Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) #86973952 válasza jegenye77 (#446) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ott is van elállási jog netes rendelés esetén, nem? 14 nap.

(#452) jegenye77 válasza #86973952 (#451) üzenetére


jegenye77
addikt

Igazad van! Erre nem is gondoltam.
Annyit azért el kellene döntenem, hogy fehér vagy fekete legyen :)
A kéknél és a feketénél is az nem tetszik a képeken, videókban, hogy csillog villog az egész készülék. Lehet csak a megvilágítás miatt?
Mikor bemutatják a tesztekben annyira csillog! Ezért agyaltam a fehéren. Azon annyira nem látszik.
Nemrég vásárolt laptop-om is fehér lett bár az csak kényszerből.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#453) #86973952 válasza jegenye77 (#452) üzenetére


#86973952
törölt tag

EU -s jogharmonizáció keretén belül minden tagállamra vonatkozik a 14 napos elállási jog, tehát érdemes élni vele.

Szerintem a fekete néz ki a legjobban, de a kék sem rossz. Kíváncsi vagyok lesznek -e még más színek. Bár gyanítom pl. a kék elég sikeres volt (ázsiai előrendelések), ezért hoztak a P9 -nél két újabb, extrább színt.

[ Szerkesztve ]

(#454) Fejvadi válasza jegenye77 (#452) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pont ezen filóztam én is, de már döntöttem a fekete javára.

(#455) jegenye77 válasza Fejvadi (#454) üzenetére


jegenye77
addikt

Kíváncsi leszek mennyire fog tetszeni!
Most megnéztem az itteni mm oldalán és azt írja 8-9 nap a szállítás! Miért ilyen sok?
Másik áruházban is a kékre azt írja 6-7 nap a feketére, fehérre meg 3 hét!
Nem értem miért ilyen sok.2-3 nap szokott lenni a szállítás, ennél meg jóval több.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#456) Cunaja


Cunaja
addikt

NAP 0 ÓRA 05 PERC:56 MÁSODPERC:34 múlva lejár a hűségem :)

A készülék a szolgáltatók közül a T webáruházában lesz elérhető szeptember közepétől. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#457) luluska válasza Cunaja (#456) üzenetére


luluska
csendes tag

Ma kèrdeztem a notebook.hu-nál, nàluk szept 16tòl lesz elèrhető.

PT

(#458) Fejvadi válasza jegenye77 (#455) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Vagy nincs belőle elég, vagy sokan veszik. Én kivárok, nem veszek az első szériából.

(#459) #86973952 válasza jegenye77 (#455) üzenetére


#86973952
törölt tag

MM azt szokta csinálni, hogy átcsoportosít a különböző üzletek között. Akkor is, ha másik országból kell áthozni. Pl. Magyarország elég sok cuccot kap a lengyelektől vagy a németektől. Ezért lehet ilyen, illetve időnként változó beszállítási idő. Vagy éppen a disztribútort nem tudják kiszolgálni és azért több idő.

[ Szerkesztve ]

(#460) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Múlthét pénteken megérkezett a VAS :D . Sony Z1 Compactróll váltottam. Nagyon nem volt még időm nyomkodni, de azt elmondhatom , hogy nagyon szép. Kék színben vettem.
Az emui kicsit még szokatlan, hogy "szanaszét" vannak az ikonok, de ez csak rendszerezés kérdése, de így is 3 oldalon elférek.
Az üzem idő eddig 2 nap úgy , hogy folyamatos bluetooth Wifi, 4G, és mobiladat be van kapcsolva.
Amit hiányolok, az az , hogy nem tudok facekbook névjegyeket szinkronizálni, csak a sync me-vel.
Az értesítési led valóban nem nagy de tökéletesen észrevehető.
Kerestem az előlapi vaku ledet, de azt nem találtam viszont ha sötétben akarunk szelfizni akkor fehéren felvillan a kijelző.
Amit még megjegyeznék, hogy eléggé látszanak az ujjlenyomatok a készüléken, de ezzel együtt tudok élni.
Fényképeket még nem nagyon csináltam, úgy hogy arról nem tudok nyilatkozni.
A készülék Z1C hez képest nagyon gyors, nagyon szép a kijelzője és állatalában a 4gb ramból eddig nekem 2 mindig szabadon van úgy, hogy nem nagyon lövöldözöm ki az alkalmazásokat.

(#461) Bazs-


Bazs-
tag

Még néhány kérdésre válasz:
- Nekem eddig minden telefonom tokban volt, így hozzászoktam, hogy nem csúszkál a kezemben. Itt azért néha félve fogom meg (bár lehet csak azért, mert új :D ). Én biztos fogok rá tokot tenni, csak érkezzen meg.
- Duál simes részt még tesztelnem kell, de majd idővel arról is írok.
- Mixcloud app tényleg nem játszik le semmit.
- Eredmenyek appot feltettem, Valamit be kell hozzá állítani, hogy jelezzen ?
- Viber-nél az értesítési sávban is megjelenik az üzenet. Ledet még nem néztem.
- Wifivel nekem nincs gondom, nagyjából olyan, mint a Xiaomi Mi3. Ha kell valamilyen app a méréshez, akkor tesztelhetem vele

Nekem kék színű van, de szerintem csak akkor csillog, ha közvetlenül fény esik rá. Sokkal rosszabbra számítottam ilyen szempontból, de kellemeset csalódtam.

Képek

Csak megfogtam a telefont és megnyomtam a gombot, így sokat ne várjatok tőlem :D

[ Szerkesztve ]

(#462) jegenye77 válasza Bazs- (#461) üzenetére


jegenye77
addikt

Viber nél a led lenne a fontos.
Eredmények nél egy meccset beallitasz. Van mellette egy csillag. pl nemsoká kezdődik és arra kellene jelezzen, kezdésre, eredmény változásra.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#463) rebelinside


rebelinside
tag

Telefonvásárláson gondolkodom, jelenleg egy 2,5 éves S5-ösöm van. Eddig az S7, S7 edge, a OnePlus 3 és a Honor 8 merült fel lehetséges utódként.

Szerintetek a Honor 8 hozza nagyjából ugyanazt a teljesítményt, és kompatibilitást mint az S7 hozna? Valaki tud esetleg olyan helyet Budapesten, ahol ki lehet próbálni? Ma voltam a Speedshopban, tele volt reklámmal de nem volt kiállított példány belőle, csak a Huawei P9.

(#464) arkone válasza gretzky77 (#420) üzenetére


arkone
aktív tag

Szia!

Általánosságban kérdeztem mindenkitől. :)

Nem nem arra gondoltam, (elnézést rosszul fogalmaztam), hanem felül középen kitehető a pillanatnyi sebesség? Úgy hallottam honor 7nél a legújabb frissítésből kiszedték.

(#465) Bazs- válasza jegenye77 (#462) üzenetére


Bazs-
tag

Vibernél a képernyő bekapcsolt, hangjelzés is van, de a led nem jelez :(
Nincs valamilyen program, amivel lehetne a ledet konfigurálni (programok hozzárendelése, színek, stb.) ?
Eredmenyeknél beállítottam egy meccset. Kíváncsi vagyok, jelez-e.

(#466) #86973952 válasza Bazs- (#465) üzenetére


#86973952
törölt tag

Light Manager szokott kommunikálni az EMUI -val. Kicsit korlátozottabban, de megy.

arkone:
Magából az EMUI -ból került ki teljesen. Máshol is. Szerintem itt sincs benne, de majd más megválaszolja.

[ Szerkesztve ]

(#467) Bazs- válasza #86973952 (#466) üzenetére


Bazs-
tag

FB messengerhez tesztelem, de ott nem működött.
Ha lesz időm, akkor megnézem részletesebben is.

(#468) Bazs- válasza arkone (#464) üzenetére


Bazs-
tag

Ha arra gondolsz, hogy adott pillanatban mekkora a letöltési sebességed netről, akkor az kitehető.

porterocka : kikapcsolt képernyőnél néztem, de csak egy szint teszteltem. Megnézem még másképp is.

[ Szerkesztve ]

(#469) #86973952 válasza Bazs- (#467) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kikapcsolt képernyőnél tesztelted? Más színt is próbáltál?

(#470) Fejvadi válasza Tocika (#460) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mennyire stabil a WiFi és a hatósugár elég nagy?
Közben már jött egy válasz, de a tiéd is érdekelne.

(#461) Bazs-
Köszi a WiFi-s választ.
Az Mi3-é jó, akkor ez se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#471) arkone válasza Bazs- (#468) üzenetére


arkone
aktív tag

Erre gondoltam igen. Feltöltést nem jelzi ugye?

(#472) jegenye77 válasza Bazs- (#461) üzenetére


jegenye77
addikt

Képek nálam nem látszódnak!
Azt írja üres az album.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#473) blasi20


blasi20
tag

https://www.youtube.com/watch?v=eUQQAyLvoM0
Van még kérdés?

(#474) vectra91 válasza rebelinside (#463) üzenetére


vectra91
csendes tag

Szia,

Mammut MM-ben van kiállítva, nyomkodható, ma teszteltem, mikor vettem egy kéket. Ott a P9 és az S7 is tesztelhető, közvetlen mellette(P9). Elsőre nagyon gyors és a kijelzője is szép képet ad.

Sajnos még bekapcsolni sem volt időm, de majdnem elejtettem a 7-es után, annyival könnyebb és úgy csúszik, ezt a silicon tok orvosolja. A kék valóban nagyon szép, és nem túl hivalkodó, elegánsnak is nevezhető.

V.

(#475) Bazs- válasza arkone (#471) üzenetére


Bazs-
tag

FTP-vel átmásoltam egy videót a gépre és közben jelezte az adatforgalom sebességét.

(#472) jegenye77
Nálam megjelennek a képek. Jogosultságok is jól vannak beállítva.
Nem tudom mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#476) Tocika válasza Fejvadi (#470) üzenetére


Tocika
aktív tag

A wifi hatósugarát majd megnézem később.
Amit még észrevettem , hogy beállítottam egy csengőhangot és hiába veszem halkabra a csengő hangerőt.
nem a beállított értéken szól, hanem sokkal hangosabban.

(#477) ORCA58 válasza Tocika (#476) üzenetére


ORCA58
addikt

Mikor, talán zsebben? A zseb mód nincs bekapcsolva, mert akkor üvölteni szoktak a Huaweiek. Ez utcán forgalomban hasznos, de a lakásban párszor a frászt hozta rám.

(#478) Cunaja válasza Bazs- (#475) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Azért már láttam szebb képeket is. Annak ellenére, hogy Raw, lehetne jobb is. :((( Az ISO beállítás automatikusan, förtelmes. Benti világos képet 3500-as ISO-val csinál, ez förtelem. A kültéri kép is 492-es ISO.
IMG_20160905_190846 ez a kép 50-es ISO, de a fókuszálás nagyon elvette a kép többi részletét. Nem megfelelő a fénymérés.
Ezek mind beállítás kérdése. Manuálisan sokkal jobbakat csinál.

Remélem ha lesz időd, sikerül több fényképet is készíteni. :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#479) jegenye77 válasza Bazs- (#475) üzenetére


jegenye77
addikt

Most már sikerült megnéznem.
Hú! Hát nagyon rossz képek. Ez nem győzött meg sajnos :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#480) rebelinside válasza vectra91 (#474) üzenetére


rebelinside
tag

Köszi, akkor lehet kipróbálom ott.

Itt egyébként nem nagyon fényezik a telefont, főleg az EMUI-val van baja a teszternek: androidpolice teszt

(#481) Cunaja válasza rebelinside (#480) üzenetére


Cunaja
addikt

A képek egy fokkal jobbak, de még mindig nem az igaziak. :(((
Az EMUI-t szokni kell. Mivel nekem eddig is EMUI volt,(H. AscendP7 ) egyáltalán nem idegesít.
Tudom, hogy ne várjunk csúcs szuper képeket telefontól, de azért dual camera van és többet vártam tőle.
A saját telefonom komolyabb képeket csinál( saját rommal ) .

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#482) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Most jön az a hullám, ami szerint nem is jó telefon a Honor 8.. :(((

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#483) Cunaja válasza Ferenczi Áko (#482) üzenetére


Cunaja
addikt

Nagyon jó telefon a Honor 8, csak szokni kell. :) Ha a kezembe sikerül kaparintani, még jobb lesz. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#484) Tocika válasza ORCA58 (#477) üzenetére


Tocika
aktív tag

Valóban be volt kapcsolva a zseb mód...
Most már úgy szól ahogy kell.

(#485) zunga válasza rebelinside (#480) üzenetére


zunga
tag

"I encountered some, and at least one that caused any video playback to just totally stop working until the I rebooted the phone was what I'd call experience-breaking. Not a good look."

Ezzel a hibával találkozott már valaki?

(#486) Bazs- válasza Cunaja (#478) üzenetére


Bazs-
tag

A képeket egy ablakból készítettem, borús időben.
Ha lesz még időm, akkor készítek még.
Talán jobb időben/fényviszonyok mellett korrektebb lesz. Ha a P9-ből viszonylag jó képeket ki lehet hozni, akkor szerintem ebből is, csak megfelelő embernek kell használni (szóval nem nekem :D).

(#487) Cunaja válasza zunga (#485) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez szoftver búg. Akadhat más alkalmazással, de rom hiba is lehet. Ezen nem kell kiakadni.
Videó közbeni lefagyás általában rom hiba. 2 hetente fog kijönni a telefonra friss rom, ezért ezen nem kell idegeskedni. :)

:R

Majd lesz szép napos idő, akkor csinálj képeket. Éjszakai is jó lenne. Az ISO értékeket állítsd manuálisan.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#488) brainticket válasza rebelinside (#480) üzenetére


brainticket
aktív tag

maximálisan egyetértek a tesztelővel, ugyanígy kiráz a hideg az EMUI-tól (P9-em van)
borzalmas a notification bar, tele van a szoftver ronda vagy logikátlan megoldással, legalább az ikonokat már nem rondítja el, mint korábban, hogy kerek hányást rak minden app ikon köré.
persze meg lehet szokni, csak kérdés hogy minek, amikor van alternatíva.
mondjuk nekem nem sok alternatíva van úgy hogy B20 képes dual sim telót keresek :)

[ Szerkesztve ]

(#489) zunga válasza Cunaja (#487) üzenetére


zunga
tag

Gondoltam, hogy a rom a hibás, főleg hogy amcsi rom,a mivel tesztelte.

(#490) ORCA58 válasza brainticket (#488) üzenetére


ORCA58
addikt

Ízlések és pofonok! Én pl. a stock android ikonjait és menü kinézetét utálom, az EMUI meg teszik is és szeretem is használni.
De nem ezen múlik, hogy egy telefon jó vagy sem.

Emlékszem mikor az első használt kocsimat vettem (kétütemű Wartburg), imádkoztam, hogy ne sárga legyen, és sárga volt. Ennek ellenére sok helyre elvitt minket.

[ Szerkesztve ]

(#491) blasi20 válasza ORCA58 (#490) üzenetére


blasi20
tag

Hát igen. Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat 90%-ban nem a telefonnal van a baj hanem a esetleges felhasználóval... mindenkinek 1 Iphone+samsung+oneplus+huawei csúcs teló kombó felelne meg... na mármost valaki vagy kompromisszumit köt vagy szenved és sír...

(#492) Drovi20


Drovi20
csendes tag

Sziasztok.
Egy (buta) kérdés. Honor V8 és Honor 8 között mi a különbség ?

(#493) Cunaja válasza Drovi20 (#492) üzenetére


Cunaja
addikt

[a kicsike :) ]

[Itt meg a nagy tesó]

Szerk.
Az első linket töröltem, mert az adatok nem voltak pontosak.

Kicsike = Honor 8
Nagy tesó = Honor V8

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#494) Prime110 válasza Drovi20 (#492) üzenetére


Prime110
aktív tag

Elsősorban az, hogy a V8 nem kapható idehaza, hogy egy sufni gsm behozza és árulja azt én nem tartom hivatalos forgalmazásnak.

Amúgy a V8 kicsit nagyobb (5,7"), és van egy olyan verziója (Premium), amiben 2K-s a kijelző, minden másban tulajdonképpen megegyezik a két telefon, kivétel az akkumulátor-kapacitás, amiben a V8 jobb, de ennyi.

(#495) jegenye77


jegenye77
addikt

Azt hiszem nem ez lesz az én telóm.
420 euró ért van P9.
Azt a kicsit hozzárakom. Nekem a P9 nagyon tetszik, elsőre is szépnek, jónak tűnt.
Ez is biztos nagyon jó teló de valamiért nem fogott meg.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#496) jeni válasza jegenye77 (#495) üzenetére


jeni
félisten

Esetleg OnePlus3?

(#497) jegenye77 válasza jeni (#496) üzenetére


jegenye77
addikt

Az a másik amit nézegetek :)
P9 sokkal jobban tetszik.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#498) #86973952 válasza Cunaja (#487) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez szerintem inkább a 3rd party app hibája. Függetlenül a manual résztől.

Ennél még a mobilarénás srácok is jobb képeket csinálnak, másszóval ennyire nem lehet elrontani. Szét vannak égve a képek, össze-vissza fókuszál. Szerintem lassú is a fókusz. Egy-két helyen be sem tudott élesíteni. Színek meg teljesen tropa. Ennél a gyári app automata beállításai is jobbak jpg -ben.

[ Szerkesztve ]

(#499) Fejvadi válasza blasi20 (#473) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, nincs. :)

(#500) Jadro válasza Tocika (#460) üzenetére


Jadro
veterán

Ez a sync me azért jó, mert cserébe minden telefonodon tárolt nevet és telefonszámot megosztasz nekik a felhőbe. Lehet hogy van titkos számmal is ismerősöd, de ezután már szépen kereshető...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.