Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Blizzardking válasza Richoo44 (#122) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem lehet, hogy a "beképzelt instagram mániás hülye pics@k" meg az "ecsetfejű hibridek" a menő üzletemberek feleségei, barátnői, fiai és lányai :DDD

zunga - ok, egyetértünk :R

zoo84 - kazettás magnót ne tegyenek bele? :U

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#152) Georgi156


Georgi156
csendes tag

Nagyon vártam rá és annak ellenére, h tetszik sajnálom, h az fm rádió kimaradt belőle. A 7-esből pedig az NFC-t hiányolom. Na de majd a 9es tuti betalál. ;-)

(#154) batai15 válasza Snooker147 (#137) üzenetére


batai15
félisten

Tudod van olyan hogy kinek mi jön be. Kinézet egyebek .

(#155) balewi


balewi
aktív tag

Csak hogy meglegyen ;)

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#156) clon válasza Geller72 (#146) üzenetére


clon
aktív tag

Az ár relatív, de ha rendesen akarod összehasonlítani árban a 2 készüléket akkor ne egy szürkeimportos és a hivatalos árat vess össze. Ha a GSM-nél is megjelenik majd és akkor érdemes vele öszevetni.

MM P9 - 174990Ft (http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_huawei-p9-dualsim-titanium-grey-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon-1197605.html)
Honor 8 - 139990Ft (http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_honor-8-dual-sim-k%C3%A9k-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon-frd-l09-1209936.html).

(#157) zunga válasza Taranti (#149) üzenetére


zunga
tag

Ez nem telefon hiba. A navigáció minden készüléket leszív ennyi idő alatt, ezért használják többen is autós töltővel.

(#158) janeszgol


janeszgol
félisten

Akkor most minden telo az O+3-hoz lesz hasonlitva arban? Hetek ota nem rendelheto, plusz Kinabol kuldozgetik. Igy nem nehez olcsonak lenni. Tolja be a segget nyugatra hivatalosan (boltok, szerviz telepitese szinte minden orszagban), aztan meglatjuk, olcso matad-e. Ne ez legyen mar a merce.
Raadadul semmi felelossege nincs.
A tavalyi csucstelok lehetnek (S6, P8 stb).

Ezek a feltorekvo start up szarok teszik tonkre a piacot.

[ Szerkesztve ]

(#159) Potrien válasza janeszgol (#158) üzenetére


Potrien
senior tag

Te egyébként tudod miről írsz?
Angliából,és lengyelországból küldik, nem kinából!
Pont ,hogy ez a mérce amig más jóval többet kér el egy azonos tudású telefonért!
-Hivatalosan bent van eu-ban!(lásd lengyelország, és anglia)
Ugyanolyan felelőssége van mint bármelyik másik gyártónak, a garancia kezelése pedig kiválló.
-Ez nem egy feltörekvő cég!--A világ negyedik legnagyobb telefongyártó cége áll mögötte!

[ Szerkesztve ]

(#160) Colos1


Colos1
őstag

H8 vs O+3 ügyben hallgassátok meg az én véleményem is, mert én pont vásárlás előtt állok, és jelenleg nem nagyon tudok dönteni a kettő között.
Így talán érthető lesz azoknak, akik megszólják, hogy egyesek ahhoz próbálják hasonlítani, hogy miért teszik ezt.

Ami a H8 mellett szól:
- Dual aktív mód. Két simmel használnám, céges + privát
- Aranyban mocskosul szép

Ami az O+3 mellett szól:
- Sokkal olcsóbb, mint amennyit érne nekem a Dual aktív mód
- Sokkal olcsóbb, mint amennyivel jobban tetszik a H8
- Sokkal olcsóbb annak ellenére, hogy nagyobb, AMOLED kijelző van benne
- Sokkal olcsóbb, és ugyanaz a minőség.
- Sokkal olcsóbb annak ellenére, hogy több és gyorsabb RAM van benne, bár a H8 sem kutya a 4GB -al, de akkor sem tudok emellett elmenni.
- Sokkal olcsóbb annak ellenére, hogy erősebb GPU van benne, igaz, ez sem lényeg mert nem játszom, de emellett sem lehet szó nélkül elmenni.

Ezek miatt nagyon az O+3 felé billen a mérleg. Ha ugyanennyibe kerülne a H8, akkor nem volna kérdés, hogy ezt venném.

Apropó, a H8 -ban is UFS 2.0 tároló van?

Szerk: H8 -nak jobb az üzemideje, de ha két simmel megy, akkor ez lehet megváltozik, mert a dual aktív esetében ilyenkor két rádió is megy, ami miatt a készenléti fogyasztása majdnem a duplájára nő.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#161) Prime110 válasza Colos1 (#160) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én azért bedobnám a 24 hónap hivatalos magyarországi garanciát a H8 mellé.

(#162) clon válasza Potrien (#159) üzenetére


clon
aktív tag

Ez akkor lehetne tisztességes mérce, ha pl. hazánkban is hivatalosan árulnák de nem véletlen, hogy nem teszik, mert akkor közel annyi lenne az ára mint a P9 (amazon uk - O+3 £449.99, P9 £469.76-499.00).
Ettől még mindig jobban megérné ár érték arányban az O+3 csak közel sem ennyi lenne a különbség mint most. Bizony azért nem ennek kellene a módjának lenni a telefon beszerzésnek hazánkban, hogy országon kívülről kelljen rendelni még akkor is ha kis piac vagyunk.

(#163) blasi20 válasza Taranti (#149) üzenetére


blasi20
tag

Maximálisan hány óra kijelző időt bírt annó az a p8lite? Mert kijelző(ismeretlen fényerő beállítás)+gps+mobiladat igen csúnyán le tudja szedni a telep töltöttségét 3 óra alatt. Ezért nem a telefon a ludas...

(#164) Colos1


Colos1
őstag

Kicsit belemélyedtem a O+3 és a H8 SoC -jének rejtelmeibe, és asszem megvan, hogy miért nem tudja ugyanazt az árat tartani.

A Snapdragon 820 -ba integrálva van az összes létező hálózati protokoll, a Kirinbe csak az LTE. A Snapiban integrált a Bluetooth 4.1, a Kirinbe csak a 3.0. Emiatt a H8 -ba a SoM -ra külön rá kell hegeszteni (forrasztani is elég :DDD ) a hiányzó hálózati protokollok és a 4.1 bluetooth moduljait. Amik nem integrált révén drágábbak.

Gondolom erre még rájön az is, hogy a H8 nem közvetlen a gyártótól jön, hanem pár szervezeten keresztül, akik ráteszik a maguk kis hasznát, ami mint tudjuk felső kategória esetében picit vastag szokott lenni.

Azonban az előző véleményemen ez nem változtat. :)

(#161) Prime110: Az O+3 is 24 hónap, és a tapasztalatok alapján csak pár nappal tart tovább a gariztatás, mint MO -on. És ismerve a magyarországi szervizek többségének hozzáállását, lehet hogy ezt inkább a hátrányok közé kellene sorolni.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#165) janeszgol válasza Potrien (#159) üzenetére


janeszgol
félisten

Hol van bent hivatalosan? Tehát Angliában bemegyek a boltba és megveszem?
Nincs felelőssége. Nem perelheted. Már az OP1-nél is olvastam, amikor hibásan küldték vissza a cuccot a gyereknek. Ha még hozzá teszik, hogy dugd fel, akkor sem tudsz semmit csinálni. Vagy igen?
Most az lesz a divat, ahogy nézem, hogy az OP3 kivételével minden szar és túlárazott. Mindennek felezzék meg az árát. Aztán ha senki nem fejleszt semmit, akkor meg földig ér a pofa.

Colos1 Akkor vegyél OP3-at. Ja nem kapható? Két hét múlva rendelhető, ha minden igaz. Igaz a semminél olcsóbb nincs. Ja és nem kell a lenéző duma, eddig is vágtuk, hogy "sokkal olcsóbb". Ha nem lenne Samsung, LG, akkor milyen amoledet tenne bele a nagyságos OP? Mert az is évek K+F-je volt ám kifejleszteni. Ja az kit érdekel?

[ Szerkesztve ]

(#166) Colos1 válasza janeszgol (#165) üzenetére


Colos1
őstag

És két hét múlva már olvashatok tapasztalatokat a H8 -ról, amik jelentősen befolyásolhatják a döntésemet :)
Ha nem lesz kapható, akkor H8 lesz.

Szerk: Csak felvettem ugyanazt a stílust, amit egyesek megütöttek az O+3 -at felhozókkal szemben.

Apropó AMOLED. Jobban belegondolva azt ellensúlyozza, hogy RG/BG. Úgyhogy csak a nagyobb kijelző marad az O+3 mellett. Mert akárki akármit mond, látható a különbség, főleg a piros esetében. Most is ilyen telóm van. (Galaxy Alpha)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#167) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Tökéletes telefon, bitang jól néz ki. Konkurenciához képest megbízhatóbb a Honor és van rendes magyar support is. Ha nem lenne meg a H7 akkor beruháznék rá. Egy év után is mintha új lenne a H7, a H8 sem lehet gyengébb minőség az biztos. Le a kalappal a Honor előtt.

(#168) janeszgol válasza Colos1 (#166) üzenetére


janeszgol
félisten

Ne vedd személyesnek, a levegőbe püffögtem. Természetesen mindenki azt vesz, amik akar, amire telik stb.

(#169) ribarszki


ribarszki
őstag

Telefonokon "farkat méregetni" nem bölcs emberekre vall. Nem is egy kategória a kettő. A Honort lehet majd szolgáltatóknál venni, kedvező csomagban, amúgy is 5,2"-os. És természetesen ez is egy nagyon jól összerakott, tisztességes telefon.

Az O+3 pedig jelenleg nem is rendelhető. Szolgáltatóknál soha nem lesz elérhető, áfás számlát nem tudnak adni róla. Ezek mellett azonban erősebb hardwerrel adják, 5,5"-os méretben. Ha egymás mellett lenne a két telefon és azt viheted haza amelyikre ráböksz, nyilván az O+3 a jobb választás, de a helyzet nem ilyen egyszerű. Van akinek ez a kényelmesebb hazai support, áfa, stb miatt, másnak pedig az.

Egyébként a fórumban felhozott megjegyzéseket az O+3 irányába, már mind javították. Vagyis 6Gb-ramot kezel, és videó alatti hang is tökéletes. Bár ez már végképp nem ide tartozik..

Aki ilyen (Honor) telefont vesz, nagyon jól fog járni vele!

[ Szerkesztve ]

(#170) Dani_kp válasza Colos1 (#160) üzenetére


Dani_kp
őstag

Néhány hsz-el feljebb...#129

Hivatalos oldalon 399€, mai árfolyamon ~125 ezer forint.

De ha még a 140 ezret nézem is, a Oneplus3 125 ezer forintjával szemben, azért ilyen összegeknél az a 15 ezer tényleg sokkal olcsóbb? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#171) Colos1 válasza Dani_kp (#170) üzenetére


Colos1
őstag

Köszi. Akkor tényleg az van, hogy a magyar szokás szerint rátesznek egy rohadt nagy árrést. :(((
150-et nézd, mert annyi a 64 GB -os, az meg +25 ezer. Az O+3 -ra kb. ennyiért lehet biztosítást kötni, ami jó pl. kijelző törésre.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#172) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Kár az üveg hátra

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#173) Andrew.f79


Andrew.f79
csendes tag

A hivatalos magyar ár azért is magasabb mindenben nem csak telefonban mert sehol európában nincs máshol 27%-os világbajnok ÁFA. Német 19% UK 20 % Luxemburg 17%. Az USA árak mindig mindenhol nettó árak, erre jön rá az államonként változó TAX ami valahol nulla de max 10%.

(#174) ORCA58 válasza fornettisuti (#172) üzenetére


ORCA58
addikt

+1 .
Most is azt mondom a műanyag ház lenne a legjobb. Az üveg törik, fém hátlap kis ütésre is behorpad és nagyon könnyen karcolódok. Fém váz meghajlik mert egyáltalán nem rugalmas.
Most is műanyag házas Huaveit használok.
A másik hibája a virtuális billentyű. Nem értem, ha már ennyire ragaszkodnak hozzá, miért nem lehet opció. Aki akarja kapcsolja be, alul pedig akár 3 pötty is elég lenne, vagy még az sem kellene a káván.
A dupla kamera sem lenne fontos, inkább egy nagyobb érzékelő kellene bele.

Amúgy tetszik a készülék, ha nem üveg lenne, erős lenne a késztetés, hogy majd erre cseréljek.
Az EMUI-t is szeretem. 4 Huawei van a családban mind tökéletes, igaz nem felsőkategóriás egyik sem.

(#175) Geller72 válasza clon (#156) üzenetére


Geller72
veterán

Ha van rá magyar gar, akkor nekem tök nyolc, hogy honnan van a tella, milyen forrásból. ;).

(#176) Geller72 válasza Taranti (#149) üzenetére


Geller72
veterán

Az iGO egy retek, iszonyatosan szívja az akkut. Én már rég kidobtam és a sygicet használom. 20 euróért megkaptam a teljes európát, örök licencel. A régi Xperia Z1 Compaktal egy töltéssel hazamentem Triesztből. Nekem az 500 km. Ha lekapcsoltam a kijelzőt és csak a hangot hagyom meg, akkor 1200-ról is hazavisz egy akkuval, ami eleve nem rossz, mert az út magában 12 óra. :D.

(#177) #16820480 válasza Geller72 (#175) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig láthatod, hogy a "magyar garancia" sok esetben annyit nyújt csak, hogy lehet többször oda-vissza küldözgetni a telefont, veszekedni a szervizzel, fenyegetőzni, panaszt emelni a gyártónál, és akkor talán megkapod, amit szeretnél (amit ígértek eredetileg). Ezzel szemben mondjuk én inkább választom a külföldi garanciát, ha mondjuk ott egyből elintézik, és helyén kezelik a dolgot.

(#178) Tocika


Tocika
aktív tag

Megrendelve.... :D

(#179) blasi20 válasza #16820480 (#177) üzenetére


blasi20
tag

Csak gondolom azt is tudod h amit írsz közel sem 100%! Lehet h külföldről is hibásan kapod vissza vagy szállítás alatt sérül meg vagy veszik el stbstb....

(#180) #84490496 válasza ORCA58 (#174) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kollega P7-n betört az üveg hátlap. Kicserélték. Most a kamera hullott darabokra,plusz a cserélt üveg hátlapot elengedte a ragasztás :D . Mellékesen: kollegám a telemaxnál melózott ezelőtt,van ismeretsége..még így sem tudták rendesen megcsinálni Neki :)
A büdös életbe többet nem veszek hüvelyt és klónjait,az tuti,de az üveg hátlappal igazad van!

(#181) janos1988


janos1988
addikt

Miért lett divat kihagyni az fm rádiót a telefonokból?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#182) #16820480 válasza blasi20 (#179) üzenetére


#16820480
törölt tag

Semmi nem 100%, a magyar garancia sem, elég csak megnézni ezt a topikot. Sokan mégis úgy kezelik, mintha valami megváltás lenne, hogy itthon szervizelik. Főleg, ha esetleg vidéken laksz, akkor amúgy is jó eséllyel fővárosba kell vinni/küldözgetni, akkor meg már semmivel nem több a szomszéd országba küldeni :U

(#183) Blizzardking válasza #16820480 (#177) üzenetére


Blizzardking
őstag

Biztos van aki szívesebben érvel és veszekszik hónapokig (telefon nélkül) magyarul, mintsem egyszer írjon 3 sort angolul. El nem tudom képzelni, hogy a hazánkra jellemő mélybalkáni szerviz hozzáállás miért jelentkezik előnyként bárkinél is? Talán mert ehhez vagyunk szokva, ez az ismerős közeg? A mi sémáink szerint ehhez nem kell gondolkodni? Lehet akár fogyasztóvédelemmel is fenyegetőzni, milyen jó is az? Vagy nyelvtudás hiánya?

Összegezve; mégegy előny a O+3 mellett, hogy a Honor 8-nak magyarországi garanciája van, kösz hogy rávilágítottatok ;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#184) janeszgol válasza Blizzardking (#183) üzenetére


janeszgol
félisten

Az itthoni szerviz rossz, a külföldre postázás jó. Csak ez a kettő létezik. :U
Igen nyilván úgy van, hogy leírod "Te Csáng, javítsátok meg vagy dobjatok egy újat, köszi". Itthon meg hónapokig kell vacakolni. Más lehetőség nincs, ja.

[ Szerkesztve ]

(#185) Geller72 válasza janos1988 (#181) üzenetére


Geller72
veterán

Iphone-ban sosem volt. ;]

(#186) AS


AS
félisten

Ezert jo pl a edigital mert futar viszi visza gariba a telod. Ez a legjobb
garancia.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#187) ORCA58 válasza Blizzardking (#183) üzenetére


ORCA58
addikt

Akinek problémás a szerviz az panaszkodik, akinek nem az nem. Nekem makulátlanul jött vissza a Telemaxtól az egykori Alcatel, érintő képernyő cserével. Azóta is működőképes, bár ma már senki nem használja.

(#188) Geller72 válasza #16820480 (#182) üzenetére


Geller72
veterán

Nézd. Általában úgy veszek bármit, hogy vagy háztól-házig garancia van, vagy olyan, hogy itt, helyben beviszem ahol vettem és ők intézik. A legtöbb esetben a külföldi garhoz simán hozzátartozik, hogy a saját pénzeden kiküldöd. A helyi (főleg) telefonos garok előnye mondjuk, hogy sok eleve kínai cég egy helyen szervizelteti a készülékeit. Lásd Wayteq szerviz. Kb egy "marék" kínai telefonmárkát szervizel. Tehát az, amit írsz, nem igaz általánosságban. A HP notimmal rommá szívtam magam, a Dellel már nem követem el ugyanazt a hibát. Futár jön, viszi-hozza. Még a mosógépemre is ilyen gart kötöttem, 7 évig nem az én gondom ez. :D.

(#189) AS válasza Geller72 (#188) üzenetére


AS
félisten

Pont eröl beszeltem. Ilyen szempontbol jók a mobilszolgaltatok is.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#190) mjani1172 válasza Dani_kp (#170) üzenetére


mjani1172
addikt

Nincs op3-m,de a teszteket olvasva az szinte mindenben jobb, erősebb,és a tesztfotók is lényegesen jobbak.Nekem a fotó nagyon fontos és ezek a Honorok bárki bármit mond egyszerűen homályos képet csinálnak.Igen a P9 is.És csak ráadás az ár,számomra mindkettő kínai,kb ugyanaz a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#191) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Őszintén? Garancia csak annyit ér mindenhol szinte, hogy van egy papírod. Magyarországon és külföldön is vannak rossz tapasztalatok, csak itthon több, mert több tapasztalatunk van.
Nem csak telefonnal, autónál is jártam meg már, cipőnél meg pláne (Adidas Superstar Playersroomos, és persze jöttek a nem rendeltetésszerű használattal).
A Telemax külön topicot érdemel, viszont a sokak által szidott GSM bolti garival volt olyan, korrektek voltak. De hogy egy telefonnak az előnyös lenne, hogy ki kell küldeni külföldre, nah az érdekes hozzáállás.

Viszont amit tapasztaltam, hogy olcsóbb kütyüknél - pl. okoskarkötő, PB - jobb a kulfoldi gari. Videót küldök hogy nem jó és utalnak vagy küldenek másikat. No kis hazánkban rám akarják fogni hogy balfasz vagyok, vagy nincs is ennek semmi baja. Van erről blog is Tékozló Homár néven.
Szval mindennek van előnye hátránya, de ha gariztatni kell, szívás az mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#192) kovbandi82 válasza mjani1172 (#190) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szoftveresen javíthatják. OP3 is xar volt ám először! Mellesleg ott a rom is béta, ugyanúgy mint a MIUI-nál is a vásárlók a Beta teszterek (mondom úgy, hogy sokadik Xiaomi telóm van) , ha tetszik ha nem. A Samu meg Honor felára ott is előjöhet, mert maga a rendszer stabilabb.

[ Szerkesztve ]

(#193) #16820480 válasza Geller72 (#188) üzenetére


#16820480
törölt tag

Külföldi vásárlás esetén ha PayPal-en fizetsz, akkor ők állják (visszatérítik) a visszapostázás költségét, így semmibe nem kerül neked. Nyilván mosógépet nem külföldről rendelek én sem, de amit könnyű postázni, ott engem nem érdekelnek az országhatárok, mert manapság már nem okoz ez komolyabb kényelmetlenséget. :)

AS: A szolgáltató kártyafüggő telefont ad, olyat én nem veszek.

[ Szerkesztve ]

(#194) AS válasza #16820480 (#193) üzenetére


AS
félisten

Kis pènzèrt az is megoldható hogy ne legyen az...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#195) mjani1172 válasza kovbandi82 (#192) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem fogják,hiszen megtehettêk volna már kb 2 éve.

(#196) #16820480 válasza AS (#194) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor meg miért vennél eleve függőt?

(#197) zunga válasza #16820480 (#193) üzenetére


zunga
tag

A T-nél független jelenleg is a H7 és gondolom a H8 is az lesz, sőt a jelenlegi egy sim-es Z1 compactot is úgy vettem 2 éve náluk, úgyhogy ez nem akadály.

(#198) kovbandi82 válasza mjani1172 (#195) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem biztos. Lehet fogják, ezt így nem szabad kijelenteni

(#199) #16820480 válasza zunga (#197) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jelenleg 169 ezer a P9 Dominóval, MM-ben a független 175 ezer (van olcsóbb is máshol, de nem néztem most utána, hogy milyen árig van normális garancia is hozzá). Nem igazán jelentős különbség. Mondjuk biztos én vagyok olyan speciális helyzetben, hogy nem látom értelmét az előfizetéses csomagoknak, mert havi 1-2 percet telefonálok, csak internet megy a telefonon, az meg kb azonos áron van így is.

(#200) HarleyCustom válasza Geller72 (#188) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mondjuk az Expansys nagyon korrekt volt,
Angliába küldtem vissza a mobilom.
Jött érte a futárcég. Egy forintomba sem került.
Magyarországi kapcsolattartó segített intézni a garanciát,folyamatosan tájékoztatott,hol tart az ügy.
Szóval le a kalappal. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.