Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Szuper, nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! :R Igazából a 109800 forintos T-s ár elgondolkodtató (igaz, ha jól látom, a P9 is alig egy 10-essel drágább hasonló konstrukcióban (Move M előfizu hosszabbítás), de valahogy a Honor 8 szebbnek tűnik képek alapján :B ).

(#852) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Megrendeltem én is az edigitalos akcióban egy kék példányt, úgyhogy örömmel csatlakozom a topikhoz :)

A készülék védelmével kapcsolatban: ki hogyan oldja meg (vagy tervezi megoldani?) Szeretnék minél többet meghagyni a telefon szépségéből, és eddig tg + szilikon/műanyag tok kombináción gondolkodtam, ezekből melyek ajánlottak? (akár linkekkel is :) )

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#853) kicsigal válasza malnabokor (#852) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Szia!

Én egyenlőre Nillkin üveget rendeltem rá előre-hátulra(9H+PRO, 9H), meg egy átlátszó szilikon tokot. Sajnos egyenlőre sokmindent nem lehet hozzá találni, vagy csak én nem találtam...

[ Szerkesztve ]

(#854) Luck Dragon

Sziasztok. Megszeretném kérdezni hogy akinek van ilyen készüléke ,milyen a zene lejátszási képessége?
Köszönöm szépen előre is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#855) Alvin_ti4200 válasza Luck Dragon (#854) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ez engem is érdekelne, plusz, hogy Spotify-jal (offline tartalmat hallgatva) vagy a saját lejátszójával nagyjából milyen üzemidőre lehet számítani?

(#856) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nem csak itthon népszerű a Honor 8 :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#857) tutyesz válasza Alvin_ti4200 (#851) üzenetére


tutyesz
csendes tag

Soroksári MM-ban fehér van kirakva.
Mellette a P9!
Szombaton nyomogattam mindkettőt.
Szép telefon a Honor 8. Nekem nem tűnt csúszósnak.
A P9 mellett teszem viszont le a voksomat. Kicsit ugyan drágább a T-nél de a fém jobban meggyőzött!

(#858) jeni válasza tutyesz (#857) üzenetére


jeni
félisten

Ellenben a P9 kevesebb memória. Igaz a Kirin 950 kisebb cpu. Úgy gondolom a +1GB ram az hosszabb távon többet érhet. A fémes ház jobban karcolódik.

(#859) tutyesz válasza jeni (#858) üzenetére


tutyesz
csendes tag

Karcolódik az üveg is.
Ki mennyire figyel rá.
4 GB vagy 3 GB? Felhasználó kérdése.
Nekem bőven elég a 3 is.

(#860) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Gyárilag van a dobozban egyébként valami tok vagy azt mindenképpen külön kell beszerezni a nulladik percben?

(#861) Pjotr válasza Alvin_ti4200 (#860) üzenetére


Pjotr
senior tag

Sziasztok. Honor 7 van, megnyomkodtam a 8-at, de nem vagyok annyira szetcsuszva tőle. Gyors, még intelligens módban is gyorsabb, mint a Honor 7 teljesitmenyben, böngészés gordulekenyebb, kijelző fényesebb, de a színek fakobbak. Majd legközelebb atrakom teljesitmenyre is, ha nem felejtem el. Többet vártam, elmaradt az instant get :( Talán az üveg miatt. Kicsit jellegtelen az egész nekem. Kár. És azok az ujjlenyomatok...A Honor 7 megjelenése technosabb, komolyabb szerintem. Látszik, hogy elvált a Huawei P9 és a Honor "csúcs" design vonal.

[ Szerkesztve ]

(#862) kicsigal válasza Alvin_ti4200 (#860) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Gyárilag csak gyorstöltő, adatkábel és sim-tű van a dobozban. Nincs se tok, se fólia.

[ Szerkesztve ]

(#863) tiszalee4 válasza kicsigal (#862) üzenetére


tiszalee4
csendes tag

Magán a telefonon van valamilyen fólia - ha van akkor azonnal leszedős/kijelző takarós?

(#864) kicsigal válasza tiszalee4 (#863) üzenetére


kicsigal
csendes tag

A telefon körbe van tekerve egy fóliával és úgy van a dobozban, de ez csak a csomagolás része. Kicsúsztatod belőle és utána tudod használni. Ezen kívűl nincs sem a hátlapon, sem a kijelzőn fólia, tehát érdemes előre felkészülni. Én csütörtök óta használom fólia nélkül, eddig nincsenek karcok, de vigyázok is rá.

A töltés elég gyors, 20%-ról 1óra 20perc. Z3C-n ez olyan 2,5 óra volt.

[ Szerkesztve ]

(#865) girnyau válasza Alvin_ti4200 (#848) üzenetére


girnyau
tag

Pólusban van kékbe kirakva, de nem a Huawei meg Honor telefonoknál hanem az okostelefonoknál. :)

(#866) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Sziasztok, nekem is megérkezett az E-digis kék példányom. :D
Tokot plusz fóliát linkelnétek nekem honnan a legjobb beszerezni. Átlátszó tokra gondolok, folia meg sima fóliára mert az S4emen anno volt üveg fólia de szerintem rontotta a kép minőséget napsütésben. Privátban is jöhetnek a linkek. ;) Előre is köszi.

(#867) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha majd vkinek van kedve rakhat fel képet amit a telóval csinált. Kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#868) sittes79


sittes79
addikt

Ha szabad akkor dobnátok ide linkeket, hogy honnét lehet tokot, üveg fóliát rendelni?

(#869) Forestgreen válasza tiszalee4 (#863) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Egy kis bújtatós vékony tok van rajta gyárilag, míg rendeset nem veszel...

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#870) mantequilla


mantequilla
aktív tag

A picsaba ma lattam egy sokkal jobb telefont mint a honor 8. Vodafone smart platinum 7. Nyomkodtam kicsit marha gyors volt es nagyon minosegi darabnak tunt. Hat ezt jol elbaltaztam !

(#871) sittes79 válasza mantequilla (#870) üzenetére


sittes79
addikt

"Most vettem készüléket.jobbra számìtottam.lassan tölt be.akadozik.pedig azért választottam meg sok jót olvastam róla."

First comment

Köszönjük Emese...

(#872) listi


listi
tag

(#873) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Mindenki ki fog röhögni, hogy ezt a kínai szart vettem! Vettem volna inkább japánt vagy amerikait. Nincs is benne 4gb ram csak rá van írva. Igazi kamu klón telefon. Jó hülye voltam, hogy megrendeltem...

[ Szerkesztve ]

(#874) Fejvadi válasza mantequilla (#870) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Add el gyorsan nekem, olcsón és veheted a csodát helyette. :D

(#875) manokaki válasza mantequilla (#873) üzenetére


manokaki
őstag

most miről beszélsz ??

(#876) Quqesz válasza mantequilla (#870) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vodafone smart platinum 7= Alcatel/TCL idol 4s
Szal az is kínai és 127e az ára....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#877) gretzky77 válasza mantequilla (#870) üzenetére


gretzky77
veterán

Neten rendelted? Akkor 14 napig elállhatsz a vásárlástól!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#878) jeni válasza mantequilla (#873) üzenetére


jeni
félisten

te most mit vettél?leírnád magyarul is érthetően!

(#879) mantequilla válasza jeni (#878) üzenetére


mantequilla
aktív tag

honor 8-at

(#880) jeni válasza mantequilla (#879) üzenetére


jeni
félisten

a belső RAM csak 3GB?
szerintem valamit félre néztél,az egy dolog,hogy a mobil 4 GB-ből 2 GB felhasznál,az nem azt jelenti,hogy csak 2GB RAM hanem azt jelzi neked,hogy épen most mennyit foglal le a rendszer és mennyit az applikációk!

amúgy olcsóbban átveszem tőled. :R

(#881) #86973952 válasza mantequilla (#873) üzenetére


#86973952
törölt tag

Honnan vetted a telefont? A 4 giga RAM -ból használ a rendszer meg az app -ok is, annyi sosem lesz szabad. Vagy klónt kaptál ki valahonnan?

[ Szerkesztve ]

(#882) malnabokor válasza Quqesz (#867) üzenetére


malnabokor
senior tag

Az két fórumtárs által készített képek: [link] és [link]
Külföldi oldal tesztképei: [link] (itt be is mutat még egy üveget és két tokot a Honortól a 8-ra)

sittes79 és imcsoo én ebay-ről rendeltem elvileg eredeti nillkin tokot fóliával [link] 1600Ft-ért (ha mégsem eredeti ami az ár alapján előfordulhat akkor paypal money back) és egy szövet kitámasztós flip tokot 1200-ért [link] arra az esetre ha nagyon nem tetszenének a fóliák/edzett üvegek a kijelzőn a 2.5D okozta szabad helyek miatt.
Amúgy végső célon majd egy kék színű Honor gyártmányú protective case-t szeretnék, amit viszont normális árban még nem találtam itthoni szállítással (a SpeedShop-nál van sima átlátszó meg talán aranyozott) és egy normális üveglapot (Nillkin vagy Xpro, utóbbi még nem jött ki, írtam nekik vele kapcsolatban, az előbbiről pedig van pár tapasztalat az XDA-n [link]) de egyenlőre itt is kivárok, hogy melyik lenne jobb.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#883) ORCA58 válasza mantequilla (#879) üzenetére


ORCA58
addikt

A Voda telefon teszt. [link]

Arra számíts, hogy a 3 GB RAM-ból kevesebb lesz szabad mint a Honor 8-ban, persze ha nem használod egyiket sem. Ha használod, mindkettőben csökken, hiszen éppen azért van benne, hogy használja a rendszer - -ami nélkül nem is működne-, ill. az app-ok, amit futtatni akarsz rajta.
Több RAM lényege, több program tud egyszerre futni, ill. több adatot tud memóriában tartani. pl. böngésző oldalakat.

Ha nem hivatalos forrásból vetted akkor előfordulhat, hogy klón, de mostanában nem nagyon hallottam ilyen esetről. Egy időben sok Xiaomi klón volt.

[ Szerkesztve ]

(#884) imcsoo válasza malnabokor (#882) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszi, akkor várok még én is egy kicsit vagy max berendelek egy ebayest. :)

(#885) zunga válasza mantequilla (#873) üzenetére


zunga
tag

Te nem vagy százas...

(#886) malnabokor válasza imcsoo (#884) üzenetére


malnabokor
senior tag

Rendben, de ha vársz, akkor is mindenképp szerezz be valamit rá, mert az általános vélemény külföldön is, hogy ha az előlap nem is, de a hátlap a legnagyobb elővigyázatosság mellett is karsolódik, ez tény. Én is kicsit aggódom, hogy amíg megérkeznek, hogyan fogom használni... First world problems :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#887) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. Akiknek már van:
A beépített 32GB memóriából mennyi érhető el?
Illetve a video zoom tényleg nem folyamatos hanem szakaszokba zoomol?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#888) Bazs-


Bazs-
tag

Tettem fel új képeket az előző helyre. Ezek sem a legjobbak, de a gyári camera appal készültek.
Régieket töröltem is, mert azok szörnyűek voltak.

Nekem ilyen tokom van most hozzá. Az utolsó képen lehet látni, hogy mindkét oldalán van egy csúszásgátló mintázat, így elég stabilan lehet tartani a telefont. Valamint az alján az usb-nél és a füllhallgató kimenetnél is védi a telefont. (kihajtható az a két rész)
Üveglapnak pedig ezt rendeltem : link. Sajnos nem ér végig a képernyőn, de valamit mindenképp szerettem volna rá. Ami kis meglepetés volt, hogy a csomag tartalmazott egy fóliát a telefon hátuljára is.

(#889) mb9 válasza Titi76 (#887) üzenetére


mb9
csendes tag

24 giga. És igen a video zoom kis szakaszokban ugrál

Kár, hogy az eredeti tokot csak a marketing eventen osztogatták a készülékkel együtt a vloggereknek. Ediginél az 5000 :))

[ Szerkesztve ]

(#891) imcsoo válasza malnabokor (#886) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Még nem is nyúltam hozzá, mivel külföldön vagyok csak az asszony vette át de mondtam neki h ne vegye le a csomagolo fóliát. :D De holnap rendelek egy ócó fóliát+tokot.

(#892) beteg


beteg
őstag

Sziasztok!
Ma én is Honor 8 tulaj lettem. Nagyon tetszik, de nem találom, hogy hol lehet kikapcsplni a gps-t!? Tudtok segíteni?

Csak futni kell!

(#893) #86973952 válasza beteg (#892) üzenetére


#86973952
törölt tag

Húzd le az értesítési sávot. A "kapcsolóknál" ott kell lennie. Felfelé pöccintve lejjebb is lehet menni.

Szerk.:
Vagy ha nincs ott, akkor az alján van egy szerkesztés gomb, ahol át tudod rendezni.

[ Szerkesztve ]

(#894) Fejvadi válasza Quqesz (#876) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ennyi esze már nincs, csak parázik, hogy kinevetik ezzel a telefonnal. Beteg nagyon. :D

(#895) beteg válasza #86973952 (#893) üzenetére


beteg
őstag

Megvan! Köszönöm!!

Csak futni kell!

(#896) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok! Ennél e telefonnál nem jelentkezik az a probléma (mint pl. az OP3-nál), hogy a doze miatt nem jönnek meg az értesítések?

(#897) mb9 válasza Andris_2 (#896) üzenetére


mb9
csendes tag

1x az elején be kell állítani mindent, a telefonkezelőben azt, hogy kikapcsolt képernyőnél ne zárja be az appokat (EMUI alapbeállítás...), illetve az értesítés kezelőben engedni az appoknak, hogy lockscreenre is küldhessenek értesítést. Ezután nincs gond.

(#898) Andris_2 válasza mb9 (#897) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Köszi!

(#899) nickedez89 válasza Fejvadi (#894) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nekem pont az említett telóm van, de azért így ráparázni, hogy Honor 8-at vett az tényleg érdekes! :D

Ráadásul csak vodásoknak alternatíva és akkor is jó előfizuval éri meg igazán...

Tegnap láttam a gyorsboltban a H8-at és nagyon szép telefon lett tényleg!
Honoros tapasztalataim szerint pedig az Emui is nagyon jó szóval nem igazán lehet vele mellényúlni!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#900) JamesHun


JamesHun
addikt

valaki megnézné nekem, hogy a Vega Conflict játék rendesen megy-e a Honorkán?
Tegnap a Duna plázába nézegettem a telefonokat és a Honor8 nem volt kint, de az Árkádban hétvégén láttam, csak valami vicces barom lekódolta és így max a segélykérő számot hívogathattam volna tesztelésként :)

SeriesX: JamesSHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.