üzenetére


Mappa
addikt

Nekem tette a dolgát (bekapcsolva volt éjjel,töltőn) 4:00 kor még félkómás állapotban is belőttem neki hogy 4:20 kor megint ébresszen mert szundi helyett leállítás nyomtam :DDD

a sd-s egyéni mp3 megoldás engem is érdekelni mert valami ritka hülye rikácsoló hangot sikerült beállítanom

szerk.: már válasz is jött ..pörög a a fórum :C

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#1222) BEigner válasza BEigner (#1219) üzenetére


BEigner
csendes tag

Copy-paste egy Androidos fórumról:

"just create \notifications, \ringtones, and \alarms on the root of the card and it should work as well."

:)

Kütyücsinosítás, testreszabás ügyesen: http://bit.ly/c6InhZ

(#1223) Integra válasza Mappa (#1221) üzenetére


Integra
titán

akkor ezt nem értem, mi a nyavaja baja van.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1224) Integra válasza BEigner (#1222) üzenetére


Integra
titán

ha csak ennyi, az király.
bár fura, hogy simán browse funkcó miért nem lehet, akkor lenne 1 db mp3 foldered, aztán hali.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1225) Mappa válasza Integra (#1223) üzenetére


Mappa
addikt

Alarm /Setting Alarm in silent mode ..nem lehet hogy silent modeban volt/van és nincs bepipálva hogy akkor is ébresszen ?

nem kötelező megadni

(#1226) Integra válasza Mappa (#1225) üzenetére


Integra
titán

pedig az alarm in silent mode is bevan pipálva.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1227) Mappa válasza Integra (#1226) üzenetére


Mappa
addikt

hmmm passz most lepróbáltam silent mode ban ..de így is teszi a dolgát...restart volt?

nem kötelező megadni

(#1228) #16820480 válasza Integra (#1223) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem lehet, hogy a task manager kigyilkolja? ha kilövöd az alarm clock, vagy bármelyik hozzá tartozó folyamatot, akkor nem fog ébreszteni (asszem még a settings storage process is kell neki talán).
a másik, hogy esetleg kernelhiba, de ezt ne mtartom valószínűnek, mert akkor senkinél nem működne rendesen (ahogy volt ez a Milestone esetében).

(#1229) vitomi24


vitomi24
tag

Hello!
Valaki tudna segiteni,hogy miert nem tudom csatlakoztatni pc-vel.Mar mindent probaltam,de csak tolti a telot.

koszi

(#1230) Karma válasza vitomi24 (#1229) üzenetére


Karma
félisten

A helyes megoldást is próbáltad? Azaz lehúzni a notifikációs lapot, rábökni az USB kapcsolatra, és kiválasztani a csatlakozás módját?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1231) vitomi24 válasza Karma (#1230) üzenetére


vitomi24
tag

Es ezt hol talalom?Mert nekem nem ir semmilyen notificitaion-t.

[ Szerkesztve ]

(#1232) BEigner válasza vitomi24 (#1231) üzenetére


BEigner
csendes tag

Itt néz meg a második képsort, de akár el is olvashatod a cikket, ha van időd. :)

Kütyücsinosítás, testreszabás ügyesen: http://bit.ly/c6InhZ

(#1233) BEigner válasza vitomi24 (#1231) üzenetére


BEigner
csendes tag

Vagy ezt a videót Elvileg így kéne mennie.

Kütyücsinosítás, testreszabás ügyesen: http://bit.ly/c6InhZ

(#1234) #16820480 válasza vitomi24 (#1231) üzenetére


#16820480
törölt tag

nézd meg, hogy fut-e az "usb" nevű folyamat. anélkül nem fog csatlakozni.

(#1235) Dinamiq válasza Dinamiq (#1213) üzenetére


Dinamiq
tag

A hangfelvétellel kapcsolatban valaki???

(#1236) delbarta válasza Dinamiq (#1235) üzenetére


delbarta
senior tag

Én kipróbáltam már pár beszélgetés rögzítő programot, de egyik sem volt jó. Csak akkor hallom a másik felet valamennyire a felvételen, ha kihangosítva beszélek vele. Akkor is csak ha csöndes helyen voltam. Ha valaki talált már jó megoldást engem is érdekelne.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#1237) Karma válasza delbarta (#1236) üzenetére


Karma
félisten

Még mindig nem lehetséges.

“All nothings are not equal.”

(#1238) qwerty1125


qwerty1125
csendes tag

Hi,

végre nekem is megvan a telefon! :DD

Elötte egy 1.5 Android telefont tesztelhettem ami nagyszerü volt, de ez szinte tökéletes.
Aminek nagyon örülök az a fizikai gombok a telefonon. A masik telefon teljesen megörjített azzal, hogy véletlenül hozzáértem a home vagy a vissza gombhoz tenyeremmel. A rendes gombok a telefonon (nekem) nem visszalépés, hanem ergonomiai szempontból indolkot dolog.

Viszont az ébresztés problémába én is belefutottam. 2-3 alkalommal nem ébresztett és én is arra gyanakszom, hogy a Taskiller-el kilőttem valamit. Bár furcsa, hogy lefekvés elött állítottam be és utána már nem csináltam semmit. Majd tesztelgetek.

Másik a beépített hírolvasó ami nem igazán működik. Automatikusan nem akar frissíten, még akkor sem, ha kézzel akarom frissíteni.

Videolejátszas: még nem találtam normalis programot. (xvid, divx, meg ilyenek) xyflash megy, de borzasztó darabos.

(#1239) vitomi24 válasza BEigner (#1233) üzenetére


vitomi24
tag

Koszi!Be is allitottam ahogy irta,de most sem megy.Valami mas otlet,hogy mit benazok el?

(#1240) BEigner válasza vitomi24 (#1239) üzenetére


BEigner
csendes tag

Pár kérdés, mert nem tiszta hol van a gond:
- nem jelenik fent a "taskbar"-on (vagy notification area, vagy hívjuk aminek akarjuk) az USB-s ikon?
- megjelenik, tudod is a telefonon csatlakoztatni, de a gép nem érzékeli?
- a teló rendesen látja a memóriakártyát?

Amúgy másik USB portal próbáltad? Hülyén hangzik, de főleg laptopokon néha ez segíteni szokott, bár ilyen problémába konkrétan még nem futottam, de hátha...

Kütyücsinosítás, testreszabás ügyesen: http://bit.ly/c6InhZ

(#1241) vitomi24 válasza BEigner (#1240) üzenetére


vitomi24
tag

Igy van,abszolut nem erzekeli.Probaltam 3 kulonbozo usb csatlakozoba is,de csak tolti.Sd kartya rendben van,vannak rajta kepek is.

(#1242) YoungOld válasza vitomi24 (#1241) üzenetére


YoungOld
tag

Csak egy halvány tipp: lehet, hogy nincs bepipálva (defaultból be van), hogy Ask me about usb connection type. Menj a Settings / Connect to PC menüpontra, és ott látod.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#1243) YoungOld válasza Dinamiq (#1215) üzenetére


YoungOld
tag

Elképesztően jók ezek a videók, ez az ürge nagy arc! :C

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#1244) Mappa válasza qwerty1125 (#1238) üzenetére


Mappa
addikt

a Video lejátszóra ajánlom a ' Video Player - Jeff Hamilton" verziót ...divx nem visz ..de minden mást ami a telefonnak kell azt gond nélkül

nem kötelező megadni

(#1245) YoungOld válasza qwerty1125 (#1238) üzenetére


YoungOld
tag

Hírolvasóval nekem is van bajom: beadtam neki a "zindexet", meg a "zorigot", de ebből csak az index híreit hozza be. A statisztikában kijelzi, hogy hány hír van egyik és másik helyen, de megjeleníteni az origot nem. De nem magyarázok bele összeesküvés elméletet, neeeem :DDD

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#1246) Joeal


Joeal
csendes tag

Nos, nem vackoltam tovább, tegnap megvettem. Elég nehézkes az átállás a Winmo-ról, de már alakul.
Nincs valami info arról hogy az IGO mikor adja ki erre a felbontásra a progiját ?

(#1247) YoungOld válasza Joeal (#1246) üzenetére


YoungOld
tag

Április 12-i Desire tesztben írnak róla, idézet belőle:
"Desire-re is hamarosan megjelenik az iGO. Erre utalnak az iPhone vs. Android konferencián hallottak, miszerint "Friss Nav N Go hír, hogy az iGO körülbelül 1 hónap múlva végre felkerül az Android Marketre, lesz belőle szimpla Magyarország verzió, ezenkívül pedig egyre közeleg az időpont (még néhány hét), amikor végre kézbe vehetjük az első iGO primo szoftveres készülékeket"."

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#1248) MartOOn válasza Dinamiq (#1215) üzenetére


MartOOn
addikt

van ennek a fóliának valami magyar forrása? érdekelne, gondolom nem csak engem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#1249) Integra válasza #16820480 (#1228) üzenetére


Integra
titán

ott a pont asszem:)
hogy kilőttem a cached applications-ból a clock-ot..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1250) Integra válasza YoungOld (#1247) üzenetére


Integra
titán

ami fontos, hogy ez szintén a primitiv amigo lesz, vagy teljes értékű igo??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.